mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 11:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kurwa Butcher mnie zabil na 15 lvl... Chyba musze zainwestowac w itemy z HP.

Po prostu nie łaź tam gdzie parzy ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 11:28 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Escaflone widac ze z diablo 2 do czynienia wiele nie miales, tam podczas levelowania dodawalas statystyki do... tylko jednej statystyki :) - ja pierdole, ale to byl wyczyn mozgu :)
Tylko noobki na dzien dobry dodawaly do roznych statystyk.


To chyba ty nigdy nie grałeś w Diablo 2 :-?

Oszczędzanie sobie "punktów" przez X leveli, myślenie godzinami gdzie dać kolejne punkty to dla mnie był największy fun z gry, + to był jeden z powodów dla którego gra przetrwałą tyle lat i nadal jest popularna.

Naprawdę nie nigdy nie wchodziłeś na strony typu http://www.diablowiki.com/Class_Builds_%28Diablo_II%29 z myślą w co teraz zainwestować?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 11:32 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Oszczędzanie sobie "punktów" przez X leveli, myślenie godzinami gdzie dać kolejne punkty to dla mnie był największy fun z gry, + to był jeden z powodów dla którego gra przetrwałą tyle lat i nadal jest popularna.


Nie wiem co ci tyle czasu zajmowalo. Patrzysz na docelowy gear, dodajesz str tyle zeby go ubrac, dex tyle zeby miec bloka (jesli potrzebne) reszte w vit.
30 sekund "liczenia".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 11:40 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Sathorn napisał(a):
Escaflone widac ze z diablo 2 do czynienia wiele nie miales, tam podczas levelowania dodawalas statystyki do... tylko jednej statystyki :) - ja pierdole, ale to byl wyczyn mozgu :)
Tylko noobki na dzien dobry dodawaly do roznych statystyk.


To chyba ty nigdy nie grałeś w Diablo 2 :-?

Oszczędzanie sobie "punktów" przez X leveli, myślenie godzinami gdzie dać kolejne punkty to dla mnie był największy fun z gry, + to był jeden z powodów dla którego gra przetrwałą tyle lat i nadal jest popularna.

Naprawdę nie nigdy nie wchodziłeś na strony typu http://www.diablowiki.com/Class_Builds_%28Diablo_II%29 z myślą w co teraz zainwestować?


Ja wlasnie nie wchodzilem, a istnienie takich sajtow potwierdza fakt ze byly jakies optymalne buildy, i jesli z czyms eksperymentowales wczesniej to juz miales zjebany build. To bylo przejebane, niefajne i niegrywalne. Diablo2 przetrwalo na wielu elementach, ale rozdawanie punktow statystyk i skilli bylo najmniej interesujaca czescia (hello, 10 leveli w warmth zeby dalo sie w ogole grac).


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 12:12 
Cytuj  
W D2:LoD ( bo o tym mówimy) robienie postaci było łatwe - delikatnie mówiąc. Miałech charmy i runy i tak naprawdę nie był problemem wręcz zrobienie z postaci Boga. Napakowałeś dobrych sc do equi i resisty/staty nie stanowily problemu. A niektore sc były bardzo przegięte.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 12:19 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):

Oszczędzanie sobie "punktów" przez X leveli, myślenie godzinami gdzie dać kolejne punkty to dla mnie był największy fun z gry, + to był jeden z powodów dla którego gra przetrwałą tyle lat i nadal jest popularna.


Tak, męczenie się zgimpowaną postacią bez rozdawania żadnych punktów przez X leveli, bo potem "będzie fajnie" było esencją tej gry i pozwoliło na czerpanie niesamowitego funu.

Już bez takich bzdur ludzie, pierwszą postać robiło się "na pałę" rozdając punkty na spokojnie i po kolei, żeby zobaczyć w co warto inwestować a w co nie, a następne to wołało się kolegę żeby zrobił taxi, bo solo levelowanie postaci, w którą nie wrzuca się punktów było kurewsko męczące i niefajne.

W D3 tego nie ma. I całe szczęście.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 12:31 
Cytuj  
Oszczedzanie punktow to przy pierwszej postaci :D potem jak moi poprzednicy napisali vitality na maxa :)
Wielka mecyja i olaboga :)
Przed wejsciem synergii jescze z drzewkami mozna bylo kombinowac, a pozniej dwa buildy per character - noz po prostu wybor przeogromny :) prosze nie rozsmieszaj mnie.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 13:48 
Cytuj  
Drzewka skilli z +1/2/3% do dmg/attack speed/ i ze skillami aktywnymi to juz imho przezytek. Moze ktos kiedys wymysli od nowa jak taki system zrobic dobrze, ale na chwile obecna jest to po prostu archaizm, wystarczy zagrac w Torchlight II zeby zrozumiec dlaczego.

BTW, achievmenty przestaly dzialac?


Posty: 27
Dołączył(a): 9.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:05 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JeQzJC-vS40 D3 cow lvl?

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:30 
Cytuj  
Hehe dopiero na koszu znalazlem opcje, ktora umozliwia przypisywanie skilli pod przyciski z innych, anizeli defaultowych grup. I tak mozemy np. miec wybrane wszystkie 4 skille z primary. Niezle to daje mozliwosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:31 
Cytuj  
Ta, podwiesze chyba temat "W opcjach macie ELECTIVE MODE, włączcie to"
Straszny fail blizza z tym gownem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:43 
Cytuj  
No tak, totalnie o tym zapomnialem X.x

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:44 
Cytuj  
Kilka godzin temu przeszedłem normal ze znajomymi, i jestem w połowie pierwszego aktu na Nightmarze. Podoba mi się skok poziomu trudności przy niebieskich/żółtych mobach - pojawi się grupka żab rzucających bombami i człowiek się składa na kilka hitów mimo dość sporego armora i 2400 hp.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:45 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Hehe dopiero na koszu znalazlem opcje, ktora umozliwia przypisywanie skilli pod przyciski z innych, anizeli defaultowych grup. I tak mozemy np. miec wybrane wszystkie 4 skille z primary. Niezle to daje mozliwosci.


O kurwa lol. :D Heh, w życiu bym na to sam nie wpadł chyba. Thx.

Teraz to się dopiero buildy zaczną. ;D Tak jak bym nową grę teraz odkrył wtf.

Ja pierdolę, robię "Unlimited power!11!" Wizarda z błyskawicami!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
coldzik napisał(a):
Hehe dopiero na koszu znalazlem opcje, ktora umozliwia przypisywanie skilli pod przyciski z innych, anizeli defaultowych grup. I tak mozemy np. miec wybrane wszystkie 4 skille z primary. Niezle to daje mozliwosci.


O kurwa lol. :D Heh, w życiu bym na to sam nie wpadł chyba. Thx.

Teraz to się dopiero buildy zaczną. ;D Tak jak bym nową grę teraz odkrył wtf.

Ja pierdolę, robię "Unlimited power!11!" Wizarda z błyskawicami!

jak to zrobic? bo nie kminie :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:55 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Kilka godzin temu przeszedłem normal ze znajomymi, i jestem w połowie pierwszego aktu na Nightmarze. Podoba mi się skok poziomu trudności przy niebieskich/żółtych mobach - pojawi się grupka żab rzucających bombami i człowiek się składa na kilka hitów mimo dość sporego armora i 2400 hp.


kilka den skili niestety trzeba wrzucic, w tym tapniecia itd :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 14:56 
Cytuj  
W opcjach, zakładka gameplay, zaznaczyć "elective mode".

Potem do dowolnego slota na skill (już w grze) można przypisać dowolną umiejętność.

No serio, śmieję się przez facepalma. Jebany Blizzard troll.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 15:01 
Cytuj  
Jeszcze odnośnie pinga. Najmniej miałem 290, ale do mniej więcej 350 nie odczuwam lagów. Koło 500 dalej da się grać, ale przy spike'ach 800-1200 (dzień po premierze) było kiepsko.

Btw., żeby nic sobie nie zespoilerować nie przeglądałem w ogóle for ani stron z newsami, ale teraz widzę, że ludzie strasznie pojechali po premierze. U mnie i wszystkich znajomych jedynymi problemami było 10-20 minut Erroru 37 godzinę po północnej premierze i właściwie tyle. Niby jakieś achievy się odblokowują parę razy bo między loginami się nie zapamiętują, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Na żadne bugi nie trafiłem, a kolejki znam tylko z opowiadań. Naprawdę było tak źle?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 15:03 
Cytuj  
Było. I dalej w sumie nie jest jakoś super. Ping powyżej 100 do serwerów w Europie to śmiech na sali, pewnie to naprawią w bliższej lub dalszej przyszłości, ale niesmak pozostaje.

Boli zwłaszcza, że sama gra jest zajebista.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Posty: 26
Dołączył(a): 23.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 15:04 
Cytuj  
blizzard trabil od tym w becie wyjasniajac dlaczego i po co ten "mode", na forum kilometrowy topic o tym, na youtubie film o tym co i jak....regresja wsteczna? i to na forum gdzie mozna by sie spodziewac ze ludzie sa kumaci ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.