mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:28 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Co wy porównujecie? PoE do D3? :] Przecież w jedną i drugą nikt już prawie nie gra.

No może trochę osób gra na konsoli w D3 (sam trochę pogrywam), ale to wsio.


This.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:30 
Cytuj  
Jak ostatnio odpaliłem kilka razy D3 na piecu, żeby zobaczyć kto i co, okazało się, że siedzą średnio 2-3 osoby z listy znajomków. Z jednym z nich gadałem nawet ostatnio na browcu i powiedział, że właściwie już nie gra w samą grę, tylko handluje na AH :] Ot, taki symulator sklepu sobie zrobił. Wyszukuje okazje, sprzedaje z zyskiem. Pytam się - po co to robisz, skoro nie grasz? A tak - lubię widzieć jak zarabiam i powiększa mi się konto z e-goldem.

Dlatego dla mnie D3 na piecu zdechło, ale mam nadzieję, że zreanimują trupa poprzez dodatek.

A co do PoE...już prawie nikt tego nie strimuje ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:32 
Cytuj  
A mistrz i dla niektorych sensei Kripp juz nie streamuje i nie wielbi najlepszej HnS na swiecie, ktora przez rok dostarczy contentu i wrazen? No jak to!
rofl

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:34 
Cytuj  
Teraz jest moda na streamowanie gry co sie swieci jak ciasteczka na fb


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:42 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
A mistrz i dla niektorych sensei Kripp juz nie streamuje i nie wielbi najlepszej HnS na swiecie, ktora przez rok dostarczy contentu i wrazen? No jak to!
rofl


Hm, on w PoE gral przez jakies 8-9 miesiecy po 10-12h dziennie - to gdzies 2000 godzin, jak nie wiecej, takze chyba troche contentu w tej grze jest :D I pewnie znowu zacznie grac w pazdzierniku jak wyjdzie 1.0 :D Sam tez czekam na release zeby wrocic do namietnego grania w PoE, szczegolnie, ze beda tez dwie nowe ligi :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:49 
Cytuj  
dla mnie to jest smieszne porównywanie poe z d3 gdzie rzym a gdzie krym ggg bez kasy zrobil cacko (tylko brakuje rak do pracyzeby to zptymalizowac) a co zrobil blizzard z milionami.. oni nawet za bardzo nic nowego przez ten rok do gry nie wrzucili a tyl gadani bylo co z nowym patchem sie pojawi :lol: a teraz to samo tylko z dodatkiem :lol: :lol: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 11:58 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Co wy porównujecie? PoE do D3? :] Przecież w jedną i drugą nikt już prawie nie gra.

No może trochę osób gra na konsoli w D3 (sam trochę pogrywam), ale to wsio.


Bzdura - PoE jest bardzo zywa gra i nawet jescze release nie bylo, caly czas sa race, sa patche - wyjebiscie duzy patch wychodzi za ok. 5 tygodni. Za tydzien ot tak.. w zwyklym 'malym' patchu dokladaja co najmniej 2 nowe skllle. Tak to wyglada w PoE. Gra zyje i ma sie swietnie.

To ze D3 jest martwe a na konsoli bedzie martwe za miesiac to sie zgodze.
Dodatkowi daje max 2 miechy i tyle Diablo 3 widzieli bo drugiego juz nie bedzie - przynajmniej ja tak uwazam.


Z tym ze sie ludzie tym dodatkiem jaraja to tez (pomijajac fansute tyl\pu diablofans etc..) tbh nie zauwazylem... u nas tylko adhoc a wystarczy przeczytac jednego posta zeby wiedziec gdzie sobie mozna jego zdanie wlozyc - dawno takiego zaslepienia i bzdur nie czytalem. Jak ktos ma mozg to widzi, ze mimo mocno polukrowana to nadal bedzie ta sama chujowa itemizacja, ta sama mialka i plytka mechanika, ta sama prawie zerowa randomizacja map, to samo infantylne story, tez sam azjatycki design i oczojebnosc (no tu troche lepiej bedzie) i wciaz bedzie RMAH/AH ktore znowu zjebia gre w ciagu paru godzin po premierze (na PC). Czym tu sie jarac?


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 wrz 2013, 12:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:07 
Cytuj  
Cytuj:
New mode in the expansion called adventure mode, he adds heaps of new side quests

One of them is a Worldstone quest, you get to fight Baal there again


Cytuj:
Act 5 is massive, open & almost entirely randomized

Cytuj:
Adventure Mode (Open world, all bosses up, cutscenes/quests disabled, can waypoint anywhere)


Obrazek


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:09 
Cytuj  
Przeciez to samo jest w D2LOD i POE czy TQ od wiekow a to sa chujowe, niegrywalne i zle zdesignowane gry... jak to tak.
rofl

W koncu choc troche zajarzyli na czym polega gra HnS i ktos tam zaczal sciagac od lepszych w te klocki. Szkoda ze trzeba na to czekac 2 lata i placic kolejne 50 euro. Ale moze w koncu to bedzie przypominalo gre HnS a nie jakiegos wynaturzonego potworka wzorowanego na WoW.

Takie 'Adventure Mode' to good pomysl z tym ze tak poporostu wygladaja gry HnS od wiekow - wlaczasz postac i masz 'adventure mode'. To D3 bylo inaczej wykonane i poniesli sromotna porazke ze swoim wlasnym designem z tym zjebanym wybieraniem questa itd.... Teraz wprowadza 'feature' czyli poprostu po raz kolejny wroca do tego jak wygladalo w Diablo 2 i kazdym innym HnS, a one przeciez sa gorsze i chujowe.... hehehe....

Z ta randomizacja to bym sie nie jaral - podstawka tez miala byc taaaaaakaaaaaa randomowa a jest po 5 klockow na tileset i po dwoch wizytach w dungeonie widziales kazda mozliwa kombinacje pokoi. :roll:
No i tak jak mowilem, zapowiada sie ze act1-4 beda totalnie chujowe w porownaniu z 5tym. Jako ze ja np bym musial grac od nowa to nie wiem czy zdzierze - napewno nie trzy razy. "look more hidden footprints" i wrozka zebuszka pro-hardcore mroczny boss z uniwersum Diablo mnie przesladuja do dzisiaj. :)

Ktos wyzej dobrze napisal - pewnie jeszcze z tego 1/3 wyleci w becie bo 'za trudne dla naszych graczy' a 1/3 wyjebia garnitury z Activision a moze i Bobby wlasnorecznie jebnie dilejt. W koncu od niedawna jest wlascicielem Blizzarda.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:29 
Cytuj  
Że chce się tobie Kabra :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:33 
Cytuj  
Gry HNS to jest moj chomik - tylko na ten temat mi sie chce : ) czasem tez na temat karcianek.
Chyba ze chodzi ci o to ze gadam z dzieciakiem, idiota, fanatykiem, trollem i bezgusciem, ktore sie jara ze moze zarobic 1pln na godzine zeby oplacic prad dlatego wlasnie gra jest super i chcialby zeby to wprowadzili wszedzie bo wtedy moglby jeszcze oplacic gaz - to tak, jestem tego swiadomy. :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:37 
Cytuj  
Cytuj:
Gry HNS to jest moj chomik

:lol:


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 12:48 
Cytuj  
Jak dla mnie Kabra to jesteś po prostu Nerdem a to nic dobrego nie znaczy jakkolwiek byś sobie to tłumaczył :). Ja jak się dowiedziałem, że z Homeworlda chcą zrobić fejsbukową popierdółkę z całą monetaryzacją etc(bo na pewno Homeworld bliski klasykowi to to nie będzie) to też się wkurwiłem ale nie jechałem po dewsach na każdym możliwym forum i nie zaczałem obrażać innych ludzi i wyzywac ich od wszystkich złych - bo po co :)?

Dodatek do D3 będzie jaki będzie. Na pewno kupię i zagram raz jeszcze(z botami czy bez) żeby mieć frajdę i ogarnąć nową postać, która najbliżej mi lezy z tych co są obecnie. Na horyzoncie jest kilka ciekawych gier, do tego mam samoloty, czołgi, PoE od czasu do czasu no i co kolejny build pykam w GrimDawn i się zachwycam zajebistym klimatem, którego w PoE próżno szukać poza 2-3 lokacjami imo. No i dla mnie niestety nadal wkurwia brak zróżnicowania wyglądu postaci (a'la D2, gdzie jeden typ armora wyglądał różnie na każdej postaci). Ok, jest sklepik ale ceny są przegięciem. No i na tą chwilę mamy tylko hełmy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:01 
Cytuj  
bo po co

Bo lubie i chuj ci do tego. Jedni lubia to, inni czitowac w grze video zeby miec za co oplacic rachunki. Wole moja droge.
Nie pisz wiecej bo mi sie smiac chce jak czytam twoje pseudo inteligentne psychoanalizy - serio.
Podobno juz bota zaczeli pisac pod dodatek wiec spij spokojnie.

Jak masz problem 'bo po co" to zadzwon do Saula albo nie wiem gdzie. Moze do adhoca i sobie pogadajcie.
I nie wiem po chuj twoj post jest wogole - my tu gadamy o dodatku do D3 a nie jebiemy wall of text o mnie (again.. i znowu zabolek.. how suprising).

I po co nam piszesz o jakis samolotach i czolgach... co kogo to w tym temacie obchodzi 'co masz'.
PO CO? PO CO? PO CO?

Mam nadzieje ze dotarlo. Pisz na temat albo spierdalaj do flames gdzie masz temat dla ludzi z obsesja na moim punkcie. Niejeden zreszta chyba. Tam se jebnij analize, zreszta kompletnie nietrafiona bo to jest wlasciwie jedyne forum na ktorym pisze aktywnie.

Tak wiec na serio + jak ktos chce gadac o mnie i sie klocic na tematy inne niz D3 to zapraszam do flames.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 wrz 2013, 13:13 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:12 
Cytuj  
Kurcze zabawne jest to ze od firmy ktora ma srodki ludzi i marke nie wymaga sie za wiele i cieszy byle ochlapem ktore rzuca a od malutkich biednych firm oczekuje sie wielkich nie wiadomo czego a pozatym moze i tak blizzard umarl wraz z fuzja activison bo uprawiaja dokladnie ta sama polityke zeruja ma marce wczesniejszych gier daja gowno a pozniej o tym zapominaja jak np bylo z COD co czesc to gorsza a i tak dobrze sie im sprzedajew jakie zaskoczenie:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:24 
Cytuj  
puchacz napisał(a):
Kurcze zabawne jest to ze od firmy ktora ma srodki ludzi i marke nie wymaga sie za wiele i cieszy byle ochlapem ktore rzuca a od malutkich biednych firm oczekuje sie wielkich nie wiadomo


Ha! Ta, to jest ciekawe. GGG pewnie wydalo max 5 miionow $ na PoE, Crate tworzy Grim Dawn chyba za jeszcze mniejsze pieniadze, a Blizz pewnie mial ze 100 baniek do rozporzadzenia. Niestety to jest fakt, ze ludzie zapominaja o tym, ile dana firma moze wydac na dana gre i wszystko sciagaja do jednego mianownika. Wyobrazmy sobie PoE z budzetem 100 baniek, ba, nawet z polowa tego - mind-fucking-blown...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:27 
Cytuj  
Ale kogo to interesuje - liczy sie produkt i efekt koncowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:30 
Cytuj  
Nie zamienajmy tego tematu na rozważania egzystencjonalne dotyczące sprawiedliwości na świecie.
PoE ma swoja szanse. Wielki guru kripp się nią interesuje. Może 10k osob łyknie haczyk i kupi sobie skina w skelpiku. Gra się rozwinie i taki Kabraxis będzie szcześliwy. Tylko zanim to nastapi każdy będzie miał to w dupie :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 13:42 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Wyobrazmy sobie PoE z budzetem 100 baniek, ba, nawet z polowa tego - mind-fucking-blown...

Wydaje mi się, że efekt byłby odwrotny i zrobiliby totalne gówno.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2013, 14:12 
Cytuj  
Adhoc czy dla ciebie pieniadze to taka abstrakcja ze musisz mowic o nich w kwestiach filozoficznych.... wodny nie chodzi tylko o samo gre ale jej promocje budowanie calej otoczki tak ze nawet biedne dzieci w afrykanskim szalasie wiedza o d3. To ksztuje i ma swoj efekt bo pozniej blizzard sprzedaje 10milonow kopii i ma gre w dupie zaraz pewnie bedzie d4 wiejc adhoc zacznij sie jarac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.