mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 00:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

W sumie teraz z Ragnarokiem i Rufenem grałem i nieskończony event zrobił mi się skończony jak mnie do party zaprosił (on miał done), mam nadzieje że to tylko w becie tak jest, bo byłoby bezsensu w retailu takie coś. Swoją drogą w tym filmie najnowszym jeden z producentów opowiadał o tej automatyzacji questowej która mi się osobiście nie podoba.


Czemu bez sensu? Tak samo jak w Diablo 2. Jak chciałeś mieć nieskończony event, to trzeba było samemu zaprosić. Ten kto zaprasza dyktuje warunki, to oczywiste.

Dla mnie bardzo logiczne i wygodne rozwiązanie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 00:43 
Cytuj  
Mendol jaki masz battletag?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 00:46 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sobtainer napisał(a):

W sumie teraz z Ragnarokiem i Rufenem grałem i nieskończony event zrobił mi się skończony jak mnie do party zaprosił (on miał done), mam nadzieje że to tylko w becie tak jest, bo byłoby bezsensu w retailu takie coś. Swoją drogą w tym filmie najnowszym jeden z producentów opowiadał o tej automatyzacji questowej która mi się osobiście nie podoba.


Czemu bez sensu? Tak samo jak w Diablo 2. Jak chciałeś mieć nieskończony event, to trzeba było samemu zaprosić. Ten kto zaprasza dyktuje warunki, to oczywiste.

Dla mnie bardzo logiczne i wygodne rozwiązanie.


Wiesz co, przyznam się teraz że moja przygoda na BN z Diablo była raczej malutka. Także 1-szy raz się spotykam z takim czymś. W przypadku różnicy np. 10 leveli również eventy z I aktu przejdą na II akt jeżeli zapraszający będzie w II akcie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 00:53 
Cytuj  
W dwójce nie mogłeś przejść do następnego aktu bez zabicia main bossa. No i nie pokazywało, że ktoś zrobił dany quest tylko, że nie może go wykonać w tej grze. Więc gdy grę założył ktoś, kto miał skończoną fabułę dla kogoś kto dajmy na to nie miał ani jednego questa, to mogli razem pograć do chwili natrafienia na lokację, do której można się było dostać tylko wykonując jakiś quest.

Anyway... chcesz grać z kumplami a są oni dalej w fabule - zakładasz grę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 00:54 
Cytuj  
No to zwracam honor, wygodna sprawa rzeczywiście. Uciekam oglądać The Grey :) GN.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 09:41 
Cytuj  
anastol napisał(a):
Ta gra, a przynajmniej cześć gry dostępna w becie, nie ma takiego klimatu jak poprzednie części


Zgadzam się, dupy nie urywa, przeszedłem wszystkimi postaciami i czuję się znudzony bardziej niż nakręcony na D3.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 09:57 
Cytuj  
Może dlatego, że przeszedłeś wszystkimi postaciami tą samą lokację?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 10:33 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mendol jaki masz battletag?


hmm nie wiem :) nie pamietam cyferek.
ale odpale wieczorkiem to cie dodam i mozna by na lajcie pobiegac troche.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 10:53 
Cytuj  
No można można, wczoraj podpiąłem się pod Soba, RufeNa i Ragna, trochę pobiegaliśmy wspólnie :)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 10:55 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
anastol napisał(a):
Ta gra, a przynajmniej cześć gry dostępna w becie, nie ma takiego klimatu jak poprzednie części


Zgadzam się, dupy nie urywa, przeszedłem wszystkimi postaciami i czuję się znudzony bardziej niż nakręcony na D3.



denarof napisał(a):
Stary piernik(czyli ja)pamiętający czasy 386 a tym samym Diablo i Diablo 2 przy których spędziłem z 6 latek pograłem sobie w betę Diablo 3 wczoraj i dziś bedąc napolanym jak stary na suchary.I co?I pierwsza myśl jaka mi się nasunęła-to wszystko?To ma być ten Diablo 3 na którego czekliśmy ponad 10 lat?To ma być ta niby przełomowa gra jaką był Diablo 2?Wtórność,wtórność i jeszcze raz wtórność.Muzyka przyzwoita choć nie odkrywcza wiele utworów to stare i dobre Diablo 2.Poprawiona dynamika rozgrywki.Największym minusem jest grafa która może była by i przyzwoita ale z 7 lat temu.Przychylam się również do krytyków zbyt ostrych barw(cukierkowy WoW jak nic wcisnąl swoje palce)
W sumie dobry produkt ale na pewno nie rewlacyjny(nie oceniam tu aren PVP które być może zobaczymy w tym roku)Twórcy z Blizzarda nie zauważyli chyba że mamy rok 2012 i od 2001 rynek gier komputerowych zrobił niezwyły postęp.A tu?Tutaj mamy ten sam stary Diablo 2 w którego grało się latami ale dawno,dawno temu.


I ja sie z ta Toba w pelni zgadzam, pamietam jak pierwszy raz wszedlem na battle.net w 1997 - to bylo tak ekstatyczne i niesamowite, a tutaj? tutaj niestety nie ma nic, ot kolejna gierka, wygladajaca tak jakby sie z nia spoznili jakies 5 lat i pewnie te 5 lat temu nawet bym sie nie podjaral, ale teraz jakos nawet nie chce mi sie myslec, ze mialby znowu od nowa postac robic w pelnej wersji - bo po prostu wieje nuda. z drugiej strony czego nieby mialbym sie spodziewac? zrobili to samo co juz bylo tylko na innym silniku. szkoda, bo po tym jak zniszczyli WoW po wypuszczeniu dodatkow Blizzard utracil juz u mnie te pozycje, ktora mial na poczatku tego wieku.

a jak do tego wszystkiego zobaczy sie chociazby Lineage Eternal, to D3 wypada blado:

http://www.youtube.com/watch?v=sCdbdsFgNGI

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 11:30 
Cytuj  
Dramat napisał(a):
Może dlatego, że przeszedłeś wszystkimi postaciami tą samą lokację?


Nie, znudzony już byłem jak zrobiłem to po raz pierwszy, ale myślałem że może to klasa którą grałem więc zagrałem wszystkimi, serio to wolę już starego TQ odkurzyć niż grać w D3 , jak już napisali, Blizz spóźnił się o parę lat, jest wiele innych gier H&S na horyzoncie lepszych niż D3.

Ot wyszła im średnia gra, tyle.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:05 
Cytuj  
Here comes nazi... [wywalilem smieci]

Chlopcy, grzecznie sie prosze zachowywac.
Naskakiwanie personalne na innych tylko dlatego ze wyrazili w cywilizowany sposob opinie niepochlebna do D3... hmmm...

Macie temat we flames do obrzucania sie. I zwroccie uwage, ze Kabraxis nie syfi tu, nie badzcie gorsi od niego.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:07 
Cytuj  
@Blood
moim zdaniem jest za wcześnie na takie podsumowania. Sam pojadę po tej grze jak będzie potrzeba, obiecuje. Ale na razie jest zdecydowanie za wcześnie by pisać w taki sposób.

@Tom
bo musiał przyjść i zasyfić to mu odpisałem, i fakt sam jestem zdziwiony Kabraxisem :-) i bardzo dobrze, on ma swój kącik i my mamy. Będzie po premierze 2 tygodnie to się zacznie zadyma, pytanie w którą stronę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:11 
Cytuj  
Ja za to nie rozumie gorączkowania się jak ktoś pisze własne odczucia, to nie jest blizzcon lub wiec poparcia, każdy pisze własne odczucia i tak działa forum.
Ja wiem że osobiście przeginam ale gówna nie tykam bo wiem że znudziło się dobre 10 lat temu i choćby nie wiem co blizz kombinował to trupa nie uda się reanimować, im zwyczajnie brakło pomysłu na gry, pozostało jedynie dobre robienie kasy i tyle.
Co ciekawe sam oberwałem tu w temacie i to nie za krytykę samej gry tylko własne opinie, co najmniej jak za czasów premiery aoc i buntu wowkidów na tym forum co im się gildie sypały przez nową grę :)

edit: moderacja to nie kasowanie postów tylko wywalanie ich do śmieci czyli np flames !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:12 
Cytuj  
Sob może i za wcześnie ale znając Blizza tyle lat nie sądzę żeby zmieniło się tak dużo na premierze żeby było "o ja pier..." ale chciałbym się mylić i tego wam życzę.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:18 
Cytuj  
Ja również jestem zawiedziony niektórymi rzeczami i powoli dochodzę do wniosku, że targetem są nowi gracze, a nie starzy jak my (czyt. tych co znają Blizzarda od początku). Wydaje mi się, że za wysoko poprzeczkę stawiamy. Zauważcie, że wszystkie części gier są zawsze najlepsze na początku, później zaczyna się projektowanie gry na siłę. Diablo 3 to w 90% sukces samej historii walki dobra ze złem i na tym Blizzard zbije szmal w ilościach które do tej pory nie zagościły u żadnego producenta gier. Jestem o tym w 100% przekonany, ponieważ tak to zrobili, że piractwo w tej grze nie będzie miało miejsca przez dłuuugi czas. Czyli, cały target który będzie chciał w to grać będzie musiał to kupić. Do tego dochodzi sprzedaż cyfrowa no i WoW Annual Pass. Marketingowo to zrobili idealnie.

Może być tak, że wszyscy pesymiści dzisiaj mają rację, ale jest zdecydowanie za wcześnie aby w taki sposób to pisać. Ja się nie gorączkuje Embe, tylko uważam że lepiej nie pisać nic w tej kwestii teraz, bo później może być na odwrót. Żywię nadzieje, że pogram jakiś czas w Diabełka, jak nie to trudno - nie uważam tego za mój cel życiowy :). Mam ochotę się mega pobawić i poczuć fajną kontynuację tego co było w 2 części. Nie chcę tej gry za 10 lat, jak mnie wciągnie na rok to będę zadowolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja za to nie rozumie gorączkowania się jak ktoś pisze własne odczucia, to nie jest blizzcon lub wiec poparcia, każdy pisze własne odczucia i tak działa forum.
Ja wiem że osobiście przeginam ale gówna nie tykam bo wiem że znudziło się dobre 10 lat temu i choćby nie wiem co blizz kombinował to trupa nie uda się reanimować, im zwyczajnie brakło pomysłu na gry, pozostało jedynie dobre robienie kasy i tyle.
Co ciekawe sam oberwałem tu w temacie i to nie za krytykę samej gry tylko własne opinie, co najmniej jak za czasów premiery aoc i buntu wowkidów na tym forum co im się gildie sypały przez nową grę :)

edit: moderacja to nie kasowanie postów tylko wywalanie ich do śmieci czyli np flames !


powoli tosiek robisz sie jak kabraxis, pomimo wieku ;p
d3 jest idealna gra dla staruchow, wpasc, pograc, moze z kims pobiegac. bez spinania i stresu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:22 
Cytuj  
Dokładnie tak jak napisał Mendol. Ja mam 30 lat i nie mam zamiaru siedzieć przy kalkulatorze w Excelu. Oczywko jak będzie potrzeba to czemu nie, bo shadowpanthera uwielbiałem jak grałem rogalem w wowie, ale na pewno nie jest to mój cel w tej grze.

No i mam skromną nadzieje, że wreszcie się poznamy na Vencie :-).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
powoli tosiek robisz sie jak kabraxis, pomimo wieku ;p
d3 jest idealna gra dla staruchow, wpasc, pograc, moze z kims pobiegac. bez spinania i stresu.


To tak jak Angry Birds. Fajnie. Czekam na D3 na tablety.

A tak na serio to takich gier jest atm az za wiele. Wielki zal ze z serii Diablo zrobili sie takie cos jak to piszesz "dla staruchow" (i dzieci tbh). Problem jest taki ze ty to uwazasz za zalete a jest dokladnie wrecz przeciwnie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 12:28 
Cytuj  
No dla mnie to zaleta - to naprawde jest proste :)
Ty wolisz PoE i nikt sie tego nie czepia.
Wczoraj pobiegalem z randomkami i pomijajac fakt, ze byli zjebani, to w multi bylo fajnie.
W d3 bede gral tak jak w bf3, wpasc co jakis czas, pobiegac, ponawalac toporkiem i tyle.
Zazdroszcze ci po prostu czasu, ktory mozesz poswiecac na gry takie jak poe, bo ja go juz nie mam, tyle co kiedys.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.