mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2016
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 04:40 
Cytuj  
@Lordyp, właśnie miałem ten reset i dałem skille pod "niby" obrażenia pod ogień, ale ostatnia znowu nie grałem więc przerwa była druga bo jakoś CS mi zamącił w głowie i znowu jakieś prawie rok nie grałem, czyli praktycznie 2,5-3 lata nic nie grałem na tym koncie. Więc pytam czy warto to ciągnąć czy lepiej od nowa grać?

@Vences, poprosiłbym jaśniej bo muszę się od nowa wszystkiego uczuć w grze, długo chyba mi nie zajmie wbicie tego 39 lvl ponownie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 06:30 
Cytuj  
Junx napisał(a):
@Lordyp, właśnie miałem ten reset i dałem skille pod "niby" obrażenia pod ogień, ale ostatnia znowu nie grałem więc przerwa była druga bo jakoś CS mi zamącił w głowie i znowu jakieś prawie rok nie grałem, czyli praktycznie 2,5-3 lata nic nie grałem na tym koncie. Więc pytam czy warto to ciągnąć czy lepiej od nowa grać?

@Vences, poprosiłbym jaśniej bo muszę się od nowa wszystkiego uczuć w grze, długo chyba mi nie zajmie wbicie tego 39 lvl ponownie?


Rób nowa postać 39 lvl to jest jeden dzień grania tylko. I polecam ligę Breach a nie standard gdzie nic tanio nie kupisz.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 08:03 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Rób nowa postać 39 lvl to jest jeden dzień grania tylko. I polecam ligę Breach a nie standard gdzie nic tanio nie kupisz.


Ech.. Piszecie tak bo gracie codziennie po parę(naście) godzin. Przeciętnemu człowiekowi zrobienie 39 poziomu zajmuje dłużej. Ja gram od początku ligi z kumplem w party i mamy dopiero 61-62 poziom.


_________________
For the pony!

Avatar użytkownika

Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2016
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 08:40 
Cytuj  
@yabaddi, ja gram raz w tygodniu po około 10 godzin, dam radę chyba dość do 20 lvl.

@szwejos, dzięki tak zrobię.

Avatar użytkownika

Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2016
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 12:35 
Cytuj  
Moje obecne drzewko - https://www.pathofexile.com/passive-ski ... Fs99f60g==

Wiem podwójny post, ale nie można edytować już starego...

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 19:01 
Cytuj  
Robię teraz sobie ten build i co mogę powiedzieć że jeszcze tak mocarnymi totemami nigdy nie grałem. Nieprawdopodobny wygar. Zdecydowanie najmocniejszy totem build z jakim się w ostatnich 4 latach spotkałem.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1794751


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 20:54 
Cytuj  
No jak cie stac na GG ringi do PB to pewnie tak. W sumie dobry build, bo ludzie ida za jakoscia poradnika, a nie jakoscia buildu. Ladnie napisany poradnik ale wymagajacy crafcenia bleed weapona albo atiziri axa jest ciagle na topie u mara i takie totemu ludzie robia.
A tymczasem o FB buildzie ludzie troche zapomnieli i moze bedzie troche taniej.

Sam bym zrobil jakis pure phys, albo phys + light (+chaos?) conversion. Z pure lightning czuje ze wyciagnalem ile sie dalo, bez double dipa to nie jest takie fajne;] O ile jeszcze pogram w tej lidze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 21:40 
Cytuj  
https://www.pathofexile.com/passive-ski ... ame=Vences Ja pod totemy mam takie coś. Kończę zbierać totem nody (bez Ancestral Bond), potem fire nodki.

Avatar użytkownika

Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2016
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 21:49 
Cytuj  
Kurczę tak sobie myślę czy nie robić builda pod różne obrażenia (ogień, lód i chaos). Bo teraz główne używam freeze pulse?, fireball'a tylko jak walczę z chaosem gdy portal otworzę, bleach? też używam jak idzie na mnie horda to "hurtem" zabijam od obrażeń chaosu. Mam jeszcze totem co daje obrażenia od lodu (bijcie zabijcie nazwy nie pamiętam) i do tego freeze bomb. Zaraz kończę act 1 (został Brutus) i idę do drugiego (jakieś 30m) i kończę act. Do tego 13 lvl i prawie każdy item złoty/żółty wedle uznania. Z gemów jak pisałem wyżej + 1 support.

Mój ekwipunek - https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 23:09 
Cytuj  
Tak.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 23:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No jak cie stac na GG ringi do PB to pewnie tak. W sumie dobry build, bo ludzie ida za jakoscia poradnika, a nie jakoscia buildu. Ladnie napisany poradnik ale wymagajacy crafcenia bleed weapona albo atiziri axa jest ciagle na topie u mara i takie totemu ludzie robia.
A tymczasem o FB buildzie ludzie troche zapomnieli i moze bedzie troche taniej.

Sam bym zrobil jakis pure phys, albo phys + light (+chaos?) conversion. Z pure lightning czuje ze wyciagnalem ile sie dalo, bez double dipa to nie jest takie fajne;] O ile jeszcze pogram w tej lidze.


Z tymi ringami to nie jest aż tak ciężko jak ten koleś w poradniku pisze. Trzeba mieć postać co wyfarmi bazowe steel ringi bo leca tylko na niektórych wysokotierowych mapach, ale potem sam craft nie jest aż taki trudny. Ja wydając poniżej 20c na currency crafterskie uzyskałem 2 takie piękne sztuki:

Obrazek

Obrazek

IMO ceny rynkowe tego typu ringów są z kosmosu i zupełnie nie warto gotowych kupować. Trzeba zakasać rękawy i samemu porobić.
BTW tym bildem bez problemu dziś wbiłem 1-63 lvl, jest piekielnie szybki. No i breache niszczy po prostu, mały w sumie to ma zasięg jak się człowiek przyzwyczajał do łuku, ale rarki i bossowie padają jak szmaty na 2 max hity dosłownie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2016, 23:37 
Cytuj  
Ladniutkie. Jakos nie moge sie do tych totemow przekonac, probowalem cos wymyslic fajnego dla mara/duelisty (bo tych postaci nie mam), ale pewnie skoncze na SRS. Albo cokolwiek fajnego wyjdzie z piątym aktem.

No ja moje szczescie zuzylem w pierwsze 3 dni, regalie (entry map lvl) i hubris bardzo fajny sobie craftnalem, pozniej juz nic nie wchodzilo. Nawet tora, zawistna suka, dała mi 1% move speed na pasek. Przestaje wierzyc w noszenie prophecy kuduku w plecaku ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Avatar użytkownika

Posty: 6
Dołączył(a): 20.12.2016
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 18:47 
Cytuj  
A ja myślę, że chyba dalej pójdę w Full fire dmg. Potem się zobaczmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 20:12 
Cytuj  
Kurde ten build na ancestral warchief niszczy system. Mam na 80 lvl z częścią gemów 18 lvl 1,303,308 depsa, i to be z vall haste bo dexa nie ogarnąłem jeszcze i jewele są też chujowe bo głównie zapewnieniają mi capa na resach :D

http://imgur.com/a/iKtNY

2 totemy każdy po 651k czyli grubo ponad banieczka łącznie :)

Pewnie gdybym miał enchant z uber laba do tego na hełm i na buty jakiś dps-owy + vaal haste to lekko by było 1,5 kk


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 20:41 
Cytuj  
szwejos ty w 2 dni wbiłeś 80 lvl??
Ile godzin ci to zajęło?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 21:19 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
szwejos ty w 2 dni wbiłeś 80 lvl??
Ile godzin ci to zajęło?


Tak, w dwa dni, sporo grałem :lol:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 21:47 
Cytuj  
AW to jeden z przykładów że GGG ma w dupie balans. Totem który zadaje więcej dmg niż inne totemy i do tego AoE :). Na szczęście totemy są nudne w chuj.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 22:51 
Cytuj  
Na flaskach! Oszust! ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2016, 22:55 
Cytuj  
Ja miałem na brench grać tym właśnie buildem, co grasz teraz szwejos , potem jakoś wypadł mi cyklon i gram na cyklonie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:36 
Cytuj  
Ja właśnie chce zrobić alta bo mam trochę currency i myślę nad cyclonem (zajebisty skill) albo na spectral throw i Hand of wisdom and action.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.