mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 16:41 
Cytuj  
Nie ma sensu zebym ci tlumaczyl bo i tak mi zarzucisz paranoje lol.
Jesli nei widxisz zaleznosci miedzy tym ze posiadajac dzis jednego kaoma kupinego za 30 ex tydzien temu jutro go opchniesz za pewnie nawet 300 i zostaniesz z 300 ex w standardzie gdze 'na chuj mnie ten kaktus?!" i ze te exy przypuszczalnei napedza jaka stronke RMT a kasa zdobyta za to zostanie uzyta do zakupu currrency w nowej lidze (i wytopania dzieki temu laddera) to trudno. Oczywiscie mozna to zrobic z pominieciem legacy itemkow i za same dolary ale wlsnei tutaj mamy 'prezenty' od GGG i ustawianiew gry pod mala grupke streamerow, alpha testerow, itd...

Nazywaj to paranoja ile chcesz ale tak to w PoE na 'wysokim' szczeblu wyglada. Sa streamerzy ludzia z top100 laddera ktorzy to robili w czesie streamow i GGG nawet nie pierdlo bo oni to akceptuja (mimo ze mowia zupelnie co innego). Jest 5 razy gorzej niz w starym D2 tbh. :)

Ale wiem - jestem gorszy niz macierewicz. Wiem. :)

I serio przestan hiperbolizowac moje zdania. napisalem ze 'olewanie standardu i HC' a nie ze tylko te legacy itemki. Wiekzosc ludzoi tam gra i tam bedzie chciec grac bo ta maja stare postacie - deal with it. Zjebanie tych lig dla 9/10 bedzie oznaczalo 'a pierdole, pogram sobie w dodatek do D3 bez AH'
hahahahah.... ragna - wlacz mozg plz. :)
Jak myslisz ile razy ludzie beda chcieli zaczynac od nowa co 4 miechy? I to z takimi giftami z poprzedniego sezonu dla najbogatszych?

NIe rozumiem zreszta twojego oburzenia - ja tylko pisze ze cometitive aspekt tej gry lezy i kwiczy - co jest prawda. A lezy i kwiczy wlasnie pzez takie zagrywki i takie a nie inne pryiorytety GGG.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 16:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ale wiem - jestem gorszy niz macierewicz. Wiem. :)


Oj sorry Kabra, nie dodawaj sobie, nie ma większego idioty od niego.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 16:52 
Cytuj  
A to nie wiedzialem, ze takie walki odchodzily :P RMT niestety nie da sie calkiem zlikwidowac, jest to obecnie po prostu NIEMOZLIWE. Musieliby kurwa recznie sledzic kazda transakcje handlowa w grze :) Jak ty to sobie wyobrazasz, lol. Generalnie widze, ze troche cie dupsko boli jakbys sadzil, ze GGG to drugie nadejscie Chrystusa i ze PoE bedzie jakims magicznym, idealnym tytulem i nagle ci zaslona z oczy spadla i masz depresje :) Niestety tam gdzie graja ludzkie scierwa to zawsze bedzie exploiting mechanik i tyle, szczegolnie w tak skonstruowanej grze jak PoE gdzie mozesz miec miliard kont.
Generalnie imho przesadasz, a jak masz dowody, ze streamerzy robili przekrety na streamie to pisz do supportu, rob afere na ich forum...
I wciaz czekam na odp. co z tymi nowymi ligami robionymi pod starych graczy - chodzi ci o ten twoj przyklad z Kaomem i exlated orbami? I bez wymowek, m8, napisales to teraz sie tlumacz :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 16:59 
Cytuj  
Przeciez ci juz wytlumaczylem ja pierd... :)
Mam ci powtorzyc przyklady z kazdym mozliwym itemkiem? Schemat jest zawsze taki sam.

Jesli nie rozumiesz ze po wrzuceniu kamienia do jeziora fale pare razy dojda do kazdego brzegu i spowrotem to nie jest moja wina.
Wyglada to tak jak napisalem wczesniej.

I tu nie chodzi o walke z RMT bo dobrze wiem ze to niemozliwe, chodzi o nieulatwianie im zycia i nierobienie im prezentow. GGG dziala dokladnie w druga strone. Rozjebujac przy okazji balans i ekonomie w swojej grze.

Serio ragna - tu nie ma czego nie rozumiec i nie, nie przesadzam - ta gra jest ustawiona przez RMT od dawna a takie walki jak te legacy items tylko to poglabiaja i to znacznie, niszczac competitive aspekt gry.

I nic mi nie spadlo - juz nie raz narzekalem i to mocno na ich posuniecia. Obiektywizm ragna... obiektywizm. Nie wazne kto,. nie wazny tytuj - jak cos jest chujowe to jest chujowe.

Natomiast jesliu uwazasz ze wszytko jest OK i fair play i wogole to powalcz w nowych ligach. I dare you. :)
Zreszta zobaczysz i przyznasz mi racje jak w top ladder i w top PvP beda dokladnie te same nicki i accounty co atm po calych 2 tygodniach (a i m pozniej tym gorzej).

Ogolenie te cale legacy nerfy mzna podsumowac jednym zdaniem: Masz Kaoma, Shavronne, Soul Takera i inne itemki legacy? Wygrales PoE na najlblizsze pare miesiecy. A jak masz strone z RMT to dzieki prezentowi od GGG kupisz sobie nowy samochod bo te itemki beda osiagaly ceny nawet pewnei 4cyfrowe (Mirror potrafil chodzic po 600USD). Sorry ale taka prawda.
Kto by sie tam normalnym graczem przejmowal i jakim fair play jak interesy sie kreca. ;)

I last time bo ragna ty chyba myslisz ze ja cala gre dissuje - gra jest OK, wydalem na nia ponad 400PLN - poprostu akurat ten aspekt jest zjebany i dziwie sie ze jest na niego taki nacisk. Tak gra atm jest mniej fair play niz D3 z RMAHem tbh. I IMHO - moze im sie to odbic czkawka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 17:15 
Cytuj  
Ja nigdy nie mialem ambicji zeby sie z kimkolwiek scigac w tego typu grze i nigdy pewnie jej miec nie bede, nie po to w to gram. Wydaje mi sie tez, ze pisanie ze wszyscy top gracze bawia sie w RMT to gruba przesada - jesli tak jest to troche smutne, ale mam to w dupie, tbh, bo ci ludzie gowno mnie obchodza. A mirror chodzi po 600$? Dobrze wiedziec, na pewno sam sprzedam i kupie sobie sobie lepszego supporter packa jak kiedys mi dropnie :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 17:15 
Cytuj  
nie byloby whine gdyby wlasnie zmienili stare itemy. a z tym nowym startem to w suie kabra ma racje moge opierdolic wszystko co mam w standard (jakies 100 exa) na jakims ebayu i kupic w nowej lidze :) takze poe akurat niczym sie nie rozni od d3 jesli chodzi o ah poza jednym szczegolem ze tu musisz to robic "recznie" . ale tak czy siak gra poki co i mi sie fajnie i to chyba najwazniejsze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 17:17 
Cytuj  
Dlatego pipki zakladamy wspolna gildie i gramy miedzy soba majac wyjebane na reszte swiata! :) Ja jutro zaczynam rowno o 19 jak tylko mi sie patchor sciagnie. Jakies propozycje co do nazwy gildii? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 17:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja nigdy nie mialem ambicji zeby sie z kimkolwiek scigac w tego typu grze i nigdy pewnie jej miec nie bede, nie po to w to gram. Wydaje mi sie tez, ze pisanie ze wszyscy top gracze bawia sie w RMT to gruba przesada - jesli tak jest to troche smutne, ale mam to w dupie, tbh, bo ci ludzie gowno mnie obchodza. A mirror chodzi po 600$? Dobrze wiedziec, na pewno sam sprzedam i kupie sobie sobie lepszego supporter packa jak kiedys mi dropnie :D


duzo latam z kolesiami na mapkach 75 77 to sa mapki ktore chodza po kilka exaltow dodatkow koles zeby rolnac dobre staty potrafi zuzyc po 50 chaosow na mapke ! lataj z full itemami chca jak najszybciej dobic 100 lvl. toz z dropa tego nie maja a takich kolesi znam z 10. generalnie koles potrafi wydac wieczorem z 20 exaltow lekka reka zeby poexpic szybciej. glownie us :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 20:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dlatego pipki zakladamy wspolna gildie i gramy miedzy soba majac wyjebane na reszte swiata! :) Ja jutro zaczynam rowno o 19 jak tylko mi sie patchor sciagnie. Jakies propozycje co do nazwy gildii? :)



No ja jestem za wyjebane to dobre solowo a gildia jesli mnie przyjmniecie to kolejne dobre slowo:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 21:00 
Cytuj  
Ja poprzednio grałem na HC tylko i wyłącznie i w jakichś tam ligach tych kilku godzinnych i chyba 2 weekendowych nawet jakieś tam miejsce w top 20 zająłem :P ale potem mi się znudziło bo widziałem, że wiara ta sama w sumie lata i miejsca te same. Potem to śledziłem i sobie mówie wtf, jak oni tak szybko gear zdobywają :F.

Jeśli rzeczywiście jest tak, że kolesie za legacy w standardzie sobie kupią currency do nowych lig to cholera trochę do dupy. W sumie to zawsze grałem głównie dla siebie ale nie ukrywam, że chciałbym też aby ta rywalizacja była fair...

Obecnie myslałem o tym aby wystartować w nowych 4 miesiecznych ligach ale z drugiej strony ciekawe jak długo się tam utrzymam i czy nie bede za biedny bo się nagle okaże, że dzięki currency za legacy items lepsze itemy osiągną niebotyczne kwoty i będę w dupie zanim dojde na cruel...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 21:05 
Cytuj  
Przecież nowe ligi ruszą od zupełnego zera. To nawet jak będziesz miał kasę, to od kogo kupisz currency w tych nowych ligach? Najpierw trzeba nafarmić, żeby sprzedawać.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 21:10 
Cytuj  
To akurat zaden problem. Itemki na AH w D3 tez najpierw ktos musial nafarmic a bylo zapelnione w pare h po starcie serwerow. Para dni grindu expa w faceroll 6man party (bo tak graja 'prosi') i sie zacznie. A lvl 60 to kolesie najebia w jeden dzien easy. Choc moze tutaj troche bedzie lepiej bo wyjebali IIQ bonus (ale dali IIR wiec chuja sie zmienia w sumie dotego IIQ dalej zostalo w party dla currency).

BTW. Przeczytalem po raz kolejny parch notes i stwierdzam ze oni sa troche pojebani... znerfili solo play a gra w party bedzie jeszcze latwiejsza (glownie tu chodzi i zmiany w MF i aury). NO KURWA. Chyba nikt tam w GGG nie gral w ta gre od jakiegos czasu.
Po glebszym zastanawieniu to wiekszosc tych zmian w balansie jest tbh chujowa. Ida w zupelnie zla strone niz powinny.
Juz przedtem w endgame (mapy 70+) solo sie wlasciwie nie dalo grac - teraz to juz wogole.

Mam nadzieje ze choc te zmiany w dropie z bossow beda spoko to sie bedzie boss runy robic jak za golden czasow. Bo juz teraz moge powiediec ze dla solo graczy endgame z tymi zmianami co sa to odpada.

Overall - nowy content = zajebistosc, reszta zmian = chujowka na maxa bo EWIDENTNIE ich docelowa grupa wokol ktorej balansuja gre jest Kripparian facerolujacy mapy z donate w 6 man party. :/ heh...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 21:45 
Cytuj  
Pierdolisz Kabra. Po pierwsze, nie wiemy jak bardzo buffneli dmg. dla aur, po drugie Chris napisal, ze w drzewie jest teraz wiecej nodow 'reduced mana' co moze sie okazac buffikiem w chuj dla aur, po trzecie zajebiscie buffneli solo play, co ty w ogole piszesz - mamy trigger gemy, mamy wiecej zycia z levelowania, wiecej zycia z nodow w drzewku czy lepsze dropy z bossow (od banalnej w chuj merveil poczynajac) dzieki czemu bedzie latwiej sie ubrac na mapy. A w party zawsze gra byla latwiejsza w h'n's i bedzie, bo to naturalne, ze kilku graczy ma latwiej niz jeden - poza tym buffneli przeciez hp mobkow w party, nerfneli tez te aury, takze kompozycja grup tez bedzie musiala sie troszke zmienic. No ale juz kurwa jeczmy i placzmy zanim nawet w ogole zagralismy i przetestowalismy to wszystko na zywo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:00 
Cytuj  
Nie, nie pierdole. Pisalem juz - wyjdz z 'naive mode', przeeczytaj patch notes ze zrozumieniem i wroc.

Gra w party bedzie atm jeszcze wiekszym facerollem niz byla ze wzgledu na aury a gre solo niby buffneli a w sumie nerfneli bo bedziesz mogl miec jedna aure i chuj a jak chcesz wiecej to gimpujesz postac bo trza isc w specyficzne nody albo w nowe Blood Magic.

To taki theroycrafting z dupy troche ale tak wychodzi z patch notes.

Nie ma w sumie znaczenia jak mozno 'bufna' solo play skoro kazda z tych zmian jest rowniez ogromnym buffem dla party play (zwlaszcza stackowanie nowych buffnietych aur - to bedzie hit sezonu bo atm bedzie to mozna robic tylko w party) i facerollowania contentu w 5-6man party. To byl problem i tego nawet nie ruszyli - ba! bedzie gorzej. Buff HP dla mobow oznacza tyle ze beda zyly pol sekundy dluzej. Powinni buffnac dmg jak juz cos - nawet 5% per player by bylo duzo lepsze niz brainless buff HP.

do tej pory dysbalans party-solo byl wrecz ogromny i nie zapowiada sie niestety aby byl mniejszy. Wrecz przecwnie. I sorry ragna ale jak sobie tego nie wymyslam - poczytaj forum.
Gra powinna nagradzac cie za granie w hard mode/solo - w POE jest odwrotnie, zostajesz nagrodzony za faceroll w party dual sporkerami. Do tego taki wlasnie faceroll jest wlasciwie JEDYNYM sposobem na granie w endgame. Ewentualne mozesz zostac klientem dowolnej storny RMT i zyc szczesliwie bo masz currency na mapki.
I jeszcze zamiast zabrac IIQ i koniec to zamienili to na IIR - unikaty kolesiom leechujacym w party beda leciec jak szalone a ty bedziesz meczyl mape lvl 70 na ktora zbierales dwa dni, zginiesz 3 razy tracac 15% expa i dostaniesz 3 crap raresy na koniec tak jak atm.

Srsly.. nie jestem w stanie pojac sposobu myslenia GGG atm. To co robia sie wogole kupy nie trzyma i ma malo wspolnego z balansem. Powiesz ze whinuje - i chuj tam. To nie zmienia tego ze problem istnieje i ze ten jebitny patch nie fixuje wlasciwie zadnego problemu tej gry.
Mialem ogromne nadzieje ale zapowiada sie to samo co w OB niestety... 2 tyg euforii, potem drugie tyle znosnego playerbase a potem rownia pochyla bo 90% solo players pojdzie w pizdu z roznych powodow (dokladnie takich samych jak w OB) i zostanie Krippariam i jego koledzy z twicza.

ehh... ciekawe co musi sie wydarzyc zeby GGG zaczelo sluchac tego co im na forum pisza. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:27 
Cytuj  
Kabra i na chuj kartę kupowałeś.

Mi zwisają patch notes w PoE bo wrócę jak wypuszczą, wtedy albo pogram albo to jebnę, nie ma co luzować zwieraczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:36 
Cytuj  
Jednym slowem chcialbys zeby tak znerfowali solo play, zeby sie oplacalo grac tylko w party, albo tak znerfili party zeby sie oplacalo grac tylko w grupie... Get real chlopie, granie w grupie z innymi myslacymi ludzmi ZAWSZE BEDZIE BARDZIEJ OPLACALNE I LATWIEJSZE NIZ SOLO PLAY! ZAWSZE! A tego brylancika o tym, ze skoro solo play jest zbufowany to jednoczesnie jest zbufowane party to nie skomentuje - no kurwa byloby dziwne gdyby bylo odwrotnie, lol. Proponuje ci zaczac grac w party, jak masz taki butthurt ze 6 myslacych ludzi idzie jak przecinak. Poza tym ty juz referaty piszesz, a nawet jeszcze nie zagralismy w tego 1.0....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:42 
Cytuj  
Blizzard przecież strzelił sobie w stopę jak zrobił masakrę dla party większego niż 2 osoby :)
Wszyscy solo pizgali.
No ale Kabra wie lepiej - nothing new.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:47 
Cytuj  
Ragna - wuidac ze nigdy nie grales nawet mapek 70+ - nei masz pojecia o czym piszesz i nie wiesz jak wygladaja realia gry na takim poziomie. Przestan. Serio teraz mowie. Nie wiesz co piszesz. 'myslace 6man party'. LOL
W party te gre sie facerolluje.
Do tego uporczywie odmawiasz przyjecia do wiadomosci ze problem istnieje mimo ze jest dyskutowany na forum PoE od 6 miesiecy i jest jedna z najwiekszysch przyczyn masywneg leakowania playerbase. No ale to trza pogra wiecej niz char do 70tki i quit.
Ogolnie nie odpisuj mi juz - thx. JA swojego zdania nie zmienie bo mam to sprawdzone a ty piszesz glupoty nie poparte zadnym doswiadczeniem.

Sorry ale atm przypomianasz mi tego kolesia z forum PoE co zaplacil im 12500 i broni gry w doslownie kazdym temacie (o mechanice, endgame, balansie, itd..) a sam sie przyznal ze nie ma czasu na granie i nigdy nie mial postaci
ponad 60lvl. No kurwa.

Daj spokoj. Ja wiem Z DOSWIADCZENIA ze mam racje.

@ociec:

No wychodzi na to ze kupilem zeby facerollowac gre w 6 man sporker party. :/

Chuj tam - opchne konto to sie zwroci. :) Jakby ktos chcial kupic konto z 25 stash tabami + Divine Pack + Extra Gore effect + pety z packow + sporo innengo mniejszego cosmetic stuffu to PM me - dla forumowiczow ceny promocyjne. Ogolnie przeliczaja na zlotowki to w to konto jest spokojnie wpompowane ok 400PLN ale tak jak mowie - dogadamy sie. ;)

Jutro zaczynam na nowym. W zbyt zla strone to idzie zebym dalej to tak intensywnie wspieral. Kripp i twicz ich wesprze zamiast mnie.

"No ale Kabra wie lepiej - nothing new."

Kabra w przeciewienstwie do ciebie gra w ta gre w chuj i tak - wie lepiej. I wlasnie to jest problemem w POE - gra solo jest totalnie unrewarding i doslownie all graja w party (chyba ze lvl 66 to dla ciebie koniec gry).
Niestety ten jebitny patch nic nie zminenia w tym zakresie a byl to jeden z goretszych tematow na forum.

Wiem ze bedziecie sie klocic dla samego klocenia sie ale jak juz powiedziales... nothing new.

I kurwa dajcie mi sobie ponarzekac - wiecie ze lubie. :) Poprostu chujowate sa te zmiany bo w sumie nic sie nie zmienia. A bez ODWAZNYCH zmian gra siadzie po miesiacu jak w OB, mimo nowych lig, Steama, itd...
Tu jest dokladnie taki sam walek jak z D3 - core issues sa ignorowane albo nawet zmieniane na gorsze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 22:59 
Cytuj  
Nie twierdze, ze problemu nie ma, bo sam sie wkurwialem rangerka na 74 czy 75 lvl jak troche mi szlo pod gore na mapkach i czesto zdychalem, takze ja sie z toba zgadzam ze w party sie gra o wiele latwiej, moze faktycznie troche za latwo - z tym, ze wg mnie tak wlasnie powinno byc. Granie w grupie, w ktorej kazdy ma optymalny build powinno byc latwiejsze, a nie przypominac rajdu z MMO w trybie 'hard', come on. Poza tym ludzie wciaz gina jesli zachowuja sie jak idioci etc. Ja bym widzial inny problem - tu raczej chodzi o to, ze niektore buildy sa zwyczajnie OP, ludzie nauczyli sie w chuj min-maxowac, jest twitch, ludzie dostaja dotacje od ogladajacych, jest w ogole totalnie inna mentalosc graczy, jest o niebo latwiej dzielic sie informacjami, zajebistymi buildami, etc - to wszystko wplywa na to, ze granie w party jest proste. Dysbalans bedzie zawsze miedzy solo-party. Tego sie nie da zbilansowac, bo ktoras strona zawsze ucierpi i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2013, 08:32 
Cytuj  
w party 6 osobowym na najtrudniejszych mapkach 77 lvl 2 osoby moga smialo leechowac, solo robilem mapki cos 73 z mf buildem powolutku ale szlo jakos, tylko jaki sens jak mapke 73 6 osobowe party zamiata jakby to byly doki a jeszcze i drop lepszy.

anyway gildia musi byc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.