mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:13 
Cytuj  
zrobili jak chcieli, ale w zyciu wyszlo im pewnie troche inaczej niz w teorii
zmiana itemizacji w patchach jest jak najbardziej możliwa


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:26 
Cytuj  
Najwiekszy problem z D3 jest taki, ze przy obecnych konsumentach mogli po prostu nasrac do pudelek z napisem D3 i tak by sie zajebiscie sprzedalo. Po prostu nie są zmuszeni sie starac. To jest niestety problem wielu popularnych tytulow. Z D3 to i tak jest subtelnie, nie to co np. z CoD. Nie ma sensu oczekiwac nie wiadomo czego od takich tytulow.

Dlatego trzeba doceniac takie projekty jak DayZ, Grimrock, jakies indie projekty czy kickstarty.

Imo jako takim wyjatkiem jest Valve np. z dota 2 czy csgo, ktore są calkiem niezle.

Tylko troche to tez wyglada, ze po prostu targetem tez maja byc mlodsi gracze, dlatego są uproszczenia prostych gier.

Za obecne d3 moglbym dac np. 79 zl, zeby kupic napierdalanke na 30 minut dziennie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:34 
Cytuj  
Nie przesadzaj. Była oczywiście stara strategia marketingowa blizzarda: wyjdzie kiedy trzeba, bo chcemy mieć doskonały produkt. Nie mniej skupili się na stronie wizualnej. W becie nie ocenisz czy fajnie buduje się postać na hell. Natomiast widzisz że walka jest przyjemna. Rysuje się wizja zarobienia maks kasy na pudle. Tylko wprowadzenie RMAH wskazuje, że chcą dłużej czerpać profity.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:40 
Cytuj  
ojtam ojtam
lecę napierdalać dalej, szerokości!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:43 
Cytuj  
No nie jest tragicznie. Ale chodzi mi tylko o to, ze nie musieli sie starac, ale cos tam im sie chcialo. Ale tak naprawde mogli zrobic jeszcze mniej i tak by sie super sprzedalo. Jakby musieli sie starac to przeciez wyszlaby super giera. A z tą kwestia wizualna to bym nie przesadzal ;)

Zreszta, moze z dupy porownanie... ale jak wyszlo Gothic 3, to firma co to wydala powinna zniknac z powierzchni ziemi za ten szajs. Ale nie, wydaje dalej gry, nawet spod znaku gothic.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:55 
Cytuj  
To co jest w grze, to wypadkowa tego co zrobili. Do gry nie weszlo wiele roznych mechanik, z roznych powodow. Z tego co wyrzucili pewnie mozna by bylo maly dodatek zrobic.

Zapominacie ze gry maja focus testing, wpuszczaja roznych ludzi zeby testowali konkretne mechaniki. Jak cos sie nie przyjmuje, to wtedy mysla co z tym zrobic. To naprawde nie jest tak ze wilson cos wymysli i jest przyjmowane jako dogmat.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 50
Dołączył(a): 21.02.2012
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 14:59 
Cytuj  
No ja też odpalam za chwile, pewnie się 'obudzę' koło 23:00 i WTF będzie.

Cytuj:
Pogadamy tak za 2 tygodnie ok? Pozatym juz pisalem o niskich wymaganiach.


Co do niskich wymagań, to raczej nie pasuje, ogólnie już nie gram w gry od 2-3 lat, nic mnie nie było w stanie wciągnąć na dłużej niż parę godzin postanowiłem diabełkowi dać szanse, nie zawiodłem się.

Za dwa tygodnie? Pewnie będe grał, nie sądze jednak żeby jakaś gra już była mnie w stanie wciągnąć na ładne pare miesięcy, nawet d3. Ja naprawdę rozumiem rozpacz małolatów którzy myśleli że dostaną nowego wow-a w którego będą mogli ciupać z kolegami z gimbazy pare lat, ale zrozumcie podejście dorosłego gracza, dostałem grę która mnie wciągneła, i nawet jeśli pogram w nią tydzien, dwa to będe zadowolony, i tak tanio jak na rozrywkę.

Pozdrawiam napinaczy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:01 
Cytuj  
jak nie grales w nic przez 3 lata to sie nei dziwie, ze Cie wciagnelo, sezonowcu :D


_________________
.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zreszta, moze z dupy porownanie... ale jak wyszlo Gothic 3, to firma co to wydala powinna zniknac z powierzchni ziemi za ten szajs. Ale nie, wydaje dalej gry, nawet spod znaku gothic.


I dobrze że nie znikła bo niedorobienie G3 to nie była wina Piranii tylko wina dystrybutora gry Jowood który potem padł a Piranie bez niego zrobili potem bardzo dobrego Risena.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
I ciekawe. Jak glowny ficzer HnS (czyli zbieranie itemkow), mozna przeboleć kiedy jest zjebany ?
To w T2, nad którym pracuje 20-30 osob, i robia to zaledwie 2 lata (albo 3), ten ficzer wrecz blyszczy.


Tylko co z tego, skoro w takim T2 przejscie byle dungeona to meczarnia a w diablo to przyjemnosc? :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:26 
Cytuj  
Poczekamy do pierwszego dużego patcha. Wtedy będzie można albo płakać albo się cieszyć. Itemizacja nie jest idealna. W D2 też nie była a miała być. W LoD już było znacznie lepiej. Pożyjemy to zobaczymy.


Wychwalanie mega zajebiście cukierkowego i dziecinnego T2 to trolling.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 16:15 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
Highlander napisał(a):
Zreszta, moze z dupy porownanie... ale jak wyszlo Gothic 3, to firma co to wydala powinna zniknac z powierzchni ziemi za ten szajs. Ale nie, wydaje dalej gry, nawet spod znaku gothic.


I dobrze że nie znikła bo niedorobienie G3 to nie była wina Piranii tylko wina dystrybutora gry Jowood który potem padł a Piranie bez niego zrobili potem bardzo dobrego Risena.


Jak dla kogo, ja w Risena nie bylem w stanie juz grac akurat.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 16:17 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
iniside napisał(a):
I ciekawe. Jak glowny ficzer HnS (czyli zbieranie itemkow), mozna przeboleć kiedy jest zjebany ?
To w T2, nad którym pracuje 20-30 osob, i robia to zaledwie 2 lata (albo 3), ten ficzer wrecz blyszczy.


Tylko co z tego, skoro w takim T2 przejscie byle dungeona to meczarnia a w diablo to przyjemnosc? :(

No wlasnie. Co z tego ze bety diablo 3 nawet mi sie niechcialo do konca przechodzic, jak w T2 dostałem napisem "thanks for testing" to było WTF JUZ KONIEC!?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 16:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Wychwalanie mega zajebiście cukierkowego i dziecinnego T2 to trolling.


Twoje posty to trolling. W Becie T2 mam wiecej funu z probowania i huntowania itemkow niz podczas calego playtrough D3 - a o to w tych grach chodzi.
Juz o takich rzeczach jak wymagajacy bossowie i poziom trudnosci od razu a nie po 40h grania, normalnym drop rate dla ludzi a nie koreanczykow, totalnie randomowych mapach i podziemiach, ukrytych przejsciach, komnatach i skarbach w lochach i pobocznych questach a nie bzurnych eventach, ktore robi sie 30 sekund nie wspomne z litosci bo twoje Diablo sie spali ze wstydu. :)

PAre osob juz zrozumialo - tobie jeszcze musi dojsc do mozgu ze w HnS animacje i rozpierdol na ekranie na lvl 1 jak w innych grach na lvl 90 to nie wszytko a wrecz przeciwnie.

A co do cukeirkowosci to T2 jest taki jaki powinien byc bo to sequel T1, nikt tu mroku i zla nie oczekuje. To D3 ma zjebany klimat bo jest rysowane i dziecinne (i totalnie infantylne w fabule i dialogach - poprostu az zal na to patrzec co sie dzieje w tej grze chwilami. Wyglada to jakby napisali to 12latkowie dla 9latkow) w porownaniu do prequeli. Nie T2, ktory jest dokladnie taki jak poprzednik.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:01 
Cytuj  
Czekam z utesknieniem na dzien, w ktorym przestaniesie sie obrzucac gownem bez wiekszego sensu ;P

Czytajac posty niektorych mam wrazenie, ze diablo mialo byc sensem zycia, ale nie spelnilo oczekiwan. Ok, ja tez uwazam ze jest wiele rzeczy do poprawy i licze na szybkiego patcha, ale ludzie, wyluzujcie troche.

Wszyscy juz wiedza kabra jaka ta gra jest chujowa w Twoich oczach, po co postujesz dziennie 20 razy o tym samym?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:16 
Cytuj  
Nie ma ciekawszego zajęcia po prostu. ;>
A tych, którym podoba się gra "zgłasza administracji" lol.

On topic - dobiłem do III aktu i boss pod koniec 2-giego mega czerstwy, szczególnie jego drugie wcielenie jak wyłaził ze szczeliny, póki co zrobił na mnie najmniejsze wrażenie ten cały belial.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:20 
Cytuj  
Spodoba ci się Belial jak zobaczysz Azmodana.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:23 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie ma ciekawszego zajęcia po prostu. ;>
A tych, którym podoba się gra "zgłasza administracji" lol.

On topic - dobiłem do III aktu i boss pod koniec 2-giego mega czerstwy, szczególnie jego drugie wcielenie jak wyłaził ze szczeliny, póki co zrobił na mnie najmniejsze wrażenie ten cały belial.


Wiesz doskonale za co zostales zgloszony i bedziesz zglaszany dalej az do bana wlacznie jesli bedziesz kontynuowal to co uprawiasz na tym forum, czyli lazenie za mna i marne proby dogryzienia mi i prowokowania flame. Znudziles mi sie misiu.


Rownez zeby nie bylo OT: Diablo jest o wiele slabszym bosem niz Belial, belial przynajmniej robi wrazenie wizualne a diablo wyglada jak anorektyk i zeby tam zginac przy nim to trzeba jednej reki i jednego oka chyba nie miec.
Ogolnie jesli bedzie konkurs "najbardziej rozczarowujaca walka z bossem w 2012" to mamy zwyciezce.
Butcher jest jedynym bossem w grze co daje rade wygladem i kilmatem. I minbossy przed Diablo sa nawet, nawet (oprocz tego ze koszmarnie latwe sa walki).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:24 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Spodoba ci się Belial jak zobaczysz Azmodana.

Dokładnie. :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 17:27 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Atherius napisał(a):
Nie ma ciekawszego zajęcia po prostu. ;>
A tych, którym podoba się gra "zgłasza administracji" lol.

On topic - dobiłem do III aktu i boss pod koniec 2-giego mega czerstwy, szczególnie jego drugie wcielenie jak wyłaził ze szczeliny, póki co zrobił na mnie najmniejsze wrażenie ten cały belial.


Wiesz doskonale za co zostales zgloszony i bedziesz zglaszany dalej az do bana wlacznie jesli bedziesz kontynuowal to co uprawiasz na tym forum, czyli lazenie za mna i marne proby dogryzienia mi i prowokowania flame. Znudziles mi sie misiu.


Rownez zeby nie bylo OT: Diablo jest o wiele slabszym bosem niz Belial, belial przynajmniej robi wrazenie wizualne a diablo wyglada jak anorektyk i zeby tam zginac przy nim to trzeba jednej reki i jednego oka chyba nie miec.
Ogolnie jesli bedzie konkurs "najbardziej rozczarowujaca walka z bossem w 2012" to mamy zwyciezce.
Butcher jest jedynym bossem w grze co daje rade wygladem i kilmatem. I minbossy przed Diablo sa nawet, nawet (oprocz tego ze koszmarnie latwe sa walki).


Rozbijanie przez kilka miesięcy wszystkich tematów o d3, wyzywanie ludzi a teraz milicjantem się stałeś ? Już dawno powinieneś polecieć z tego forum tylko nie ma komu cię usunąć.

Razoth - widziałem na filmiku, wygląda jak diablo z downem. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.