mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 12:31 
Cytuj  
Piszpan wkleisz builda do swojego EA z poprzednich lig?


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 12:38 
Cytuj  
dmg miales z ascedancy a tak to leciales w strone marudy i brales all nodki z hp, regen, aoe, fire dmg. dmg byl nieziemski i mialem cos kolo 8k hp i regen kolo cos 800 hp na sec. jedyny problem to st musiales albo zakladac conc na bossy albo miec drugi zestaw luk plus quiver pod st.

drzewko masz tutaj ale itemy itd. ktos mi dawno pozabieral bo zawsze oddaje all na koniec ligi.



_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 12:54 
Cytuj  
Dzięki właśnie o drzewko mi chodziło bo pamiętam, że trochę inaczej budowałeś je niż moje:
Spoiler:

a wracam do tego buildu i chce go zrobic jeszcze lepszym :P


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 00:37 
Cytuj  
Pograłem trochę i stwierdzam, że to gra nie dla mnie. Niestety choć mechanika i pomysły mają dobra, a miejscami bardzo dobre to jednak system F2P jest dla mnie zbyt odpychający aby dalej coś próbować.
Wrócę sobie dla odmóżdżenia do D3 i przyjrzę się temu GD.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 01:36 
Cytuj  
No F2P sprawdza się gdzieś tak do ok. 80 lvl. Potem do handlu i lootu potrzebujesz mnóstwo dodatkowych zakładek, by gearowanie szło w miarę płynnie. Szkoda, że tak uparcie nie chcą tego AH, no ale cóż - ich wybór. Ja w sumie tylko kupuję, nic nie sprzedaję, bo zwyczajnie szkoda mi na to czasu, a klamotów w stashu trzymać nie lubię.

Gdzie na forum zostało fajnie napisane:

Cytuj:
expectations:
1. I paste whisper message from poe.trade
2. get invited by seller to party
3. go to hideout
4. trade
5. "ty ss"
6. "ty ss"
7. Leave party/seller's hideout

reality:
- the user is AFK
- the user is not online
- the user is in a map and I need to wait for 10 minutes
- the user sold the item but doesn't tell me so I sit there like a fool waiting for a response
- the user takes off the item and puts it for a higher price
- the user made a mistake, lol
- the user is simply showing off
- the user is manipulating something


Nie wiem, może za dużo przyzwyczajeń z WoWa, gdzie wystawiało się klamoty na sell, out z gry i po kilku godzinach zbierało się golda :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 03:09 
Cytuj  
AH i system mailowy ( lub offline hideout trade npc-e ) bardzo by ułatwił życie, to jest pewne. Niestety GGG nie wprowadza tego bo się boja że masowa dostępność handlu popsuje grę.

Co do F2P i niemożliwości handlowania to się nie zgadzam, na pewno jest utrudniona i ograniczona, ale nie niemożliwa. Z braku dużej ilości tabów należny się skupić wyłacznie na itemach o wartości powyżej 10c, nie ma żadnego sensu handlować tańszymi. Przygotowanie handlu wymaga sporo wysiłku, to nie jest WoW na pewno. O ile kupno jest łatwe i względnie proste przy F2P, przy sprzedaży trzeba się trochę ogarnąć i poznać przydatne narzędzia:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/172710

https://youtu.be/JhOhb0xUTDM

To jednak nie zmiana faktu iż wycena wielu itemów wymaga doświadczenia i ogrania. O ile można względnie łatwo wycenić itemy unique, to już rare nie jest to takie proste.
Sporo czasu i zapytań na poe.trade z rożnymi parametrami potrzeba by sprawdzić dokładny zakres wartości itemu.
Do zgrubnej oceny unique sie przydaje:

http://poe.ninja/bsc/unique-armours

Tak czy siak jest to wszystko bardzo NIE user friendly i wymaga sporo wysiłku. Premium stashe z sztywna ceną na tab banalizują i wielokrotnie przyspieszają wystawianie itemów, ale nie podpowiedzą właściwej ceny. Nawet do głupiego zakresu i tierów suffixów / affixów potrzeba makra lub zewnętrznych stron www.

https://www.youtube.com/watch?v=CbC_Sg53kTM


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 11:20 
Cytuj  
No właśnie zastanawiam się dlaczego GGG uważa,że handel popsuje grę- skoro on i tak jest, a jest totalnie popieprzony -Vences dokładnie zacytował jak to wygląda- najogólniej - strata kupy czasu. Ja dalej uważam, że jest zupełnie odwrotnie- wprowadzenie AH nie tyle przyciągnęłoby graczy co zatrzymałoby tych co właśnie koło 80 lvl rezygnują bo dochodzą do swoistej ściany- w wh masa unique, currency i nie wiadomo co z tym robić a jednocześnie czuje się potrzebę wymiany sprzętu na lepszy.
Ja przekonałem się już dawno temu - fajnie na forum napisać- jestem starym graczem lubię handel jak w D2, gram tylko pvp- inne formy gry są dla mięczaków - potem w trakcie gry najczęściej taki gracz siedzi w grze i sadzi drzewka, gdy gildia potrzebuje go na pvp udaje , że jest afk.
Zdaje się, że Chińczycy wprowadzają jakąś formę AH do POE u siebie- taki powinien być kierunek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 11:23 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Pograłem trochę i stwierdzam, że to gra nie dla mnie. Niestety choć mechanika i pomysły mają dobra, a miejscami bardzo dobre to jednak system F2P jest dla mnie zbyt odpychający aby dalej coś próbować.
Wrócę sobie dla odmóżdżenia do D3 i przyjrzę się temu GD.


Lol, PoE ma najlepszy na rynku model F2P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 11:45 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Niestety choć mechanika i pomysły mają dobra, a miejscami bardzo dobre to jednak system F2P jest dla mnie zbyt odpychający aby dalej coś próbować.


Odpycha cie fakt ze nie placisz np. 15 dolcow miesiecznie za gre bez ograniczen? Jezeli to pomoze, to moge numer konta podac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 12:18 
Cytuj  
Lmfao.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 13:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Farin napisał(a):
Pograłem trochę i stwierdzam, że to gra nie dla mnie. Niestety choć mechanika i pomysły mają dobra, a miejscami bardzo dobre to jednak system F2P jest dla mnie zbyt odpychający aby dalej coś próbować.
Wrócę sobie dla odmóżdżenia do D3 i przyjrzę się temu GD.


Lol, PoE ma najlepszy na rynku model F2P.

Może jeśli zawęzimy do samych h&s to ok, bo jeśli chodzi o ogół gier f2p to jest dość słabo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 13:18 
Cytuj  
Oo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 14:09 
Cytuj  
Zaraz, zaraz. Czy ten koleś narzeka na model f2p gdzie praktycznie kupuje się kosmetykę nie wpływającą kompletnie na grę aby utrzymać działanie serwerów online i development gry?
Well sir, congratulations.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:01 
Cytuj  
Niektórzy tak mają ,że lubią gry z f2p z IS - wtedy kupują miecze +15 i są MISZCZAMI na serwerze.
Jedni lubią dojść w grze samemu do wszystkiego , inni lubią coś łatwiej zdobyć i potem gankować tych, którzy nie idą po najmniejszej linii oporu :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:16 
Cytuj  
raggnarok - Nie no ale nadal jest to gra F2P - we wszystkie gry oparte na tym modelu płatności jakie przyszło mi grać dość szybko mnie odrzuciły. Dlatego też najdłużej przytrzymały mnie gry, za które zapłaciłem raz(ewentualnie plus dodatek) i koniec.


tomugeen - eee ? Gdzie ja płacę miesięcznie za grę ?
Po prostu cała gra jest dostosowana pod F2P i to mi nie odpowiada. Tylko tyle albo aż tyle.


Vences - Co jest dość słabe ?



Oyci3C napisał(a):
Zaraz, zaraz. Czy ten koleś narzeka na model f2p gdzie praktycznie kupuje się kosmetykę nie wpływającą kompletnie na grę aby utrzymać działanie serwerów online i development gry?
Well sir, congratulations.

Nie narzekam, a jedynie wypowiedziałem się co i jak oraz dlaczego. Krótko i zwięźle.
Narzekanie zostawiam tobie i reszcie zgredów na forum :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:21 
Cytuj  
W PoE kosmetyki się nie kupuje. Natomiast kupuje się tonę różnych tabów, które po czasie wychodzą drożej, niż gra AAA. Taki urok gier f2p.

Cytuj:
Dlatego też najdłużej przytrzymały mnie gry, za które zapłaciłem raz(ewentualnie plus dodatek) i koniec.


I tak powinno wyglądać PoE. b2p dajmy za 40€ + tylko kosmetyka w IS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 17:06 
Cytuj  
Co wy obaj, za przeproszeniem, pierdolicie?

"I tak powinno wyglądać PoE. b2p dajmy za 40€ + tylko kosmetyka w IS" LOL. Ale wiesz, ze tak to juz teraz wyglada, tylko ze nie placisz tych 40Euro, bo masz wszystko oprcz kosemtyki za darmo /facepalm

"Nie no ale nadal jest to gra F2P - we wszystkie gry oparte na tym modelu płatności jakie przyszło mi grać dość szybko mnie odrzuciły." Dawno wiekszej durnoty nie czytalem. Co z tego, ze to jest gra F2P? Jakie to ma w ogole znacznie? PoE to gra o jakosci normalnych gier sprzedawanych za 60$, tyle ze jest za darmo.

"Po prostu cała gra jest dostosowana pod F2P." ROFL. Tego to juz w ogole nie mozna skomentowac czyms innym niz smiechem. Nie masz chlopie zielonego pojecia o czym piszesz. Zamilknij, plz, bo sie osmieszasz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 18:35 
Cytuj  
Chłopakom podoba się gówno zwane D3, na siłę szukają wad w PoE bo ta darmowa gra jest w każdym aspekcie lepsza. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:00 
Cytuj  
Lol'd xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:01 
Cytuj  
XD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.