mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 13:14 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie twierdze, ze nie mozna od tego zginac, ale na pewno jest to trudniejsze niz wczesniej. Zreszta, ja nie robie offscreen builda :)


tzn nie jest teraz latwiejsze :) ale i tak musisz pod crit builda podpiac life leecha.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 17:59 
Cytuj  
W ciagu godziny znalazlem dwie zajebiste 2H bronie do levelowania i to dla postaci, ktora robi 2H spec :D Najpierw za 63 monety kupilem Wideswing na 23lvl, a na 27 lvl znalazlem Geofri's Baptism. GG 1100 dipsw na 28lvl :) Niezly RNG.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 21:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja póki co dopiero początek A2 ale pewnie dzisiaj dobiję to A4 jak się uda bo gram dość powoli. Zacząłem sobie templarem bo w sumie parę fajnych buildów jest. Ja perandusa kilka razy spotkałem w sumie ale miał crap więc sobie zbieram te monety. Może później coś ciekawego rzuca.

On w ogóle może coś ciekawego za te coiny dać czy tylko rare jewele i parę unikatów? Exalt u niego chodzi chyba po 1800 coinów :). Tego jego strongboxa pilnowanego przez 3 exilów to raczej nie mam zamiaru otwierać ;).

Właśnie nabyłem u niego Tabula Rasę za 80 coinsów :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:07 
Cytuj  
Ja za 760 mam belly of the beast z prawie perfect rollem 39%


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:11 
Cytuj  
Kurde chłopaki widzę ostro ciśniecie, skąd wy macie tyle siły :D. Wypruliście do przodu że ja pierdziele.

Szczerze to trochę szybko mi się znudziło PoE teraz(albo to przez że jutro ps4 przyjeżdża?). Leveluje spark + orb of storm templara i kurde to jest bułka z masłem. Ok, to normal więc nic się dziać nie powinno ale jest łatwiej niż w diabolo czy gd :). Liga całkiem spoko, nowe skille super, podklasy genialne i labirynth też zapowiada się genialnie ale chyba brak mi zacięcia aby robić ten sam nudny content po raz 30. I tak za miesiąc nikt nie będzie grał ;). Za dużo dobrych gier kurde w poczekalni.

Co do perandusa to szkoda, że to jest totalny random bo trza by każdą mape przeszukiwać w 100% bo czasami jest w takim miejscu, że szkoda gadać. Oczywiście zabiera to czas a w sumie loteria czy się opłaci:).

Odpocznę sobie chwilę, pewnie ktoś padnie to może będzie raźniej biegać ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Leveluje spark + orb of storm templara

W 3 akcie są takie corrupted zony, że bez resistów takim glass cannon nie da rady - ich chyba nie trzeba robić.
ja gram tak samo ale Witch. teraz myślę czy w ressisty czy szkielety ładować punkty bo Lightning mam już duży :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 22:56 
Cytuj  
Żadnym glass canonem nie jestem:). Mam 1,2k hp, dobre resy i sporo armora. Do tego Enduring Cry i Molten Shell i można stać w miejscu ale tylko na normalu do A4 ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 23:03 
Cytuj  
Ok, ja jestem ale popracuje nad tym :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 23:44 
Cytuj  
W sumie zasada najprostsza jest taka, zeby do 50lvl brać defensywne passive (duzo hp i armor/eva/es co tam pasuje) + dobre ofensywne które mijasz. Dmg robia skille same, przezywalność jest, wchodzisz na merci i kombinujesz czy dalej potrzebujesz dmg czy survi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2016, 23:55 
Cytuj  
Szkoda że dopiero teraz to czytam bo robię dokładnie odwrotnie i ginę teraz jak szmata. Chcę 3 akt skończyć i Scion uratować. Dalej nie mogę się doczytać czy 4 też muszę skończyć żeby odblokować na stałe.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 00:42 
Cytuj  
AFAIR musisz ja tylko uratowac w 3 akcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 00:51 
Cytuj  
Można grać do 70 lvl nawet ( w sc ) na zjebanym glass cannon buildzie, ale wymaga to kilku rzeczy: ranged, najlepiej totem / trap class, buty 30% speed, CWDT + phase run, i flaski instant leczące ( Seething prefix )


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 08:48 
Cytuj  
Mi wczoraj na 35 level ladny pierscionek wypadl moze ze 20 c za niego wezme

Obrazek


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 09:44 
Cytuj  
No całkiem zacny trzeba przyznać.

BTW ktoś padł może na hc do tej pory :)? Jak tam labirynth na cruel?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 10:17 
Cytuj  
Ja wczoraj z yabem lataliśmy na SC. We dwóch ma się taką nadwyżkę leveli, że można nie zwracać w ogóle uwagi na przyjmowany dmg -_-'

Z perspektywy nubka to mówie, bo grając solo zdarzało mi się paść w Act I :P

btw - sposób dystrybucji lootu w party jest maksymalnie niedojebany, czy tylko taki sie wydaje?

Da się ustawić, żeby loot przy przypisany do gracza?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 10:53 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No całkiem zacny trzeba przyznać.
BTW ktoś padł może na hc do tej pory :)? Jak tam labirynth na cruel?


Nom jedna postać na 40 zostawiłem w labiryncie na normalu, na 3cim biciu Izaro ;p

Ale druga postać jedzie dalej 53lvl i zaraz Cruel labirynt ;d

tiomor napisał(a):
Da się ustawić, żeby loot przy przypisany do gracza?

Permanent allocation


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 10:59 
Cytuj  
Zrobiłem właśnie 3x te labirynty na każdym poziome trudności na swojej głównej postaci z standardu. Robiłem je 5 razy, dwa razy DC tuż przed ostatnim bossem i czas zmarnowany :/

DPS skoczył bardzo nieznacznie dzięki tym 6 pkt ascendancy, w tooltipe tylko około 1100 dodatkowo na każdy Flame Totem, no ale być może te bonusy z ingnoite i burning w praktyce więcej będą dawać. No i ciekawi mnie jak teraz totemy będą generować te endurance charges, wziąłem tą opcje do testu. Nowy golem ( stone )trochę pomaga w tych labiryntach, bo te pułapki z dzidami w podłodze dają w kość niezależnie ile ma się hp-sa ( % działają ), a on podnosi regen hp całkiem spoko. Walki z bossami przy takiej postaci w tym labiryncie to żart, przetoczyłem się na merciles po nich jak walec.

http://i.imgur.com/1IQGen8.jpg


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 12:37 
Cytuj  
Ja biegam Wiedźmą pod Ball Ligtning + Orb of Storms + Herald of Thunder + Vaal Storm Call + Conductivity. Co prawda dopiero zacząłem A4, ale jest bajecznie łatwo. Testuję teraz tego nowego Stone Golema z Minion Life i Speed jako tank i HP Regen Buff. Jeśli się sprawdzi, to pójdę w Elementalistę i wpakuję buffa dla golema i Beacon of Ruin.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:37 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ja wczoraj z yabem lataliśmy na SC. We dwóch ma się taką nadwyżkę leveli, że można nie zwracać w ogóle uwagi na przyjmowany dmg -_-'

Z perspektywy nubka to mówie, bo grając solo zdarzało mi się paść w Act I :P

btw - sposób dystrybucji lootu w party jest maksymalnie niedojebany, czy tylko taki sie wydaje?

Da się ustawić, żeby loot przy przypisany do gracza?


Tiomor mieliśmy hc spróbować:(. Czemu sc latacie kurde :D?

BTW coś jest zjebane z tymi fpsami. Mam ping 60, fps też 58 a czasami po prostu gra mi zwalnia. Totalnie nie mam pojęcia od czego to zależy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2016, 13:48 
Cytuj  
Ja z chęcią coś odpalę na HC, najwyżej stwierdzę, że to nie dla mnie. A z yabem akurat wpadliśmy na siebie nowymi charami :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.