mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2013, 17:27 
Cytuj  
Kiedy byla premiera? Tzn start bety? Niiiiiceee
Trzeba bedzie wymyslic jakis build i pociupać w tych ligach.



PS. Blizzard przez rok dodał 100leveli ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2013, 17:39 
Cytuj  
Co jak co ale desync'i są gorsze niż były wcześniej...


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2013, 17:47 
Cytuj  
W twojej glowie chyba :) Desync pozostaje na takim samym poziomie - moze czasem faktycznie jest gorzej, jak rosnie ping na serwach, ale nie wiem, przez te 4 miechy to taka sytuacje mialem moze 2 razy, a gram sporo.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 maja 2013, 18:52 
Cytuj  
Chyba wrócę po patchu:D Mam tylko nadzieję, że momory leaki zostaną naprawione:)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2013, 21:30 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
W twojej glowie chyba :) Desync pozostaje na takim samym poziomie - moze czasem faktycznie jest gorzej, jak rosnie ping na serwach, ale nie wiem, przez te 4 miechy to taka sytuacje mialem moze 2 razy, a gram sporo.


Dzisiaj odpaliłem grę i miałem dosłownie co chwilę desync. Wcześniej to się nie zdarzało.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 14:40 
Cytuj  
Patch notesy 0.11.0: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/403446

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 15:53 
Cytuj  
Wszystko fajnie, tylko nadal brak wzmianek o desync i memory leak.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 20:51 
Cytuj  
Desync ciągle spory, nie wiem jak ludzie grają na hc. Latam wkoło, bije brutusa na mapce, trzymam go na dystans i nagle widzę, że desync, że życie spada, spamuje potionki a i tak dupa.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 23:27 
Cytuj  
Pewnie grają jak zwykle mega bezpiecznie w party outlevelując content o przynajmniej kilka(naście) leveli czyli mega nudnie.
Te newsy są zajebiste i pokazują na ile studio stać jeśli jest chęć utrzymywania ludzi przy grze ale dopóki nie naprawią desynców to dla mnie hc i pochodne nie istnieje, zbyt by mnie tak bezpieczna gra nudzi i nie ma motywacji ani czasu aby przysiąść na dłużej.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 cze 2013, 13:33 
Cytuj  
Ale pieprzycie, aż żal czytać...desync jest, był i będzie problemem jeszcze długo, ale nie takim żeby hc było niegrywalne. Dowód? Nie trzeba szukać daleko. Dojechałem 3 postaciami do map na hc grając tylko i wyłącznie solo, bo mój laptop się sypie w każdym party powyżej 2 osób. Poza tym na polskim fansajcie poe jest co najmniej kilkanaście osób, z którymi grałem HC i które farmią z większymi lub mniejszymi sukcesami end-game.

Kolejny dowód to man mode week race. Wystarczy spojrzeć na wyniki, żeby wiedzieć, że hc solo było możliwe nawet w melee buildach (ofc. wszyscy byli mocno w dupie za tymi, którzy grali normalnie) . Teraz może być już tylko lepiej z każdym patchem, a nie gorzej jak co niektórzy tu sugerują (0.11 ma w patch notes tweak związany z descynkiem tylko Chris mówi wprost, że nie wie czy to rozwiąże problem).

Proponuję obserwować Onslought league wszystkim parówczakom, którzy po prostu nie mają "zdrowia" i czasu grać hc, a nie zwalają wszystko na desync, bo tam po praz kolejny tysiące graczy udowodni, że hc jest grywalne. W tej chwili żaden streamer nie gra na SC. Nawet ten cały havoc, czysty scrubcore gracz udowadnia codziennie, że gra na HC nei stanowi problemu (ma lvl 91 pierwszą postacią na hc). Ta gra sprawia i będzie sprawiać najwięcej fanu właśnie na HC - wystarczy spojrzeć na ekonomię SC i HC, żeby dłużej się nei zastanawiać nad tym, że SC nie ma sensu.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 4 cze 2013, 14:03 
Cytuj  
Additional 0.11.0 patch notes:
- The Energy Shield display on the life orb is now a lot larger if you have a lot of Energy Shield.
- New vendor recipes have been added.
- Monster life has been increased in early levels and decreased in later levels.
- Skeleton elemental projectile spells have been reduced in all difficulties (beyond the general monster rebalance).
- A consequence of the item allocation changes is that if you're playing alone, the labels of valuable items that drop will appear for a few seconds even if you're not currently showing the item labels.
- We've added some experimental code that triggers a local position resync if you are stunned while desynced by more than around 2 metres. The goal of this change is to catch the situations where you are pinned by monsters on the server without being able to see them on the client. This is a low-impact change that should prevent some avoidable character deaths.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 12:40 
Cytuj  
To kim zaczynacie w nowej lidze? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 19:06 
Cytuj  
mele!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2013, 19:37 
Cytuj  
No to jaki sensowny build mele proponujecie?;>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2013, 00:18 
Cytuj  
Ja robie Physical Crit Cleave, tylko nie wiem czy 2H czy Dual Wield.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2013, 22:23 
Cytuj  
A tak generalnie: to co robi GGG dla graczy zaskakuje mnie strasznie. Co przychodze z roboty czekają jakieś ciekawe newsy dla graczy. Coś pięknego, oby tylko takie firmy sie rozwijały na rynku gier.

Jak myślicie, mają jakąś kaskę z tego PoE czy ledwo wiążą koniec z końcem, bo kto miał ich wesprzeć wsparł ich przed OB i na początku OB i teraz kupa? Mam nadzieję, że utrzymamy (my gracze) ich jak najdłużej z taką determinacją do pracy. Ja tam zawsze staram się rzucić z 20$ co miesiąc jak mam.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 cze 2013, 11:11 
Cytuj  
Myślę, że raczej to drugie. Ich pasja jest o wiele silniejsza od chęci zysku i na 100% prawie cała kasa z dotacji idzie na rozwój gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2013, 14:00 
Cytuj  
Raczej sie nie ma o co martwic. Wczoraj odpalili np. support packi i sadzac po ilosci tytulow na forum to sprzedaja sie jak swieze buleczki, jest juz nawet jakis swir co kupil packa za 12.500$ :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 00:23 
Cytuj  
Nie gram za dużo w "PoE", ale wiem jedno - GGG jest milion razy lepsze niż Blizzard. Grupa kilkunastu ludzi potrafi zrobić dużo więcej niż cały team odpowiedzialny za "D3". Brawo. Tutaj większy patch to większy patch. Dużo się zmienia, jest co robić. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 01:41 
Cytuj  
GGG to IMHO taka nowa werja Blizzarda North - szkoda tylko, ze nie mieli od poczatku takich srodkow jak kiedys ta firma miala w Blizzardzie :)

Anyway, 1 dzien Anarchy minal, stuknalem wlasnie 38 lvl na Rangerze (Physical Crit Split Arrow) i nie wiem czy zwiekszyli drop rate, ale dropnely mi dzis 2 unikaty, 3 quality gemy (jeden fajny, 12% Dual Strike) i w cholere gemow normalnych, ale przydatnych, ktorych nie zgarne szybko z Quest rewardow, np. Decoy Totem, Wrath, Power Charge on Crit., i inne ktore moge tez shandlowac :) Generalnie dobry dzien! Zaliczylem tez dwa starcia z tymi szwedajacymi sie Exiles, fajne loot pinaty, jak ktos trafi na nie z duza iloscia IIQ/IIR to moze byc miazga :)

A i ten nowy unique ring, zomg, cudenko i wrecz idealny dla mojego buildu, to moj cel nr.1 teraz:
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.