mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 11:58 
Cytuj  
tomugeen - poczytaj oficjalne forum, większość czarodziejek myśli o rerollu, bo gra się dużo CIĘŻEJ:

https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5889219042

https://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4309852770 - 39 stron o wizard nerf.

itd.

Może zagraj wizardem i zobacz jak jest fajnie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:03 
Cytuj  
Kazda klasa placze na forum po patchu. Gralem w party z wizzkami i tez nie narzekali, dalej maja wiecej zabawek i możliwości niz DH.
Dlatego omijam oficjalne fora.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:05 
Cytuj  
Mnie wcale nie dziwi ze wiekszosc Wizow teraz whine'uje, bo wiekszosc Wizow robila z siebie Glass Cannon, a teraz nagle okazuje sie, ze duzy wplyw na rozgrywke ma armor i resy, czym zaden z wiekszosci Wizow sobie dupy do tej pory nie zawracal... :roll:
Podobnie z reszta jak DH...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:10 
Cytuj  
Tylko kurwa tak chciałbym Wam drogie panie uświadomić, że wiz to powinien byc glass canon, a nie tank z tarczą :/
Wiz to wiz - ranged, wysoki dmg, niska przeżywalność w razie zetknięcia z wrogiem. A blizz dąży do zrobienia z wszystkich barbów teraz :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:16 
Cytuj  
przeciez ciagle mozna grac na glass cannona - zasada byla, jest i bedzie zawsze taka sama: dont get hit. tego blizz ci nie zabierze.



ps. farmilem, farmilem, farmilem, tylko kase na naprawy tracilem, juz mialem sie wkurwic, a tu nagle ring za 40 ojro polecial i dniowka wyrobiona.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:20 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tylko kurwa tak chciałbym Wam drogie panie uświadomić, że wiz to powinien byc glass canon, a nie tank z tarczą :/
Wiz to wiz - ranged, wysoki dmg, niska przeżywalność w razie zetknięcia z wrogiem. A blizz dąży do zrobienia z wszystkich barbów teraz :/


dokładnie.
Do tego nie widzialem wizza w akcie 2 inferno który nie miałby tych 500 resów. Więc takie chrzanianie, że wizz to pure damage to takie chrzanienie w ogóle nie mające pokrycia w grze.

kole0 - to teraz wybierz:
1. kituj packa przez 15min bo jesteś 95% glass a 5% canon - jeden error = dead, nawet nie error bo po prostu są lokacje gdzie nie da się kitować, co lepsze są moby których nie da się kitować (szarże, teleporty, murki etc).
2. stój w środku packa i wciskaj 1-2-3 na zmianę przez 15min - jeden error = HP ci zleciało do 60%, OMG!!!11

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:25 
Cytuj  
To rollnijcie barbów i po sprawie, będę miał komu opychać mój stary gear i bronie LoH \o/


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:28 
Cytuj  
Gdyby granie barbem sprawiało mi fun to bym zrobił barba nie sądzisz?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tylko kurwa tak chciałbym Wam drogie panie uświadomić, że wiz to powinien byc glass canon, a nie tank z tarczą :/
Wiz to wiz - ranged, wysoki dmg, niska przeżywalność w razie zetknięcia z wrogiem. A blizz dąży do zrobienia z wszystkich barbów teraz :/

Zaraz, zaraz. Czy to nie ty plakales ze nie mozesz przejsc kanalow w Act II, bo Cie one-shotuja i nie ma jak kitowac? Jak chcialbys w takim razie pogodzic glass cannon z tym problemem? Patch spowodowal ze teraz armor i resy faktycznie sie przydaja i jest sens w nie pakowac, wiec w tych kanalach mozesz z packami walczyc. Owszem - kosztem DPS, ale no bez jaj - nie mozna zjesc ciastka i miec ciastko.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 25.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:31 
Cytuj  
A może to dobrze, że część Wizów zrobi reroll najwidoczniej to nie jest klasa dla nich... :wink: tylko ciekawe jaki będzie 'lament świętokrzyski' jak dobiją do 60 i będą próbowali się ubrać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:39 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Zaraz, zaraz. Czy to nie ty plakales ze nie mozesz przejsc kanalow w Act II, bo Cie one-shotuja i nie ma jak kitowac? Jak chcialbys w takim razie pogodzic glass cannon z tym problemem? Patch spowodowal ze teraz armor i resy faktycznie sie przydaja i jest sens w nie pakowac, wiec w tych kanalach mozesz z packami walczyc. Owszem - kosztem DPS, ale no bez jaj - nie mozna zjesc ciastka i miec ciastko.

Inaczej. Ciułam n godzin na equip. Kupuję rękawiczki, amulet, pierdzionki z int i atkspeed. Na szczęście za gold, a nie $. I nagle z 55k dps robi mi się 30k dps, w kanałach jak była tak nadal jest chujnia (mam resy na poziomie 600+), a najwydajnieszą formą farmy jest equip GF+ i jebanie w kółko tego samego w akcie 1 żeby znowu zmienić equip, bo patch zmienił rozgrywkę, ale co najgorsze - spieprzył przedmioty.
Oczywiście przepaść między tymi co exploitowali przed patchami, a tymi co grali na luzie się powiększa.
Przed wprowadzeniem RMAH powinni byli zrobić wipe, a teraz to już gówno będzie się za d3 ciągnąć.

Swoją drogą już wczoraj się zastanawiałem nad tym co mark24. Co jak ktoś wydał 200+ euro za jakieś itemki, a te z dnia na dzień stały się gówniane, bo bliz zmienił zasady. Czy to przypadkiem nie jest już oszustwo/naciąganie/wyłudzenie, a co za tym idzie kryminał?
W chwili obecnej sprzedaję cały lepszy equip z wiza za ojro, trochę farmię aby mieć golda dla innej klasy, a fun mi tak naprawdę sprawia granie na normalu HC :P
Tak oto bliz pięknie patchem więcej zjebał niż naprawił :D
W weekend TSW beta, a po za tym TERA trial teraz - trzeba obadać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Gdyby granie barbem sprawiało mi fun to bym zrobił barba nie sądzisz?

Bazując na twoich wypowiedziach można powiedzieć że granie wizzem też ci przyjemności nie sprawia.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:46 
Cytuj  
tczewiak, po 1 nie nerfneli ci dpsu o prawie 50%. nie bierzesz pod uwage tooltip fixa force weapon, o ktorym tutaj wszyscy pisza.

wczesniej w okienku DAMAGE pokazywalo bodajze 25-30% wiecej dpsu zamiast 15% i teraz to naprawili.

ile miales atk speedu? teraz straciles gora 50% tego co ci dawal atk speed.

po 2 to o nerfie IAS bylo wiadomo juz od miesiaca, czy tam 3 tygodni.

a po 3 to skoro monki z dobrym gearem moga miec po 70-80k dpsu przy resistach na poziomie 800, hp na poziomie 50k i 6-7k armoru, to ty mozesz wyciagnac 3-4 razy tyle dpsu zonglujac resistami i hp tak, aby byc w capie na proc force armora.


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 12:48 przez Kole0, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:48 
Cytuj  
Chciałbym zaznaczyć, ze wszytkie wizy narzekaja na iAS, ale prawdziwy nerf Wizow to nie nerf iAS, ktory to nerf dotknal wszystkich (a skoro wszystkich to zadnego ;) ), ale fix na Force Weapon, ktory juz nie daje nam ~30%, tylko faktycznie to biedne 15%.

Ja uwazam, ze nie ma sie co obrazac na takie rzeczy. Na tej samej zasadzie mozna sie bylo obrazac w FFXI, ze zmienili balans klas na rzecz tej ktora nie grales, kosztem tej ktora grales. Albo ze dodali nowy itemek, ktory spowodowal, ze 100h farmienia starego stalo sie marnotrawieniem czasu. Nie ma tu PVP (na razie) i, jak sam napisales, nie korzystasz z rmAH.
Rozumiem, ze ten patch popsul wiele w starych buildach, ale byc moze musial, aby gra byla bardziej grywalna w wielu roznych buildach - czas pokaze. W calym tam chaosie spowodowanym patchem najgorsze jest to, ze nie byl on w ogole testowany, a jesli byl to chyba przez studentow turystyki i historii :roll:

EDIT: Placzecie nad Wizardem albo DH, idzcie poczytac forum Witch Doctorow - Ci to dopiero maja problem po patchu :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:49 
Cytuj  
Vejitta napisał(a):
Chciałbym zaznaczyć, ze wszytkie wizy narzekaja na iAS, ale prawdziwy nerf Wizow to nie nerf iAS, ktory to nerf dotknal wszystkich (a skoro wszystkich to zadnego ;) ), ale fix na Force Weapon, ktory juz nie daje nam ~30%, tylko faktycznie to biedne 15%.


nie, nie, nie i nie. to byl tylko tooltip update. naprawde mieliscie mniej dpsu niz pokazywalo okienko, a teraz sie robi taki efekt placebo - wierze, ze mam mniej to i gram jak gowno.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:50 
Cytuj  
mozna pisac i 100 stron ale prawda jest jedna- w D3 wszystko zależy od gearu

mozna mięc totalnie zjebany build, używac najmniej popularnych skili itp a jak sie ma sprzet i np 200k dps top można stac w miejscu i wszystko wycinać

tak tu jest ,że jeden ma cholernego farta ( ja mam 110 godz gry a nie miałem jeszcze legendary czy zielonego) a drugi okupi się na real kasę i teraz jeden z drugim cwaniakuje - jak to trzeba grac

trzeba przyjac do wiadomości- farma sprzetu i tyle- żadne buildy nie pomogą jak się ma na inferno kilkanaście k dps

fart albo kasa i tyle jeśli chodzi o D3

mój wiz nie dawał rady na act2 inferno to zrobiłem i pograłem trochę DH, teraz widzę ,ze może by pograc barbem- za miesiąc będzie kolejny patch i trzeba bedzie zrobić monka- gram dla przyjemności, wiem kiedy trzeba się poddać a nie męczyć godzinami , bo ja wiem , że mam pecha do dropów i za ch... nic nie wydropie - to gram po kolei róznymi klasami i juz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Bazując na twoich wypowiedziach można powiedzieć że granie wizzem też ci przyjemności nie sprawia.

No już nie sprawia. Bo bez sensu jest dla mnie granie melesem i robienie w dodatku z wiza melesa - ot nie lubię. Kitowanie, stunowanie, wysoki dmg - to ma sens i sprawia fun, padanie jak mucha, bo nie da się kitować, stunować, ani sensownego dmg zadawać już sensu nie ma.
Może jak wyjdę z pieprzonych kanałów w a2 to zmienię zdanie :P

Kole0: od 3 tygodni było wiadomo, że mieli nerfnąć IAS o 25%. 25%!
Nerfnęli o ponad 50%.
IAS miałem odpowiednio:
16%
16%
16%
15%
12%
18% w broni

Teraz mam:
8%
8%
8%
7%
6%
broń zmieniłem, bo było 6% czyli bez sensu.

Weź pod uwagę, że taki Tal Rasha's Guardianship miał sens z 12% IAS, a z 6% jest to crap, który przebija byle chest z int+.
Nie wkurwia tyle sam nerf IAS, a jego bezmyślność.
Są legendarixy (jak wspomniany TRG), które były dość niezłe właśnie dzięki IAS (bo nie miały +statsów bazowych w ogóle). Teraz nadają się jedynie na śmietnik.
Ktoś wcześniej te sety projektował, a jakiś debil puścił przez bazę zapytanie:
UPDATE armors SET ias=ias/2;
:(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 21 cze 2012, 12:58 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 12:57 
Cytuj  
Ale to idealnie bo melasem musisz dużo kitowac ot taka ranged klasa ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:01 
Cytuj  
@tczewiak, myslalem ze masz pojecie o cyferkach (jakies strony dla kominka i php).
Wg twoich itemkow to nerf AS raptem ~29%

I rzeczywiscie zamiana chesta 6% na taki ktory ci zwiekszy Int o np. 12% (180int przy 1500 int base) jest lepsza. Dodatkowo bron z wiekszym base dmg (ale bez Ias) i ladujesz na tym samym.
Nie widze problemu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:01 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ktoś wcześniej te sety projektował, a jakiś debil puścił przez bazę zapytanie:
UPDATE armors SET ias=ias/2;
:(

UPDATE armors SET ias=round(ias/2);
;p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.