mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 12:18 
Cytuj  
Na każdego tanka znajdzie się np "Union of soul" na mapie z mob 150% damage more :-D


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 12:34 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Na każdego tanka znajdzie się np "Union of soul" na mapie z mob 150% damage more :-D


z tym buildem koles tankowal duoble bossa z vulnerability, power chargami, cirt i crit dmg. powiedizalbym ze go laskotal jak cos sie przebijalo przez blocka. aha mapa chateau (argus) i byl to facetank.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 13:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
z tym buildem koles tankowal duoble bossa z vulnerability, power chargami, cirt i crit dmg. powiedizalbym ze go laskotal jak cos sie przebijalo przez blocka. aha mapa chateau (argus) i byl to facetank.


jakiś build pod mjolner-a czy bino reave ?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 15:47 
Cytuj  
chyba zaczac od ascedancy. pod bino to zajebisty byl trapper pod chaos dmg bladerain (jakos tak) shp gral tym i zajebisty byl. ale teraz imho to wlasnie gladiator max block a skill wrzuc sobie cokolwiek physical. mozesz naet spectral throw, cyclone, earthquake, sunder, groudnslam, cokolwiek bierzesz nowa bron turanuse (siakos tak) ktora powoduje ze liczy sie jako claw axe itd. wszystko mele i wtedy masz kazda nodke do 1handerow lcizona potrojnie podwojnie itd. dmg masakra przezywalnosc tez. ja zaczynam wlasnie. do tego wrzucasz wszystkie skille pod blocka i masz friko dmg lub jak podlaczysz pod niego np. stun endurance charge on mele stun, fortify, itd itp. i masz friko fortufy charge cursy albo pure dmg czyli skill jakeis added fire dmg itd. i wtedy moby sie zabijaja o ciebie. jedynie bola doty bo tego nie zblokuejsz. ja gram poki co sunderem i jest fajnie na 28 biore earthquake a na 62 pomysle jeszcze ale praktycznie kazda physical skill sie andaja np. blade rain (takie fizyczny firestorm). do tego z ascedancy masz myk ze ciala wybuchaja za 10% life :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 16:14 
Cytuj  
Ja tam robię teraz max block (+MoM+EB) z Bladefall-a, ale do tego święta trójca aby wyrobić z spell blokiem (Cybil's Paw, Rathpith, lazhwar) bo nie gladiator ;P


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 17:13 
Cytuj  
Dodali currency taba akurat po tym jak reszte drobnych z pkt wydałem na 2 zwykłe taby ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 17:38 
Cytuj  
No u nas kupowaliśmy boxy aby wykończyć monety ;P a tu znowu trzeba kupić.
Goście z GGG dobrze pracują, gra jest co raz lepsza $20 można dorzucić.
(ile zaoszczędziłem przez ten czas nie kupując gie z EA + crapów pokroju BDO)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 18:38 
Cytuj  
poison trapper teraz nie potrzebuje bino - mozna latac z dwoma consuming dark i w ten sposob miec dowolnosc w chest.
Moj trapper sabotarzysta na standardzie ma teraz lepszy clear speed niz przed nerfem poisona (i nie uzywam juz bino) :) Cluster traps + chain reaction i cały ekran ginie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 18:49 
Cytuj  
@vilhelm
No ale ja to wlasnie zrobilem nakupilem pkt i wywalilem na skrzyneczki. Jeszcze ktoś mnie wysmial w miescie ostatnio, ze nie mam full swiecacego seta tylko klate zrobilem sobie skin transfer solaris lorica + maska złota i footprinty ;]
Może na next lige dokupie tego taba, bo w tej jak piszpan wsjo zrobione prawie, 89lvl i pewnie dociagne dla przyzwoitosci 90. I finito. Dopakować postać moglbymw sumie tylko z 4B 6L LC i lvl4 empower, ale sam nie bede robil a na markecie chyba nie bylo takiej konkretnie klaty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 19:30 
Cytuj  
Uber zabita, Perandus Manor zfarmiony ? ^^


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 20:58 
Cytuj  
No to jest to prawie, na zwykłej trio jest dla mnie zaskakująco ciężkie, uber by mnie zjedli. Ale nie planuje, skyforthy bym sobie zostawil i build lekko przerobił gdybym miał robić. Dla mnie to i tak najdluzej ile wytrzymałem w PoE na jednym patchu (poza 1.0 release) i pewnie jeszcze zrobie jedna postać za jakiś czas. Tylko mam troche tak, ze jak 25ex (na top tier zestaw w gear based nie starczy wiadomo, ale na t2 gear albo full zestaw na mniej gearowo wymagajacy build owszem) na ciuchy jest to juz kwestia levelingu i czasu, więc sie odechciewa kolejnego toonka piłować.
Dota wzywa po świętach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 11:57 
Cytuj  
Ciekawy build https://www.reddit.com/r/pathofexile/co ... _perandus/
Miny które robią traps które automatycznie eksplodują bo mają 100% reduced duration. 3 miny -> 12 traps
Raczej nie na HC ale ciekawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 14:38 
Cytuj  
Nie podobają mi się te nowe currency taby. Wiem, trzeba grę wspierać i jestem bardzo zadowolony z rozwoju PoE, ale to jest dla mnie ewidentny i zrobiony niechlujnie skok na kasę.
Jak ktoś słusznie zauważył w wątku na oficjalnym forum currency tab jest rozwiązaniem sztucznie wytworzonego problemu: nie ma żadnego powodu by np Chaosy się stakowały w zwykłym tabie do 9999 zamiast do 10, co dotyczy też każdego innego typu currency. Wygoda i elastyczność zwykłego taba deklasuje to głupio rozmieszczone miejsca specjalnego, w dodatku bez soltu na crafcenie itemu / mapy.
Jeżeli dodatkowo w przyszłości będzie to faktycznie wymagany tab do offline trade to GGG straci mój szacunek jako wzorowego dostarczyciela F2P.
Ponoć jest też bug ( lub "feature" :wink: ) nie pozwalający płacić vedorom przy pomocy currency pochowanych w tym specjalnym tabie, do czasu zmiany tego na pewno nie zakupie czegoś co utrudni mi grę zamiast ją uprościć.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 14:54 
Cytuj  
Na pewno można dopracować ten tab ale nie jest taki zły - zaletę już widać po ze-stakowanych scrollach ;-)

Od zawsze GGG sztucznie robiło problemy - patrz ilość potrzebnych staszy do komfortowej gry - to ich sposób na biznes i nie ma co się dziwić.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 15:16 
Cytuj  
Niestety presja na miejsce w stashu jest coraz większa: Talisman liga i setki amuletów, doszły jewele, divination crady, teraz handel z ceną na całego taba wymaga do komfortu sprzedaży ich co najmniej kilkunastu. Mapy które ledwo się w 2 tabach mieszczą przy sprzedaży po 3 niskich lvl na bieżąco.


_________________
Obrazek

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 15:17 
Cytuj  
Tu się z godzę, że z 4 startowymi tabami można guzik zrobić. Dlatego wolałbym by gra była b2p z transmogami odblokowywanymi za kasę oraz z zakładkami odblokowywaniami za progres/currency w grze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 15:39 
Cytuj  
to ze sie nie da u vendorow płacić to pewnie wina tego ze stash nie jest w pierwszej czwórce stashy - zawsze to tak działało - przy płaceniu u vendorów oraz przy innych operacjach gra bierze orby z pierwszych 4 stashy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 15:43 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Tu się z godzę, że z 4 startowymi tabami można guzik zrobić. Dlatego wolałbym by gra była b2p z transmogami odblokowywanymi za kasę oraz z zakładkami odblokowywaniami za progres/currency w grze.

Nie zarobiliby na siebie.
Przy B2P: Ile razy sprzedaż taką grę tej samej osobie? - raz - potem możesz sprzedawać "dodaki", ale bez dobrej reklamy nikt nie kupi. Potem pojawia się problem czy sprzedawać stare dodatki 2 w 1 czy robić hecę jak w WoWie.
Obecnie mają dochód ze staszy + skinów -> prędzej czy później każdy co ligę trochę kupuje. Nowe sety kuszą wyglądem i skiny na skille. Gra się rozwija - wchodzą nowe ligi i koło się zamyka.
Serwery muszą utrzymywać non stop i developerów.
Zresztą widać ile gateway-i doszło teraz.
A nie ma nic lepszego niż zachęcić naiwnych na hasło freeeee2plaaay utrzymując pozory bezpłatności tak najłatwiej zdobyć klientów ;-)
Zresztą słowo promocja nie od dziś robi karierę w każdej dziedzinie życia ^^

Ale jak ktoś jest hardcorem to z 4 staszami może cieszyć się pełną grą jak każdy inny tak więc jakiś balans jest zachowany.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 24 mar 2016, 16:10 przez vilhelm, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 16:08 
Cytuj  
Zapłaciłbym im nawet podwójnie: 150 punktów, ale za opcje trzymana każdego currency w stackach po 9999 w ZWYKŁYM tabie. Ten specjalny jest według mnie bardzo kiepsko zaprojektowany.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 16:09 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Ale jak ktoś jest hardcorem to z 4 staszami może cieszyć się pełną grą jak każdy inny tak więc jakiś balans jest zachowany.


W gildii mamy takiego jednego boba, co to do talisman ligi leciał na 4 stashach. A w każdej lidze parę dobrych exaltów zarobił. Do tej pory nie wiem jak mu się to udawało ;)


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.