mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2016, 00:19 
Cytuj  
Heh, taka refleksja.. Spojrzałem dziś z ciekawości na licznik Steama odnośnie Grim Dawn - 473 godziny. Nie przypominam sobie drugiej takiej gry, która równie mocno by mnie wciągnęła. GD to mój osobisty przebój wszech czasów, coś czym nie umiem się znudzić. Ile razy do niej siadam to znajduję coś nowego, ciekawego. Przedwczoraj wywaliłem stare zapisy i zacząłem nową grę od zera, nowym buildem (Trickster). Cód-Miód-Ultramaryna. Czasem mam wrażenie, że goście z Crate Entertainment pisali GD pode mnie :D


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2016, 08:32 
Cytuj  
Build 31 wyszedł w nocy :) :D :lol:

Link do zmian: http://store.steampowered.com/news/?appids=219990


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2016, 18:50 
Cytuj  
Szczerze mówiąc to Ci zazdroszczę yabaddi takiej podjarki... już dawno nic mnie tak nie przykuło do komputera... serio, zazdroszczę. Ja sam gram w WoWa bardziej z nudów i nostalgii niż dlatego, że to dobry tytuł :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2016, 21:28 
Cytuj  
Premiera jutro :D. Po 6 latach kurde! Tylko kiedy grać panie, kiedy... Mam nadzieję, że jakiś hajs będą mieli z tego konkretny...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 07:49 
Cytuj  
W przypadku GD to że dopiero po 6 latach ma małe znaczenie. Crate Entertainment przypomina mi pod tym względem stare, solidne firmy produkujące gry, które pamiętamy sprzed 10+ lat wstecz. Wsparłem produkcję GD zanim jeszcze projekt trafił na Kickstartera i jest jedną z 2 inwestycji tego typu której nic a nic nie żałuję (druga to Divinity: Original Sin). Od wersji pre-alpha bawię się super. Lubię ten gatunek a jakość wykonania, przebogaty wachlarz modyfikacji sprzętu i możliwości postaci sprawiają, że gry konkurencji zostają daleko w tyle.

Mam nadzieję, że Crate Entertainment skupi się po premierze GD na drugiej części, ale tym razem już na nowym silniku. To właściwie jedyna rzecz jaką przydałoby się zmienić. Stary silnik pamięta jeszcze czasy Titan Questa, a więc jest mocno leciwy. Jak tylko projekt nabierze kształtu i trafi na Kicka to Crate ma ode mnie wsparcie - ostatnio wsparłem ich 50$, tym razem w podzięce za świetną rozrywkę dostaną więcej :) Zasłużyli.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 08:33 
Cytuj  
Pytanie czy będą mieli na tyle siana aby produkcja GD 2 nie trwała kolejne 6 lat. Aby tak się nie stało to muszą mieć sporo siana ze sprzedaży GD (a nie mają bo to jest ich dodatkowa robota, samo studio jest bardzo małe). Jak nie mają siana to muszą znaleźć jakiegoś wydawcę ale wątpie aby któryś się skusił bo GD to taka nisza trochę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 09:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie czy będą mieli na tyle siana aby produkcja GD 2 nie trwała kolejne 6 lat. Aby tak się nie stało to muszą mieć sporo siana ze sprzedaży GD (a nie mają bo to jest ich dodatkowa robota, samo studio jest bardzo małe). Jak nie mają siana to muszą znaleźć jakiegoś wydawcę ale wątpie aby któryś się skusił bo GD to taka nisza trochę.


Mam nadzieję, że nie będą nikogo szukać tylko zrobią kolejną ściepę na Kicku. Nowy wydawca spowodowałby to co się dzieje z resztą obecnych produkcji na rynku - marketingowe skurwienie. Już wolę aby pracowali dłużej ale dostarczyli kolejną grę o jakości Grim Dawn niż aby dali się podporządkować i wypuścili niedorobione badziewie jakich dziś pełno.


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 09:49 
Cytuj  
GD na stówkę dostanie jeszcze DLC - ta pusta plama na południe od Devil Crossing nie może być przypadkiem :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 09:52 
Cytuj  
Kiedy dokładnie będzie release patch? Dziś czy był wczoraj?

Czekałem tyle lat ma wersję finalną to zagram :P Grałem raz ze 2 lata temu a potem czekałem aż skończą.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kiedy dokładnie będzie release patch?


Build 31 juz wyszedl pare dni temu, jest w grze juz wszystko. Nie wiem co jeszcze mieliby dodac, ostatnia lista zmian jest spora (linkowalem powyżej).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 11:49 
Cytuj  
Czytałem ją. Premiera jest 25 lutego czyli jeszcze jeden pacz wyjdzie dzisiaj i będzie premiera.
Możliwe że zmieni się tylko cyferka.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 13:57 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Pytanie czy będą mieli na tyle siana aby produkcja GD 2 nie trwała kolejne 6 lat. Aby tak się nie stało to muszą mieć sporo siana ze sprzedaży GD (a nie mają bo to jest ich dodatkowa robota, samo studio jest bardzo małe). Jak nie mają siana to muszą znaleźć jakiegoś wydawcę ale wątpie aby któryś się skusił bo GD to taka nisza trochę.


Mam nadzieję, że nie będą nikogo szukać tylko zrobią kolejną ściepę na Kicku. Nowy wydawca spowodowałby to co się dzieje z resztą obecnych produkcji na rynku - marketingowe skurwienie. Już wolę aby pracowali dłużej ale dostarczyli kolejną grę o jakości Grim Dawn niż aby dali się podporządkować i wypuścili niedorobione badziewie jakich dziś pełno.


Ale sama kasa z kicka to za mało niestety, nie przy grze takich rozmiarów. Nawet jak dadzą EA to mają za rywala PoE i D3 a w tym natłoku gier to dość łatwo takie perełki przegapić. Nie każdy wydawca oznacza skurwienie. Może ci więksi tak ale mniejsi niekoniecznie. Aby zrobić pełnoprawny sequel musieliby pewnie zebrać z 1kk chociaż (aby nie powstawał 6 lat...). Ok, dodatki do GD będą napewno więc będą płatne i coś tam uzbierają. Trzeba poczekać na jakiegoś konkretnego posta od GD, może wyjawią swoje plany.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 18:08 
Cytuj  
GD jest po prostu w chuj solidne. Dla mnie gra dekady w swoim gatunku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 18:13 
Cytuj  
Nie rozumie fenomenu tej grym, ile razy do niej podchodze, tyle razy wymiekam z nudow;f


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 18:22 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Nie rozumie fenomenu tej grym, ile razy do niej podchodze, tyle razy wymiekam z nudow;f
Trudno się dziwić :D

Podpowiedzcie bo zaczynam Veteran. Warto pistolety?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 18:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nyx napisał(a):
Nie rozumie fenomenu tej grym, ile razy do niej podchodze, tyle razy wymiekam z nudow;f
Trudno się dziwić :D

Podpowiedzcie bo zaczynam Veteran. Warto pistolety?


W tej grze kazdy, nawet najbardziej szalony build jest wart wyprobowania (obecnie gram wampirem :D)

Tak, dual wield moze byc ciekawy, zwlaszcza ze sporym attack speed.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 18:53 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
GD jest po prostu w chuj solidne. Dla mnie gra dekady w swoim gatunku.


za nudna i za bezpciowa w porownaniu do poe. ale sa gusta rozne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 19:01 
Cytuj  
Jedni lubią klasykę a inni w to co reszta gra obecnie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 19:16 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):

Tak, dual wield moze byc ciekawy, zwlaszcza ze sporym attack speed.


Ooo, to da się zrobić sensowny build pod dual pistols?:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2016, 19:24 
Cytuj  
Robie Demolishera, nie wiem czy fajny ale fajnie :P

Zawsze to co mnie krecilo w GD to że jak w Arcanum jest broń palna więc będę tak grał.

Edit
A to dodatkowe drzewo (gwiazdozbiory) jest inne dla każdej klasy? Które punkty tam wchodzą (oddzielne czy te które mogę wykorzystać na klasę?)

Szybko się leveluje nie mam czasu tego rozkminiać teraz.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.