mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 07:38 
Cytuj  
Wczoraj zrobilem dziesiec rumow na mp5 w act1 na key wardena i... Nic. Kolega w tym samym czasie dropnal wszystkie klucze, schemat - zrobilismy we dwoch Infernal Machine z rakanothem i tym od spizarni, mi dropnelo gowno jemu pierwsza czesc na hellfire ring. Potem on jeszcze dropnal dwa klucze, ja oczywiscie jak zwykle. I jak tu nie zgrzytac zebami?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 07:42 
Cytuj  
No tak to wygląda - biegamy w 2 osoby, ja 4 legendary i dość ciekawe ilvl63 a druga osoba kompletnie nic ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 07:53 
Cytuj  
Mnie teraz dobrze mluci sie ww barbem na ml 3-5:) po patchu gra sie jeszcze przyjemniej(rage nonstop full). Bilans na wczoraj po kilku runach same crapy + 1 legendary tez crap.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 10:05 
Cytuj  
Muszę przyznać że jestem zadowolony ze zmian jakie wprowadził najnowszy patch, ale z większości z nich praktycznie nie jestem w stanie skorzystać. Gram od premiery (nie jakoś dużo), ale aby było trudniej, nie korzystałem do tej pory z AH. Znaleźć sprzęt samemu jest niezwykle trudno i potwierdza skopaną itemizację. Mam babra na 60 lvlu (9lvl Paragon) i utknąłem na Belial'u. Jak widzę co wam dropi to aż się odechciewa, mi dopiero z dwa tygodnie temu wypadł pierwszy 2h weapon który miał powyżej 1000dps i jakieś sensowne statystyki, a legendary uświadczyłem 2 sztuki na lvl 60+ (MF około 200% bez NV). Wszystkie nowe feature'sy takie jak MP są dla mnie nieosiągalne, po włączeniu MP1 w pierwszym akcie farma zajmuje 2-3 razy tyle czasu, a to właśnie MP ma ułatwić dostęp do lepszych przedmiotów (chociażby to że mobki mają dropić takie same itemki na act1 jak i act 3 czy 4). Wychodzi na to że będę się musiał pomęczyć jeszcze trochę ;) Gra idzie powoli w dobrym kierunku, ale zamiast raczyć nas takimi "dodatkami" powinni wreszcie wprowadzić PvP...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 10:29 
Cytuj  
Zrobiłem sobie 10 runów w A1, 5 na ml1 i 5 na ml4 na obu ml4 leci mi taki sam crap co to w sumie ma dawać ten ml?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 10:54 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:12 
Cytuj  
Kang napisał(a):
Muszę przyznać że jestem zadowolony ze zmian jakie wprowadził najnowszy patch, ale z większości z nich praktycznie nie jestem w stanie skorzystać. Gram od premiery (nie jakoś dużo), ale aby było trudniej, nie korzystałem do tej pory z AH. Znaleźć sprzęt samemu jest niezwykle trudno i potwierdza skopaną itemizację. Mam babra na 60 lvlu (9lvl Paragon) i utknąłem na Belial'u. Jak widzę co wam dropi to aż się odechciewa, mi dopiero z dwa tygodnie temu wypadł pierwszy 2h weapon który miał powyżej 1000dps i jakieś sensowne statystyki, a legendary uświadczyłem 2 sztuki na lvl 60+ (MF około 200% bez NV). Wszystkie nowe feature'sy takie jak MP są dla mnie nieosiągalne, po włączeniu MP1 w pierwszym akcie farma zajmuje 2-3 razy tyle czasu, a to właśnie MP ma ułatwić dostęp do lepszych przedmiotów (chociażby to że mobki mają dropić takie same itemki na act1 jak i act 3 czy 4). Wychodzi na to że będę się musiał pomęczyć jeszcze trochę ;) Gra idzie powoli w dobrym kierunku, ale zamiast raczyć nas takimi "dodatkami" powinni wreszcie wprowadzić PvP...


Jeśli grasz trochę od premiery powinieneś już jakąś kasę zarobić.
Wystarczy kilkaset k lub kilka kk (ja wydałem około 7mil za sprzęt) oraz odpowiednie skille aby zrobić maszynkę do mielenia mięsa na inferno w postaci tank-dps.
Nie musisz kupować uber itemów tylko znaleźć kompromis i uwierz mi, że barb jest nieśmietelny z Diablo włącznie.
Zobacz sobie mój profil ew dodaj mnie do friends to sobie obejrzysz.
Mojego barba twinknąłem 2 dni temu z 42 do 60 jadąc na 2x1H -13lvl requirements HEHE~

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kang napisał(a):
Muszę przyznać że jestem zadowolony ze zmian jakie wprowadził najnowszy patch, ale z większości z nich praktycznie nie jestem w stanie skorzystać. Gram od premiery (nie jakoś dużo), ale aby było trudniej, nie korzystałem do tej pory z AH. Znaleźć sprzęt samemu jest niezwykle trudno i potwierdza skopaną itemizację. Mam babra na 60 lvlu (9lvl Paragon) i utknąłem na Belial'u. Jak widzę co wam dropi to aż się odechciewa, mi dopiero z dwa tygodnie temu wypadł pierwszy 2h weapon który miał powyżej 1000dps i jakieś sensowne statystyki, a legendary uświadczyłem 2 sztuki na lvl 60+ (MF około 200% bez NV). Wszystkie nowe feature'sy takie jak MP są dla mnie nieosiągalne, po włączeniu MP1 w pierwszym akcie farma zajmuje 2-3 razy tyle czasu, a to właśnie MP ma ułatwić dostęp do lepszych przedmiotów (chociażby to że mobki mają dropić takie same itemki na act1 jak i act 3 czy 4). Wychodzi na to że będę się musiał pomęczyć jeszcze trochę ;) Gra idzie powoli w dobrym kierunku, ale zamiast raczyć nas takimi "dodatkami" powinni wreszcie wprowadzić PvP...


Jeśli grasz trochę od premiery powinieneś już jakąś kasę zarobić.
Wystarczy kilkaset k lub kilka kk (ja wydałem około 7mil za sprzęt) oraz odpowiednie skille aby zrobić maszynkę do mielenia mięsa na inferno w postaci tank-dps.
Nie musisz kupować uber itemów tylko znaleźć kompromis i uwierz mi, że barb jest nieśmietelny z Diablo włącznie.
Zobacz sobie mój profil ew dodaj mnie do friends to sobie obejrzysz.
Mojego barba twinknąłem 2 dni temu z 42 do 60 jadąc na 2x1H -13lvl requirements HEHE~


Trochę już zarobiłem, ogółem nie jest źle. Tylko w dalszym ciągu chciałbym nie musieć z tego Ah korzystać ;) Aha i gram z 2h weaponem :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:18 
Cytuj  
Graj z czym chcesz ale nie dziw się, że wisisz na Belialu ;) Pacnij diablo na inferno i potem sobie lataj z 2H czy 2x1H melt machine.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:31 
Cytuj  
I odrazu sataraj sie budowac barba pod ww build, w topicu o barbie dalem guide od czego zaczac i jakich itemow szukac na poczatek.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:26 
Cytuj  
Nie no kurwa, moby Reflect Dmg to jest czyste popierdolenstwo. 3-4 zgony na nich to normalka na DH...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:44 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie no kurwa, moby Reflect Dmg to jest czyste popierdolenstwo. 3-4 zgony na nich to normalka na DH...


Gloom. Ja od RD nie ginę :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:49 
Cytuj  
Nie chce biegac ze skillem, tylko na 1 rodzaj packow :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:52 
Cytuj  
Ale to nie tylko na jeden rodzaj packów. Jeżeli robisz cały akt to fakt - zbyteczne ale jeśli lecisz konkretną zonę z elite packami to się przydaje bo RD potrafi się rollować nad wyraz często :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 13:58 
Cytuj  
Kang napisał(a):
(...) utknąłem na Belial'u. (...) powinni wreszcie wprowadzić PvP...

A co bedziesz chcial w tym PvP robic, jak nawet po 1.0.3 gry skonczyc nie mozesz?


_________________
[ i rooted crap here ]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 14:21 
Cytuj  
Ktos chetny na hardcore runy? Level 34 oraz 16 mamdwie postacie.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 14:23 
Cytuj  
aLtar napisał(a):
Kang napisał(a):
(...) utknąłem na Belial'u. (...) powinni wreszcie wprowadzić PvP...

A co bedziesz chcial w tym PvP robic, jak nawet po 1.0.3 gry skonczyc nie mozesz?

Pewnie przegrywał, ale to nie zmienia faktu że jest to feature na którego bardzo dużo osób czeka.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 16:41 
Cytuj  
Gloom w akcji ehehe :<

http://www.youtube.com/watch?v=-CCERttl ... e=youtu.be

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 17:10 
Cytuj  
Haha 5 min dmg spamu i na koniec 3x blue:) Jaki to trzeba miec dps zeby to czyscic w miare komfortowo.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 18 paź 2012, 17:46 
Cytuj  
A jak ktoś nie ma ochoty bawić się farmę, to polecam zrobić lvl 1-60 na ML10, jak dla mnie wyzwanie fest. Nierealne troche bez AH, bo jeszcze wczoraj się zapierałem, że pojadę bez AH, ale po dojściu do Skeleton Kinga odpuściłem i ubrałem się na AH. Poza tym nie widzę w tej sytuacji nic złego w tym, że wyhaczyłem jakiś itemzor, w dobrej cenie dzięki, któremu mogłem SK pojechać...

Na moim WW barbie bawiłem się wczoraj i nerf WW jest na tyle znośny, że nadal da się tym "systemem" bardzo skutecznie grać. Nie ogarniam tylko czemu w A2 ML2 padam więcej niż w A3 ML3 :D Chyba miałem ten A3 na farmie wykuty na pamięć i teraz jakiekolwiek zmiany w runie psują mi koncepcje. Legendy mi poleciały wczoraj dwie, teoretycznie crapy, ale sam fakt 2 legend w ciągu dnia, to już jakaś odmiana. Wcześniej jak padła 1 legenda, w ciągu 5-6 godzinnych goblin runów chociaż jednej osobie z 4 osobowego party to był cud - nie wspominając o tym, że na 75% to był crap. Poza tym rollowanie affixów jest o wiele mniej randomowe niż na początku. Poza tym większy drop, mniejszy czas identyfikacji, upgrejdnięte legendy pomału sprawia, że itemizacja idzie w dobrym kierunku...tak więc ten nieskończony HATE możecie sobie pomału przekształcać w hate, pisany małymi literami :). Poza tym teraz gra nagradza Cię w jakiś sposób prawie za każdą czynność, za otwieranie skrzynek, za zabicie lore bossów, za podniesienie kapliczki (boost jest dobrym pierdolnięciem, bo 25% SA drogą np. nie chodzi).

Moim zdaniem coś a'la laddery by się zdecydowanie przydało. Chociaż to już się zaczyna pomału zmieniać za sprawą niecierpliwych graczy, np. incgamers już mają swoje sezony i laddery - kto chce, komu się chce rejestruje się i wypełnia co trzeba i przy odrobinie wyobraźni ma lepszy ladder system niż w D2 (o ile to za mocno nie powiedziane).

Czego można się spodziewać wkrótce jeśli idzie o zmiany?

- możliwość zmiany skilli/buildów bez straty NF,
- więcej eventów a'la uber bosses (może ktoś wpadnie na jakieś mapy jak w PoE).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.