mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 21:59 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
https://www.pathofexile.com/shop/present prezent, stormcaller mystery box. Stash taba dostalem ;/

Też dostałem Stash Taba i bardzo się z tego cieszę, bo mogłem dostać jaki useless cosmetic, a moje 4 pleb Taby są na full zawalone.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 22:09 
Cytuj  
Dostałem lighting weapon effect warty 270 MTS points,może być. :)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 22:27 
Cytuj  
W zeszłym roku miałem Arctic Weapon Effect.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 23:00 
Cytuj  
Mi dali Azure serpah weapon effect: jasnoniebieski taki, w sumie wolałbym stash taba, and jak za darmo to nie ma co wybrzydzać :P

Tak swoja droga mój cebulowy marauder bez MTX żadnych zakupionych jest brzydki jak noc :-?

http://imgur.com/a/DaRW4


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 23:25 
Cytuj  
O, nice, dostalem lightning skulla kosztujacego 220pkt. Fajowy :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2016, 11:30 
Cytuj  
jakiś do dupy skin stormcaller :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2016, 11:40 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Mi dali Azure serpah weapon effect: jasnoniebieski taki, w sumie wolałbym stash taba, and jak za darmo to nie ma co wybrzydzać :P

Tak swoja droga mój cebulowy marauder bez MTX żadnych zakupionych jest brzydki jak noc :-?

http://imgur.com/a/DaRW4


Co ty gadasz, nawet fajnie wyglada. Marauder ma to szczescie ze fajnie sie prezentuje w wiekszosci plate'ow, a taki Templar to musi obowiazkowo korzystac z MTX :) Moj (z bear armor i tym skullem):

http://imgur.com/a/mZXsG

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 26 gru 2016, 20:11 
Cytuj  
Triale do Uber Laba spawnują się randomowo na dowolnym tierze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2016, 20:35 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Triale do Uber Laba spawnują się randomowo na dowolnym tierze?


Tak, ale wbijaj na kanał /global 820 to zrobisz w 1-2h wszystkie. Solo to będziesz tydzień szukał.


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2016, 09:52 
Cytuj  
24 challenge zrobione. Finito dla mnie, czas się wziąć za single. 86 WI elementalist, polecam wszystkim nowym buildy pod tego staffa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 gru 2016, 10:59 
Cytuj  
A ja mam dylemat na co przerobić mojego znerfionego Poison BV... Witch Occultist na CI z Leechem


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2016, 16:43 
Cytuj  
Na zwyklego BV.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 gru 2016, 17:19 
Cytuj  
Na zwykłego BV to nuda ;p

Chyba przerobię się na Blight CwC Poison Vortex
https://www.pathofexile.com/forum/view- ... 740/page/1

Tylko boli mnie, że shielda nie da się to tych Chaos konwersji nosić.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 13:15 
Cytuj  
No, w koncu podziekowalem steamowi za klienta i sobie odlaczylem konto :) Standalone klient jest chyba nawet mniejszy i wydaje mi sie, ze sie szybciej odpala niz steamowy :) Tesknic nie bede.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 13:24 
Cytuj  
Steamowy client to porażka. Najgorsze są momenty, gdy aplikowany jest jakiś patch/fix. Stand alone client robi to szybko, natomiast Steamowy jakby całą grę od początku instalował :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 13:40 
Cytuj  
Ja sie wkurwilem jak na swieta padl Steam na wieczor i dupa, nie pograsz w PoE :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 gru 2016, 14:18 
Cytuj  
Steamowego klienta się nie używa: Mają patcher zjebany i jak patch ma nawet tylko 2 mb to ściąga dużo większa paczkę zamiast tylko 2 mb (takie wymagania steam)
Zresztą tak jak mówisz - szybciej się włącza, bo nie mieli drm-ow , achievement-ów itp


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 13:59 
Cytuj  
Moje podsumowanie eksperymentu z Ancestral Warchief totemami:

1. Ogromny dps, zdecydowanie najmocniejsze totemy z wszystkich za najmniejsza ilość currency ( wersja facebreaker ).
2. Najlepsze totemy by szybko wbić 80 lvl bez specjalnego sprzętu czy nawet robienia jakiegokolwiek ascenancy.
3. Mały, chujowy zasięg. Nawet po daniu jewela +15% i innych cudów w drzewku. Trzeba przez to je castowac tak z 3 razy częściej ( i precyzyjniej ) niż ballisty.
4. "Summons an Ancestor Totem that will attack enemies with a powerful main hand slam while you stand close to it. " - mega chujnia, normalny totem po prostu napierdala moby gdy tylko ma jakieś w zasięgu, warchief totemy są jak małe dzieci, trzeba stać obok i "trzymać je za rączke" by sie nie rozbeczały tzn by robiły dmg, jest to kurwesko niewygodne i poniekąd niebezpieczne bo moby typu porcupine robią nam przez to spore kuku, które na normalnych totemach są czymś co się prawie nie zauważa.
Ogólne stanie blisko totemu by działy mega posysa i jest niebezpieczne. Każdy pack ranged mobków przez to jest bardzo niekomfortowy.
5. Ascenadancy berseker robi miazgę dps ale jest bardzo niewygodny na totemach przez brak leecha jaki oferuje chieftain. Berserker a z moich doświadczeń to około 80% większy dps niż chieftain, ale jest to dobre tylko do map t15. Na guardianach i tam gdzie są długie walki brak leecha zabija. Nawet głupi dark forest ( t15 ) jest koszmarnie upierdliwy na berserkerze.
6. Abyssus helmet. Fajny item by dps podbić w kosmos, ale niestety powoduje uczucie że przy 7k życia czuje sie jakby grało na 3k życia. Ogólnie jak ktoś szanuje swoje nerwy to nie polecam. Na Phenixie oneshoty, Izaro też sadzi niezłe buły za 95% hp ( 7k life ).

Ogólnie eksperyment z Ancestral Warchief totemami zakończył sie zmiana ascendancy na chieftein, wyrzuceniem abyssusa do głębokich czeluści stasha i powrotem do grania na siege ballista. DPS ballist odczuwalnie gorszy ale komfort grania o 300% lepszy. Ancestral Warchief sie skaluje z porównywalnych sprzętem i jednakowym ascendancy o 100% lepiej, ale jak już pisałem dps to nie wszystko. Do puki można wszystko one-shotnąć jest ok, jakiekolwiek taktyczne czy dłuższe walki to mega porażka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2016, 15:43 
Cytuj  
Tez zrobilem bieda wersje sobie i faktycznie, jak sie z facebreakerami na 28lvl to wezmie, to piety padla na 2 strzaly. Dobilem do 79 czekam na steel ringi, na 67 z braku 6L i abyssusa kupilem po prostu Bringer of Rain (free 6.5link, hp) i od razu testy na t~12 mapkach.

Do levelingu i wczesnych mapek fajne. Do przedarcia sie metodycznego przez content wyzszy tez, nawet w smieciowych itemkach z Conc+Trap mam 600k dps na bossy. Do normalnego clearowania z aoe jakies 200k. Bez flaskow etc. 6k HP, ale to moge latwo dobic do 7 drzewkiem i itemkami.
Niestety faktycznie padaja jak szmaty te totemy na wyzszych tierach i z ciezszymi modami. Berzerker stackuje %more dmg i dlatego te facebreakery z melee phys i melee on full life taka petarda.
No i czas zanim zacznie faktycznie bic po postawieniu jak dla mnie jest za dlugi zeby bylo wygodnie, praktycznie nie bylo co uzywac quicksilvera, bo jak jesli postawie totem i biegne do next packa postawic, to znaim zacznie zabijac jestem out of range, albo juz bym recastowal kolejny.
Dla niektorych moze wygodnie i przyjemnie, dojsc mozna dalej niz innymi buildami bez inwestowania, ale tak sie zlozylo ze testowalem to po wbiciu tego samego tieru map na raiderce z cyclonem i 7frenzy (o testach auramancer SRS z 100% vaal haste uptime nie wspomne). Totemami idzie sie polowe wolniej/gorzej, za to bossy 2x latwiejsze.
Bardzo fajny build na start, itemki sa taniutkie, jesli nie poluje sie na top rolle (na poczatku nie trzeba, zeby wymaksowac go juz tak, ressow trzeba szukac dodatkowo), nie potrzebuje uber laba, w ogole ascendancy nie potrzebuje do czasu red map^^. Broni nie trzeba szukac, w wersji z BOR odpada szukanie 6L na starcie. Mozna spokojnie zaczac i cala walute wrzucic w top ringi/amu, a pozniej podmieniac reszte.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 10:10 
Cytuj  
Ja grałem na tym totemach w poprzedniej lidzie i mech, nudne to, jak nie masz chieftaina to pada zdecydowanie za szybko no i zasięg.
Sam gram obecnie CWC Scorch Ray IceStorm i średnio mi się podoba lag przy castowaniu oraz to, że IceStorm zabija kompa bardziej niż FireStorm. Fakt faktem do czyszczenia breachy zajebisty ale flamedash <leap slam <shield charge < whirl.blades.

Znalazłem ostatnio te 2 itemy (butki są chyba zajebiste?) i myslałem nad zrobienie Ngamachu cyklonisty berserkera z VP ale potem pomyślałem, że bez VP może być ciężko momentami a brak regena też może boleć. Najchętniej to bym sprzedał te items i kupił za grosze HoWaA, przerzucił sprzęt z elementalistki na raidera z Spectral Throw i miał praktycznie gotową postać (jedynie ringi pod ele dmg trza by kupić). Wątpie aby berserker z dobrym gearem miał lepsze survi/dps niż raider ES/CI/VP z HoWaA i 1k+ inta. Jakieś porady/sugestie

Sam nie wiem za ile to opchnąć w sumie ewentualnie.
Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.