mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 12:53 
Cytuj  
Też tym gram, ale na czystych Facebreakerach.
Ty chyba grasz z tarczą i bronią?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2017, 16:13 
Cytuj  
Ten build jest TYLKO na czystych Facebreakerach- nosi broń, bo lvluje sobie tam gemy- ale nie każdą broń można tak włożyć bo spadnie dps :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 09:10 
Cytuj  
Kupilem Taste of Hate i shielda ciut lepszy roll life. Pozbyłem sie life flaska bo po zdobyciu regenerujących życie enchantow z uber laba na rękawice i buty nie ma on sensu już.
Bez stone golema i helmu do niego mam i tak 1300 life/s. Leech z totemów jest teraz też potwornie silny.

http://i.imgur.com/WN2IcxN.jpg


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2017, 23:03 
Cytuj  
Zrobiłem wandera, wchodze na beach żeby lvl dobić 65 lvl do piscatora. Robie breacha bo ledwo ledwo i kurwa skin of the loyal z 4R2B i mirror shard. Skin poszedł za 200c a mirror shard za 250c xD. Chyba w tej lidze już nic nie wydropie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2017, 07:51 
Cytuj  
Widzę, że koleś reselluje za 14 exów. Póki co jedyny taki item na PoE Trade. W sumie mogłem więcej zawołać ale pojecia nie miałem ile to może kosztować bez essence of chayula


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2017, 02:37 
Cytuj  
http://i.imgur.com/NnKgbp7.jpg

Shaper down, pierwszy raz solo. W sumie wstyd że tak późno ale w przeszłości moja skłonność 'hipster' buildów nie umożliwiała mi jego ubicie.
Walka ciekawa i dosyć intensywna w 3 fazie. Ancestral Warchif z Chieftan-em jest naprawdę zajebiście przyjemnym w graniu buildem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2017, 11:57 
Cytuj  
Jaka jest możliwa max różnica lvl między graczami w party aby ten z niższym dostawał exp?
Jakis tip odnośnie szybkiego lvlowania alta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2017, 13:09 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Jaka jest możliwa max różnica lvl między graczami w party aby ten z niższym dostawał exp?
Jakis tip odnośnie szybkiego lvlowania alta?


https://pathofexile.gamepedia.com/Experience#Party_play

A zeby levelowac szybko alta:
Tabula rasa dla 6L (ale ja lubie szybko dorwac klate 5L taka z eva i movespeed), buty szybkobiegi (wanderlust) , ringi/amu z -mana cost(wg potrzeb), ring le heup of all, czapka goldrim (ogolnie itemy ktore zalatwiaja ci resy, staty i hp) i 3x quicksilver flask.
Jesli attack build, to przygotowujesz sobie OP levelingowe bronie co kilka/nascie leveli, np 2h axy libsplit-wideswing-cauteriser do tego Meginord's gridle, le heup of all.
Jak caster to lifespring na poczatek, potem przenosisz sie do 6L, albo jak sie oplaca to pozniej reverberation/amplification Rod - jelsi build korzysta z +1 wbudowanych supportow.
Z lukiem sie biega chyba stormcloud->Tempest bow.

Biegniesz przed siebie i bijesz wieksze (szczegolnie blue) packi ktore napotkasz, olewasz side questy. Plan jest taki zeby zawsze byc na quicksilver flasku i zabijac paczki mobow jednym ciosem. Trzymasz sie tak, zeby na poczatku byc 3lvl ponizej zony w ktorej biegniesz, pozniej 4 lub 5. Olwasz itamz, bo przeciez masz. Tylko biegniesz.


Tl;dr - zakladasz op itamz, sluchawki na uszy i napierdalasz az do map dobiegniesz:
"Put on headphones on and press play,
Sheryl Crow, James Blunt and motherfuckin' Ace of Base"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 11:10 
Cytuj  
Jak tam liga? Ja pierwszy raz dobijam do 90 lvlu, w tej lidze droply mi 3 exaltedy, co wyczerpuje mojego farta na 3 nastepne ligi :) Chciałoby się pierdolnąć guardianów, ale nie wiem czy starczy mi cierpliwości.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 20:26 
Cytuj  
W tej lidze wyjątkowo łatwo lvlować dzięki mapce harbringer t 15- robi się taką mapkę w party i exp leci niesamowicie, ja chyba w końcu zrobie 100 :)
A exalty są wyjątkowo mało warte - w poprzedniej lidze były warte 100c , teraz już tylko 20+ c - ludzie potrzebują chaosy na mapki

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 22:48 
Cytuj  
bo tak zawsze jest ze exalty drozeja im dluzej trwa liga. ludzie zawsze potrzebuja chaosy na mapki :) chociaz taniej rolowac scourami i alchami.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2017, 22:51 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
alchami.

Orb of binding!

93lvl zaraz (jak mi sie bedzie chcialo pobiegac jeszcze) i nie widzialem exalta na oczy, 9 shardow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 00:25 
Cytuj  
@tomu
- nie podziękowałem za rady w expieniu alta- dzięki :)
- kup kilka mapek Harbringera, za 1 mapkę na 93 lvl masz koło 7 %, za całe party ponad 40 % a to niecała godzina grania- w tym czasie ex uzbierasz z shardów
- koszt takiej mapki - około 18c zwraca sie w currency i innych mapkach, które możesz sprzedać

na 92 lvl ( doczytałem, że dobijasz 93) to 1 mapka coś koło 9 % , jak dobrze pamiętam- razy 6 za party - czyli pewnie z 1 mapka i masz 93

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 07:00 
Cytuj  
Serart napisał(a):
Jak tam liga? Ja pierwszy raz dobijam do 90 lvlu, w tej lidze droply mi 3 exaltedy, co wyczerpuje mojego farta na 3 nastepne ligi :) Chciałoby się pierdolnąć guardianów, ale nie wiem czy starczy mi cierpliwości.


Liga nawet fajna. Co prawda nie udało mi się tym razem pograć dużo ale... dobiłem witchkę na SRS do osiemdziesiątego któregoś tam levela (co jak na mnie stanowi spore osiągnięcie - zazwyczaj nudzę się szybciej). Ten cały Harbinger ok, pasuje mi dużo bardziej niż Breach no i plus za nowe orby (szczególnie of Ancients podniósł mi ciśnienie - wywaliłem ich ze dwadzieścia parę i nic, a szwagier który gra teraz na moim steam koncie wrzucił 3 na tarczę i ... Tukuhama... /facepalm). Z exaltami też wtopa - jeden wypadł, drugiego zarobiłem za jakąś kartę i... nie mogłem ich sprzedać później, a w handlu nikt tego nie chciał tylko chaosy. Może w następnej lidze pogram więcej, do tego czasu powinienem mieć już lepsze łącze bo teraz strasznie mi rwało.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 12:11 
Cytuj  
Fajne że dali w tej lidze łatwe challenge, udało mi się pierwszy raz wbić 40/40. No i zrobiłem 97 lvl właśnie, a to głównie zasługa bardzo dobrego buildu.
Teraz trochę przerwa w levelowaniu, chce ubić Shapera kilkanaście razy by wprawy nabrać. Może zrobię potem lvl 100, to byłoby coś :)

http://i.imgur.com/sWtMxXM.jpg


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 14:19 
Cytuj  
No jestes w polowie drogi, wiec przy dobrym rollowaniu teraz i bezmozgim grindzie osiagniesz 100 ;]


PS. /rzyg


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 16:25 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Fajne że dali w tej lidze łatwe challenge,

Nie słuchajcie go :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2017, 18:48 
Cytuj  
Nie no w sumie do poznych dwudziestek to sie samo robi. Za zadnym nie biegalem, wiec nie mam bzdur typu "kill theese unique monsters" czy "kill vaal side area bosses", lockboxow, essence itd i zrobilo sie samo 26.
Na 36 pewnie trzeba sie cos postarac, ale wiele z tego to kwestia waulty i kupienia sobie, wiec koniec koncow grind jak ktos sie uprze.

Ja tam juz mysle o nastepnej lidze i nowej postaci. Ale bedzie to musialo byc cos OP tier0 bo czesc gearu mam teraz bardzo mocna i jakby wydac cala walute na ringi to jest moja najsilniejsza postac ever (przynajmniej na na papierze).
Bede robil cos co szybko biega moze cos z lukiem, moze mi sie jeszcze zachce teraz rangerke levelowac dla wprawy i sprawdzenia "miodnosci".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2017, 08:50 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
szwejos napisał(a):
Fajne że dali w tej lidze łatwe challenge,

Nie słuchajcie go :)


Lol jak się słabo zna język angielski to i challenge się trudne wydają :D
Serio GGG tym razem dało je jak na tacy.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2017, 09:12 
Cytuj  
szwejos tu język nie ma nic do znaczenia- to może napisz ile wydałes chaosów żeby trafić Perandus Trove :)
Ale muszę powiedzieć , że wczoraj gość za darmo dawał Echoing Shrine :)
Tak jak napisał tomu- do 20+ leci samo, potem to już farma, kupa szczęścia i chaosów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.