mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:11 
Cytuj  
Nie muszę tego robić dyskutując z idiotą nie rozumiejącym ironii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nie muszę tego robić dyskutując z idiotą nie rozumiejącym ironii.

Wspaniały kunszt retoryczny milordzie. Stosowałeś przy pisaniu tego posta jakieś zabiegi mimiczne, które też musze uwzględnić?
Pisz co masz na myśli bo inaczej wdeptujesz na poziom kabraxisa.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:27 
Cytuj  
Fakt, popieprzyłem trochę - UO nie ma od ponad 10 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:38 
Cytuj  
co wy się znacie, Adhoc to vanilla gracz i dlatego wszystkie produkcje blizza są najlepsze


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 11:51 
Cytuj  
Agron napisał(a):
Wodny jak możesz pisać że straciłeś kase kupując gre w którą przegrałeś 200h?
Miałeś 200h rozrywki, jak byś kupił jakiegoś singla to byś miał 10h, 20h no może 40h -> to i tak 5 razy mniej.

Na te 200 godzin składa się gra różnymi klasami, sporo przegrałem ze znajomym. Tak jak wcześniej pisałem - ta gra ma w sobie coś i dlatego do niej ciągnie. Jednak jak człowiek spojrzy na to wszystko z dystansu to dostrzega, że ta gra ma w cholerę wad i żałuje czasu jej poświęconego. Trójka to twór, który nie uwzględnia istnienia dwójki i dodatku do dwójki. Itemizacja z dupy, postacie wyglądają jak pajace, gra bez AH nie ma większego sensu, brak PvP, spieprzona randomizacja otoczenia, mała ilość contentu, śmieszne wsparcie ze strony Blizzarda, opcje socjalne ograniczone do minimum, kiepski system run umiejętności, crafting jest do kitu, masa obietnic bez pokrycia. Na dłuższą metę nie ma co robić.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 12:06 
Cytuj  
To ile to dla ciebie dłuższa meta jak nie 200h?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 12:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
To ile to dla ciebie dłuższa meta jak nie 200h?

Jak widać po moich postach mój stosunek do "D3" to takie pomieszanie z poplątaniem. W trójkę grałem mimo tego, że nie było co robić. Śmieszne, ale prawdziwe. Jakbym nie miał z kim grać to pewnie olałbym ten tytuł dużo wcześniej. Żadna gra mnie tak nie "oszukała". Jest tutaj jakiś magnes, który przyciąga. Jakiś haczyk, na który człowiek się łapie. Nie potrafię tego do końca wytłumaczyć.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 13:05 
Cytuj  
Obrazek

Hue, Blizz jak zwykle z poczuciem humoru - wersja na Xkloca:D

*

Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2011
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2013, 17:57 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
To ile to dla ciebie dłuższa meta jak nie 200h?

(...) W trójkę grałem mimo tego, że nie było co robić. Śmieszne, ale prawdziwe. Jakbym nie miał z kim grać to pewnie olałbym ten tytuł dużo wcześniej. Żadna gra mnie tak nie "oszukała". Jest tutaj jakiś magnes, który przyciąga. Jakiś haczyk, na który człowiek się łapie. Nie potrafię tego do końca wytłumaczyć.


To sie nazywa konformizm.

Co do tematu dyskusji Adhoc ma oczywiscie racje w tym co napisal odnosnie D3 i RMAH. To zdrowe spojrzenie na gre taka jaka jest i granie w zakupiony produkt w calosci dobrodziejstwa inwentarza. Gra ma ogromne wady to oczywista prawda, ale ma tez nieliczne plusy wzgedem D2 a najwiekszym z nich jest RMAH, bez ktorego ta gra jest warta jedynie przejscia i odlozenia na polke.
D2 pod wieloma wzgledami bylo lepsze, ale nie wszystko bylo takie piekne jak to Kabra piszesz. Najlepsze D2 bylo przed d2x, pozniej z patcha na patch bylo juz tylko gorzej, mass dupe, bugged itemy, sklepy online z duped i bugged itemami, znikajace ludziom przedmioty przez co handel wiazal sie z ryzykiem, boty i wreszcie spam-boty przez ktore brak chata w d3 nie boli tak strasznnie jak powinien ;) itd itd. D2 w obliczu biedy w D3 jest gloryfikowane ale tak naprawde obraz tej gry pod koniec to juz bylo szambo prawdziwe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2013, 18:24 
Cytuj  
Ja nie wiem co was tak ten handel podnieca ingame pixelkami? Konto maklerskie czy innego forexa załóżcie i grajcie z twardzielami a nie sie w groszołapów za pare złotych na RMAH sie bawicie, strata czasu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2013, 00:29 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ja nie wiem co was tak ten handel podnieca ingame pixelkami? Konto maklerskie czy innego forexa załóżcie i grajcie z twardzielami a nie sie w groszołapów za pare złotych na RMAH sie bawicie, strata czasu.

+1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2013, 07:24 
Cytuj  
Radziu, chodź na piwo, bo nam zamkną.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2013, 07:41 
Cytuj  
Dobrze Andrzejku :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 23:03 
Cytuj  
Masa info o dodatku:
http://www.diablofans.com/news/2019-spo ... -and-more/


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2013, 23:12 
Cytuj  
Cytuj:
ChallengeTypeWave Fight : Wave Trial - Destroy each enemy wave as quickly as possible. Extra time is converted into bonus experience and gold!
ChallengeTypeHorde : Horde Trial - Slay an unending horde of monsters. Kill monsters before the timer ends to earn bonus experience and gold for every kill!
ChallengeTypeTimed Dungeon : Collapsing Dungeon - Loot Nephalem Relics to delay the dungeon collapse and earn time bonuses!
ChallengeTypeZapper : Berseker Trial - Slay monsters before they become enraged! Killing marked monsters before they enrage grants bonus experience and gold!
ChallengeTypeGoblin Hunt : Goblin Hunt - Find the treasure goblins before they all escape!
ChallengeTitle : Nephalem Trial

Pięknie. Będzie w cholere rzeczy do roboty :)

A tymczasem w POE vanity items za $, oh boy.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 00:31 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Cytuj:
ChallengeTypeWave Fight : Wave Trial - Destroy each enemy wave as quickly as possible. Extra time is converted into bonus experience and gold!
ChallengeTypeHorde : Horde Trial - Slay an unending horde of monsters. Kill monsters before the timer ends to earn bonus experience and gold for every kill!
ChallengeTypeTimed Dungeon : Collapsing Dungeon - Loot Nephalem Relics to delay the dungeon collapse and earn time bonuses!
ChallengeTypeZapper : Berseker Trial - Slay monsters before they become enraged! Killing marked monsters before they enrage grants bonus experience and gold!
ChallengeTypeGoblin Hunt : Goblin Hunt - Find the treasure goblins before they all escape!
ChallengeTitle : Nephalem Trial

Pięknie. Będzie w cholere rzeczy do roboty :)

A tymczasem w POE vanity items za $, oh boy.


Naprawde chcesz rozwalic temat D3 flejmem o PoE? :) Tak ci zylka skacze, ze wydales 60$ na gowniane D3, a w PoE mozna grac za darmo? :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 07:31 
Cytuj  
a bedzie mozliwosc kopania ogrodka dzialkowego???? bez zmiany mechaniki o czym byla juz mowa setki razy to i tak gowno warte znudzi sie szybko

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 07:58 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Cytuj:
ChallengeTypeWave Fight : Wave Trial - Destroy each enemy wave as quickly as possible. Extra time is converted into bonus experience and gold!
ChallengeTypeHorde : Horde Trial - Slay an unending horde of monsters. Kill monsters before the timer ends to earn bonus experience and gold for every kill!
ChallengeTypeTimed Dungeon : Collapsing Dungeon - Loot Nephalem Relics to delay the dungeon collapse and earn time bonuses!
ChallengeTypeZapper : Berseker Trial - Slay monsters before they become enraged! Killing marked monsters before they enrage grants bonus experience and gold!
ChallengeTypeGoblin Hunt : Goblin Hunt - Find the treasure goblins before they all escape!
ChallengeTitle : Nephalem Trial

Pięknie. Będzie w cholere rzeczy do roboty :)

A tymczasem w POE vanity items za $, oh boy.


Co to za gowno lol? Niech jeszcze dadza MOBA mode. Na chuj mi jakies dodatkowe modes dla dzieci, jak dalej zero na temat zmian w core mechanice?

LMFAO.

Juz lece szukac goblinow! Klimat Diablo na calego! Na pewno to jest to na co czeka community gier HnS.

"A tymczasem w POE vanity items za $, oh boy."

Jakze groteskowo to wyglada w temacie gry, w ktorej mozna kupic kazdy item za $... oh boy.
Kolega chyba nie pomyslal prezd wcisnieciem wyslij.

PS. Dodaja Ladder... no popatrz.. jak to jest ze D3 musi zrzynac z tego zle zdesignowanego, chujowego i ledwie grywalnego D2.. o POE juz nie wspomne (czekam az zerzna wyscigi). :) Przeciez wszystkie te stare rozwiazania sa stare i chujowe... /facepalm

I pomyslec ze to wszytko pewnie mialo byc w grze na premiere (razem ze skillpointami i runami dropiacymi aka normalny system rozwoju postaci) a potem przyszli panowie w garniakach i Jay Wilson i wyszlo co wyszlo. Heh.

PS. Itemizacja dalej chujowa jak byla.



PS2. Przejrzalem to wszytko na szybko i ofc trzeba stwierdzic ze sie staraja w sumie i napewno z dodatkiem D3 bedzie 100 razy lepsze. Jesli premiera bedzie tak na wiosne 2014 to akurat moze do tego czasu sie mi znudzi POE po launchu (z tym ze wtedy moze tez wyjsc Grim Dawn - wtedy cya D3) i bedzie mozna zagrac.
TO co jest na Diablofans nei prezentruje sie zle tylko tak jak mowie - nadaj za malo info o zmienach w core mechanikach oraz pytanie jest glowne rowniez takie ile z tych zmien dotknie akty 1-4 bo jesli ma byc tak ze mam sie prezebijac przez tragicznie chujowe 1-4 (pomijam fabule i jej wciskanie do gardla za kazdym razem - to jest nienaprawialne chyba) zeby pograc jakies dodatkowe rzeczy i Act5 i to 3 razy zeby dojsc do mneisa (Inferno) to not rly... mam nadzieje ze tak jak w LOD - zmieni sie calutka gra.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 08:31 
Cytuj  
Trzeba do tego dodac ze jak juz kupowac dodatek to tylko na konsole, bo ta gra bez tego skurwialego ah jest inna gra + granie w 4 na kanapie przed tv > granie przez neta. Imo ciezko o lepszego coopa na konsole jak d3.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 09:26 
Cytuj  
Tak, kupmy wszyscy konsolę za tysiaka i kolejną kopię "D3" by cieszyć się trochę inną grą. Nie ma to jak pomysły z dupy.

Po przeglądnięciu większości danych z tego wycieku jestem na tak. Jeżeli to wszystko wejdzie do gry to na pewno powrócę do grania.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.