mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 06:13 
Cytuj  
Grasz na Anarchy? :o Opuszczasz się raggnarok ;) Ja gram na Onslaught...24 lvl melee templar ele cleave :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2013, 09:56 
Cytuj  
Erm, zawsze gralem na SC :) Na HC moze kiedys jak juz zoptymalizuja te gre albo na nowym kompie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 18:52 
Cytuj  
Cytuj:
"At this stage, we can't improve the game fast enough," Wilson said. "We have attention on the game, there's a lot of players. If we can dump millions of dollars into making it amazing, that dramatically increases the chances that, in four years, it's still really big. Getting more content in sooner while people are still playing a lot is much better than having to do it the slow way.

"We'll happily sink any money that we can make into making this game bigger, faster at the moment."


Z przed kilku dni.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 20:24 
Cytuj  
Good:)

Btw wróciłem do gry po pewnym czasie nieobecności i moje uszy doznały wręcz szoku (w pozytywnym znaczeniu). To, co oni porobili z dźwiękami przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Teraz grając melee czuję, że moja postać ma kopa i pierdolnięcie i klepanie mobków sprawia mi o wiele większą frajdę.
Of course, acziwy też motywują:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 14:15 
Cytuj  
Fajne te nowe ligi ale o ile na Anarchy jest bez problemu to na Onslaught mam taki desync że szkoda gadać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2013, 20:24 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Fajne te nowe ligi ale o ile na Anarchy jest bez problemu to na Onslaught mam taki desync że szkoda gadać.


True...desynch na Onslaught potrafi zabić (dosłownie i w przenośni)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 09:34 
Cytuj  
No niestety tego problemu nadal nie rozwiązali. Kiedyś nie miałem w sumie za często tego problemu ale wczoraj to porażka jakaś :/... Wzięli by się za to albo dołożyli infrastruktury.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 09:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No niestety tego problemu nadal nie rozwiązali. Kiedyś nie miałem w sumie za często tego problemu ale wczoraj to porażka jakaś :/... Wzięli by się za to albo dołożyli infrastruktury.


daj im kasę to zrobią :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 09:57 
Cytuj  
ROFLMAO, Kripp juz padl 2x w Onslaught :D Dzis w nocy 2i raz, keke...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:31 
Cytuj  
Niah napisał(a):
zaboleq napisał(a):
No niestety tego problemu nadal nie rozwiązali. Kiedyś nie miałem w sumie za często tego problemu ale wczoraj to porażka jakaś :/... Wzięli by się za to albo dołożyli infrastruktury.


daj im kasę to zrobią :roll:



Niahu ja już im trochę zapłaciłem - więcej niż kosztuje gra AAA.

Coś ostatnio się dopierdalasz z dupy. Ludzie na to narzekają to powinni to fixować. Nigdzie nie widzę, żeby prosili o więcej kasy bo tej chyba im nie brakuje...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 11:55 
Cytuj  
ok ty dałeś


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 12:07 
Cytuj  
Ale to nie ma znaczenia czy ja dałem czy nie. Model f2p jest bardziej dochodowy niż kup raz i nie płać nigdy więcej ale mniejsza o to. Chodzi o fakt, że w grze która jednak jest wymagająca i na HC i to w noych ligach nie ma miejsca na błąd - nie może mieć miejsce taka sytuacja jak ma teraz - desync i dead. Ja jednak swój czas szanuję i nie chcę go całego przepierdalać na ciągłe bieganie od nowa bo mnie desync zabija.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 16:24 
Cytuj  
Obawiam się, że desync to wina totalnie skopanego kodu sieciowego, a nie infrastruktury. Obawiam się też, że jedyną możliwością naprawy tych problemów jest napisanie tego kodu od początku:(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 20:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
ROFLMAO, Kripp juz padl 2x w Onslaught :D Dzis w nocy 2i raz, keke...


Problemem Krippa jest jest buta i buńczuczność. Po prostu zawsze jest przekonany, że jego build jest tak mega tanky immortal, że wpada pierwszy w największą grupę czempionów. Kończy się to tak, jak było widać.

Wczoraj (a właściwie dzisiaj rano) kiedy kończył streama, znów zbudował mega ownujący build oparty na desinterate. No jestem ciekaw jak mu się sprawdzi. Odpuścił sobie hp nody na rzecz ES (vaaaaaaal packt + CI + Ghost Reaver + Iron reflex). We'll see...


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2013, 23:39 
Cytuj  
Wczoraj zagrałem mapy z randomami i wpadł gościu co miał builda na discharge - wpadał w grupę mobków, puszczał discharge i wszystko padało... :o - pierwszy raz takie coś widziałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 09:12 
Cytuj  
W becie discharge było najbardziej przegietym skillem w pewnym momencie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 09:21 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Problemem Krippa jest jest buta i buńczuczność. Po prostu zawsze jest przekonany, że jego build jest tak mega tanky immortal, że wpada pierwszy w największą grupę czempionów. Kończy się to tak, jak było widać.

Wczoraj (a właściwie dzisiaj rano) kiedy kończył streama, znów zbudował mega ownujący build oparty na desinterate. No jestem ciekaw jak mu się sprawdzi. Odpuścił sobie hp nody na rzecz ES (vaaaaaaal packt + CI + Ghost Reaver + Iron reflex). We'll see...


No, idzie mu wyśmienicie, bo znowu padł :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 11:40 
Cytuj  
Hahahaha, as :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 11:43 
Cytuj  
Muszem rzecz ze wkurwia mnie rubberbanding. Srsly lubie ta gre - nawet wiecej niz lubie ale trzepia imho spory hajs atm i mogli by to fixnac (chociazby przepisujac kod sieciowy - jebie mnie to tbh.. w koncu to jest beta).
Wrzucanie non stop nowych rzeczy do sklepiku i paczek supportera za 12500USD gdy rownoczesnie gra w sumie dziala z patcha na patch gorzej i gorzej (Onslaught) to jest kurwa troche insulting. Gralem z zyciu w mnostwo geri i widzialem MMO ktore w launch day chodzily lepiej niz POE teraz (chodzi o lagi i performance sieciowy).

Ogolnie lubie ich ale zaczynaja leciec w chuja lekko, gdy maja czas wyjaebac 4stronowy technical traashtalk na temat 'inne gry tez maja desync' (co jest bzdura) a nie potrafia go fixnac w ani jednym procencie, rownoczesnie caly czas pierdolac 'we're on it'. ehhh......

Dobrze ze przynajmnie sie za artstyle wzieli:

http://webcdn.pathofexile.com/public/chris/helmets.jpg

Super klimatycznie to wyglada.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 cze 2013, 11:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2013, 11:46 
Cytuj  
Yup, dlatego ja opchnalem konto, odzyskalem zainwestowane w sklepiku 50$ i gram teraz faktycznie za darmo. Zle sie czulem z faktem, ze wydalem na gre kase, a nic nie robia z powaznymi rzeczami, ktore wymagaja natychmiastowej poprawy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.