mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 08:34 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Gramy ze znajomym od czasu do czasu bez korzystania z AH i powiem jedno - taka gra to po prostu istna katorga. Przedmioty vendorom sprzedaje się za śmieszne ilości i zawsze na wszystko brakuje. Jak wypadnie jakiś item to z reguły jest to gówno, które od razu się sprzedaje. Znalezienie jakiegoś itemu, który daje zauważalne korzyści to jak szukanie igły w stogu siana. Obecnie nie widzę większego sensu grania w "D3". Tak od czasu do czasu jest OK. Dłuższe sesje są według mnie bez sensu. Po co tracić i marnować czas. Sama grywalność na długo nie starczy jak reszta kuleje i nic nie zapowiada szybkiego powrotu do zdrowia.


Dobrze to ująłeś - mam podobne uczucia. Zagrałem sobie teraz po kilku miesiącach przerwy i na początku była to miła odskocznia. Niestety, im dalej tym gorzej. Monotonia nie przerywana błyskami nadzieii.. No cóż, pozostanie zaczekać do dodatku - może wraz z nim pojawi się jakieś światełko w tunelu.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 08:41 
Cytuj  
Do momentu póki nie wypierdolą pieprzonych losowych legendaries oraz generalnie nie zmienią tego w jaki sposób się itemy losują żaden dodatek nic nie pomoże.
Nie to, że na D3 narzekam bo 200+ hrs gt to wynik w obecnych czasach ciężki do pobicia ale kilka głupich rozwiązań i gra byłaby nie do poznania :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 08:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Do momentu póki nie wypierdolą pieprzonych losowych legendaries oraz generalnie nie zmienią tego w jaki sposób się itemy losują żaden dodatek nic nie pomoże.
Nie to, że na D3 narzekam bo 200+ hrs gt to wynik w obecnych czasach ciężki do pobicia ale kilka głupich rozwiązań i gra byłaby nie do poznania :/


Heh, jednak D3 nadal wzbudza emocje - nawet Oyciec wylazł ze swej pieczary :D Heh, aż miło popatrzeć :lol:

A wracając do tematu - tak, jak najbardziej im lepszej jakości drop tym lepiej, nawet jeśli ma być na prawdę oszczędny. Jestem ciekaw jakie zmiany wprowadzą w crafcie po tym "loot 2.0" bo jak zmienią rozkład z dużo g.. na mało shinies to się okaże, że nie ma z czego crafcić. Choć prawdę mówiąc to oddałbym cały ten ich craft za porządny system dropów.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 09:00 
Cytuj  
Craft ich juz nie obchodzi imho. Nie zatrybiło za pierwszym razem, to najwyzej obiecaja coś na dodatek, ale spodziewam sie ze bedzie to po prostu kolejna alternatywa dla vendorowania.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 09:17 
Cytuj  
Pograłem ok. 4h w wersji konsolowej i powiem szczerze, że to kompletnie inna gra. Potrafi być trudna (poziom potworów średni, nie wiem jaki to jest odpowiednik na PC, pewnie 1), do tego brak szarego syfu a jak wypadnie jakiś fiolet to normalnie radocha nie z tej ziemi (o żółtych nawet nie wspomnę). Za questy są fajne nagrody (w wersji PC chyba była tylko kasa i exp, dokładnie już nie pamiętam, bo pierwszy raz grę przechodziłem toż po premierze). Do tego sposób poruszania postacią (czyli jak w grach TPP) + "turlanie się" w zasadzie zmienia mechanikę grania (no i trzeba się do tego przyzwyczaić). I szczerze w tym momencie żałuję kasy wydanej na wersję PCtową, ale nie żałuje ponownie wydanej kasy na tę samą grę w wersji konsolowej. Więc jak grać... to w wersję konsolową :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 11:23 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
brak szarego syfu a jak wypadnie jakiś fiolet to normalnie radocha nie z tej ziemi


Fiolet? Czyżby coś zmienili w kolorystyce oznaczenia rzadkości przedmiotów w wersji konsolowej? Na PC masz szary, biały, niebieski, żółty, pomarańczowy/zielony - fioletowych itemków nie kojarzę..


_________________
For the pony!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 11:46 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
brak szarego syfu a jak wypadnie jakiś fiolet to normalnie radocha nie z tej ziemi


Fiolet? Czyżby coś zmienili w kolorystyce oznaczenia rzadkości przedmiotów w wersji konsolowej? Na PC masz szary, biały, niebieski, żółty, pomarańczowy/zielony - fioletowych itemków nie kojarzę..


Oj się czepiasz. Pomyliło mi się z kolorem mobów :D Oczywiście chodzi o niebieskie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 12:19 
Cytuj  
Zagralbym, ale nie bede wydawal drugi raz na to samo. Przynajmniej wiem ze jak kupowac dodatek to na ps3


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 12:31 
Cytuj  
da sie w wersji konsolowej grac 2 postaciami na raz na jednej kopi w sensie z kumpelm na 2 pady?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 12:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
da sie w wersji konsolowej grac 2 postaciami na raz na jednej kopi w sensie z kumpelm na 2 pady?


Alick napisał(a):
Można grać np. w dwie osoby na kanapie a dwie dodatkowe dołączają się online.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 12:41 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
da sie w wersji konsolowej grac 2 postaciami na raz na jednej kopi w sensie z kumpelm na 2 pady?


Można grać w 4 na jednej kanapie :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 16:40 
Cytuj  
Orientuje się ktoś, czy w D3 na konsole można grać crossplatformowo? (w sensie Xbox <-> PS3)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 16:47 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Orientuje się ktoś, czy w D3 na konsole można grać crossplatformowo? (w sensie Xbox <-> PS3)


No tak to na pewno nie, bo MS nie godzi się na takie crossplatformy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 18:51 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
yabaddi napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
brak szarego syfu a jak wypadnie jakiś fiolet to normalnie radocha nie z tej ziemi


Fiolet? Czyżby coś zmienili w kolorystyce oznaczenia rzadkości przedmiotów w wersji konsolowej? Na PC masz szary, biały, niebieski, żółty, pomarańczowy/zielony - fioletowych itemków nie kojarzę..


Oj się czepiasz. Pomyliło mi się z kolorem mobów :D Oczywiście chodzi o niebieskie.


Luzik, nie czepiam tylko byłem ciekaw czy specjalnie dla konsol Blizzard czegoś nowego nie wypasztecił. Swoją drogą "Blizzard" i "nowe" w jednym zdaniu... heh :D :lol:


_________________
For the pony!

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 19:36 
Cytuj  
imo sie tak pierdola z tym lootem, bo dochodzi do tego real ah, gdzie im mniej rzadkich uber przedmiotow, tym wiecej one kosztuja = wiecej prowizji dla blizza. Ta gra ma na siebie w ten sposob dodatkowo zarabiac, choc oczywiscie z punktu widzenia graczy jest to jawne zachlanne ruchanie ludzi w dupala. I czesciowo jest to prawda, tylko wytlumacz to bedac proj managerem takiemu ceo czy drugiemu, ze jak bedzie lepiej gra zrobiona, to sprzedadza wiecej pudelek z gra, wiecej osob bedzie grac i prowizje sie wyrownaja... Widocznie graphy ekonomiczne mowia co innego i na razie tego nie zmienia.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 19:48 
Cytuj  
Srata tata.
Desing zawiódł troche, totalny fail z brakiem pvp. Ale ponad 400 h na koncie jest. 3 krotnie gra mi się zwróciła. A to nie mało bo kupiłem gre w sklepie blizzarda za 60 euro.
Wróciłem ostatnio sobie popykać i gra się świetnie. Mój gear sprzed wielu, wielu miesiecy nadal daje rade na inferno.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:24 
Cytuj  
Design zawiódł trochę? Według mnie na całej linii. Nie mają za cholerę pomysłu na itemizację albo po prostu nie chcą go mieć, bo źle to wpłynie na RMAH. Te przedmioty które pokazali na gamescom to jakiś totalny shit. Większość z nas tutaj wymyśliłaby lepsze itemy, affixy i inne pierdy szmerdy. Aż dziwię się, że Loot 2.0 i Paragon 2.0 będą w darmowym patchu. Jaki miły ukłon w stronę fanów. 12 milionów sprzedanych kopii a patchy tyle co kot napłakał. Jakby do "D3" wychodziły patche takie jak 1.2 do "Marvel Heroes" to bym nie marudził. Tak nie jest i marudzę. Nie pozostaje mi nic innego. W "D3" nie ma co robić, gra bez AH nie ma sensu, losowość w tej grze jest śmieszna i nijaka, contentu mało. Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć kupna dodatku. Lepiej wspierać twórców, którzy nie mają graczy tak głęboko w dupie jak Blizzard.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.


Posty: 6
Dołączył(a): 10.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:12 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
3 krotnie gra mi się zwróciła.


ZYSK = 3*60 euro = 180 euro * 4,2 PLN = 756 PLN.
KOSZT PRĄDU = 400 h * 0,3 kwh = 120 kwh*0,6 PLN = 72 PLN
KOSZT GRY = 60 euro * 4,2 PLN = 252 PLN
ZYSK - KOSZTY = 756 PLN - 72 PLN - 252 PLN = 432 PLN
STAWKA GODZINOWA = 432 PLN/400 h = 1,08 PLN (słownie: JEDEN ZŁOTY I 08/00)

Nie ukrywam, zarobek 1,08 PLN/h wzbudził mój szacunek i zazdrość. A ludzie się śmieją z Chińczyków, że zapieprzają za 1 $ na godzinę.

Pzdr.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:15 
Cytuj  
To jest rozrywka, która się zwraca. O ilu grach możesz tak powiedzieć ?
Idz podlicz jakiegos gracza mmo z abonamentem


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:20 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
To jest rozrywka, która się zwraca. O ilu grach możesz tak powiedzieć ?
Idz podlicz jakiegos gracza mmo z abonamentem


Ahah czyli gra jest super bo sie zwraca tak?
A jak ktos sciaga torrenty to co? Kazda gra 10/10 bo koszty zerowe wychodza?

Co z tego ze 'gra ci sie zwrocila' jak to wlasnie min. przez to 'zwracanie sie' jest taka chujowa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.