mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 19:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co ja poradzę, przecież coś muszą żreć:). PoE jest nudne i grając na SC nie czuje się żadnego wyzwania poza desynciem. Tutaj na veteranie jest już zupełnie inaczej. Od strony mechanicznej gra również wydaje się być ciekawsza od wszystkiego co wyszło w ostatnich 2-3 latach.


PoE - No ja nie bardzo wiem o czym ludzie piszą o tym desynku szczerze mówiąc, zdarzyło mi się raz czy dwa razy. No, ale ja gram ranged postaciami którymi mam mega frajdę. No, kwestia gustu. Jak by nie było Grim Dawn jest na liście To Play :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 20:09 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Mechanika na poziomie brodziku intelektualengo. Juz rozumiem dlaczego ten zachwyt i target juz mnie nie dziwi.


Nyx przejąłeś niedojebanie mózgowe od Kabry czy jak:)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 20:59 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nyx napisał(a):
Mechanika na poziomie brodziku intelektualengo. Juz rozumiem dlaczego ten zachwyt i target juz mnie nie dziwi.


Nyx przejąłeś niedojebanie mózgowe od Kabry czy jak:)?


Panowie, skończcie robić syf - jednemu się podoba, drugiemu nie i tyle. Nad czym tu się rozwodzić?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 09:07 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Mechanika na poziomie brodziku intelektualengo. Juz rozumiem dlaczego ten zachwyt i target juz mnie nie dziwi.

to D3 jest dla elity?

Poważnie pytam, nie znam się na hns i nie wiem jak jedno wypada obok drugiego.


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 lut 2015, 09:18 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 09:17 
Cytuj  
Oh high, przylazles zeby kijem w mrowisku zakręcic?
Spokojnie moi drodzy, nie zamierzam tu sprzątać. Dawajcie newsy i info jak sie gra rozwija, bo sam zamierzam kiedys odpalić sobie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 09:30 
Cytuj  
Sobie pograłem trochę i właściwie jedna rzecz mnie tylko razi - wygląd postaci. Wygląda to jak gra z tabletu :\ w bardzo negatywnym sensie. Stylistyka jest zajebiste, ale jakość...

Ale same napieprzanie i jego "feeling" pierwsza klasa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 09:51 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Sobie pograłem trochę i właściwie jedna rzecz mnie tylko razi - wygląd postaci. Wygląda to jak gra z tabletu :\ w bardzo negatywnym sensie. Stylistyka jest zajebiste, ale jakość...

Ale same napieprzanie i jego "feeling" pierwsza klasa.



Hmm nie kumam - jak z tabletu? Postacie są "ciężkie" poza rogue i ich wygląd raczej mi się podoba. Nie mam zarzutów do armórów i broni a te bardziej elitarne itemki wygląda super. Oczywiście przydałoby się większe zróżnicowanie armorów pod względem klas w sensie Okultystya np wygląda w danym armorze inaczej niż np Warior ale na to racze nie liczę:). I tak jestem pod wrażeniem tego co zrobili tak niedużą ekipą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 10:18 
Cytuj  
chodzi o animację biegu postaci. kupiłem gm za duże pieniądze na ks i podoba mi się wszystko ale animacje mogli by wymienić.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 10:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
tiomor napisał(a):
Sobie pograłem trochę i właściwie jedna rzecz mnie tylko razi - wygląd postaci. Wygląda to jak gra z tabletu :\ w bardzo negatywnym sensie. Stylistyka jest zajebiste, ale jakość...

Ale same napieprzanie i jego "feeling" pierwsza klasa.



Hmm nie kumam - jak z tabletu? Postacie są "ciężkie" poza rogue i ich wygląd raczej mi się podoba. Nie mam zarzutów do armórów i broni a te bardziej elitarne itemki wygląda super. Oczywiście przydałoby się większe zróżnicowanie armorów pod względem klas w sensie Okultystya np wygląda w danym armorze inaczej niż np Warior ale na to racze nie liczę:). I tak jestem pod wrażeniem tego co zrobili tak niedużą ekipą.



O to mi chodzi:
http://www.wasder.net/wp-content/upload ... eview.jpeg

Ja wiem, ze to popierdółka, ale kuje w oczy. Po prostu są brzydkie te postacie (jak naładuje postać jakimis pr0 armorami to może nie będę na to zwracać uwagi, bo stylistyka z tego co widzę jest świetna). Podczas gry tego aż tak bardzo nie czuć, ale jakiś niedosyt jest biorąc pod uwagę ogólny poziom :p

No ale sama gra jest miodna ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 10:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chodzi o animację biegu postaci. kupiłem gm za duże pieniądze na ks i podoba mi się wszystko ale animacje mogli by wymienić.


Co fakt, to fakt.. Animacje (zwłaszcza biegu) mogłyby być lepsze. Pod tym względem to Blizzardowskie D3 wypada lepiej.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 11:46 
Cytuj  
Dla niewtajemniczonych - animacja biegu była przerabiania/poprawiana wiele razy. Tak, kiedyś wyglądała gorzej:).

Animacji na poziomie D3 to bym się raczej nie spodziewał:). Wątpie aby na tym etapie produkcji, gdzie głównie dodają nowy content, zajmują się balansem i łataują bugi, znaleźli czas na nowe animacje. Było by spoko - zawsze możecie na forum spytać:). Niektóre animację nadal poprawiają i nowe animacje dochodzą również np z pojawieniem się nowych broni(tak było z 2handami i weaponami dla casterów).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 11:55 
Cytuj  
Nie znam się ale jak można nie poprawić animacji biegania. Dla mnie to porażka jest.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 11:58 
Cytuj  
No ale majac gre w alpha i skupiajac sie na content to rowniez troche w dupie mialbym kosmetyke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 12:10 
Cytuj  
Okej, ale niech to zmienią na premierę i jest git. Nie mam zastrzeżeń.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 12:33 
Cytuj  
btw, można później jakoś ponownie rozdzielić punkty? Jeśli tak to kiedy?:p

Cunning to w ogóle warto podbijać dla Arcanisty? Czy tylko spirit + okazjonalnie zdrowie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 13:20 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
btw, można później jakoś ponownie rozdzielić punkty? Jeśli tak to kiedy?:p

Cunning to w ogóle warto podbijać dla Arcanisty? Czy tylko spirit + okazjonalnie zdrowie?


Które punkty? Atrybuty postaci jak Physique czy Spirit to nie. Możesz zrobić refund Skill Pointów w lokacji startowej, w środku więzienia - w górnym prawym rogu jest gość, który się tym zajmuje (odpłatne).

U Arcanisty przede wszystkim Physique (zdrowie bo kruchy jest), potem Spirit. Resztę można olać. Generalnie warto iść w każdej postaci w Physique bo życia zawsze mało.

Ponadto zamiast zbierać na sprzęcie Spirit lepiej rozejrzeć się za czymś co regeneruje Energy. W kradzenie energii od przeciwników nie ma się co bawić - Arcanist jest za słaby aby dawać się tłuc.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 13:37 
Cytuj  
Dzięki.

To jeszcze jedno, postacie nie są na jakimś serwerze zapisywane, nie? Jak gram na dwóch kompach to muszę żonglować sejwami? ;) I czy w ogóle się da :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 13:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nie znam się ale jak można nie poprawić animacji biegania. Dla mnie to porażka jest.


Desh no właśnie, nie znasz sie ;). Widocznie ludzie na to nie płaczą i to nie jest na ich top priority list. Fajnie by było ale raczej nie będę płakał. W PoE też jest chujowa i nigdy mi to nie przeszkadzało. Zobaczymy co tam zapowiedzą w marcu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 13:44 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Nie znam się ale jak można nie poprawić animacji biegania. Dla mnie to porażka jest.


Desh no właśnie, nie znasz sie ;). Widocznie ludzie na to nie płaczą i to nie jest na ich top priority list. Fajnie by było ale raczej nie będę płakał. W PoE też jest chujowa i nigdy mi to nie przeszkadzało. Zobaczymy co tam zapowiedzą w marcu.


No jakbym nie kupił to bym nie płakał :P gdybym miał kupić coś z taka animacja to bym nie kupił wcale - problem solved.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2015, 14:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
No jakbym nie kupił to bym nie płakał :P gdybym miał kupić coś z taka animacja to bym nie kupił wcale - problem solved.


Żartujesz? Nie kupiłbyś zajebistej gry tylko przez to, że jakaś animacja jest "zjebana"? I de facto nie jest zjebana czy kuleje, bo pochodzi z Titan Quest.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.