mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:17 
Cytuj  
Ja kupilem SoE za okolo 600k (65 vita, 20 res all, 13% redukcji od melee). IMO 13% > ten res ktory tracisz.
Na ta chwile mam 25% reduckji od melasow (w sumie chyba cap jest na 25%, bo mam 28 z itemow, ale pokazuje 25,34%) i wreszcie kazde biale w duzych grupach w akcie drugim mam na farmie.
Co do elit, to wciaz za malo resow mam bo tylko ok 500 i niektore comba skili sa po prostu kilerskie. Tym nie mniej wczoraj biegalem z 3x nefalen buff po oazie w poszukiwaniu glowy Krulla czyli generalnie daje rade :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:31 
Cytuj  
TO miałeś szczęście na AH.

BTW zastanawiam się dlaczego 95% dropów ( yellow/legendary) to broń.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 10:44 
Cytuj  
Trzeba przyznać Blizzardowi że pomysł na Nefalems buff był strzałem w dziesiątkę dla gatunku HnS imo. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:10 
Cytuj  
trochę mnie pocieszyliście, bo nie fajnie jest w drugim akcie
mam barba około 67k hp, 20k dps, 300 resall i co drugi pack elit/champ to kilka śmierci, a co czwarty musze skipować :<
farmienie butchera (20-30min run) juz mi zbrzydło, gość rzuca itemki na ~50lvl (mam około 66%mf)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:27 
Cytuj  
Aa co do redukcji to oczywiscie nie cap, tylko jakis diminishing jest na tym. Mi 28% daje ciut powyzej 25%.
Co do SoE to chyba mialem troche szczescia, choc te 13% nie powala. Mimo wszystko jest niezle.

Co do elit, to przy swoich statach tez musze skipowac niektore. Desecrate + jail to kiler po prostu, bez szans praktycznie. Byc moze przy 800 ress all lepiej to bedzie wygladac, ale poki co, z 500 nawet sie nie zblizam.
Inne czasem trzeba przykitowac, ale generalnie wreszcie moge toche progresowac, nie bojac sie kazdego packu bialych ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 11:53 
Cytuj  
No niestety ale 300 res all to mało. Mając jakieś 600 unbuffed można chyba spokojnie biegać w II akcie na inferno. Z tym, że wymagana jest też redukacja obrażen na odpowiednim poziomie. Wtedy można mówić chyba o farmie II aktu. Oczywiście do tego przydaje się lifesteal i crit.
Ten build wydaje się zajebisty ale trza miec trochę kasy :D
http://diablo.incgamers.com/forums/show ... ost8330022


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:26 
Cytuj  
Nie wiem czemu za każdym razem ludzie dziwią się, że dostają wpieprz i podają dziwne staty w stylu 60-70k hp albo 10-20k dps.
Mówione było nie raz, sam wspominałem ze trzy razy w tym temacie - DPS I HP POOL NIE SĄ WAŻNE PRZY BARBIE. Chcesz progresować to ubierz 800-1k resistów, 30-40% bloka i 8-10k armora to będziesz progresował. Kripp zrobił 1-4 akt inferno bez ani jednej śmierci z 8k dps. Można? Można.

Jeśli chcecie przeżyć drugi akt, to przede wszystkim physical i poison resisty, blok i jeden stun/knockback na węże pod koniec aktu.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
Panowie, nie pchajcie sie na sile do Aktu II. Nerf bat Blizza powinien uderzyc w ciagu najblizszych 2tyg i Inferno powinno byc juz troszke lepiej zbalansowane. Dlatego wydawanie teraz jakichs kosmicznych pieniedzy na itemy mija sie z celem, bo podejrzewam, ze jak macie teraz dobrze ubranego Barba teraz to po pierwszym balansujacym patchu dacie rade w Akcie II. Do tego czasu farmujcie sobie Butchera/Skele Kinga i zbierajcie kase :)

BTW, wczoraj mi dropnela z Butcha recepta na quiver z 5 slotami i jego craft kosztuje 160K, lol :D Jebnalem sobie go raz i oczywiscie zespawnowalo mi sie na nim +STR. FUUUUUUUUUUU...

A, i chuj w dupe temu w Blizzardzie, kto wymyslil Reflect Damage, a dwa chuje i pogrzebacz temu kto zatwierdzil to do gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:54 
Cytuj  
shp napisał(a):
HP POOL NIE SĄ WAŻNE PRZY BARBIE.


Szczególnie jak biegasz z passivem co ci vita na armor zmienia, już raz tego posłuchałem jak wlazłem na inferno i potem mnie mobki składały na 3 strzały bo miałem 25k hp i 500 ress w act I, imo wszystko jest ważne hp pool też, tylko trzeba sobie to wszystko ładnie zbalansowac a to kosztuje niestety kupę kasy na barbie, na wd latam sobie w act 4 i zabijam champ packi, tyle.

Imo wchodzenie do act2 tyle żeby tylko troszeczkę progressować przez trash moby mija się z celem, bo trzeba i tak farmić sprzęt/kasę żeby nie trafić na walla, a tu niestety trzeba już zabijać champ/elite packi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:57 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
shp napisał(a):
HP POOL NIE SĄ WAŻNE PRZY BARBIE.


Szczególnie jak biegasz z passivem co ci vita na armor zmienia, już raz tego posłuchałem jak wlazłem na inferno i potem mnie mobki składały na 3 strzały bo miałem 25k hp i 500 ress w act I,

Chodzi raczej o sytuacje gdzie ktos ma 55-65k hp kosztem innych statów. 40-50 jest ok.
Ale tak jak mowisz, balans jest wazny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 12:57 
Cytuj  
shp napisał(a):
Nie wiem czemu za każdym razem ludzie dziwią się, że dostają wpieprz i podają dziwne staty w stylu 60-70k hp albo 10-20k dps.
Mówione było nie raz, sam wspominałem ze trzy razy w tym temacie - DPS I HP POOL NIE SĄ WAŻNE PRZY BARBIE. Chcesz progresować to ubierz 800-1k resistów, 30-40% bloka i 8-10k armora to będziesz progresował. Kripp zrobił 1-4 akt inferno bez ani jednej śmierci z 8k dps. Można? Można.

Jeśli chcecie przeżyć drugi akt, to przede wszystkim physical i poison resisty, blok i jeden stun/knockback na węże pod koniec aktu.


Ty chyba podajesz staty na progress (kill Diablo) w iV akcie.
Każdy gra/próbuje to co lubi. Ja szybciej jebnę rerolla niż się tak zgimpuję. Można? można.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:21 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Panowie, nie pchajcie sie na sile do Aktu II. Nerf bat Blizza powinien uderzyc w ciagu najblizszych 2tyg i Inferno powinno byc juz troszke lepiej zbalansowane.


No... Blizzard nobkom nie pozwoli się za długo "męczyć" ;-)
WoW bis welcome to.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:30 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
shp napisał(a):
HP POOL NIE SĄ WAŻNE PRZY BARBIE.


Szczególnie jak biegasz z passivem co ci vita na armor zmienia, już raz tego posłuchałem jak wlazłem na inferno i potem mnie mobki składały na 3 strzały bo miałem 25k hp i 500 ress w act I,

Chodzi raczej o sytuacje gdzie ktos ma 55-65k hp kosztem innych statów. 40-50 jest ok.
Ale tak jak mowisz, balans jest wazny.


Dokladnie. Balans wazna rzecz. Ja mam:
43k HP,
13k DPS,
7,5k armor (na buffie)
resy na buffie:
physical 500,
reszta 420-480
redukcja melee 25,34%
Life per hit 805
Life per second 391
Block 19%

I wlasnie zdobylem glowe krulla nie ginac, zabijajac po drodze 3 elite packi i na koncu tego grubasa straznika. Generalnie widze mega poprawe odkad zmienilem 3 itemy (bracer, SoE i tarcza) na takie + ress all + reduction melee.
Wczesniej mialem:
47k HP
18k DPS
8,2k armor (na buffie)
resy na buffie:
physical 350
reszta 300-350
reduckja melee 3%
Life per hit 805
Block 19%

I nie moglem sam przejsc przez kanion czasami :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 4 cze 2012, 13:40 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:33 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
No... Blizzard BARBOM nie pozwoli się za długo "męczyć" ;-)
WoW bis welcome to.


Fix'd gimbusie


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 14:57 
Cytuj  
@up

Dokładnie jakoś na wd/wiz nie mam takich problemów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 15:04 
Cytuj  
No ja chyba póki co sobie odpuszcze barba i zrobię wizza, bo jednak wizzem bedzie mi łatwiej farmić i o wiele taniej się można ubrać. Barb spoko ale niestety nie jestem w stanie psychicznie wytrwać, żeby go tak ubierać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 15:30 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No ja chyba póki co sobie odpuszcze barba i zrobię wizza, bo jednak wizzem bedzie mi łatwiej farmić i o wiele taniej się można ubrać.

Żebyś się nie zdziwił :D lacuni i boje z int + ias zaczynają się od 5-6 mln. Teraz każdego ubrać jest drogo, bo exploitowanie gobów i 4 aktu rozpieprzyło gospodarkę.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 15:58 
Cytuj  
shp napisał(a):
zaboleq napisał(a):
No ja chyba póki co sobie odpuszcze barba i zrobię wizza, bo jednak wizzem bedzie mi łatwiej farmić i o wiele taniej się można ubrać.

Żebyś się nie zdziwił :D lacuni i boje z int + ias zaczynają się od 5-6 mln. Teraz każdego ubrać jest drogo, bo exploitowanie gobów i 4 aktu rozpieprzyło gospodarkę.


A co to za exploit w farmie goblina bo nie rozumiem ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 16:08 
Cytuj  
Żaden, chyba że nie masz waypointa, bo nie progresujesz do drugiego aktu i bierzesz sobie goba przez hell. Tak jak to się ostatnimi dniami robi. To był skrót myślowy, ale bądź co bądź gra idzie w imho złym kierunku - szukanie jak największej ilości exploitów czy rep chestów/gobów do abusowania i przesycania rynku crapowymi itemami z 3-4 aktu.

Myślałem jednak, że farma na inf to będzie parę spotów i bossów do farmy, a tutaj jak na razie masz jednego goba/chest abusowany do usranej śmierci (czyt. do czasu aż blizz go nie nerfnie i ktoż z blizzhackers nie zapostuje nowego miejsca z takim samym gobem). Gra po takim tygodniu na inf robi się boring as hell.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2012, 16:22 
Cytuj  
A gdzie ten gob? :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.