mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Wg twoich itemkow to nerf AS raptem ~29%

Jak Ty to kurna liczysz?
50% na armorach i 66% na broni.

Cytuj:
I rzeczywiscie zamiana chesta 6% na taki ktory ci zwiekszy Int o np. 12% (180int przy 1500 int base) jest lepsza. Dodatkowo bron z wiekszym base dmg (ale bez Ias) i ladujesz na tym samym.
Nie widze problemu.

Tylko zrozum. To był cały set Tal Rasha's. Samodzielne body było z dupy, ale w całym secie miało sens. Tera nie ma. Teraz sto razy lepiej kupić sobie body z 200+ inta.

Buff: nie jestem pewny czy nie mają gdzieś ułamkowych ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:08 
Cytuj  
a wlasnie widzisz tczewiak - tal rasha chest ma base staty, ale na AH bylo takich malo(sam mam z 80 dexa) i byly w uj drogie, a ile kosztowal bez nich? od 500k zaczynaly sie takie co dawaly po 60-70 all res + inny resist + masa armoru. za jedyne 500k dostawales item, ktory swoim glupim atk speedem nadrabial 150-200 main stata i o zgrozo im lepszy miales gear tym lepszy ten tani crap sie stawal, bo IAS skaluje sie progresywnie jak wiadomo, wiec przy main stacie na poziomie 1500 dawal on 160 do stata, a przy 2000 juz 240.

i tak, tez stracilem jakies 10 milionow na czesci z atk speedem, i mimo wszystko twierdze ze byl przyjebany, bo za dobrze sie skalowal(juz pomine to co sie dzialo na monku jak miales 3 ataki na sekunde i 1k loha - jakies 10-15k heala na sekunde)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:13 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Wg twoich itemkow to nerf AS raptem ~29%

Jak Ty to kurna liczysz?
50% na armorach i 66% na broni.


Heloł! 137%/193%
Pisze o spadku attack speed (AS). Ktory 1:1 wplywa na dmg. Zapomnialeś gdzies o base 100%.
Powyzej pewnych wartości (np 150% AS) dodawanie kolejne 15% (czyli 10% effective AS) imho mijalo sie z cele skoro juz przed nerfem bardziej sie oplacalo dowalic wtedy dodatkowe 120-150int, nie mowiac o itemie z golym 12% ias vs np 200int.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:15 
Cytuj  
on mówi o % od BONUSa, a Ty od całkowitej wartości
powodzenia :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:16 
Cytuj  
Co wyraznie zaznaczylem. Blizz nerfowal Attack Speed, nie "jego wartośc ponad bazowe 100%" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Co wyraznie zaznaczylem. Blizz nerfowal Attack Speed, nie "jego wartośc ponad bazowe 100%" ;]

Bliz nerfował IAS. Masz obniżone wartości IAS, a nie bazowego AS ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2012, 13:59 
Cytuj  
Cicho bo tomu wie lepiej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 08:51 
Cytuj  
Możecie się zalogować teraz do D3 czy znów coś padło?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 08:55 
Cytuj  
Możecie

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 08:59 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Możecie się zalogować teraz do D3 czy znów coś padło?

Wisi mi na Retrieving Hero List.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 09:59 
Cytuj  
To już trochę mistrzostwo jeśli to prawda http://www.rockpapershotgun.com/2012/06/21/digital-diablo-iii-purchases-restricted-for-up-to-3-days/

Ninja Edit

Cytuj:
In a statement released to Kotaku, Blizzard says:

For security reasons and to help ensure the integrity of the game and auction house service, players who purchase the digital version of Diablo III may have to wait until payment verification is complete before they can access certain game features. (See below for a full list of restrictions associated with digital purchases.) While most payments are approved and restrictions are lifted within a day, in some cases it can take up to 72 hours to complete this process.

Similar to World of Warcraft, these restrictions were put in place to deter credit card fraud, which in turn helps reduce gold spam and other harmful activities that can have a negative impact on the game experience for everyone.

However, as an unintended consequence of these security measures, players who purchase the game digitally after patch 1.0.3 are temporarily being capped at level 13 and not able to proceed beyond Act I. We are working to correct this as soon as possible and will provide another update when we have more details to share.

Aside from the two unintended restrictions noted above, below are the standard security-related restrictions that will be in place for digital purchases until payment verification is complete:

· No public game access for unverified digital purchasers

· No auction house access (real-money or gold) for unverified digital purchasers

· Unverified digital purchasers cannot trade items or drop items for other players to receive

· Unverified digital purchasers are not able to chat in any public or game channels

· Unverified digital purchasers cannot attach a custom message to friend requests, but they can send/accept friend requests, and play with their friends

· Global Play is not available for unverified digital purchasers

Again, we want to be perfectly clear that these are temporary restrictions (often lifted within a day and at most 72 hours) associated with digital purchases for the protection of players. We appreciate player feedback and will continue to evaluate the best methods for ensuring a positive game experience for everyone.


Posty: 28
Dołączył(a): 26.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 10:30 
Cytuj  
W ogóle nie rozumiem płaczu po nerfe, mój Wiz wchodzi w Akt 3 i 4 jak w masło.

mając jakieś 40k dps (Glass Cannon, Force Weapon, Enchantress ze swoim buffem), 30k HP i resistów z 300 (lol)
Force armor (nawet przy takich statach nic nie jest Cię w stanie 1-shotnąć - tylko bossy kucyki w Whimshire czasami)
Illusionist i teleport z Fracture
Pearcing orb, Blizzard i Venom Hydra
kite kite kite

Po prostu trzeba spędzić trochę czasu na wyczajeniu builda który najbardziej odpowiada grze solo, przyzwyczaić się do niego i BAM, gra nie stanowi już wyzwania (no może oprócz Teleporter/Fast/Mortar/Jailer ale na to to już niewiele poradzisz)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 10:57 
Cytuj  
O ile solo jest easy - peasy to już np w 3 osobowej grupie lekko przesadzili z HP na mobkach w rare packach, zabijanie elitki mającej 8mil hp i hordy mobków po 4 mil każdy to sam fun ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:18 
Cytuj  
Szlam napisał(a):


Napisałbym co o tym sądzę, ale tomugeen od razu by mnie wymoderował, więc się powstrzymam.

Zabawnie w każdym razie. Tak jak kiedyś Blizzard przodował w jakości, dopracowaniu i świeżym podejściu tak teraz przoduje w kontrowersji, absurdzie i ruchaniu swoich klientów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:21 
Cytuj  
Wiesz, po czesci rozumiem dlaczego tak zrobili... maja mase scamow w ostatnich miesiacach, fala sie zaczela wraz ze sprzedawaniem czasu z RAF'ow.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:28 
Cytuj  
Cytuj:
However, as an unintended consequence of these security measures, players who purchase the game digitally after patch 1.0.3 are temporarily being capped at level 13 and not able to proceed beyond Act I. We are working to correct this as soon as possible and will provide another update when we have more details to share.


Chodzi mi głównie o to, reszta zablokowanych możliwości nie jest aż tak bardzo dotkliwa i w sumie można to zrozumieć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:52 
Cytuj  
Zakne napisał(a):
W ogóle nie rozumiem płaczu po nerfe, mój Wiz wchodzi w Akt 3 i 4 jak w masło.

mając jakieś 40k dps (Glass Cannon, Force Weapon, Enchantress ze swoim buffem), 30k HP i resistów z 300 (lol)
Force armor (nawet przy takich statach nic nie jest Cię w stanie 1-shotnąć - tylko bossy kucyki w Whimshire czasami)
Illusionist i teleport z Fracture
Pearcing orb, Blizzard i Venom Hydra
kite kite kite

Po prostu trzeba spędzić trochę czasu na wyczajeniu builda który najbardziej odpowiada grze solo, przyzwyczaić się do niego i BAM, gra nie stanowi już wyzwania (no może oprócz Teleporter/Fast/Mortar/Jailer ale na to to już niewiele poradzisz)


nie wiem kolego jak jendoczesnie uzywasz frost armora i force weapona, oraz Blizarda oraz hydra

bardzo chętnie używałbym i armor i weapon- daj znać jak to robisz :)

aa i 40 k dps to już nie tak mało - dla mnie taka ilośc to marzenie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 11:57 
Cytuj  
Elective mode...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 12:00 
Cytuj  
lordyp - w opcjach sekcji gameplay masz mozliwosc wlaczenia elective mode, a tym samym uzywania kombinacji skilli jakich sobie chcesz :)

btw serwery leza ???


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 cze 2012, 12:04 
Cytuj  
o żesz qwwwa
o ja ciemna masa- myślałem że to chodzi tylko o ustawienie skili pod określonymi przyciskami a nie , że dowolność skili :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.