mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 13:20 
Cytuj  
Orientuje się ktoś jak bedzie pvp wyglądać? Czy areny beda dostepne przy release,jakies nagrody specjalne,leader drużyn itp?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 13:21 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Orientuje się ktoś jak bedzie pvp wyglądać? Czy areny beda dostepne przy release,jakies nagrody specjalne,leader drużyn itp?

PvP wyjdzie w patchu po premierze. Data jest nieznana. Będą nagrody typowo kosmetyczne. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 13:28 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja mam neo i w LoL'u jak grałem miałem właśnie około 75 ms zarówno na West jak i na East. Więc można.


75 z polski to typowa wartośc (przynajmniej dla mnie) we wszystkich gra powaznych dystrybutorów, od wielu MMO przez Dote, BLC i inne takie.
Nie ma sie co obawiac ze w przypadku Diablo 3 mialoby to jakoś odbiegać od standardu (w góre czy w dól).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 13:29 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Keii napisał(a):
Ja też nie widzę, ale miałem już chyba 3 różnych ISP, łącza od modemu do 20 Mb/s i nigdy chyba nie miałem w nie-fpsie pingu poniżej 100 m/s.


Ja mam neo i w LoL'u jak grałem miałem właśnie około 75 ms zarówno na West jak i na East. Więc można.

Jasne ,że się da zjechać poniżej 100 ms w nie-fps grach też.
W zasadzie jak serwer jest w Europie ,to o ile nie jest na Uralu albo jakimś miejscu słabo skomunikowanym z globalną siecią (typu Mołdawia czy coś) to powinno być sporo poniżej.

Oczywiście możemy mieć pecha i mieć bardzo starą albo / i zbyt mocno obciążoną infrastrukturę blisko naszego miejsca zamieszkania skutecznie nam pingi latency podwyższającą.

Jeżeli nie ma tego problemu to spokojnie do serwerów np. w Holandii czy południowej Anglii można mieć 40-50 ms.
Jak Lotro jeszcze było przez Codemasters obsługiwane i miało serwy w EU to właśnie między 35-60 się wahało w zależności od dnia / pory dnia ,etc

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 13:57 
Cytuj  
Ekhm, jak juz porownujecie D3 to D2, to porownujcie prosze do classica, a nie do LoD. Pamietajcie, ze D3 robi zupelnie nowy zespol i to widac - cykl produkcyjny tej gry byl tak rozciagniety, ze glowa mala, w chuj rzeczy bylo zmienianych juz na teoretycznie 'ostatniej prostej', kiedy calosc powinna byc praktycznie gotowa. Mysle, ze teraz jak juz maja gotowa podstawe to moga zaczac pracowac nad jej rozwijaniem - identyko wygladlo to w przypadku przejscia z D2 na LoD - zobaczcie ile rzeczy tam dodano (za Wikipedia) i jakby porownywac classica D3 i classica D2 to D3 jest tu zdecydowanie gora.

Two new character classes: the Assassin and the Druid.
A fifth act taking place in and around Mount Arreat in the northern Barbarian Highlands, with an additional act boss, Baal.
Many new weapons and new pieces of armor:
Runes can be placed into sockets and provide different bonuses from gems.
Using Horadric Cube, needed quest item for Act 2 and runes as recipes, one can empower the items.
"Crafted items" are very similar to rare items but they cannot be found in chests or dropped by monsters. They can be created with the Horadric Cube and the right ingredients. They have 3-4 fixed properties that will enhance the items.
"Runewords" are very powerful bonuses that are granted to an item when specific runes are socketed in a specific order.
"Jewels" gain the same random bonuses that items can. These can be placed into sockets. They have the same effect no matter what the base item is. Unique jewels are "Rainbow Facets" which have different bonuses to a certain element.
Ethereal items that are normally more powerful than their standard counterparts, but they have lowered durability and cannot be repaired.
Charms that can be kept in the inventory and provide passive bonuses.
Class-specific items that can only be used by a certain character, e.g. Claws for an Assassin.
Additional unique and set items, including class-specific sets.
An expanded stash for storing items—two times the size of the original stash.
An alternate weapon/shield/spell setup that can be switched to via a hotkey in gameplay.
Hirelings can now follow the player through all the Acts. They can also be equipped with armor and a weapon, can gain their own experience (originally they leveled up with the player), can be healed by potions, and can be resurrected when killed.

Ta gra zostala masakrycznie rozbudowana wraz z LoD i osobiscie bede wymagal podobnego rozszerzenia zawartosci w dodatku do D3.

BTW, nie sadzicie, ze powinni dodac opcje wylaczenia podpowiedzi gdzie isc - tych pingow na mapie, strzalek. Zabija to zdeka uczucie odkrywania swiata imho i zaczelo mi nagle przeszkadzac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 14:22 
Cytuj  
Ech w temacie swotor tez polowa hejtowala przed premiera jaki szrot a i tak kupili ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 14:29 
Cytuj  
Zaluje ze zagralem w bete, bo teraz nie moge sie doczekac premiery!

d3 >>> poe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 14:31 
Cytuj  
mozna sie juz logowac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 17:35 
Cytuj  
Zalogować się nie ma problemu, ale wejść do samej gry już się nie da - error 3004. Mi się udało na chwilę, zabiłem elite i wywaliło mi grę do pulpitu :/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 17:42 
Cytuj  
Dobry filmik z zeszlorocznego Blizzconu odnosie poziomow trudnosci i zwiazanych z tym rzeczami (np. itemizacja), warto obejrzec: http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7uFY

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 17:42 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Zalogować się nie ma problemu, ale wejść do samej gry już się nie da - error 3004. Mi się udało na chwilę, zabiłem elite i wywaliło mi grę do pulpitu :/


Mielismy ten problem chwile, relog pomogl. na 3004, ogolnie trzeba pare razy próbować. stress test;]
Wywalenie do pulpitu to chyba niezalezny problem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 18:35 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dobry filmik z zeszlorocznego Blizzconu odnosie poziomow trudnosci i zwiazanych z tym rzeczami (np. itemizacja), warto obejrzec: http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7uFY


Własnie to chcialem usłyszeć :)
W sumie to juz nawet na tych filmikach co pokazywali widac jak szybko ucieka zycie. No i te dodatkowe skille ktorych teraz moby nie uzywaly, wyglada na to ze trzeba bedzie troche kombinowac a nie tluc bezmyslnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 19:15 
Cytuj  
Zagrałem chwile na becie, fajnie nawet, klimat D2 jest i to mocny, mi się podoba jako całość, jakby to wydali 2-3 lata po D2 to by była masakra, a na dzień dzisiejszy to szkoda że blizz nie potrafi takich gier zrobić http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6H0#t=331s


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 19:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja mam neo i w LoL'u jak grałem miałem właśnie około 75 ms zarówno na West jak i na East. Więc można.


Wysoki masz, ja zazwyczaj 20-30 ms.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 20:55 
Cytuj  
Po co usuwali znajomych z list? Nie mam z kim teraz grać. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 20:56 
Cytuj  
Zamowilem CE :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 21:05 
Cytuj  
Do kiedy jest ta open beta? bo z pomysłu na to w co zagrać ,wszedłem i pograłem dzisiaj trochę i w sumie mógłbym tego Skeleton Kinga ubić ,ale narazie chcę przerwę zrobić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 21:10 
Cytuj  
z Newsa:

"until Monday, April 23 at 19:00 CEST"

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 21:18 
Cytuj  
Jak ktoś chce teraz zagrać to podaję swojego taga - wodny#2195 :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 21:30 
Cytuj  
@Arturnik

Ty


@wodny

Skorzystałbym ,ale idę coś innego robić.

Skoro ma być do 19 jutro to jeszcze jutro "popułedniu" można.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.