mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 21:54 
Cytuj  
a bierz tam co chcesz :) zwykle jak ktos konczy gre to oddaje itemy komus. ja wszystkie swoje egzalty jokowi oddalem to pogral jeszcze troche i cos tam sobie potestowal pokupowal uniqi. ale chce ci sie teraz?:) ja wrecz specjalnie nie gram zeby sobie smaka wiekszego narobic. jedynie dzis wpadlem i WOW znalzlem mtx na moj fire totem footprinta na buty i jakiegos peta w hideucie i snieg! i wlazcie chopy na ts zawsze latwiej i pocarowac mozna jak trzeba.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 22:05 
Cytuj  
Piszpan ty będziesz hc grał czy po prostu to nową ligę na sc? Zastanawiam się, czy labirynt na pierwszy raz na hc to po prostu dobry pomysł ale w sumie nie wyobrażam sobie gry poza hc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 mar 2016, 23:12 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
... ale chce ci sie teraz?:)

Dawno nie grałem, a pozatym mam ciśnienie na poe :] Ale fakt, lepiej poczekać, ta Perandus liga zapowiada się zacnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 11:15 
Cytuj  
Mam 4 premium stashe ale nie wiem czy za 5$ nie upgraduje jeszcze 5 (dzisiaj upgrade stasha o 10 coin w promocji)


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 11:36 
Cytuj  
ja i tak rzadko kiedy uzywam wszystkich stashy a nie premium mam chyba ze 2 tylko. niech dadza liste nowych skilli i ogolnie patch notes, ciekawe jakie nerfy sie szykuja. challangy sporo jest ale w sumie tylko kilka jest trudnych mysle ze do tych 36 da sie dobic na portal chociaz sredni on jest :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 12:06 
Cytuj  
Btw - gemy ze skllami to wogóle warto zbierać w skrzyni? Czy lecą one na tyle regularnie dla odpowiedniego poziomu, że to bez sensu?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 12:15 
Cytuj  
Gemy teraz możesz kupować u vendorów a niektóre są dostępne po zrobieniu odpowiednich questów więc w sumie nie ma co zbierać. Czasami niektóra klasa ma je szybciej ale z reguły to nie jest dużym problemem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 12:34 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Btw - gemy ze skllami to wogóle warto zbierać w skrzyni? Czy lecą one na tyle regularnie dla odpowiedniego poziomu, że to bez sensu?


wszystkie % wszystkie zlewelowane, do tego warto gemy lvlowac na 2 zestawie broni nawet jak nie dla siebie pod valowanie to na sell. do tego jest kilka gemow only drop. ja zwykle 1 stasha na gemy mam a pod koniec nawet 2.

pro tipy na poczatku:

1. jak najszybciej odpalic sklepik nawet z shitami na pocz ligi wszystko sie sprzedaje.
2. crafcic jewele nie ma bata zeby nie zarobic.
3. jak juz mamy okolo 5-6 wolnych egzaltow (2-3 na zakup 1 na reroll) to zaczynamy sie bawic w robie 6l astral platow i ich rolowanie ja z tego w kazdej lidze mam najwiecej egzaltow.
4. jak sie czujemy lucky to crafcimy dagery, tarcze.
5. odradzam solo zabawe w 6s czy 6l
6. kolorujemy jak jest mala sznasa tylko u voriciego.
7. lvlujemy masterow.
8. skladamy talismany.
9. oddajemy wszystko dla kaaxa i dziekujemy ze zyjemy jak konczymy gre :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 13:13 
Cytuj  
niby nic odkrywczego ale zawsze, nie wiem jakie efekty sa z tych darkshrinow ale faktycznie moze lepiej nie klikac :)

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/48j8b9/path_of_exile_ascendancy_10_tips_to_survive_in/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 17:33 
Cytuj  
Dajesz tipy do handlu, nie do gry. Dlatego tak szybko mi sie PoE nudzi (dochodze do 2 tieru mapek i uznaje, ze build działa albo nie). Chyba raz sie dorobilem exalta jednego ;] To tak odnosnie, dlaczego niektorym np Grim Dawn bardziej wchodzi.

Mam tez wrazenie, ze GGG mocno oglada tych streamerów, wyscigi (w ktorych coraz mniejsze banda specjalistow od wyscigow bierze udział itd), sami przyznali ze maja skrzywiony troche obraz.
A jest masa osób, większość, która nigdy 6L klaty nie widziała od początku gry. Sam miałem ze 2 razy (chociaz czesto nie były kluczowe dla buildów wiec miałęm priorytety), dobijam do 80tek w praktycznie kazdej lidze. Chyba tylko talisman odpusciłem.

Mieli coś z tym zrobić, ale nie bardzo widze. No może streamlined content do levelowania przy wejsciu A4. Moze mi to nie robi wiekszej roznicy, ale ta rzesza casuali ktora gra na Normalu (nie pamietam dokladnych statów) daje im kase za kolorowe stroje.

Może cos typu daily/weekly questy na te nowe monety. Bo obecnie ktoś kto gra codziennie godzinke ma zawsze 10x mniej niż ktoś kto gra 10h. Ale to sie potęguje, bo dobre itamz z rynku sterowanego (inflacja i ceny pod tych 10h dziennie) stają sie ciężko dostępne. Jakieś daily, za granie czesto ale w mniejszej ilości daje boosta. Coś jak itemki u masterów.
GGG byłoby na tym do przodu, bo casuale bardziej sie wciągają, a casual = $$$.

Cytuj:

KUREWA DZIALA!

jesli masz problem z odnalzieniem swoich MTX to jest rozwiaznie:

https://www.reddit.com/r/pathofexile/co ... nder_done/

ja mimo ze pilnuje to odnalzlem 4 swoje dawno zagubione mtxy.


- "Arctic Skull Hatred Effect" on "Hatred" on char "TomuThreeHearts" in league "Hardcore"
- "Ice Crown" on "Siege Helmet" on char "TomuThreeHearts" in league "Hardcore"
- "Necrotic Weapon Effect" on "Thicket Bow" on char "TomuTwelveHearts" in league "Hardcore"

hyhy;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 18:31 
Cytuj  
tomu hnsy to itemy itemy to progres bo gear check takze niestety albo handlujesz i masz itemy albo na kolana i prosisz o laske:)

jak bedziesz gral na hc to zawsze cos dostaniesz ale takie 6l to raczej po miesiacu:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 19:21 
Cytuj  
HnSy to nie handel. Handel to handel. Najnudniejsza dla mnie cześć gier z ekonomią i życia w ogole ;]
Kwestia designu, w D1 sie nie handlowało (hehe), w D2 w stopniu minimalnym (było można, ale było to absolutnie niekoniecznie). PoE zaczeli z handlem tam gdzie D2 skończyło i poszli jeszcze krok dalej. Diablo 3 pomijam milczeniem, bo tam zabili gre złą itemizacją.
W wiekszość innych HnS (a w wiekszość grałem) i MMO ze zbliżoną ekonomią można było grać nie gimpując się bardzo bez marnowania czasu na handel. PoE jak dla mnie troszke przesunęło sie w złą stronę, zbyt daleko od złotego środka.
Sam fakt, ze wiele z challenge wymaga handlowania, bo drop jest tak ułożony, ze nie trafi ci sie item, musisz od kogoś innego kupić.

Duzo zmienili masterzy, skille z quality do kupienia, trade kamyków etc. Sam mam na steamie 300h i pewnie dodatkowe 2x tyle zanim wersje steamowa zainstalowałem, ale w tym czasie dropneło łącznie moze 6 GPC. Czyli nie mając szczescia do dropu mógłbym bez posiłkowania sie innymi podnieść Q skilla o 6%. No i to masterzy (a teraz te monety) troche prostują.
Z drugiej strony, gdyby dropnął fajny skill z 17-19Q mam od razu plan na zrobienie pod to postać, ale z doświadczenia wiem, ze zeby mniej oczywisty cheap build działał potrzebuje jeszcze 4-5 bardzo specyficznych itemów. Które później wymagaja BARDZO dobrego gearu na pozostałch czesciach bo zabraknie hp/resów i na mapkach 70+ moze sie stać niegrywalne i gearcheck a nie skill.

Dodatki do gry takie jak karty etc. w sumie nic nie zmieniły. Ekonomia i waluta w grze nadal jest bardzo skoncentrowana. Pendarus Coins to dobry ruch, ale trzeba tego więcej. I nie piszę konkretnie o sobie, bo ja to i tak gram głownie self found/self craft + 2-3 duze itemki z rynku za orby ktore dropną (wsadzilem kiedyś kilkadziesiąt uzbieranych chance orbów licząc na unique ktory potrzebowałem, ale to nie jest tak jak d2, ze ktorys boss ma lepsza szanse na dany item i mozna go celowo farmić, pure random lotto).
Ja sobie poradze, wiem z czym to sie je. Ale cała banda filthy casuali z ktorych GGG czerpie kase jest w czarnej dupie przez taką konstrukcje ekonomii. Inflacja zabija ich i odcina od endgame gearu. Powinni kiedyś podać ile majątku w orbach mają przeciętnie gracze np. 2 miesiace od startu. Nie byłoby tam tych XX exaltów, ktore kosztuje dobry toporek czy unique armor - a to pod nie jest balansowany content, bo taka mniejszość na forum/reddicie/streamach nie odzwierciedla wiekszości i sztucznej blokady gearowej przed ktorą stoi wiekszość ich klientów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 20:17 
Cytuj  
po 2 tyg zwykle mam juz kilka egzaltow jak nie kilkanascie. nie gralem jeszcze zadnej ligi gdzie by mi nie dropnal jakis egzalt zwykle kilka. w tempest lidze jak konczylem mialem jakies 100 egzaltow ale gralem troche z miesiac. w ostatniej gralem ze2-3 tyg to mialem z 15 egzow ale plus ze 30 w kilku itemach (za jedna moja klae koles mi dawal irroa i z mojej strony 30 egzow co bylo super dealem zwazywszy ze mirro to 65 egzow byl) teraz najwazniejsze najwiecej zarobilem na crafcie. i nie powiem kocham craft te rerolle wyjdzie lub nie ile razy kurwilem jak nic nie wchodzi :) czesto sie tez wiecej wydaje niz zarabia ale sumarycznie zawsze na plus. szczegolnie na poczatku ligi jak nic nie ma. a handel ustawisz item tylko na bo powiedzmy 20c koles ci pisze autowhsipera z poetrade ty ok 1 min wracasz do hd trade done masz 20c. typow co pisza ze nie maja kasy bo to bo tamto zlewasz ceiplym moczem. craft w poe jest dla mnie mega :) btw w tej lidze mam bardzo ambitny plan atakowac 100 lvl :P jest do zrobienia tylko czy mi checi starczy ale build bede mial op.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 20:33 
Cytuj  
No widzisz, ja wiem ze sie da. Tyle ze ta część gry mnie nie obchodzi, zastanawiałem sie więc (w ramach myśli o powrocie i kombinowaniu builda, nie zdecydowałem się jeszcze) jak zbudowana jest gra dla tych, ktorzy grają zeby pozabijac coraz trudniejsze potworki na ekranie.
Wyszło mi, ze niestety kiepsko. Inflacja gearu i różnorodności do premiery spora nastąpiła, a jednocześnie balansu w strone dostępności tego brakuje, tzn zmiany są zbyt wolne.
Dla mnie możesz w ogole nie grać i mieć 1000 exaltów (i są ludzie ktorzy to robią, bo mając X szybciej zarobisz kolejny X handlując niz farmiąc). Czyli możliwe jest windowanie cen i wpływ na gre bez konieczności faktycznego grania w gre - problem designu jak dla mnie - coś jak sztuka współczesna.
Tyle ze ja zupełnie nie o tym. Ekonomia powinna łagodzić randomowość lootu i build enabling items, nie pogłębiać problem.


Lognąłem sie, wyczysciłem skrzynki (znalazłem nawet 2 skille z pierwszej postaci po premierze, ktore miały cosmetic haha).
I nawet znalazłem exalta (trapperka scion na SC lidze miała w stashu, chyba po 60lvl olałem bo brakowało dresczyku i wrociłem do HC).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 21:38 
Cytuj  
tomu ale to po to tez sa gildie po tygodniu jestes sie w stanie ubrac z gildi w itemki 60+ powiedzmy srednie ale ktore dadza ci progress. pamietam te lzy w oczach jak sie daje takiemu niahowi ktoy wlasnie dobil 60 klate ktora ma ze 2 resy i 100 hp :)

zreszta serio mozna grac smialo do 80 lvl na self found, ba nawet z self dropu mozna kupic jakis uniq czy dwa. ale dobic 90+ na self found ciezko. tylko ze kiedys dropiles kaoma i byles bogiem a teraz to sredniak. jak grasz selffound to poelcam dominusa albo dried lake farme chociaz teraz cyba bedzie labirynth.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 21:42 
Cytuj  
Dostałem disconnecta podczas walki z malahajem na cruel, wkurzyłem się, muszę się wyżalić gdzieś :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 21:49 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tylko ze kiedys dropiles kaoma i byles bogiem a teraz to sredniak


O tym pisalem, gra poszła do przodu, inflacja gearu straszna, a zmian balansujących za malo.
W ostatnij lkidze gralem wlasnie z kaomem, ale to taki build ze z bronia 28 lvl zabijalem malahaja cruel ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 21:50 
Cytuj  
reeep?

ja ogladam polaka ktory ma najwiecej userow na twitchu w rusta. szkoda ze nie w poe ale w rusta jest nr 1 na swiecie. nie ma co robic do piatku a od piatku przestane sie udzielac na forum :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 22:29 
Cytuj  
W ciągu kilku godzin patch notes będą gotowe. Rozjebie mnie mózg do piątku, szkoda że to nie dzisiaj już :roll: :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2016, 22:59 
Cytuj  
w nocy kurwa. czyli rano juz pewnie bedzie milion stron placzu :) ja siedze i dopieszczam swoj buildzik. btw nowy auto curse:

orb (nowy skill) + inc crit strike (to ci od razu odpala ele overload 40% wiecej ele dmg)+ coh+ curse to jest idealne wlansie do totemow gdzie sam nie bijesz a EO odpala sie jesli masz cryta co 8 sek. jesli nie potrzbujesz to mozna albo 2 cursa albo inc aoe. zajebisty skill z zajebistym utility. takie must have teraz masy buildow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.