mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 09:18 
Cytuj  
Wbiłem chyba 10 lvl wczoraj.
Gołym okiem widzę, że poprawili sporo rzeczy natomiast desync jest :/ Może to przez sporą ilość graczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 09:47 
Cytuj  
No desync jak był tak jest. GGG sobie zupełnie nie poradziło. Bawię się na HC, więc pewnie skończy się wkurwieniem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:08 
Cytuj  
tez pykam na Hc i zastanawiam sie nad buildem Duelista lub Siona z specter throwem vs sion pod electric/multi trapy
(ogladalem jak moby aoe kripparian tym ladnie kosi)


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:24 
Cytuj  
Ja dzisiaj zacznę grać ale raczej nie nemesis bo desync na hc wkurwia na maxa. Co prawda padniecie przez desync w lidze też wkurwia ale co poradzisz...

Ja albo duelist albo scion - dzisiaj się obaczy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:25 
Cytuj  
No dlatego odpuściłem sobie HC jak zobaczyłem co się dzieje z mobkami jak jest mały swarm.
Sorry ale kurwa desync już mogli sobie odpuścić :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:35 
Cytuj  
Ten desync to jakas parodia jest w prison. Wczoraj nie moglem przebiec do kapliczki, mobow najebane w chuj ciagle postac cofa. Gra melee w tej postaci jest niemozliwa I tylko wkurwic sie idzie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:37 
Cytuj  
Przyfarcilem wczoraj prze snem: Sadima's Touch z Brutusa ^ ^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:46 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
jakis build dla duelisty ktos ogarnal?


http://www.pathofexile.com/passive-skil ... JhlZtlpw==

Defensywny build pod 1H Axe + Shield. Polecany, podstawowy setup gemow: Double Strike + Melee Splash + Multistrike + Life Gained on Hit i aura Hatred. Reszta wg. uznania/pomyslu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 10:58 
Cytuj  
Na desync moze wam pomoc nowy flask:

Obrazek

:D

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 11:01 
Cytuj  
Oh fu... bez sęsu taki flask.
Jesli to jest ich odpowiedz na desync to kurwa tylko zalamac rece pozostaje.

A to ze nie chca naprawic desyncu bedzie ich kosztowac spory kawalek potencjalenego playerbase. Sad but true bo ludzie sa niecierpliwi. Ale w sumie plus dlsa nich za nie bycie pipkami - nie chca zmieniac (zplycac) mechaniki i jej nie zmienia. Respect za to.

Dodam jeszcze ze naprawde da sie grac tak zeby zminimalizowac desync prawie do zera i nie, nie polega to na biciu pojedynczych mobow, poporstu wystarczy nie szarzowac bez sensu w 4 grupy mobow naraz i masz 90% potencjalnego desyncu z glowy.
Wiem ze to troche nie wspolgra z idea kapliczek ale no coz... jak sie nie ma co sie lubi... :)

Zresztaja nie wiem - wczoraj robilem prison i wyzej opisywalem moja sytuacje z kapliczkami tam (full swarmy mobow i super walki) i wlasciwie zero desyncu (czasem pojedynczy mob sie 'tpnie' w tyl). Dunno - chyba mam szczescie. :)
Z tym ze tak jak mowie - ja sie nie wpierdalam jak nie trzeba w 50 mobow naraz. Ale bieganie naokolo duzych grup, uniki, walka z rarem i grupa minionow nawet po 20 sztuk... itd... nie powoduja u mnie nagminnego desyncu.

Pewnie bedzie flame ale 90% opowiesci o desyncu jest przesadzone i zhiperbolizowane w uj. Smierci to samo - na decyns najlatwiej zwalic hehe.. i sorry ale gram w ta gre od 2 lat... 'mowie jak jest'. :) Te wszystkie lvl 80+ na HC nie wziely sie z nikad.

Najlepsze jest za najlatwiej od desyncu zginac nie w zadnych swarmach mobow (bo jak mowie jest to w uj przesadzone) ale na brutusie i Vallu (choc na Vallu to trza byc niepelnosprawnym zeby niewiedziec kiedy on desyncuje - chyba ze sie gra pierwszy raz ale jak sie ogarnia to tez mozna zajarzyc).

I uzywajcie SHIFTa nawet jak gracie meele - w chuj pomaga i na desync i ogolnie tak sie powinno grac. :)

Tak wiec TL;DR - desync jest ale dsa sie z nim zyc. Zreszta w takim D3 tez chwilami rozowo nie jest a tam nawet 'chance to hit' nie ma.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 11:41 
Cytuj  
Ej kabra wcześniej sam jechałeś, że nie naprawiają baboli, że desync, że spierdolili balans etc a dwa posty później się znowu podniecasz, że jednak mają jaja i nie spłycają mechaniki. Seriously, gorzej niż flaga na wietrze... Desyncu nie powinno być i tyle. Ja co prawda zginąłem tylko raz przez niego na Kolu (ten przed piety) bo nagle tepnął się zza sciany a ja stałem przy nim i zgon... Poza tym, to normalne że nie każdy ma desync - jakby każdy miał to nikt by w tą grę nie grał. Fakt faktem, że grając ostrożnie można uniknąć zbędnego zgonu ale czasami ten desync po prostu wkurwiał i tyle. Zobaczę jak będzie dzisiaj. Zmieniłem też kartę z 5850 radka na gtx 770 także może niektóre efekty nie będą kompa zamulać...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 11:53 
Cytuj  
Na desync narzekalem 4 nmiesiace temu chyba, jak mieli okres ze nic nie robili tylko wydawali nowe rzeczy do sklepiku. Jak napisalem teraz jest duzo lepiej. Jak ktos ginie to w 99,9% wypadkow na wlasnie zyczenie a nie przez desync. Taka prawda zabolek. Moje 'flagowanie' nic tu nie zmienia.

Reszta posta jest wogole o czym innym - ja potrafie odroznic tematy i narzekac na jedno a chwalic inne.

Ofc ze desyncu nie powinno byc ale jak mowie bez przesady - 9/10 postow o desyncu to hiperbola i pierdolenie.
Wole desync w POE niz.... sami wiecie co jest alterrnatywa. ;) Zreszta tam tez jest i desync (tylko mniej widoczny) i lag.

A jak chcesz zrozumiec o co mi chodzi z nie zmienianiem mechaniki jesli chodzi o desync to sobie poczytaj forum. Sa tam dlluuuggiee posty na ten temat. Atm jest np tak ze albo desync albo cheaty i dupowanie ja kw innych HNS bo all (doslownie prawie wszystko) w POE jest liczone server side - dlatego sa takie problemy z movement prediction i dogadywaniem sie z kilentem, etc... Ja np potrafie docenic to ze w POE nie ma cheatow i dupowania - poprorstu nie ma. BOtow tez prawie nie ma a jak sa to sa slabo zaawansowane skrypt-klikery (ktore latwo wykryc) bo nic innego sie nie da za bardzo napisac do gry, ktora wlasciwie wogole nie 'ufa' klientowi. A to jest jeden z powodow dlaczego nie zmieniaja mechaniki zeby fixnac desync. Ta tak z grubsza.

I sirsly jak macie plakac na desync to quit polecam czym predzej zeby sobie oszczedzic rozczarowan - bo tutaj w nablizszej przyszlosci sie duzo nie zmieni. Z czasem pewnie tak ale bedzie to dluga i bolesna droga (a juz troche zrobili w tym kierunku - no teraz resync z serverem robi sie chyba 10 razy czesciej niz pare miechow temu).

Polecam tez macro z /oos i ogolne staropolskie 'L2P'. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 paź 2013, 11:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 11:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
EloNis napisał(a):
jakis build dla duelisty ktos ogarnal?


http://www.pathofexile.com/passive-skil ... JhlZtlpw==

Defensywny build pod 1H Axe + Shield. Polecany, podstawowy setup gemow: Double Strike + Melee Splash + Multistrike + Life Gained on Hit i aura Hatred. Reszta wg. uznania/pomyslu :)



Kurde, też coś podobnego ogarnąłem. Pytanie tylko czy sword nie byłby lepszy? Chyba więcej jest nodów do sworda tutaj w okolicy aniżeli do AXE. Jak coś to wyprowadź mnie z błędu.

Zastanawiam się też nad skilem Reave - do niego wrzucić jakies support gemy (faster attacks, multistrike, LGoH etc) i sprawdzić, czy by działało - co o tym sądzisz?

Anyway, jaki jest adres strony, gdzie wrzucało się linka do builda i Ci przeliczało %hp/arm/etc - nie mogę znaleźć.

Coś takiego: http://www.pathofexile.com/passive-skil ... 9v4drvTv6P

Dużo nodów wrzuciłem od tak - to kwestia uznania i dopasowania do gearu.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 15:31 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
EloNis napisał(a):
jakis build dla duelisty ktos ogarnal?


http://www.pathofexile.com/passive-skil ... JhlZtlpw==

Defensywny build pod 1H Axe + Shield. Polecany, podstawowy setup gemow: Double Strike + Melee Splash + Multistrike + Life Gained on Hit i aura Hatred. Reszta wg. uznania/pomyslu :)


Tego builda robiłeś chyba na szybko pisząc tego posta. Nie trzyma się kupy. Pominąłeś kilka "must have" nodów.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 16:20 
Cytuj  
ma ktos build dla sciona pod spectral throw? te co sa jakos mi nie leza, kolesie wrzucja mele dmg gdzie on wogole nie dziala.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 17:00 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
raggnarok napisał(a):
EloNis napisał(a):
jakis build dla duelisty ktos ogarnal?


http://www.pathofexile.com/passive-skil ... JhlZtlpw==

Defensywny build pod 1H Axe + Shield. Polecany, podstawowy setup gemow: Double Strike + Melee Splash + Multistrike + Life Gained on Hit i aura Hatred. Reszta wg. uznania/pomyslu :)


Tego builda robiłeś chyba na szybko pisząc tego posta. Nie trzyma się kupy. Pominąłeś kilka "must have" nodów.


Ta, wczoraj go przegladnalem i troche niedopracowany, ale zebym ominal kilka must have nodow? Ktorych? Wklej swoj jak uwazasz ze zrobiles lepszy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 17:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ma ktos build dla sciona pod spectral throw? te co sa jakos mi nie leza, kolesie wrzucja mele dmg gdzie on wogole nie dziala.


Scion jest z dupy pod ST, imho. Ranger all the way.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 18:07 
Cytuj  
Pograłem 2 godzinki. Wszystko fajnie, ale ten desync daje się we znaki. 10 razy mi się coś takiego przytrafiło na nieszczęście. Gra na poziomie na pierwszym poziomie trudności stała się dużo prostsza albo po prostu mi się wydaje. Ciekawe na ile starczy mi zapału, ale gra się znacznie lepiej niż ileś tam miesięcy temu. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 18:53 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ma ktos build dla sciona pod spectral throw? te co sa jakos mi nie leza, kolesie wrzucja mele dmg gdzie on wogole nie dziala.


Scion jest z dupy pod ST, imho. Ranger all the way.


st mi sie podoba jako skill scion tez jako postac ale fakt drzewka ma z dupy. genralnie projectiles dmg a tego tu u sciona malo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2013, 19:23 
Cytuj  
Wie ktoś jak używać Animate Weapon? Mam to pod "W" wciskam na różne sposoby i dupa :] na wielu broniach próbowałem i nic.

Spectral Throw jest super, pewnie ujebią :)

Desync jest i wkurwia niesamowicie, do tego stopnia, że stwierdziłem że granie melasami odpada, ale paść od tego ciężko. Bez kitu, zmiany są fajne ale dla mnie naprawienie tego powinno być priorytetem GGG.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.