mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:08 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... conference

Live reportaż z konferencji.

Mi się najbardziej podoba: "A new artisan in Reaper of Souls can transmogrify your items - so you don't have to sacrifice your look for more power. "

Cieszy mnie, że zdali sobie sprawę z faktu chujowego wyglądu większości setów. To się chwali. ;d

EDIT:

http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ58T0 - Cinematic

http://www.youtube.com/watch?v=zGp5dkJdi0w - Gameplay teaser


Ogólnie rzecz biorąc jeszcze jeden taki dodatek za parę lat i kupię Diabełka w przecenie żeby sobie jeszcze raz przykurwić i pośmiać z fabuły. Może wtedy dodadzą jakąś faktycznie ciekawą postać (shapeshifter), a nie kolejną odmianę paladyna.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 11:20 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:20 
Cytuj  
Obrazek

Ja pierdole i to ma byc ten Loot 2.0? ROFLMAO. Calych 5 statsow! :D Wyglada na to, ze nie bedzie zadnych zmian w mechanice (dps broni najwazniejszy), a bez tego ta gra nie ma szans na dluzsza zywotnosc. No ale dla hamburgerow wystarczy zeby zsikac sie w majty... Dziekuje, do widzenia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:23 
Cytuj  
Cytuj:
Ogólnie rzecz biorąc jeszcze jeden taki dodatek za parę lat i kupię Diabełka w przecenie żeby sobie jeszcze raz przykurwić i pośmiać z fabuły. Może wtedy dodadzą jakąś faktycznie ciekawą postać, a nie kolejną odmianę paladyna.

Wydaje mi się, że ktoś kto tak szybko postuje informacje o grze nie ma do niej takiego dystansu jaki probujesz kreaować. Przyznaj się, że bedziesz grał od premiery :)

Po drugie nie wiem czy też macie takie odczucia, ale klimat jaki serwują w tym dodatku pasuje idealnie do wprowadzenia pladyna i nekromanty. Szkoda, ze okroili content na dwa dodatki. Straszne żydowstwo.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:27 
Cytuj  
Blizzdrony na pewno mają mokro bo więcej lewelków, paladyn i ANIOŁ ŚMIERCI.

A rozbudowa mechaniki, głębi i możliwości to tam chuj. Ważne, żeby RMAH na chwilę odżyło znowu. Rzabolek pewnie już ostrzy boty na epicki hajs day 1.

Cytuj:
Wydaje mi się, że ktoś kto tak szybko postuje informacje o grze nie ma do niej takiego dystansu jaki probujesz kreaować.


Zależy co rozumiesz pod pojęciem dystans. Jeżeli chodzi ci o to, że mam w dupie co Blizzard wypuści to not true. Bo widząc tak przeraźliwie wielki upadek firmy, która kiedyś dostarczyła mi hity o nazwie Diablo 2, Starcraft, Warcraft 3 i WoW'a bez dodatków (to były czasy) jestem serio zafascynowany (choć i smutny jednoczesnie ;'( ).

Śledzenie koślawych poczynań tej firmy jest lepsze, niż granie w jej produkty atm.

Adhoc napisał(a):
Przyznaj się, że bedziesz grał od premiery :)



W sumie to bym nawet chciał, parę godzinek luźnego gameplayu i "smaczków" fabularnych, cena jednak będzie zbyt duża.

Więc od premiery - nah. Kiedyś na pewno. Z chęcią poczekam aż wydadzą wszystkie dodatki, zmilkują swoich fanów do granic możliwości i obniżą cenę. Czyli kilka lat minie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 11:36 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:33 
Cytuj  
Skoro zapowiedzieli Loot 2.0 i Paragon 2.0 razem z dodatkiem, to istnieje spora szansa, że te rzeczy wyjdą dopiero z nim czyli za jakieś 12-18 miesięcy. Miazga.

Bez żadnych podniet u mnie. Jedna nowa klasa to śmiech na sali. Na dodatek kompletnie bez pomysłu. Przecież skopiowali już pewne rzeczy od Paladyna i znalazły się one u Mnicha. Nie ma to jak oryginalność. Już wolałbym Druida i jeszcze kogoś. Te Loot Runs mogą wyjść całkiem nieźle. Loot 2.0 - nie uwierzę póki nie zobaczę. Ta różdżka jakoś nie miażdży. W ogóle zauważył ktoś Account Bound w prawym dolnym rogu? Ciekawe. Jeden akt jak najbardziej starczy.

Chciałbym zobaczyć:
- masę nowych affixów
- Battle.net 10.0
- więcej głębi
- tryb, który umożliwi komfortową grę bez AH
- zmiany w mechanice gry chociażby takie jak system obliczania DPS
- bardziej losowe lokacje
- dużo więcej eventów


Paragon 2.0 wygląda bardzo si:
http://images.scribblelive.com/2013/8/2 ... 34_800.jpg

Kolejne itemy legendarne:
http://images.scribblelive.com/2013/8/2 ... 56_800.jpg
http://images.scribblelive.com/2013/8/2 ... c2_800.jpg


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 11:52 
Cytuj  
Dumpster 3 : Reaper Of Wallets :D


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 12:34 
Cytuj  
Z tego co widzę zmiany w dodatku można podsumować jako:

MORE DPS !!!

:roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 12:50 
Cytuj  
LoL @ 'revamp' itemizacji.

Parodia.

BTW. "Account Bound" = LMFAO
To jest dodatek do WoW'a czy do Diablo? ehhh.. zapomnialem przeciez to jest wlasciwie to samo. :)

Ide o zaklad ze wcalym teamie od Diablo nie ma ini jednej osoby, ktora ogarnie temat i gatunek. Kurwa.. patrzac na to co oni robia, czyli na usilne (i bezcelowe ale whateva..) proby zmiany gry HnS w 'WoW2.0 z widokiem z gory' to pokusilbym sie o stwierdzenie ze tam nie ma ini jedenej osoby, ktora LUBI gry HnS.

loleo...

PS. 3k DPS na broni - ciekawe czy numerki idace w miliardy sie beda miescic na ekranie.. :) Serio.. wspolczuje prostoty umyslowej ludziom, ktorym sie to podoba.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 13:05 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 12:53 
Cytuj  
Cytuj:
They found the nephalem...but he was a bot...we are all doomed!


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 13:22 
Cytuj  
Niech spierdalają jeśli nie mają zamiaru wprowadzić jakiegoś laddera lub tryby gry bez RMAH.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 14:18 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Z tego co widzę zmiany w dodatku można podsumować jako:

MORE DPS !!!

:roll:

+1
Te unikaty które przeciekają są żałosne i pokazują że twórcy nie mają pojecią czego gracze chcą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 19:25 
Cytuj  
Nie mialem czasu czytac wszystkiego, ale ten itmek z 3k dps, milion int, mana to hehehehe.
Mogli zostawic po prostu item lvl X i skalowac, skoro to ma tylko 3 staty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 19:33 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mogli zostawic po prostu item lvl X i skalowac, skoro to ma tylko 3 staty.


No i tak to ma wygladac. Legendary maja sie skalowac wraz z lvl (w sensie droplvl, nie lvl gracza). Jak itemlvl w WoW czy cos takiego.

Zajebiste pomysly podrzucaja im chlopaki z WoW przy kawce. :)


Najbardziej mnie rozpierdala ze kiedys jak byla fala pierszej krytyki D3 to na forum jako PRZYKLAD fajnych affixow byly podawane proce z D2 czy mediana (w medianie sie robi buildy na nich zreszta) - Blizzard ma tak nikla wiedze o HnS ze wzili to doslownie i teraz kazdy item ma/bedzie mial jakis proc - najczescie jakies bezsens w stylu proc goblina (wtf?), beamu swiatla na postac albo 'bullddefining' (LOL LOL LOL) proc przyciagania moba.

/rence.... to jest jak ogladanie psa probujacego grac na puzonie (courtesy of Terry Pratchett :) zawsze lubialem to porownanie).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 20:28 
Cytuj  
Pierwszy rzut oka na te featuresy = lekki hype. 5 minut później, po lekkim zastanowieniu widać, że to będzie bieda jak ch**.

Czyli jednak nie ma dla tej gry ratunku :(

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 22:26 
Cytuj  
Pograłem dzisiaj trochę w "D3" i mimo płytkości, to pod względem grywalności bije wiele tytułów na głowę.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2013, 23:56 
Cytuj  
Bo kolesi od rzemiosla maja nadal jednych z najlepszych w branzy. Gralo sie bedzie fajnie, ale krotko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2013, 06:08 
Cytuj  
O, widzę, że jestem spóźniony w temacie - jakoś mi zupełnie to info przeszło koło nosa.

Heh.. Te cyferki zaczynają wyglądać astronomicznie, nie wiem komu to dedykują ale najwidoczniej jest jakaś grupa odbiorców, którą to ewidentnie pobudza. Faktycznie, niedługo zabraknie im ekranu aby to wszystko pomieścić :lol:

Na plus widzę zmiany w rozkładzie loot dropa - za info podanym przez Josh'a Mosqueira: "[..] gave a hypothetical example of drop changes: D3C sample drops: 256 white, 399 blue, 275 yellow, 1 legendary. D3X sample drops: 73 white, 266 blue, 83 yellow, but some Smart Drops. And 6 legendaries, which will be build-changers.[..]")

Fajnie, że będzie nowy (i mam nadzieję, że tym razem na prawdę duży) obszar bo D3 pod tym względem wydaje mi się wyjątkowo klaustrofobiczne. Dobrze też, że na dodatek wybrali gotycki Westmarch, a nie jakieś piekielne/niebiańskie dziury bo akt IV podstawki przyprawiał mnie o mdłości.

Nowa klasa.. Osobiście wolałbym coś nowego. Heh, nawet nie zrobili na pokaz tego Crusader'a oryginalnych ikonek dla jego skilli - jak się przyjrzeć uważnie to widać, że jest to mix od Barba i Monka.

To co, kto zakłada ankietkę - kupisz, nie kupisz, pomendolisz? :]


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 13:19 
Cytuj  
Ja nie ograrniam czemu tam wszystko jest takie niebieskie, nie wiem, strasznie mnie to razi (juz w d3 mnie wkurzal ten niebieski w a1). Na stronie gl reaper of souls to widac, tlo szaro-czarne, a po prawej na dole miga smerfastycznie niebieski gameplay.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 14:39 
Cytuj  
Nowy poziom mroku w wykonaniu Blizzarda!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2013, 15:07 
Cytuj  
kupie i pogram ten miech pewnie jak kazdy ale raczej na pc. poki co wrocilem do poe i po 10 min wylaczylem wrocilem do d3 i gram 2 dzien wciagnelo znowu :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.