mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:42 
Cytuj  
Narzekanie i już pisanie, że pod względem technicznym "gra" leży to czysty masochizm aktualnie. Nie spotkałem się przez ostatnie 5 lat z betą która bez problemu chodziła. Zawsze są jakieś jazdy a ilość graczy próbujących się zalogować do Diablo teraz to przeczuwam kilkakrotnie więcej ludzi niż kupujących grę, więc nie ma się co dziwić że wszystko pada. Przed Open Betą nie było w ogóle problemów. A Blizzard ma na tyle oleju w głowie, że nie będzie wydawać kasy na to żeby taki --> Lód mógł sobie pograć w idealnych warunkach.

Avatar użytkownika

Posty: 19
Dołączył(a): 21.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:45 
Cytuj  
Spoko, tez tym bardziej nie mam zamiaru wydawac kasy zeby taki --> Blizzard mial zarobic. I ta "beta" nijak mnie nie przekonuje w druga strone.

I jest roznica miedzy "nie ma problemow" a "nie dziala".

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:46 
Cytuj  
ciekawe czy działanie retaila będzie lepsze bo na prawde nie widze powodu dla którego ma to chodzić gorzej niż SC 2 zzzzzzzzzzzzzzzz

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:55 
Cytuj  
Jeżeli w retailu będą problemy w co wątpię, jakby nie patrzeć mają zajebiste doświadczenie dotyczące serwerów z WoWa to będzie mega fail. Nie sądzę że będą problemy, oni po prostu dali tą betę żeby sobie testować wszystko. Taka ilość logujących się kont battle.net to dla nich nie lada gratka przed przygotowywaniem serwerowni w EU, US no i na Wschodzie.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:11 
Cytuj  
Tak D3 podopbnie jak pozostale gry blizza bedzie ssac pod wzgledem technicznym.
A teraz na powaznie. Logowalem sie do bety regularnie i nigdy nie mialem problemow. No moze na poczatku cos tam chrupnelo + 1 czy 2 DC. Po ostatnim patchu fps na poziomie 100+ w wiekszej zadymie 60-70 przy najwyzszych mozliwych ustawieniach graficznych. Gram na 2 letnim kompie z mocno sredniej polki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:16 
Cytuj  
W chwili obecnej w bete gra kazdy gracz i jego pies. Nie wszyscy kupia gre, nie wszyscy kupia gre od razu, i nie wszyscy beda chcieli sie koniecznie zalogowac w jednym czasie.

Wstawianie wystarczajaco duzej liczby serverow zeby lyknely stress test bez problemu nie ma sensu od strony biznesowej, bo skoncza jak realmy W SWTOR, puste i generujace koszty.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:16 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Tak D3 podopbnie jak pozostale gry blizza bedzie ssac pod wzgledem technicznym.
A teraz na powaznie. Logowalem sie do bety regularnie i nigdy nie mialem problemow. No moze na poczatku cos tam chrupnelo + 1 czy 2 DC. Po ostatnim patchu fps na poziomie 100+ w wiekszej zadymie 60-70 przy najwyzszych mozliwych ustawieniach graficznych. Gram na 2 letnim kompie z mocno sredniej polki.

napewno kuamiesh


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:17 
Cytuj  
Niestety ale w większości płaczy na forach dotyczące technicznych problemów, spadków fpsów itp. dotyczy użytkowników z zasyfionymi systemami, zawirusowanymi i z przestarzałymi komponentami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:38 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Niestety ale w większości płaczy na forach dotyczące technicznych problemów, spadków fpsów itp. dotyczy użytkowników z zasyfionymi systemami, zawirusowanymi i z przestarzałymi komponentami.
...no i pewnie nie restartowali modemów przed włączeniem gry, a to że mają za długie kable do klawiatury to juz całkiem...
Activision-Blizz to nie byle pierdoła bez doświadczenia, więc wymaga się wysokiego poziomo na każdym kroku, oni zwyczajniej kpią sobie z graczy i z premedytacją wszystko robią bo wiedzą że i tak każdy to łyknie, gracze sami stworzyli taki standard i muszą teraz sobie z tym radzić.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:39 
Cytuj  
Skoro tak mówisz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Niestety ale w większości płaczy na forach dotyczące technicznych problemów, spadków fpsów itp. dotyczy użytkowników z zasyfionymi systemami, zawirusowanymi i z przestarzałymi komponentami.

Nie przesadzaj, patrzac jak ta gra wyglada naprawde powinno chodzic bez zaciec na kompach z przed 4-5 lat (Q/Dualach intela, ~4gb ddr i grafice na poziomie 4850/9800gt+). Technicznie jest slabo - nie tragicznie - po prostu slabo, w SC2 zreszta jest niewiele lepiej tak naprawde. Watpie zeby retail sie mocno roznil od tego co jest teraz.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:47 
Cytuj  
Ja mam takie pytanie. Taki sam content jest w tej zamkniętej becie?

Ludzie mi to śmiga na lapie z sprzed roku na zintegrowanej karcie graficznej! bez zacięć itp, to ja nie wiem jaki wy macie sprzęt. No chyba, że siedzicie na macach .

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:49 
Cytuj  
Taki sam content jest.

Co do Twojego laptopa, ja miałem 3 kompy sprzed 3-5 lat w pracy z betą i oprócz starego Core 2 Duo reszta sobie radziła bez problemowo. Najlepszą kartą była 9600GT i w 1024x768 w HIGH bez AA chodziła bardzo ładnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
Taki sam.

White ale co ci mam napisac, mam sprzet na ktorym battlefield chodzi bez zaciec w multi z 64 graczami na caspianie, nie pisze ze mi diablo 3 po 15 klatech wywala non stop, bo przez wiekszosc czasu jest plynnie, ale jak tylko na ekranie znajdzie sie troche wiecej mobkow, zaczna sie wybuchy itd to gra potrafi solidnie chrupnac. Gra jest na osobnym fizycznym dysku niz system, wszystko jest ladnie zdefragmentowane, system jest swiezutki, nie mam zadnego syfu itd.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Całkowite wyczyszczenie bety ze zwiedzaniem wszystkiego trwało u mnie od 1,5-2h na końcu 8l początku 9 levelu. Więc jak ktoś skończył na 12 levelu to zrobił content x2 przynajmniej. Zrobiłem jakieś 30-35 postaci od początku bety czyli przez pół roku i nie ma opcji zrobienia 12 levelu za 1-szym zabiciem Leorica.


Prawie 11 level, i gwarantuje ci że nic nie powtarzałem, pierwszy raz w ogóle do d3 siadłem wczoraj ok 12 w nocy i o 4.30 odszedłem od kompa po zabiciu Leorica. Tylko że ja jestem wyjątkowo pedantyczny i zanim do następnego obszaru przechodziłem to 10 razy się upewniałem że w każdy kąt wlazłem etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:52 
Cytuj  
W SC2 przy 100/100 zadymie też zacina. Raczej tego nie unikniemy.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Jeżeli w retailu będą problemy w co wątpię, jakby nie patrzeć mają zajebiste doświadczenie dotyczące serwerów z WoWa to będzie mega fail. Nie sądzę że będą problemy, oni po prostu dali tą betę żeby sobie testować wszystko. Taka ilość logujących się kont battle.net to dla nich nie lada gratka przed przygotowywaniem serwerowni w EU, US no i na Wschodzie.


IMO ta beta to jest dokładnie to co napisali - stresstest. Nie jest żadną filozofią postawić pierdyliard serwerów na zapas jak ma się odpowiednio dużo kasy, tylko że to nie tak ma działać z punktu widzenia korporacji. Problemem jest postawienie minimalnej ilości serwerów pozwalających na komfortową grę. I teraz właśnie bardzo pięknie sobie sprawdzają obciążalność swojego sprzętu etc, dzięki czemu na release na pewno będzie lepiej (chociaż cudów nie ma, pewne rzeczy, w stylu zapchany login server są nie do przeskoczenia fizycznie)

**
Avatar użytkownika

Posty: 264
Dołączył(a): 9.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 13:59 
Cytuj  
btw te ukryte lokacje są jeszcze dostępne w grze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
Open beta NIE JEST DLA GRACZY.

nie błaźnij się tempaku


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 14:06 
Cytuj  
co drugi post to jest przyczepianie sie do grafiki jakby byla najwazniejszym aspektem gry... d2 mialo strasznie chujowa grafike anwet jak na 2k rok ale do teraz w nia graja

zgodze sie ze beta nudna jak flaki z olejem ale to tylko 1/3 aktu I i dalej mam nadzieje bedize ciekaweiej

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.