mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 11:38 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Wiem, mialem. Ale nie chce juz CI.

Hehe ja jeszcze ani jednej postaci na CI czy wogole ES nie robiłem ^^


ES/CI jest jedynym sensownym wyjście w porównaniu z HP/Armor/Evasion. No jeszcze max block/spell block daje radę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 12:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
moje 1 postacie byly zawsze pod ci i witchki :) pozniej era rangerow i na koniec maruda czasem templar. sam nie wiem co zrobie ale te survi u marudy pod hp plus mom i eldrich battery do tego bm jakos mnie pociaga. pytanie czy mom dziala na trapy?


MoMy + stary arctic armor tak ale przed nerfem. Wich-a wtedy zamiatała.
Tak działa na trapy.

Obecnie MAX block (oczywiscie ze spell) albo tak jak ostatnio EA + BM 10k HP z zajebistą regeneracją :-)

Na czystego ES to nigdy jakoś się nie zdecydowałem.

zaboleq napisał(a):
ES/CI jest jedynym sensownym wyjście w porównaniu z HP/Armor/Evasion. No jeszcze max block/spell block daje radę.

Nie zgodzę się. Evasion nie lubię, bo znerfili jakiś czas temu. A HP z Armorem daje rade. Nie mówię o robieniu Uber czy teraz Shapera ale Uber Lab jak najbardziej. Mapy do 14stek też easy.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Ostatnio edytowano 28 lis 2016, 12:16 przez vilhelm, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 12:12 
Cytuj  
Ja tez nie gralem nigdy czystym CI. Ale w tej lidze pierwszy raz spróbuje.

Powiedzcie mi teraz od 1 levelu oplaca sie biegac z itemami pod CI czy dopiero założyć po dojsciu do mapek ?


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 12:39 
Cytuj  
armor zdaje sie powyzej 75 lvl nie dziala. tzn mozesz miec i 30k armoru i w opisie ze masz redukcje 70% a i tak bedziesz hity dostawal jakby mial 10% byl post na reedicie jak znajde to wrzuce. imho es pool>hp pool>hp+block>hp+eva>hp+armor .


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 12:42 
Cytuj  
to powinni to naprawić. Ale ostanio co streamer to ma tak miedzy8-9k CI wcale nie po parenaście k


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:06 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
es pool>hp pool>hp+block>hp+eva>hp+armor .

A HP z regenem 1k+ /sec ;-) ? sam też miałeś tego LA z BM ;-) survi miał nieziemskie
HP+block tylko z wysokim HP pool ;-D
Ewentualnie build pod Aegis-a - kurde jak to dobrze działa - miałem na HC Flashbacku takiego majstra MAX block co ładował ES co blok - miodzio. Wyszła taka hybryda 7K HP + 2K ES -> Face tank.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:07 
Cytuj  
Pieniek pytał o coś innego.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:12 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Powiedzcie mi teraz od 1 levelu oplaca sie biegac z itemami pod CI czy dopiero założyć po dojsciu do mapek ?


Nie oplaca zupelnie. CI to woz albo przewoz. Ofc mozesz hybryda jechac, ale przesiadka na CI dopiero jak klate z duzym ES dorwiesz i najlepiej tarcze, tak zeby te 6-7k na poczatek mapek miec. Pamietaj ze jak postac jeszcze nie jest skonczona to tez wiecej dmg dostajesz, a potka sie nie uratujesz.
Spokojnie lec na life do 75+, pozniej swap jakis 12-15 pkt w drzewku i jewel energy from within na hp/es clusterze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:20 
Cytuj  
idac w CI warto wziac ghost reavera i vaal pact coby leech odnawial ES instant


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jakiś build obecnie dla casual sc żeby fajnie i szybko pizgać? Nie, nie będę grał HC na satelicie.

...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:24 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
to powinni to naprawić. Ale ostanio co streamer to ma tak miedzy8-9k CI wcale nie po parenaście k


7-8k to pamietam mialem na 70 lvl ci postacia w self found. 10k+ teraz to easy, nie raz widzialem typow co z vaal discipline mieli po 17k es.


z armorem jest taka chujnia ze troche trzeba go miec ale nie ma sensu stackowac do bog wie ilu bo armor zatrzymuje hity ale dmg formula jest zjebana i moze ci pokazywac ze masz 90% redukcji a nie masz bo dostaniesz hita od uber izaro i padasz. po prostu na bardzo duze hity phys armor jakby nie dziala ale jak masz np. mase mobow walacych mneijsze hity phys to zadziala. tak czy siak hp bedzie lepsze. 3/4 mego grania myslalem ze armor>all bo zwykle wlasnie phys hity sa najmocniejsze ale jednak nie. do tego w atlasie bossy niektore na mapach maja przejebany ele dmg. takze znowu klania se hp/es pool. albo wlasnie mechaniki typu mom. ktos na reedicie tez mial build gdzie mial 80% redukcji phys majac 0 armora. wszystko wlasnie z mechanik.

o tyle wlasnie fajnie grac na sc ze tutaj nie musisz sie tak martwic o survi. a chyba zabol cos pisal ze macro altf4 trywializuje gre na hc. lol. 99% zgonow streamerow jest wlasnie jak uzywaja macro altf4/quit i logujac sie spowrotem do gry sa na standardzie :)


dla mnie ciagle najgorsza bolaczka w poe jest kurwa jebany pierdolony w chuj labirynt. po prostu kurwa mam lewe rece do skakania miedzy trapami ;/ ale dobrze ze shipu mi porobi laby :)

myslalem wlasnie o tym ocultyscie pod luk bo on trapy moze przechodzic zujac bulke ale nie wiem czy caustic arrow na ocultyscie bedzie mialo dpsa. no i es itemy beda w chuj w chuj drogie.

Oyci3C napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Jakiś build obecnie dla casual sc żeby fajnie i szybko pizgać? Nie, nie będę grał HC na satelicie.

...


ojciec ale musisz napisac czy chcesz strzelac z luku, walic mele, czy asasin czy bardziej cos tankowatego, czy rzucac czarami albo trapami, czy moze sumony, masa tego jest chociaz okresl mneij wiecej co chcesz robic. mozesz tez forum i tam masz kazda klase i spis buildow. mozesz sobie zrobic np. rangera pod tornado shota , fajnie sie napierdala.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 13:37 
Cytuj  
moze i ja cos poszpilam w nowa lige na sc.

poczekajcie na patch notsy, zobaczymy co dostanie nerfa, co bufa i bedziemy sklejac buildy dla tych, ktorzy malo wczesniej grali

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:05 
Cytuj  
Ja lubię summonera ew. łuk jak sobie można lajtowo pizgać wszystko i się nie naklikać za dużo. Tak, jestem leniwy w hns :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:16 
Cytuj  
Summoner leniwy? LOL ta klasa ma w huj micromenegement a łapanie spectres co disconnect to jest pure cancer. Najbardziej zjebana rzecz jaka można grac w PoE.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:19 
Cytuj  
A to ok. W innych grach summonera biega na około swoich mobów i zbiera stuff.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:33 
Cytuj  
możecie pisać nazwy gemów w całośći ?

dla kogoś kto miał sporo przerwy nic teraz nie mówi CI- co to za gem ?
tnx :)

@Oyci3C
tak jak mi radził szwejos- poszukaj na forum poe buildów z napisem LAZY
to włąsnie buildy dla leniwych :)
jak np ten :
https://www.pathofexile.com/forum/view- ... 947/page/1

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:34 
Cytuj  
Chaos Inoculation


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:42 
Cytuj  
a no właśnie nie bardzo rozumiem tej pasywki- powoduje ona ,że mamy life cały czas 1 ?
to jak życ ? :)
jedn hit i gleba ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 14:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a no właśnie nie bardzo rozumiem tej pasywki- powoduje ona ,że mamy life cały czas 1 ?
to jak życ ? :)
jedn hit i gleba ?


Przed HP masz ES - czyli energy shield - dopiero jak ES spada do 0 to zabiera z HP
Kluczem w CI - Chaos Inoculation jest to, że Chaos damage generalnie omija Enegry Shielda - ten passive to niweluje pozwalając na nie przejmowanie się ilością HP i zrobieniem builda pod samego ES.


Polecam zobaczyć kto jeszcze nie widział build roku odnośnie 1 hit i gleba :
https://www.youtube.com/watch?v=F-fl86WxNJs


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2016, 15:21 
Cytuj  
Pwael napisał(a):
idac w CI warto wziac ghost reavera i vaal pact coby leech odnawial ES instant


To tez roznie, CA czy ED build nie leechuje i tam sie wlasnie wczesny regen przydaje. Ale w wiekszosci przypadkow owszem, ale to raczej standard.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.