mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:18 
Cytuj  
Czy ten klient bety bedzie potem updatowany i bedzie mozna z niego korzystac w release czy trzeba bedzie cos nowego sciagac?Bo nie wiem czy wywalac jak sie ta open beta zakonczy czy go zostawic.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:21 
Cytuj  
A ja po przejściu bety stwierdzam, że to w sumie nic nowego jak narazie. To samo co ze Starcraftem 2 - ładniejsza grafika, trochę różnych dodatkowych features, ale gra się zajebiście i o to chodzi. Koła wymyślać nie musieli. Kluczyk zakupiłem i trochę pewnie pogram.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:26 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ja miałem trywialny problem z odblokowaniem konta na BN, ćwoki mi zablokowały konto za nieaktywność. Próbuję reaktywować, robię to co trzeba, niestety według nich nie podaje poprawnej odpowiedzi na zajebiście sekretne pytanie do którego odpowiedź mam w mailu od nich. I ni chuja nie można wysłać zgłoszenia w tej sprawie bo najpierw sie musze zalogować... żesz kurwa ich mać!

Zadzwoń do nich. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:56 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Czy ten klient bety bedzie potem updatowany i bedzie mozna z niego korzystac w release czy trzeba bedzie cos nowego sciagac?Bo nie wiem czy wywalac jak sie ta open beta zakonczy czy go zostawic.

Musisz sciagnac osobno:
enGB -> http://us.media.battle.net.edgesuite.ne ... loader.exe
plPL -> http://eu.media.battle.net.edgesuite.ne ... loader.exe


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 10:03 
Cytuj  
Ale to co Ty podales to co to jest?

Ja zassalem z BN jakis plik uruchomiajacy Bete i zaznaczylem EU i mi sciagnelo 44 MB plik i teraz mi konczy zasysac ponad 2 GB , to ja dobra wersje sciagam?

Bo to co Ty podales to zajmuje 7 MB plik , wiec cos innego.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 10:11 
Cytuj  
to sa linki do retaila. Na kliencie z bety nie bedizesz mogl grac po wyjsciu d3

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 10:11 
Cytuj  
Nie wiem ja tez sie nie moge zalogowac na swoim koncie error caly czas wyskakuje.

Ok dziala .Trzeba w grze zmienic z EU na US i zaczyna stroic.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 11:16 
Cytuj  
Po przejsciu solo warto pograc chwile public quest. Dzieki temu mozna dociagnac wiecej niz do tego 8lev w solo

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:10 
Cytuj  
Cytuj:
ja miałem trywialny problem z odblokowaniem konta na BN, ćwoki mi zablokowały konto za nieaktywność. Próbuję reaktywować, robię to co trzeba, niestety według nich nie podaje poprawnej odpowiedzi na zajebiście sekretne pytanie do którego odpowiedź mam w mailu od nich. I ni chuja nie można wysłać zgłoszenia w tej sprawie bo najpierw sie musze zalogować... żesz kurwa ich mać!


Dlatego zakłada się nowe w 1min. 8)
Przynajmniej ja tak zrobiłem + trzeba tego battlenet taga tam podać na stronie.
Potem klient z stąd zassany w nocy, bo szedł jakieś 6h ( raptem 3,4 gb)
http://eu.media.battle.net.edgesuite.ne ... -Setup.exe
i wszystko chodzi na lapie z zintegrowana karta graficzna - bez żadnego przełączania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:15 
Cytuj  
Ja pierdole, czytam forum Polygamii czy Neogafa o tej open becie D3 i po prostu jeden wielki facepalm - stezenie debilizmu jest nieziemskie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja pierdole, czytam forum Polygamii czy Neogafa o tej open becie D3 i po prostu jeden wielki facepalm - stezenie debilizmu jest nieziemskie...


ale w stosunku do gry czy do ludzi masz facepalm?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:21 
Cytuj  
Mam jakiś Error 37. Masakra. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:22 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Mam jakiś Error 37. Masakra. :-?


A bo to tak falami, raz dziala, raz nie dziala.

Ustaw sobie w opcjach, ze chcesz grac na Americans serwerach.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:22 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Po przejsciu solo warto pograc chwile public quest. Dzieki temu mozna dociagnac wiecej niz do tego 8lev w solo


Nie wiem jak wy gracie że solo kończyliście w 2h na 8 lvlu rzekomo zwiedzając wszystko. Ja skończyłem dopiero po ~4.30h (solo bez przerw ani powtarzania fragmentów) na 11 lvlu prawie.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
druzil napisał(a):
Po przejsciu solo warto pograc chwile public quest. Dzieki temu mozna dociagnac wiecej niz do tego 8lev w solo


Nie wiem jak wy gracie że solo kończyliście w 2h na 8 lvlu rzekomo zwiedzając wszystko. Ja skończyłem dopiero po ~4.30h (solo bez przerw ani powtarzania fragmentów) na 11 lvlu prawie.


Same here,

Kumpel wyczyscil wszystko monkiem i dobil do ~12.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ja pierdole, czytam forum Polygamii czy Neogafa o tej open becie D3 i po prostu jeden wielki facepalm - stezenie debilizmu jest nieziemskie...


ale w stosunku do gry czy do ludzi masz facepalm?


W stosunku do tego jakie durnoty wypisuja odnosnie gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:25 
Cytuj  
Całkowite wyczyszczenie bety ze zwiedzaniem wszystkiego trwało u mnie od 1,5-2h na końcu 8l początku 9 levelu. Więc jak ktoś skończył na 12 levelu to zrobił content x2 przynajmniej. Zrobiłem jakieś 30-35 postaci od początku bety czyli przez pół roku i nie ma opcji zrobienia 12 levelu za 1-szym zabiciem Leorica.

Chyba, że zostało zmienione exp za trash, prawdopodobnie tak właśnie jest bo naprawdę 11/12 level to ja miałem po zabiciu Leorica 4-5 krotnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:31 
Cytuj  
Komukolwiek się udało zalogować przez ostatnią godzine?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:33 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Komukolwiek się udało zalogować przez ostatnią godzine?


o/

Sprawdzilem, przed chwila mi weszlo.

Avatar użytkownika

Posty: 19
Dołączył(a): 21.04.2012
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 12:38 
Cytuj  
Slabo jak na razie z ta beta.

Raz, ze problemy techniczne sa kosmiczne. Wczoraj wieczorem, zgodnie z oczekiwaniami, w ogole nie mozna sie bylo zalogowac, dzisiaj rano w koncu zaczelo cos dzialac, teraz znowu przestalo, error 37. Sam sie sobie dziwie, ze nadal chce mi sie czas tracic na cos, co jest tak beznadziejnie przygotowane. Zasadniczo mozna sie tego spodziewac, ze bedzie sajgon, bo dzieciarnia sie rzucila, ale bez przesady, Blizzard ma gigantyczne srodki i mozliwosci.
Krotko mowiac, jako demonstracja mozliwosci gry to jest kaplica, bo mnie to raczej zniechecilo. Wiadomo, ze oficjalnie jest to stress test itd., ale dla wiekszosci ludzi, ktorzy maja wystarczajaco oleju w glowie - czyli ci, co nie placa w ciemno zeby tylko w bete zagrac - to jest tez wersja pokazowa gry. I w tym miejscu D3 lezy i kwiczy.

Dwa, ze jak widzialem, grafika nadal nie zostala naprawiona i dalej to jest cukierkowe gowno podobne do Warcrafta. Target PG13?

Trzy, czy naprawde juz w kazdej grze musza byc ciotowate elementy azjatyckie vide grzywki emo? Bo co, inaczej mongoly D3 nie kupia, jak nie bedzie wystarczajaco spedalone do ich potrzeb?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.