mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:12 
Cytuj  
Nie ma jak WoT.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:16 
Cytuj  
hahah ta bo tam w opcjach grafiki jest od chuja ,

hi textures , clutter density i AA

jaja sobie kurwa robisz ? :D

to nie kryzys 2 gdzie hi end comp i low end to dwie rozne graficznie gry

btw, odrazu dwie blizzardowe dziwki glizda i sobek lol
ide pyknac partyjke w wota, cze


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:20 
Cytuj  
Nie bardzo rozumiem jak można sie podniecać tym, że walka jest efektowna. Ani ona ciekawa, ani fajerwerkow nie ma, innymi słowy dupy nie urywa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:33 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
btw, odrazu dwie blizzardowe dziwki glizda i sobek lol
ide pyknac partyjke w wota, cze


Nie jestem żadną dziwką to raz, dwa też mi się pewne rzeczy nie podobają.

Ale jak czytam żę ktoś gra na 9600GT która była fajną kartą jakieś 4 lata temu na przedpotopowym laptopie z monitorem 15 cali w trybie 4:3 to ja się wcale nie dziwie że masz brzydką grafikę. Znając życie jechałeś na low/medium w 1024x768. Takie posty po prostu nie mają żadnego znaczenia i powinieneś sobie raczej darować.

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:35 
Cytuj  
grałem z kumplami w 4 osobowym party pierwszy raz, bardzo przyjemnie, 2 godzinki zleciały nie wiadomo kiedy

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:37 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
meterrr napisał(a):
btw, odrazu dwie blizzardowe dziwki glizda i sobek lol
ide pyknac partyjke w wota, cze


Nie jestem żadną dziwką to raz, dwa też mi się pewne rzeczy nie podobają.

Ale jak czytam żę ktoś gra na 9600GT która była fajną kartą jakieś 4 lata temu na przedpotopowym laptopie z monitorem 15 cali w trybie 4:3 to ja się wcale nie dziwie że masz brzydką grafikę. Znając życie jechałeś na low/medium w 1024x768. Takie posty po prostu nie mają żadnego znaczenia i powinieneś sobie raczej darować.

Grafika jest taka sobie. Face it. Tekstury mają niską rozdzielczość i to jest poprostu fakt. Są bardzo ładnie narysowane, ale z gowna bata nie ukręcisz. Innymi słowy robota grafików poszła sie jebać, bo w grze nie dało się zastosować hi-res tekstur.. Efekty czarów, też jakieś piękne nie są, napewno oczekiwałem dużo więcej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:40 
Cytuj  
Ale ja nie twierdzę że jest boska, ja się tylko doczepiłem że autor tego posta kreśli grafikę grając na bardzo starym sprzęcie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:43 
Cytuj  
Lolwut napisał(a):
grałem z kumplami w 4 osobowym party pierwszy raz, bardzo przyjemnie, 2 godzinki zleciały nie wiadomo kiedy

this. solo gra jest troche nudna (jak wiekszosc h&s-przynajmniej dla mnie) zagrajcie z kims znajomym multi nim ja ostatecznie skreslicie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:44 
Cytuj  
Z ventem i 4 osobami w party będzie mega zajebiście, co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 23:49 
Cytuj  
system party cos nie dziala? wysylam ja i kumpel zaproszenia i nic nie widac po drugiej stronie

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 00:39 
Cytuj  
Dobilem do..2 poziomu. Jestem bardzo na tak i nie chce sobie psuć zabawy na premierę.
Demon hunter albo barb.
Co do grafy to jeśli jest klimat to nie musi byc idealna, a tutaj klimat trzyma więc ja osobiście nie zwracalem w ogole uwagi na jej kwestie techniczne. Strumienie, gospody itp pierdolki dla mnie nadrabiaja jakieś niedoskonałości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 01:17 
Cytuj  
beta zaliczona, w party
jak na poczatek zapowiada sie conajmniej dobrze


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 03:22 
Cytuj  
Przeszedlem solo barbem, zagladalem w kazda dziure i rozwalilem kazdy dzbanek - ~3h10m (+~20min przerwy) 9lvl, leoric dead. Na szybko: fajnie bilo mi sie mobki, na pewno jest ciekawiej niz w path of exile, to plusik. Walilem bashem i strasznie wkurwia mnie ten dzwiek jakbym strzelal z dziala, nie dosc ze wyjatkowo glosny to jak mowie armata. Nie "slysze" ze wale bronia melee, kroje mieczem czy wale palka, wszystko tak samo = jakis wybuch :( Szczegol a mnie meczyl nontop. Slabo prezentuja sie te filtry zielone/niebieskie/fioletowe/rozowe - wtf? co to ma byc? to sie da jakos wylaczyc? Czemu oni mnie tym karaja? Masakra. Grafika podczas gry imo jest ok, taka bajkowa ale mnie osobiscie nie razi (poza tymi kolorami), co innego jak sie zajrzy do profilu i tam mamy postac w powiekszeniu - ja pierdole co za kanciaste gowno. Przykro sie robi jak sie na to patrzy, w ogole ten bn zapowiada sie failowo - ja chce kanaly jak w d2 zeby moc flexowac itemzorami/kolorkami/whatever. Dupa, cofamy sie do epoki kamienia lupanego, grunt ze sa achievementy i pewnie integracja z facebookiem :/

Tak w ogole to chcialem grac 2h barbem i nie wiem czy ja mam takiego pecha ale co znalazlem bron 2h to zawsze byla slabsza od 1h Oo. Dziwne. Brakuje mi scrolli i indetyfikacji itemow, dawalo to troche radosci a tu od razu mamy wszystko jak na tacy. Scrolle sypia sie z szafek i nic nie da sie podniesc, smutek. Muzyczka w tristam b.fajna ladnie gra na wspomnieniach, stary dzwiek picia life z .... ucieklo mi slowo, te wazy w podziemiach czy co to jest - no bajka. Jest kilka fajnych momentow, wspomnienie Gorbasha czy jak on sie zwal (pamietam rycerza z jedynki). Sporo takich lejacych miod na dusze momentow - fajne. Szkoda ze nie ma klimatu d1...

To tyle, gralo mi sie fajnie - poczatek troche mnie rozczarowal.. ale pozniej juz wsiaklem, moge ciachac i zabijac w d3. Bedzie dobrze, jutro sobie sprawdze z tym modem czy nie ma tych dziwnych kolorow.. jeszcze jakis mod do dzwieku by sie przydal.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 05:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mi wystarczyło 5 min , nie wiem po co kupiłem retaila :P


Tez Desh nie wiem ale fortuny nie stracilismy , bedziemy mieli jedna wiecej gre na koncie BN :D

Jak dla mnie to tylko dla zabicia czasu przed wyjsciem GW 2 , tylko martwie sie ze jak premiera GW 2 bedzie za 2 miesiace to mi sie D 3 szybciej znudzi :[

Ja tak szczerze powiedziawszy to nie wiem czym sie ludzie w tej grze podniecaja.Jedyne co przychodzi mi do glowy to rzeczywiscie ten generator dropow i chwalenie sie nimi badz sprzedawanie , reszta nuuuda. Az chyba Nage odlacze swoja jak w to bede gral bo szkoda myszki :[

Duzo ten client zajmuje?I jeszcze kurwa authenticator w firmie zostawilem , ja pierdole po chuj mi to bylo :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 06:15 
Cytuj  
Próbuje się zalogować bo jest niby open beta, ale dostaje Error 3003. Server niby działa. Próbowałem jakieś porady z neta, ale chuja działa. Miał ktoś podobnie?


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 06:23 
Cytuj  
Serwer us konto zaloz na us i zrob na nim battle taga. U mnie pomoglo


_________________
psn

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 07:02 
Cytuj  
ja miałem trywialny problem z odblokowaniem konta na BN, ćwoki mi zablokowały konto za nieaktywność. Próbuję reaktywować, robię to co trzeba, niestety według nich nie podaje poprawnej odpowiedzi na zajebiście sekretne pytanie do którego odpowiedź mam w mailu od nich. I ni chuja nie można wysłać zgłoszenia w tej sprawie bo najpierw sie musze zalogować... żesz kurwa ich mać!

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 07:31 
Cytuj  
Bete przeszedłem z kumplem i nawet nie wiem, kiedy zleciały te 2h. Anyway, tak patrząc obiektywnie to totalnie nie ma czym się podniecać, ale chuj z tym, grało się fajnie a chyba o to chodzi. :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 07:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Serwer us konto zaloz na us i zrob na nim battle taga. U mnie pomoglo


pomogła aktualizacja driverów o grafiki


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:16 
Cytuj  
No, zajebioza.

Stwierdzam, ze D3 to massive krok do przodu w stosunku do D2 przynajmniej jest taki startowy feeling.

Monk, troche kiepsko, ze moge walczyc np. z toporem w reku i uderzac przeciwnikow, jakos to komicznie wyglada.

A co do kont EU/US nie trzeba nic zakladac na nowo, podczas gry w opcjach mozesz wybrac do jakiego serwera chcesz dolaczyc czy EU/US

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.