mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 16:07 
Cytuj  
Uhh corpse explosion z bossa musiało boleć. Teraz przynajmniej wiem, by na to uważać. Albo uważać, albo wziąć corpe explosion i wszystko wysadzać.


Ostatnio edytowano 2 lut 2013, 16:13 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 16:11 
Cytuj  
W sumie dobrze, ze padl. Nawet jego streamow ostatnio nie ogladalem bo byly nudne, tbh :) Zobaczymy kim teraz zagra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2013, 16:34 
Cytuj  
hah swietna akcja i pokaz jak bardzo mechanika PoE i dziwne rzeczy spawnujace sie w endgame mapach moga zajsc za skore :)
Szkoda ze combat loga nie ma bo jestem ciekawy za ile tysiecy dmg dostali z tego corpse explosion.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 10:41 
Cytuj  
Butcheropodobny boss w swiatyni przed Pieta to niezle wyzwanie na cruel ;)

Nie wiem jak papierowe chary sobie z nim radza.
Ja mam resy na poziomie ~50% i 3k armoru i bylem na 2 hity oO
Dopiero z flaszka, majac 7k armoru moglem przezyc 4 uderzenia i jakos dalem rade.
Chyba, ze jego ataki sa chaos, nie zwrocilem uwagi, a na to mam -20% resa.

Az jestem ciekawy jak bedzie wygladac koncowa walka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 10:50 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):

Az jestem ciekawy jak bedzie wygladac koncowa walka.


U mnie wugladala tak:

ziew, ziew, ziew... Ice Form -> Ice Shot -> LAG, LAG, FREEZE -> respawn w miescie
i tak pare razy az padla. :)

Mgliby cos zrobic z tym tbh bo na niektorych skilalch i w niektorych mioejscach gra 'laguje graficznie' jakby ta byl Crysis 3 a nie HnS. Ten jej Ice Shot to chyba najbardziej wyrazisty przyklad.


No i ogolnie ja sobie mercilless odbpuszczam do czasu jakiegos balansu i zrobie sobie nowego chara. ATM to wyglada troche jak Inferno z D3 na poczatku wiec niezbyt fajnie. Nie po to robie tanky meele chara zeby kitowac biale mobki.

A ten caly Kole brat Brutusa to EZ mode - puszczasz totem i on go bije i jak totem ma 1/4 hp to puszczasz next i tak az padnie. Z tym ze jak sie zagapisz to blood slamem mi zjezdzal 1600 hp prawie na strzala.

Ofc mowie tez o Cruel.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 11:09 
Cytuj  
Tak już czytam i pieprzycie :)
Merci robie marauderem od 2-3 dni farmie 1wszy akt (troche z lvlem slabo, czesto mialem za niski na zone- a dodatkowo sie uzbrajam). Szczerze mówiąć gdyby nie mój build, który już robiłem wcześniej... to postać byłaby niegrywalna. Z ciekawych rzeczy mam tylko 1.7k hp ale za to ground slam okolo 750 dps a hs 1.8k. Biorąc pod uwagę jak dużo się leczę lohem i lifestealem i life per sec to idzie ok. Przydałoby się podnieść hapsy do co najmniej 2.5k bo jednak sporo muszę uważać. Czasem jak przyjmę nawet zwykły hit np od szkieletów łuczników to się rozkładam (ofc kilku-lub nastu).

Taki hint, jak gracie barbami zainwestujcie wysoko w armour. Duzo w uj daje :) Dodatkowo endur charge (chociaż ja zwykle nie biegam na więcej niż na 3-4 - imo stara punktów ładowanie na maksa). Kolejna sprawa flaski zróbcie sobie leczące z bonusem np 95% armour i 1-2 granite flaski. Takie połączenie powoduje, że naprawdę robiąc do dobrze łatwo zginąć nie jest.

Smieszy mnie jak piszecie, że na cruel piety była trudna (dla mara to bardzo łatwa walka w każdym razie). Dla mojej klasy wyglądało to tak - podbiegam, nawalam endurki biegajać, potem spam hs ze wszystkimi flaskami i piety ma z 40% hp. Potem bieganie i nabijanie flasków na mobach albo death - zależnie jak wyjdzie :) Często udawało mi się piety zbić bardzo nisko zanim w ogóle zmieniła "formę".

Imo merci to takie trudniejsze inferno z diablo 3 (to pierwsze inferno jak ludzie nie mieli gearu i przed nerfami). Co prawda byłem tylko na początku 2giego aktu także jeszcze tak naprawdę "mało widziałem" ale i tak imo nie jest źle.

Nie poddawajcie się, może coś ze skillami macie źle poustawiane albo za słąby gear. Przeskok między cruel a merci jednak jest dość spory (przyznam się, że mi padła legendarna 2h macka dla barba na początku cruel... i cruel do 3ciego aktu był łatwiejszy niż normal - ponad 2 razy mi podniósł się deps)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 11:31 
Cytuj  
Chyba sobie sporo nadinterpretujesz lol. NIkt tu sienie zali - przynajmniej ja tego nie zauwazylem no ale dzieki za rady prosa lol jak zabic piety skoro sam pisze ze jedyne co tam moze zabic na cruel to freez jak strzela z luku. :) geezzz....

A no i wazna sprawa - inferno z poczatkow Diablo 3 jest kwintesencja chujowizny, chujowego designu i 'taniego' poziomu trudnosci.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 11:33 
Cytuj  
Kurwa zrobili by coś z tymi disconnectami. Prawie całą piramidę miałem wyczyszczoną i jeb. Nawet przebiegając i szukając wejścia to się sporo czasu traci szczególnie Łiczką bo jednak trochę trzeba uważać żeby nie paść.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 11:49 
Cytuj  
Takie cos wczoraj rollnalem orbem i mam zagwozdke:

Obrazek

Ktos sie orientuje jak duza jest szansa na dodanie exalted orbem nastepnego elementu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 11:58 
Cytuj  
Masz 5 affixow (a na rarew max jest 6) wiec imho 100% ale zapytaj na forum PoE lepiej.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:27 
Cytuj  
Cały kabra heh tego sie moglem spodziewac- ciekawe kto tu kogo "nadinterpretuje" jak chwile wczesniej piszesz o robieniu alta - dobre. Ale dobra niech bedzie na twoje, nie mam ochoty wchodzic z toba w dyskusje na pyskowki za pare postow.

D3 imo nie bylo wcale takie zle na poczatku - wolalem takie inferno (owszem zjebane) niz to co jest teraz... zupelnie bezsensowne/bezmozgie mielenie mobow. W poe podoba mi sie to, ze owszem jest wyzej trudno, ale da sie pewne rzeczy obejsc dobrym buildem, pomyslem i rozegraniem. Dodatkowo, wezmy pod uwage rowniez to, ze jest to beta.

A co do klas- to chyba nie bylo takiego hns w ktorym klasy range nie mialby latwiej na poczatku. Z premedytacja wybralem mara/barba. I jestem zadowolony chociaz samo farmienie 1 lvlu (bo sie najbardziej oplaca) juz mnie lekko znudzilo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:39 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ktos sie orientuje jak duza jest szansa na dodanie exalted orbem nastepnego elementu?


Jezeli to accuracy jest osobnym modem, to suffixow masz tyle, ze doda affix (ale w koncu nie wiemy czy rowno je dysponuje), ktorych wolnych na lukach masz 12. 2 z nich to fire i cold. Na moje oko to szansa jest 1/6.

Jezeli accuracy jest z jednym modem "dmg+accu" jako affix, to mozesz rollnąć z większej puli -> wtedy dostaniesz +1life on kill za exalted orba ;]]]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 12:49 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
Cały kabra heh tego sie moglem spodziewac- ciekawe kto tu kogo "nadinterpretuje" jak chwile wczesniej piszesz o robieniu alta - dobre. Ale dobra niech bedzie na twoje, nie mam ochoty wchodzic z toba w dyskusje na pyskowki za pare postow.

D3 imo nie bylo wcale takie zle na poczatku - wolalem takie inferno (owszem zjebane) niz to co jest teraz... zupelnie bezsensowne/bezmozgie mielenie mobow. W poe podoba mi sie to, ze owszem jest wyzej trudno, ale da sie pewne rzeczy obejsc dobrym buildem, pomyslem i rozegraniem. Dodatkowo, wezmy pod uwage rowniez to, ze jest to beta.

A co do klas- to chyba nie bylo takiego hns w ktorym klasy range nie mialby latwiej na poczatku. Z premedytacja wybralem mara/barba. I jestem zadowolony chociaz samo farmienie 1 lvlu (bo sie najbardziej oplaca) juz mnie lekko znudzilo.


Tak ja mowie - ja nie po to bralem all nody z HP na drzewku zeby teraz kitowac biale mobki. Nie chce latwej gry ale to co jest atm jest mocno przesadzone a polowa buildow jest na mercilleres niegrywalna a jakos nie widze zeby dodali 10 nowych skilli zeby to wyrownac.

O to chodzi. O brak balansu, o magow w barrackach zabijajacych offscreen z 75% resa na blyski i pare innych rzeczy ktore musza zmienic a ktore mnie irytuja i nie bede sie wkurwial bo mnie gra zabija nie dlatego ze jestem cienki i ze mam zly build (bo wiem ze nie jestem i nie mam) tylko dlatego ze pan ktory wpisywal cyferki w excelu myslal ze tak bedzie trudno. Identyczna sytuacja jak z D3 inferno w wersji 1.0.

Ze dwa patche i powinno byc ok bo imho nowe merci < stare merci z CB. Wystarczylo znerfic buildy a nie jebnac wszedzie 'we doubled it" Jay Wilson Style.

/rant off

:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:18 
Cytuj  
Tu się zgodzę. Chciałem grac duelista ale na szczescie sie rozmyslilem. Jak patrze po kumplach jak sie mecza... chociaz na dobra sprawe granie mara i tak ogranicza sie do grania aoe w ... semi - range czyli ground slam. Nie wyobrazam sobie grania caly czas w melee chyba, ze z shieldem i 5 endu charge'ami non stop (z filmikow wydaje sie ten build viable).

Sam robię sobie teraz rangera by troche odpoczac od jednak nudnego farmienia (szkielety w kolku - ladnie padaja - dobry drop polecam - 1 akt prison, i te z ledge (jesli nazwy nie pomylilem))


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:22 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Ktos sie orientuje jak duza jest szansa na dodanie exalted orbem nastepnego elementu?


Jezeli to accuracy jest osobnym modem, to suffixow masz tyle, ze doda affix (ale w koncu nie wiemy czy rowno je dysponuje), ktorych wolnych na lukach masz 12. 2 z nich to fire i cold. Na moje oko to szansa jest 1/6.

Jezeli accuracy jest z jednym modem "dmg+accu" jako affix, to mozesz rollnąć z większej puli -> wtedy dostaniesz +1life on kill za exalted orba ;]]]



No poszedlem za rada Kabry i na forum PoE tez mi odradzili, hehe :) Smieszna sprawa, bo 10min po tym jak tu i tam wrzucilem posta to wypadl mi lepszy luk, rofl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:43 
Cytuj  
Moja Witch już wczoraj skończyła 3 akt Merciless na 65 lvl. Ale trzeba przyznać że w tym akcie albo się robi questy albo expi. Wszystko da się przejść przy pomocy najmocniejszego spella w grze : Portal scroll :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:43 
Cytuj  
Imho ostatni poziom jest dobrze zbalansowany, nie wiem czemu wy go do Inferno porównujecie. Ja jako Summoner + Totem + pare moich czarów ide cały czas do przodu(Dopiero na Oak`u się zatrzymałem bo mi szkoda ginąć jak się traci 15% exp) fakt, że gra wymaga skupienia i różnych strategi ale to mi się bardzo podoba. Taki Tip na Chaos dmg, wystarczy podnieeść sobie Chaos res na do 0% i jest easy mode w 2 akcie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:49 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Imho ostatni poziom jest dobrze zbalansowany


Absolutnie nie jest. I nie mowie o tym ze jest za trudnby caly czas. poprostu to co jest ma malo wspolnego z balansem i progresem poziomu trudnosci i dlamnie osobiscie z przyjemnoscia z gry (bo HnS polega na budowaniu postaci i jak to zrobisz ok to powinienes zostac nagrodzony a atm tak nie jest bo numerki sa takie duze ze wlasciwie nie da sie ich zmitygowac i kitujesz jak pojebany bo to jedyne co mozesz zrobic mimo ze poszedles w full przezywalnosc to nie ma wlasciwie roznicy).

W takim D2LOD pieklo bywalo trudne ala jak miales fajny build i te max resy to jednak bylo czuc roznice i byle pierdolowaty mobek nie oneshotowal cie bo zadaje fire dmg - w PoE atm tego nie czuc a balans jest rozjebany na maxa (np totalnie w porownaniu do CB niegrywalne meele i nie mowie tu o 'wez kazda dostepna mozliwosc tankowania to moze przezyjesz 4 moby na raz... jak nie kritnie ktorys i nie oneshotnie ci chara z 4k hp, 80 all max res i 5k armora').

Takie mam odczucia i mam nadzieje ze sie za balans wezma ostro bo ogolnie to wszystko jest ok ale numerki sa z dupy.
Pierwsza rzecz do wyjebania to penatly na chaos res (albo rebalans affixow na itemkach i w nodow w drzewku - whatever) bo sorry ale tu nie o to chodzi zeby jebnac -80 penatly i nie dac wlasciwie mozliwosci mitygacji tego w sensowny sposob. Nie tak sie to robi. Jak pokazalo Inferno z D3 (to poczatkowe) gra HnS nie powinna byc ubertrudna caly czas i niezaleznie od gearu i builda (z tym ze slowo 'trudna' jest tu naduzyciem bo PoE nie jest trudne per se - numerki sana merci zjebane i nietestowane w alphie (bo niby jak) tyle).


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 lut 2013, 13:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 13:50 
Cytuj  
Hm, tez jakos moim bow shadowem ide na razie bez wiekszych klopotow, z tym ze ja troche handluje, troche przykoksuje na the Ledge albo Fellshrine jak trzeba bylo i jakos to idzie. Na razie akt II Merci i nie narzekam, wlasnie farmie Fellshrine przez 1 moze 2 lvl zeby troche odskoczyc od lvl mobkow. Podejrzewam, ze jak ktos zasuwa caly czas do przodu i ma jeszcze troche pecha do dropow to faktycznie moze bolec go anus... :)

Chociaz zgodze sie z jednym: przeskok miedzy II i III aktem w trudnosci jest niezbalansowany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 14:04 
Cytuj  
O wiele więcej problemów na Cruel mi sprawił Generał, niż Piety. No ale tak, jak ktoś pisał, z Portal Scrollem wszystko da się zrobić. Merciless na razie nawet nie zaczynam, bo gear słabiutki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.