mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 12:45 
Cytuj  
Kurwa, patch dopiero w niedziele poznym wieczorem naszego czasu :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 20:36 
Cytuj  
Czy tym orbem do zmiany linkow w itemach to mozna z 3L5S zrobic np 5L?Czy nie da sie zwiekszyc ilosci linkow tylko zmienic ich powiazanie?

I takie pytanie ile koszuja te do zmiany linkow?Przykladowo ile mozna dostac za chaosa albo za exalta?

Albo ile chaosow za exalta?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 20:45 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Czy tym orbem do zmiany linkow w itemach to mozna z 3L5S zrobic np 5L?Czy nie da sie zwiekszyc ilosci linkow tylko zmienic ich powiazanie?


Jesli mówisz o fusing, to tak, sluzy wlasni do tego zeby zmienić ich ilość, docelowo na maxa. Z itemka z 0 linków 6S mozesz zrobic 6L przy 'drobinie' szczescia.

Co do cen rynkowych, to ciezko jak zwykle powiedziec, ceny reguluje rynek. Ale są bliskie tych podanych na poeex. Z mala uaga taka, ze ludzie raczej kupuja fusingi niz sie ich pozbywają.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2013, 20:52 
Cytuj  
niby tak tomu ale za exalty ciagle mozesz latwo kupic fusingi, zreszta fusingi sa latwe do crafcenia. inna bajka ze NIGDY PRZENIGDY nie probuj zrobic samemu 6s czy 6l :) taniej wyjdzie kupic.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 12:52 
Cytuj  
Bueheheheheheh: http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 1#p2725337

This event has the Blood Magic, Lethal, Ancestral, Multiprojectiles and Turbo mods.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2013, 13:00 
Cytuj  
O ŁAŁ. Biore udział ;]]]

Po godzinie bedzie mozna hillocka ubic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 22:47 
Cytuj  
http://allegro.pl/path-of-exile-ultra-r ... 00655.html

ULTRA RARE HARDCORE - strach się bać.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2013, 23:15 przez Stobek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2013, 22:58 
Cytuj  
Pewnie zrobil zdjecie ekranu, pobiegl wywołać, a potem je skanował ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 14:52 
Cytuj  
Nowe aury..... :/ :/ :/
Nowe unikaty... :D :D :D Zwlaszcza Czysta Kartka :) Staff tez moze byc fajny.

Multistrike = to se dobre je
Melle Splash = need work ale ma potencjal

Moj feedback do patcha bez wglebiania sie w szczegoly bo narazie nie ma sensu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 14:56 
Cytuj  
Melee splash jest imho kapitalny - potestowalem go chwile na moim Elemental Cleavlarze i jest gites :) Moj nastepny build: Elemental Shadow uzywajacy Double Strike z Daggerem i Shieldem (Tempst Shield + Power Charge on Crit) nastawiony na crita. Tylko jeszcze nie wiem czy CI czy bez. A na razie moj Ele. Bow Shadow ladnie korzysta z tego nowego blue gema, wg moich obliczen na 60lvl bede mial kolo 40% na crita :)

Ty Kabra w ogole jeszcze grasz w PoE? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 15:06 
Cytuj  
Ofc ze gram.
Z tym ze konto stare co mam wpisane tutaj na forum opchnalem. :) Teraz mam inne. Ale juz 25 stashy kupione lol :)
Ja w ta gre bede gral az nie wyjdzie cos lepszego a sie nie zanosi w tym roku :) I to w dowolnym gatunku - nie tylko aRPG. (GD chyba nie wyjdzie w tym roku full version).
Czasem tez popykluje w T2 z Synergies MODem - tez super sprawa, tylko przeciwny biegun HnSy :)

Meele Splash jest ok ale ma strasznie maly radius. Jak nie masz +AOE z drzewka to crapiszcze to jest.
Niemniej jednak dedykowany build pewnie bedzie super.

Tyle te aury... kto to zrobil ja sie pytam?. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 22:48 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=eHO-Gmi83BE&feature=youtu.be

buahahah, sprawdzcie sobie to !!! :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2013, 23:11 
Cytuj  
lucky napisał(a):


Nie wytrzymałem minuty ogladając filmik, weź tak grinduj :o ale szacun za build.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 08:24 
Cytuj  
fajny build ale ogladanie tego to bol glowy nie mowiac o graniu :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 11:45 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ofc ze gram.
Z tym ze konto stare co mam wpisane tutaj na forum opchnalem. :) Teraz mam inne. Ale juz 25 stashy kupione lol :)
Ja w ta gre bede gral az nie wyjdzie cos lepszego a sie nie zanosi w tym roku :) I to w dowolnym gatunku - nie tylko aRPG. (GD chyba nie wyjdzie w tym roku full version).

Meele Splash jest ok ale ma strasznie maly radius. Jak nie masz +AOE z drzewka to crapiszcze to jest.
Niemniej jednak dedykowany build pewnie bedzie super.

Tyle te aury... kto to zrobil ja sie pytam?. :)


Z ciekawosci, za ile opchnales? No i daj aktualne namiary :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2013, 13:15 
Cytuj  
Za 250 (PLN) z jedna postacia za ~65lvl i smieciem w skrzyni (nic wartosciowego). Z tym ze to bylo 1,5 miecha - 2 mce temu.
Motyw jest taki ze od dluzszego czasu gralem na koncie znajomego bo on wyjechal (mial wiecej storage kupione) to sie przyzwyczailem i na uj mi dwa konta to opchnalem poki sie oplacalo.
Teraz chyba bys musial miec super gear zeby sprzedac. Albo mase exalted albo unique topowe jak Marohi, Shavronne itd...

Co do nowego ign to dopisze sie pozniej do watku z ludzmi.

PS. Zmienilem troche zdanie o aurach - sa cholernie brzydkie teraz i wygladaja jak z gry z 1990 roku ale gra chodzi lepiej i jest duzo czytelniejsza. Vitality wyglada nawet fajnie na zergu mobkow. :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 06:37 
Cytuj  
Ja powiem ze chyba jakies ladne pare lat nie natknalem sie na gre ktora sprawiala mi taka frajde , az sie nie moge doczekac jak wroce i troche sobie pozabijam.Oczywiscie nie da sie przy tym siedziec 10h dziennie (pewnie wielu moze ale to juz nie dla mnie) ale te 3-4 h jest zajebista zabawa.

Mnogosc mozliwosci jakie ta gra daje jest powalajaca.Aktualnie koncze ostatni akt na drugim poziomie trudnosci i juz nie moge sie doczekac trzeciego poziomu.

W porownaniu do D3 gdzie doslownie ziewalem to PoE jest jak wybawienie dla tego gatunku.

Wrecz nie mam czegos takiego jak patrzenie na pasek kiedy mi lvl wskoczy (bo to tylko mnie motywowalo do dalszej gry w D3) i lvl "wbijaja sie same".

Jedyne jeszcze czego nie ogarniam to te ceny itemow...za chuj nie wiem jak co wyceniac , czy jest to cos warte czy nie :O
Na szczescie poznalem jakiegos Araba ktory siedzi 24h na dobe i jak mu cos zlinkuje to zaraz mi podaje cene :D

Przykladowo wczoraj wypadla mi czapka (moim zdaniem zajebista +15 quality , 4L , duzo evasion , + 50 do wszystkich statow + item rarity i quality 15% + jeszcze cos tam) i powiedzial ze moge to dovendki oddac , to az sie zdziwilem :[


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 09:20 
Cytuj  
jak juz skonczysz gre to zaczyna sie troche nudzic robienie map w kolko. ale dobrze ze co tydzien sa nowe patche i cos dodaja ciagle gdyby nie to chyba bym juz dawno odpuscil. chociaz i tak juz sie w sumie nudzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 09:24 
Cytuj  
A moze mi ktos powiedziec jak wyglada ten "end game"?To sa jakies dodatkowe mapy , czym to sie je?

Ja widzialem wczoraj jak koles wkleil jakiegos orba ktory mial w opisie :

"podniesienie jakosci i unikalnosci itemow o 1980% ze skrzynek i brak mobow na mapie" - o co w tym chodzi?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2013, 09:29 
Cytuj  
biegasz i otwierasz setki chestow gdzies jest video krippa jak robi ta mapke.

ogolnie nuda, robisz mapki i mapki i mapki... nawet to ze losuja ci sie randomowe staty na mapkach tez sie nudzi. chociaz raz robilem 1 raz mapke temple (2 x piety boss plus extra light dmg i cos tam ejszcze, padlem w sekunde czy dwie..;/) probowalem pozniej w sumie -40% expa w plecy dalem rade zbic tylko 1 bossa bez sensu. wczoraj mialem fajna mapke 110% quantity ale w uj resow (light, fire) i magic mobow i temporal chains i cos jeszcze. ciezko bylo ze spawnu wyjsc -20% expa w plecy;p skonczylem solo bo kumpel sie wkurwil.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.