mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:44 
Cytuj  
Chce wam się robić te alty? Kurna, ja bym chyba wykorkował. Mój SR totem Templar jest moim ostatnim charem w tej grze. Jak gra totalnie mnie znudzi, czekam na Necrosa w D3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:59 
Cytuj  
A kurwa diablo nie jest nudne :D? Przecież w d3 nie ma contentu o wyzwaniu nie mówiąc. Buildów pare na krzyż, zero rozwoju postaci, gear się sam robi etc. Jak zacząłem grać w ostatnim sezonie to w tydzień na HC robiłem grifty 55+. Po uj farmić do 70 czy tam 80 skoro to nic nie zmienia. Ta gra się sama przechodzi, zero wyzwania, nawet jak item dropi to się nie przejmujesz. Dla super duper casual mode się nadaje ale nic poza tym. Nekros tutaj nic nie zmieni, d3 jest obecnie w maintenance mode.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:01 
Cytuj  
zaboleq
ja gram wg tego builda:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1302337
ogólnie faktycznie easy :)
z cyklonem jest tylko jeden problem- nieraz padniesz bo po prostu postać ci się zawiesi na jakiejś skałce, skrzynce itp lub po prostu masz laga lub freeza - szczególnie musisz uważać na brenchach bo tam chwila stania bez cyklona i life gain hit to przy masie mobów gleba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:04 
Cytuj  
Ja też nie kumam robienia buildów w hns. Co innego ukończyć grę i wygearować sobie charka z BiS :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 08:54 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja też nie kumam robienia buildów w hns. Co innego ukończyć grę i wygearować sobie charka z BiS :(


no poe oferuje zbyt wiele i czlowiek sie gubi. po prostu zeby zrobic end game content (skonczyc gre) potrzebujesz i bis i buildu i skilla.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 10:44 
Cytuj  
Ze skillem bym się zgodził gdyby można bylo grać HC bez wpływu czynników zewnętrznych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 11:40 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ja też nie kumam robienia buildów w hns. Co innego ukończyć grę i wygearować sobie charka z BiS :(


no poe oferuje zbyt wiele i czlowiek sie gubi. po prostu zeby zrobic end game content (skonczyc gre) potrzebujesz i bis i buildu i skilla.

Ze skillem bym się kłócił, ponieważ gra mechanicznie jest prosta jak but.
Problemem jest itemizacja BiS, których praktycznie nie da się wydropić, przez co PoE staje się grą bardziej trade&slash. Żeby płynnie trade'ować, potrzeba dokupić trochę zakładek premium, bo z 4 standardowymi można podetrzeć sobie 4 literki. Można też być znanym streamerem/youtuberem i mieć sponsorówna itemki/currency :)
Z itemkami BiS i dobrym buildem, gra staje się łatwiejsza od D3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 12:12 
Cytuj  
to pokaz mi jak stojac w miejscu nic nie robiac robisz shapera breachea na t16, jakeigos end game bossa itd. mechanicznie prosta jak but?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 13:46 
Cytuj  
No ze tobie dzieci musza labirynt przechodzic, to nie znaczy ze PoE jest mechanicznie skomplikowane ;]
Tak, shaper jest prosty jak but mechanicznie, kazdy atak ma duzy cast time i wiadomo co trzeba zrobic, 5-latka nauczysz omijac (chociaz 5-latek to pewnie by czarne kulki w bubble phase omijal nawet, da sie - https://youtu.be/kIxKjmrCrS4?t=1092). Problemem jest dps, bo sie z kazda plama na ziemii robi trudniej.

Mi sie bardzo podoba ze wprowadzili troche elementow zrecznosciowych na Guardianach i shaperze. Wiadomo, 10% buildow moze stac w kazdym gownie, albo one shotuje guardianow, ale zwykle trzeba uwazac zeby nie dostac z projectile albo nie stac w dotach/petardy nie dostac.
Tak w sumie nie jest to duzo bardziej skomplikowane niz Vaal Smash czy Atziri, ludzie robili shapera z 1hp. ED/contagion tak sie czesto gra na bossach, 3x cast, przesunac sie, 3x cast, przesunac, nie ma leecha wiec trzeba znalezc te pare sec bez dostawania dmg, zeby regen wskoczyl. Dla mnie duzo przyjemniejsze i nadaje klikaniu jakis rytm, a nie postawic totem i biegac w kolko. Taka Chimera na SRS, to wlasnie ciagle castowanie i omijanie kulek + sidestepowanie bossa. Nie jest to nie wiadomo jaki skill manualny, ale taki w sam raz, zeby sie nie nudzic.

Inaczej, wole zeby mobki dostawaly specjalne ataki na ktore trzeba zareagowac;
oOminac duze powolne projectile, stanac za mobkiem z ktory wali z karabinu jak tittybitch etc. niz trafic na mobka extra damage souleatera + duszek, ktory zaczyna bic czystym dpsem i jest niczym wiecej niz gear checkiem. Zanim sie zorientujesz to albo zabiles jego, albo on ciebie, nie pojawilo sie nic, na co mogles zareagowac. Czyli moment w ktorym 99% contentu rozjezdzasz, a na tego jednego nie starczylo pary, czy pota akurat nie miales. Albo volatile, jest i koniec, masz przezyc - wole walczyc z tym gosciem z beyond ktory flame blasty spamuje, czy z atziri.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 16:38 
Cytuj  
Nie pamiętam żebym w D3 rippował na jakimś bossie. No chyba że tuż po premierze jak tormenty były totalnie z dupy niezbalansowane.
Natomiast w PoE nawet jak się ma spoko gear i będziesz po prostu klikał to ni chuja nie położysz trudniejszych bossów. Oczywiście mając w uj BiS itemów niektóre walki stają się proste. Nie wiem ilu ludzi zabiło shapera takiego ale na pewno nie każdy kto ma na steamia achieva bo ludzie po prostu kupują killa guardianów/shapera.

Uber lab też jest easy jak go robisz 100 raz. Nie oznacza to, że każdy położy uber Izaro. Walki w PoE to gear check od pewnego momentu.

Tekst Vencesa o tym, że PoE jest łatwiejsze od D3 po prostu mnie rozjebał :D.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 16:48 
Cytuj  
No to zrób GRifty 110+ to pogadamy :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 23:15 
Cytuj  
tak właśnie popatrzyłem na top graczy na lidze
W topce najwięcej Inquisitorów i Necromancerów- czyżby tymi nimi grało się najłatwiej, najefektywniej?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 00:59 
Cytuj  
Moj freeze pulse inquisitor na razie topi wszystko na swojej drodze :P Ale dopiero 53lvl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 02:07 
Cytuj  
A mi BV Posiona duble dipa znerfili i musze postac przerobić bo robi syf nie DPS....
grrr


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 03:15 
Cytuj  
Hehe, ale musieli, przeciez to bylo tak zbugowane, ze wystarczylo dotknac cokolwiek i umieralo. BV nadal jest tak samo dobre, nawet lepsze przy 20 stackach.

Testowalem sobie na papierze (path of building) mojego pure lightning cyclone. Dodalem wymaxowany gear, top rolle +flat lght i %wed wszedzie, resy i maxymalny ES+int. Na jeweled foil, bo te nowe int->lght clawy mimo ze fajne to nieznacznie dodaja dmg jesli reszta jest max, ale ofc nie maja range.
Smutne tylko ze na dowolnym setupie (crit/niecrit, non optimal gear etc), wystarczylo zmienic jeden parametr - cyclone na bladeflurry i dmg skakal o 30%, nie liczac eksplozji, sam channeling. Balans :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 11:36 
Cytuj  
Power creep. Normalka. Fajnie by bylo jakby w 3.0 przygladneli sie starym skillom, ktore obecnie sa juz w wiekszosci kompletnie bezuzyteczne. Niestety to raczej monumentalne zadanie i pewnie nic takiego sie nie stanie :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 12:13 
Cytuj  
mam taki mieczyk:
http://pathofexile.gamepedia.com/The_Dancing_Dervish
ale mam z nim problem - przy zabiciu 30+ mobów pojawia sie ten summon, jednocześnie usuwa mi golema a mój cyklon jakby przestawał zadawać obrażenia. Czy to jakiś bug? , czy jest możliwe aby ten summon się nie pojawiał?, w efekcie jak jest masa mobów to po prostu muszę uciekać i czekać aż summon zniknie , bo odzyskiwanie life spada mi strasznie a tym samym life.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 13:34 
Cytuj  
Masz napisane, ze jak Ci sie przyzywa dervish, to Twoja broń zostaje dezaktywowana, czyli jak przyzywa się derwisz to tak jakbyś nie miał broni. Możesz założyć Facebreakery jako rekawiczki i bedziesz wtedy zadawac dmg jak on sie zsummonuje, ale proponowalbym Ci zmienić broń jeśli nie robileś pod nia buildu.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 13:59 
Cytuj  
no właśnie zmieniłem broń - tnx :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 21:23 
Cytuj  
https://www.pathofexile.com/shop/present prezent, stormcaller mystery box. Stash taba dostalem ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.