mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 16:27 
Cytuj  
Rozdalem currency, Kaaxm zglos sie do shapa po tego gema ktorego szukales. Nie bede mial czasu pograc do sierpnia to olewam, moze wtedy mi sie zachce grac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 16:54 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Ma ktoś może Conc Effect na sprzedaż? (liga Warbands)
Jest w ogóle w PoE jakaś "nasza" gildia czy coś? Bo z friend listy to nikogo ostatnio nie widuję..


Kiedys byly nawet dwie, jedna Kabry druga Oycieca. Teraz nie wiem, dawno juz sie przenioslem do gildii Rivida, jest git, sporo znajomych, ogarnieci ludzie, 99% nie gra na scrubcore (Tempest lub HC) co jest duza zaleta i filtrem na nieogarnietych badz niepelnoletnich, smieszne RIPy, duzo nowych dolacza codziennie ostatnio.
Ogolnie atmosfera jest przyjemna bez niepotrzebnego spinania sie ani jakiegos rezimu. Jak na polska gildie, to w miare jest kultura i ludzie sobie pomagaja, wiec polecam jesli ktos nie lubi grac sam.
http://www.pathofexile.com/guild/profile/2892 cos w tym stylu


_________________
. .. ...zap zap... .. .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 17:36 
Cytuj  
forumowa gildia jest jedna, moja. reszta to popluczyny.

ign Kaaax.

hc scrubcore? ja jebie standard sie nudzi po 5 minutach.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 20:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
forumowa gildia jest jedna, moja. reszta to popluczyny.
ign Kaaax.
hc scrubcore? ja jebie standard sie nudzi po 5 minutach.


Źle mnie zrozumiałeś,w sumie niejasno się wyraziłem. 99% gra na Tempest i hc, nie na scrubcore.

Grałem z wami kiedyś u Kabry, ciężko było dogonić nie mówiąc już o wspólnym graniu, bo za dużo gracie...


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2015, 23:42 
Cytuj  
Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip. Kurde, troche glupi zgon na tym elektrycznym bossie w II akcie. Za pewnie sie poczulem moim duelista, ehh :( No nic, trzeci build bedzie Cyclone Marauder - w sumie mialem go robic na poczatku ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 08:23 
Cytuj  
Ragna ja mam teraz Cyclon Maraudera(34 lvl bodajże) - ogólnie survi jest dobre i sweepem fajnie się lvlowało i dmg też nie był zły ale zastanawiam się co zrobić aby można było cyclona używać non-stop. Bieganie z nim i łykanie mana potek to średni pomysł(ale chyba mus) bo jednak wsadzenie blood magic zajmuje jeden slot i wtedy dmg jest taki sobie jeśli nie mamy 5 linka.

Teoretycznie póki biegamy tylko z herald of ash to można by wziaść blood magic i te 2 pasywki dalej (50% less mana reserved czyli biegając z herald zabierze nam tylko 12,5% hp). Tak etup grał jak lvlował(i tak zaleca) ale czy to bezpieczne :)?

Bieganie z cyclonem na manie może nie jest tragiczne ale jak już mamy dwie aury to trzeba łykać potki jak szalony i to jest po prostu mało wygodne no i potek mamy tylko 5 a przydałoby się mieć granite flaska na pasku zamiast mana potek.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 10:49 
Cytuj  
Ja mysle nad Life Gain on Hit i wlasnie Blood Magic. Jako trzeci socket Melee Phys. Dmg, a 4 Conc. Effect. Zobaczymy.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 10:58 
Cytuj  
Ja mam 40 lvl Witch https://www.pathofexile.com/passive-ski ... me=Ciriane (build zrobiony na poczkaniu) pod Firestorm (main) oraz pomocniczo Fireball i Incinerate. Padłem tylko ze 3x na Dominusie, ale to z powodu mojego Wooden PC, który to na tym bossie wyciąga max 7-10 fps:/ Ogółem gra mi się bardzo przyjemnie, zobaczymy co będzie potem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 11:37 
Cytuj  
Też myślałem nad conc. effect ale odrzuciłem go ze względu na dużo słabsze AoE a jednak radius bardzo się przydaje - z 2h weaponem i nodkami do weapon range jesteś w stanie zabijać moby zanim w ogóle do ciebie podejdą. Oczywiście trzeba by to jeszcze potestować.

Chyba dzisiaj spróbuję pobiegać z BM keystone + Herald of Ash i Determination tylko dorwe jakiś belt i helm z +hp co by hp pool mi się zwiększył. Mając na 40 lvlu 2,8% hp regena cyclon powinien niepożerać zbyt wiele hp.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 12:48 
Cytuj  
aury zabieraja hp od maxa czyli determiantion i heral zabierze ci polowe hp lol czyli zmaiast 4k bedziesz mial 2k.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 13:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja mysle nad Life Gain on Hit i wlasnie Blood Magic. Jako trzeci socket Melee Phys. Dmg, a 4 Conc. Effect. Zobaczymy.

Kiedyś tak grałem melasem i było super, tyle że ja BM z nodek miałem, ale jak dojdziesz do map to masz wtedy 16p respec i spokojnie możesz z tej opcji wyjść. Life on hit jest super bo w przeciwieństwie do lifeleecha jest instant. Generalnie Life on hit jest OP na normalu, a i na cruel daje rade.


Ostatnio edytowano 16 lip 2015, 13:35 przez Bahamut, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 13:24 
Cytuj  
Dlatego jedyny prawilny build z cyclonem to sup blood magic, wtedy cala mane marnujesz na heralda, arctic i determination.

Do prawidlowego dzialania potrzeba 5l miec gdzie po za cyclonem dodasz added phy i fire dmg i fortify


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 16:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
aury zabieraja hp od maxa czyli determiantion i heral zabierze ci polowe hp lol czyli zmaiast 4k bedziesz mial 2k.


Z pasywką zabierają 50% mniej. 12,5% to nie tragedia przynajmniej dopóki jakiegoś 5L nie wyłowię. Zresztą muszę potestować to wszystko bo są pasywki które dają sporo do LL czy regena ale są trochę dalej w drzewku.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2015, 22:35 
Cytuj  
Latam z Cyclone+Melee Phys. Dmg+LifeGoH+Blood Magic, aury to Hatred i Herald of Ash. Gra sie zajebiscie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 00:56 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
forumowa gildia jest jedna, moja. reszta to popluczyny.

ign Kaaax.

hc scrubcore? ja jebie standard sie nudzi po 5 minutach.


Przez trzy a albo dwa ? Bo Kaaax wyrzygało mi, że nie istnieje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 08:41 
Cytuj  
to sprobuj mamfajnecycki konto jest kaaax.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 08:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Latam z Cyclone+Melee Phys. Dmg+LifeGoH+Blood Magic, aury to Hatred i Herald of Ash. Gra sie zajebiscie :)



Mam taki sam setup tylko zamiast LGoH mam LL ale zamienie go na LGoH. Obecnie 39 lvl i chyba ponad 850 dps. Do tego vengance + fortify. Zastanawiam się jeszcze czy mogę już biegać z Blood Rage ale to muszę po prostu przetestować.

Jedyną niewiadomą jest dla mnie jak niektórzy biegają z Hatred+HoA+Determination bo to w sumie nie jest możliwe bo zabiera więcej jak 100% many. No chyba, że nie biegają:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 09:00 
Cytuj  
Ja na 58 mialem z cyclona 3700, a poraz drugi padlem w idiotyczny sposob, bo zrobilem alt f4, a pozniej alt tab. A z gry mi po pierwszym alt f4 nie wyszlo i stalem sobie i moby mnie bily 5 sek zanim padlem


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 10:03 
Cytuj  
Dmg z cycka szybko rośnie jak rośnie AS i 2 handed dmg z nodków no i gemy też robią swoje:).

Ja liczę na to, że moim cycko marauderem dojdę do mapek w końcu i nie padnę idiotycznie jak totem wiczką bez fire resa na Mako... Dzisiaj przyfarmie to zabije malakaia i mam nadzieję dojśc chociaż do A3 Cruel(cioram do upadłego ;)).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2015, 10:08 
Cytuj  
Ponownie pytanie, bo ja średnio ogarniam PoE. Wypadło mi Briskwrap. Na ile jest to solidny item i ewentualnie jak go dobrze wykorzystać. Brać nody z boost evasion i dążyć do nod'a co daje zamianą evasion w armor ? Gram Shadow z icy blades.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.