mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 09:31 
Cytuj  
Fakty są takie, że po dodatku w grze "gorszej" od D2 będziemy mieli:
- brawling
- key wardens
- time trial
- wave trail
- berserk trial
- dungeon trial
- nephalem trial
- ladder
- goblin hunting

opcjonalnie na PC - RMAH, który jak już wspomniałem jest grą samą w sobie a na konsolach dla elity z zachodu brak AH i świetny coop. Będziesz Kabraxis mógł namówić babcie żeby z tobą pograła.

W POE co masz oprócz, z tego co pamiętam coś na kształt time triali gdzie wyniki trzeba sprawdzać na stronie internetowej ? :D


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 09:33 
Cytuj  
A kto ci kaze kupowac konsole, nie masz twoja strata mecz sie z rmah albo nie graj wogole


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 09:34 
Cytuj  
a 160zl, nie jest zle.
szkoda, ze na psn 240 hehe.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:13 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Tak, kupmy wszyscy konsolę za tysiaka i kolejną kopię "D3" by cieszyć się trochę inną grą. Nie ma to jak pomysły z dupy.

Po przeglądnięciu większości danych z tego wycieku jestem na tak. Jeżeli to wszystko wejdzie do gry to na pewno powrócę do grania.


Na jakim Ty zadupiu mieszkasz, że u Ciebie konsole są jeszcze po 1000 zł? :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:15 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze kupowanie konsoli dla D3 jest lekko mowiac chore.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:27 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Na jakim Ty zadupiu mieszkasz, że u Ciebie konsole są jeszcze po 1000 zł? :o

Tak sobie walnąłem kwotą. Nawet jakby konsola była za 7 stów to i tak kupowanie konsoli by grać w lekko lepszą wersję "D3" mija się według mnie z celem. Wątpię żeby te różnice były aż tak spore. Spore zmiany z tego co widzę będą w "RoS" o ile wprowadzą większość z tego co ludzie wygrzebali z testowego klienta.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:37 
Cytuj  
Bardzo bys sie zdziwil jak duze sa roznice w tym co wypada z mobow I jak czesto.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:45 
Cytuj  
Widzę, że już standardowo mięknie rura, Blizzard znowu jest ok i kasa na dodatek D3 zostanie wydana przez większość tych, którzy narzekali wcześniej na D3 :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:49 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):

W POE co masz


Zajebista gre HnS ze swietna itemizacja i rozwojem postaci, randomizacja i replayability ktora nie musi wprowadzac minigierek dla dzieci w bieganie za goblinem z workiem, zeby zamaskowac chujowosc i mialkosc mechaniki i ktora nie wyglada jak polaczenie World Of Warcaft z PingPingOnline. Jak D3 to bedzie mialo to nie omieszkaj mnie powiadomic.

I na serio skoncz trolowac bo sie blaznisz, jesli piszesz to na serio to wspolczuje twoim rodzicom. :)
'brawling'..... :roll: :roll: To dalej nie ma systemu PvP? A w PoE jest... oh boy! hehe

"Bardzo bys sie zdziwil jak duze sa roznice w tym co wypada z mobow I jak czesto."

Oh juz przestan, itemizacja jest identyczna jak na PC. Zmieniony jest drop rate i jest wprowadzone ten 'smart drop' i tyle. Gra sie lepiej dlatego ze nie ma AH/RMAH i gra sie tak jak powinno grac w gre HnS - drop daje satysfakcje bo nie ma latwego dostepu do lepszego co calkowicie niszczylo jakikolwiek sens grania w gre z Itemhuntem. Tyle jest zmian.
To ze tyle wystaczy zeby gra zostala okrzyknieta duzo lepsza pokazuje tylko jak zjebana jest standardowa wersja D3... szkoda ze adhoc sie nie zgadza. :)

"Widzę, że już standardowo mięknie rura, Blizzard znowu jest ok i kasa na dodatek D3 zostanie wydana przez tych, którzy narzekali wcześniej na D3 i 'odsądzali Blizzarda od czci i wiary' "

Kto pisze ze Blizzard jest ok? Ja np potrafie zaknac uprzedzenia w szafie i ocenic obiektywnie to co widze i co czytam. A nie wyglada to calkiem zle. Nie wyglada tez jakos super dobrze bo dalej to bedzie slabiutkie D3 tylko polukrowane. Podejscie 'nie bo tak i chuj' zostawiam przedszkolakom. :) Ja to robie po swojemu i wyjebane mam na to co kto mysli o tym jak wydaje pieniadze - tak jak to bylo w przypadku D3.

W POE co masz oprócz, z tego co pamiętam coś na kształt time triali gdzie wyniki trzeba sprawdzać na stronie internetowej ? :D

To 'cos na ksztalt time triali' to klikanascie typow wyscigow (czesto randomizowanychi z ciekawymi modyfikatorami np. kazdy strzelajacy mobek (lacznie z bossami) +4 projectile), o roznym czasei trawania (od 1h do 1 week) polaczonych w kilkumiesieczne ladderowe sezony (odrebne od standardowych) i ligi z unikatowymi nagrodami nie do zdobycia nigdzie indziej w kazdym pojedynczym wyscigu i overall. POmine juz fakt ze kazdy race to tryb HC i jak dedniesz to odpadasz i chuja dostaniesz - juz to widze w D3 grze dla casualowej pizdy adhoka.
Skoncz pierdolic plz bo Blizzard nigdy do takiego poziomu kreatywnosci nie dojdzie. I tak + trzeba korzystac ze strony i forum - wlasnie dlatego PoE ma zyjace community a D3 ma ciebie.
Srsly.. idz zarabiac na chleb na RMAH i nie pisz o czyms o czym nie masz pojecia.

Nawet endgame Blizzard probuje niesmialo zerznac z PoE - te cale loot runs to skalrlala i okrojona (a jakzeby inaczej) wersja Map Systemu z PoE. Torchlight 2 ma to samo zreszta. Oh kurwa - wielki Blizzard jebnal features! klekajcie narody!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 wrz 2013, 11:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 4 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 10:52 
Cytuj  
Bo standardowo blizz robi teraz gry dla casualowego plebsu, ktory jest mily dla oka I ucha.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Oh juz przestan, itemizacja jest identyczna jak na PC. Zmieniony jest drop rate i jest wprowadzone ten 'smart drop' i tyle. Gra sie lepiej dlatego ze nie ma AH/RMAH i gra sie tak jak powinno grac w gre HnS - drop daje satysfakcje bo nie ma latwego dostepu do lepszego co calkowicie niszczylo jakikolwiek sens grania w gre z Itemhuntem. Tyle jest zmian.
To ze tyle wystaczy zeby gra zostala okrzyknieta duzo lepsza pokazuje tylko jak zjebana jest standardowa wersja D3... szkoda ze adhoc sie nie zgadza. :)


Czyli lepiej. Już nie wspomnę o tym, że prowadzenie postacie jest o wiele lepsze niż granie mychą. Już chyba nie wrócę do D3 na PC :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:06 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Bardzo bys sie zdziwil jak duze sa roznice w tym co wypada z mobow I jak czesto.

Widziałem co wypada i nawet "Marvel Heroes" ma lepiej rozwiązaną itemizację.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:10 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Nyx napisał(a):
Bardzo bys sie zdziwil jak duze sa roznice w tym co wypada z mobow I jak czesto.

Widziałem co wypada i nawet "Marvel Heroes" ma lepiej rozwiązaną itemizację.


Nie no pewnie. Wy byście chcieli, żeby wypadały uber itemy tylko dla Waszej klasy. Jaki wtedy będzie fun z gry? Niech przykładem będzie Torchlight II - gra fajna czy nie, wypada tyle lootu, że radość z nowego dropu znudziła mnie po 1.5h grania. Zero satysfakcji. Na tle tego przykładu niech jest lepiej tak jak jest.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:10 
Cytuj  
Ja bym na waszym miejscu jeszcze poczekal z pisaniem, ze dodatek bedzie cod miod orzeszki. Najpierw te wszystkie nowosci pojda pod focus testing zeby sprawdzic czy nie sa zbyt skomplikowane dla amerykanskiego nastolatka, potem Acti wezmie je pod lupe i zastanowi sie czy czasem nie wplyna na wplywy z RMAH/AH, a na koncu Blizz jeszcze zastanowi sie czy maja content na nastepny dodatek i co ewentualnie zostawic sobie na pozniej :D Wystarczy spojrzec jak wygladaly prace nad podstawka przed premiera - w ciagu pol roku zmienili/wypierdolili tyle rzeczy, ze z normalnej gry zostal tylko jej cien...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:13 
Cytuj  
Cytuj:
To 'cos na ksztalt time triali' to klikanascie typow wyscigow (czesto randomizowanychi z ciekawymi modyfikatorami np. kazdy strzelajacy mobek (lacznie z bossami) +4 projectile), o roznym czasei trawania (od 1h do 1 week) polaczonych w kilkumiesieczne ladderowe sezony (odrebne od standardowych) i ligi z unikatowymi nagrodami nie do zdobycia nigdzie indziej w kazdym pojedynczym wyscigu i overall. POmine juz fakt ze kazdy race to tryb HC i jak dedniesz to odpadasz i chuja dostaniesz - juz to widze w D3 grze dla casualowej pizdy adhoka.


Pustosłowie czyli mowa pełna frazesów. Popatrzmy:
Rożne typy time triali - RoS checked
Zróżnicowany czas - RoS checked
Ladder- checked
Tryb HC - tak jeśli sam dobrowolnie wybierzesz gre na HC nie ma zmuszania nikogo. - checked
nagrody - checked + można je sprzedać kretynom za $

Już nie będę sie znęcał nad optymaizacją i płynością obu gier.

I tak klękniesz do miecza i kupisz dodatek.

edit: Jedyne co PoE ma lepsze to pomysł na itemzacje. Tylko szkoda, że wszystko i tak sprowadza się do pójścia na forum i wybraniu 2-3 top buildów :lol:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja bym na waszym miejscu jeszcze poczekal z pisaniem, ze dodatek bedzie cod miod orzeszki. Najpierw te wszystkie nowosci pojda pod focus testing zeby sprawdzic czy nie sa zbyt skomplikowane dla amerykanskiego nastolatka, potem Acti wezmie je pod lupe i zastanowi sie czy czasem nie wplyna na wplywy z RMAH/AH, a na koncu Blizz jeszcze zastanowi sie czy maja content na nastepny dodatek i co ewentualnie zostawic sobie na pozniej :D Wystarczy spojrzec jak wygladaly prace nad podstawka przed premiera - w ciagu pol roku zmienili/wypierdolili tyle rzeczy, ze z normalnej gry zostal tylko jej cien...


+1

Na razie mamy opowiadanie bajeczek co to nie będzie w w dodatku.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:18 
Cytuj  
Co wy porównujecie? PoE do D3? :] Przecież w jedną i drugą nikt już prawie nie gra.

No może trochę osób gra na konsoli w D3 (sam trochę pogrywam), ale to wsio.


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:23 
Cytuj  
Ja traktuje d3 jako zajebista popierdolke na coop typu dead nation przy takim poe jako h&s jest plytkie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:23 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Co wy porównujecie? PoE do D3? :] Przecież w jedną i drugą nikt już prawie nie gra. .


:lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

"Widzę, że już standardowo mięknie rura, Blizzard znowu jest ok i kasa na dodatek D3 zostanie wydana przez tych, którzy narzekali wcześniej na D3 i 'odsądzali Blizzarda od czci i wiary' "

Kto pisze ze Blizzard jest ok? Ja np potrafie zaknac uprzedzenia w szafie i ocenic obiektywnie to co widze i co czytam. A nie wyglada to calkiem zle. Nie wyglada tez jakos super dobrze bo dalej to bedzie slabiutkie D3 tylko polukrowane. Podejscie 'nie bo tak i chuj' zostawiam przedszkolakom. :) Ja to robie po swojemu i wyjebane mam na to co kto mysli o tym jak wydaje pieniadze - tak jak to bylo w przypadku D3.

Spoko. To nie był personalny atak ani nawet post kierowany stricte do ciebie, tylko takie sobie stwierdzenie zjawiska, które się powtarza przy większości tych gier, które odnoszą największy sukces finansowy. Osobiście sobie wydawaj kasę na co chcesz, przecież ja nie mam ani nie chcę mieć na to wpływu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.