mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 13:33 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
Ktoś wie do której będzie trwać obecna przerwa techniczna?


o 20 bedzie kolejne info. IMO kazdy w Blizardzie ma wolne teraz w weekend i klepia scieme ze niby cos robia a wystartuje wszystko dopiero jutro jak przyjda do pracy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:20 
Cytuj  
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian

Jak to jest z tym drzewkiem umiejetnosci teraz. Wlasnie przegladalem skille i trafilem na cos takiego - nad kazdym klawiszem (LPM,PPM,1-4) pisze rodzaj umiejetnosci jaki powinien byc dopasowany np: pod 1 jest defensive, wedlug mojego rozumowania wychodzi na to ze pod tym klawiszem moga znajdowac sie tylko skille z zakresu defensive. Natomiast w kalkulatorze moge wlozyc obojetnie jaki skill pod obojetnie jaki przycisk myszy. Bug czy jak?

Jesli jest taki ogranicznik to strasznie zjebie to wariancje buildow - mozesz uzywac tylko jednego skilla z danego rodzaju :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 14:48 
Cytuj  
Wystarczy włączyć elective mode i pod każdy klawisz przypisujesz co chcesz.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 15:06 
Cytuj  
Moge 5 skili po sobie odpalic czy wlacza sie cooldown jak przy zmianie jednego skila na inny?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 15:07 
Cytuj  
Invite na swoje konto bn dostałem, a tu down. Mam nadzieje, że dziś wstanie.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 15:08 
Cytuj  
jest albo bedzie jakas open beta/demo D3 zeby przetestowac jak chodzi ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 15:10 
Cytuj  
Tor - dziś nie wstanie, najwcześniej dzień jutrzejszy.

Co do odpalania skilli:

Każda klasa ma "manę" więc spamowania skillami non-topa nie będzie bo potem tą manę musisz nabić poprzez white attaki albo regena. Każdy skill ma cd ale o ile nic nie zmienili to nie ma GCD.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 16:41 
Cytuj  
Chodzi mi o to ze barb ma pod lewym kilka roznych skili do wyboru.
Czy moge jebnac cleave, a potem tego co stunuje(tego pierwszego, podstawowego) czy nie moge?
Nie sprawdzalem elective mode i stad pytam, bo na domyslnych ustawieniach, z tego co pamietam, jak zmienialem skila pod przyciskiem to iles sekund mijalo zanim sie naladuje, co czynilo niemozliwym takie comba ze skili z jednej grupy.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 17:27 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Chodzi mi o to ze barb ma pod lewym kilka roznych skili do wyboru.
Czy moge jebnac cleave, a potem tego co stunuje(tego pierwszego, podstawowego) czy nie moge?
Nie sprawdzalem elective mode i stad pytam, bo na domyslnych ustawieniach, z tego co pamietam, jak zmienialem skila pod przyciskiem to iles sekund mijalo zanim sie naladuje, co czynilo niemozliwym takie comba ze skili z jednej grupy.


Mozesz, w dowolnej kolejnosci. Cleave, Bash to resource generatory wiec nie sa ograniczone iloscia posiadanej furii i jako podstawowe ataki nie maja cooldownu. Ich odpalanie, czyli atak postaci jest jednak uzalezniony (tak i innych skili ofensywnych) od predkosci posiadanej broni. Np. 2h mlotem nie zamachniesz sie ponownie tak szybko jak lekka szabla.


_________________
For the pony!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 19:36 
Cytuj  
OK czyli jak wylaczy sie to domyslne bindowanie i zbindujesz sobie skile pod 1234 te ktore normalnie sa do wrzucenia pod lewy, to bede mogl pocisnac 1, 2, 3, 4 i bez cd bedzie sie odpalalo normalnie? Uff, bo juz myslalem ,ze bedzie bida 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:12 
Cytuj  
ma ktoś jakieś konto/beta keya niepotrzebne? Nie miałem jeszcze okazji pograć w D3 i chciałbym spróbować.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 20:19 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
OK czyli jak wylaczy sie to domyslne bindowanie i zbindujesz sobie skile pod 1234 te ktore normalnie sa do wrzucenia pod lewy, to bede mogl pocisnac 1, 2, 3, 4 i bez cd bedzie sie odpalalo normalnie? Uff, bo juz myslalem ,ze bedzie bida 8)


Dokładnie, z elective mode masz możliwość dowolnego przypisywania skilli do hotbara (prawym klawiszem myszy na slocie i wybierasz dowolny odblokowany skill z dowolnej kategorii, możesz mieć kilka wybranych z tej samej grupy). Obecne UI jest niestety czytelne tylko w domyślnych ustawieniach, tryb elective moim zdaniem do najczytelniejszych nie należy ale zdaniem twórców adresowany jest do mniejszości więc za bardzo (jak widać) się nie starali.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 21:23 
Cytuj  
Tylko teraz pytanie kto bedzie grac bez elective mode - ta opcja przeciez ogranicza gracza do jednego skilla z danego rodzaju, a tak to moge sobie wziasc 2 skille np. z Tactical :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 21:30 
Cytuj  
Nooby, które nie chcą się bawić i kombinować tylko mieć jasny i prosty wybór.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2012, 21:45 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nooby, które nie chcą się bawić i kombinować tylko mieć jasny i prosty wybór.


Nie wymagajmy za wiele, przeciętny zjadacz hamburgerów nie może mieć gry zbyt skomplikowanej, większa część mocy obliczeniowej idzie na trawienie :lol:

Edit:
Pograłem trochę w wersję po patchu 15 i mam wrażenie, że poziom trudności wzrósł - do tego stopnia, że po raz pierwszy sięgnąłem po potiony (paniki nie było, raczej zapobiegawczo). Kasy leci sporo, wydaje mi się, że drop rate magic items został zwiększony jak również szansa na spotkanie unique moba. Pograłem do momentu odzyskania korony Leorica i do tego momentu spotkałem z 5 fioletowych mobów (poza questowymi oczywiście). Ograniczyli za to drop ze złotych skrzynek, leci z nich teraz mniej sprzętu (choć niekoniecznie gorszego - za 2 razem wpadł mi 1 żółty i 2 niebieskie itemki). Pisali, że Treasure Gobliny mają teraz rzucać lepszy sprzęt - nie zauważyłem tego, Treasure Goblin alias Pignata trafił mi się 2 razy i nie rzucił niczego specjalnego (po 2 niebieskie jak dawniej).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 13:29 
Cytuj  
A propo polskiej wersji jezykowej, ma byc dubbing czy voice actors pozostana z US wersji? Nie chcialbym uslyszec Kota jako Caina :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 13:33 
Cytuj  
koci napisał(a):
A propo polskiej wersji jezykowej, ma byc dubbing czy voice actors pozostana z US wersji? Nie chcialbym uslyszec Kota jako Caina :roll:
ja ściągnąłem dwa klienty podobno SC2 można zainstalować 2 klienty to tu tez pewnie się da i się wybierze.
Niby miałem polską olać ale może być klimatycznie :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 14:09 
Cytuj  
Gdzie jeszcze mozna zamowic CE? Na ultimie i gram.pl juz sie wyczerpal produkt

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 14:28 
Cytuj  
heh, ja zamowilem sobie "w ciemno" na ultimie za pobraniem na poczatku lutego - wyszedlem z zalozenia,ze zawsze mozna z zamowienia zrezygnowac - widac dobry mialem pomysl ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2012, 15:48 
Cytuj  
Uh, pogralem wlasnie pare godzinek na patchu 15, glownie DH i Monkiem. Trafilem na sporo championow w Weeping Hollows, jeden mnie prawie zabil, szybka bestia byla (chyba quill dog czy cus takiego) + teleport i nawet po uzyciu potka prawie mnie skurczybyk dobil. DH nie ma na poczatku jakiegos powera, moze dlatego... Poziom trudnosci imho jest ok. Wiadomo, ze jak sie wpada przepakowana postacia po kilku runach na Leorica to jest dosyc latwo, ale nowa postacia jest naprawde dobrze jak na Normal. Mysle, ze na Hellu/Inferno D3 bedzie BARDZO wymagajace i osobiscie jestem spokojny o to, ze gra bedzie stanowic odpowiednie wyzwanie.

Pogralem tez w koncu troche w party i tutaj oczywiscie D3 pokazuje najwiekszy pazur, bo gra sie kapitalnie w pare osob. Rozpierducha na ekranie az mila, mobki maja na tyle duzo hp, ze walki nie trwaja po 5s, event z obrona przed fala szkieletow przez 45s w 5 osob byl imba, pure fun i wielki banan na twarzy :D Niestety radoce troche psuje ping, ktory ciagle oscylowal mi w granicach 290-360ms. Wielka szkoda, ze nie ma serwerow EU, a granie z pigniem 80-100 to bedzie calkiem inna bajka.
Anyway, May can't come soon enough! Czuje, ze to bedzie lato pod znakiem Diabelka :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.