mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 00:12 
Cytuj  
Na szczescie w Diablo 3 pewnie takich herezji nie bedzie. Bedziemy sie rozkoszownac wielowatkowa fabula na poziomie Planascape Torment, itemy beda levelowac z postacia zebys nie musial ich zbierac bo to przeciez nudzi po godzinie a czarodziejki beda biegac nagie bo "czarujom". :)

W sumie zajebisty pomysl z levelujacymi itemami. W D3 i tak postac i skille leveluja same bez zadnej ingerencji ze strony gracza coby sie biedaczek casual nie spocil i zabardzo nie zamyslil to staty na itemkach tez by mogly, zbierasz raz na poczatku i mozesz pierdolic te wszystkie potworki i skrzynie.. po co to komu. :) ot.... kwintesensja HnS by Nobrainer. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 06:03 
Cytuj  
Okej okej, ale tutaj starajcie sie nie robic smietnika.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 08:24 
Cytuj  
@Kabraxis
Thx, sprawdze jak wroce na chate, ale zdaje mi sie ze wzielem kamyczek od niej. Problem w tym ze dalej zaden quest mi sie nie pojawil, a przeczyscilem cala okolice z moobkow :P.

btw. nie ogarniam Passive skilli w tym, jak zobaczylem to cala siatke prawie sie zesralem z wrazenia. I tak sobie mysle... limit lvl to kurwa bedzie 1000?:D

btw2. na jakiej zasadzie sa przydzielane skille do uzycia?;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:21 
Cytuj  
Jesli ktos ma kluczyk to poprosze, ciekawy jestem na co spuszcza sie Kabraxis :)


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 09:27 
Cytuj  
Na stopy. :o

Jakaś open beta jest planowana ? Bo znajomy męczy kichę o moje konto. :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 12:25 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Jesli ktos ma kluczyk to poprosze, ciekawy jestem na co spuszcza sie Kabraxis :)


Kabraxis nad niczym sie nie spuszcza. Tak jak napisalem gra jest fajna ale nieskonczona, trzeba tez brac poprawke ze to gra indie. Niemniej jednak podoba mi sie.
Wszystkim tym co chca sobie poprostu sprawdzic i pograc bo im sie nudzi proponuje poczekac na open bete.

"Thx, sprawdze jak wroce na chate, ale zdaje mi sie ze wzielem kamyczek od niej. Problem w tym ze dalej zaden quest mi sie nie pojawil, a przeczyscilem cala okolice z moobkow"


jesli wzailes kamyczek to next quest to "Medicine Chest" na mapce "Terraces". Skrzynka dropuje z superunique zombie z taka czerwona aura - przewaznie jest pod koniec mapy na plazy przy rozwalonym statku. Quest chyba nie pojawia sie sam z siebie i dlatego jest problem. Pojawi sie po podniesieniu itemka ale NPCe powinni miec taki topic rowniez w dialogach - po pogadaniu pojawi ci sie quest w q logu.

"btw. nie ogarniam Passive skilli w tym, jak zobaczylem to cala siatke prawie sie zesralem z wrazenia. I tak sobie mysle... limit lvl to kurwa bedzie 1000?"
Limit to 100 a passivow jest dokladnie 750 sztuk. Ale nie patrzylbym teraz na to drzewko za bardzo bo bedzie ono calkowicie zrevampowane. Min. juz moze w nest patchu kazda klasa bedzie startowac w innym punkcie (teraz all startuja na srodku) zeby latwiej bylo dojsc do najfajniejszych rzeczy, ktore przewaznie sa gleboko na koncu pajeczyny (np. wybuchanie minionow po smierci z aoe fire dmg, czy przenoszenie buffow swoich na cale party, itp..)

"btw2. na jakiej zasadzie sa przydzielane skille do uzycia?;p"

Znajdujesz Skill Gem, wkladasz w socket odpowiedniego koloru = masz skilla. Gem sobie leveluje wraz z toba (nie trzeba go uzywac - wystarczy ze jest wsadzony) i skill sie robi coraz potezniejszy. Gemy maja wymaganie co do lvlu postaci i statow wiec zeby np jako Wiedzma uzywac jakis gemow z STR albo DEX to trzeba to zaplanowac sobie wczesniej i odpowiednio przydzielac passivy na pajeczynie bo staty w PoE rozdziela sie nie jak w Diablo (5 pkt co lvl) tylko kazdy passive wziety to odpowiednia ilosc (+STR, +DEX, +INT dla postaci, kazda klasa mimo ze drzewko passive jest to samo ma te wartosci rozne).
Sa jezcze linki (laczenia) miedzy socketami oraz suport gemy ale one nie pojawaija sie chyba przed lvl 20 wiec narazie je zostawie bo to conajmniej drugie tyle pisania. Ale mniej wiecej dziala to jak Runestones w Diablo 3 (zmieniasz wlasciwosci skilla) tylko ze tutaj mozesz do jednego skilla podpiac XX efektow lub XX efektow rozdzielic pomiedzy XX skilli itd.. ogranicza cie tylko szczescie do dropa, ilosc i kolory socketow i twoja kreatywnosc (oraz narazie ilosc zaimplementowanych skilli). Nie warto z tym przesadzac btw. bo przy podpinaniu i augumentowaniu skilli gra dynamicznie przelicza koszty many w gore wiec mozesz skonczyc ze skillem ktory wyproznie ci mana pool po dwoch castach etc... Niektore kombinacje atm sa mega OP ale to jest CB. :)
Ja np. na 35lvl Rangerze mam podpieta pod Split Arrow efekty: Ricochet, Multiple Projectiles, Cold Damage and Slow, Knocback, Chance to Pierce i Life Leech - a i tak nie moge przejsc "Hella". :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 16:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wszystkim tym co chca sobie poprostu sprawdzic i pograc bo im sie nudzi proponuje poczekac na open bete


O, a to czemu? Wlasnie taki moment jest najciekawszy, poza tym biorac pod uwage ze to indie - moze sie okazac ze nigdy nie ujrzy finalna wersja swiatla dziennego.


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 16:48 
Cytuj  
Bo jest we wczesnej becie atm. Nie nawet polowy zawartosci ktora bedzie na launch, jest bardzo duzy dysbalans klas, itp...
Tak jak pisalem wczesniej, osoby ktore nie siedza mocno w HnS i szukaja tylko czegos dla zabicia czasu moga sie zrazic poprostu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2011, 17:07 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
moze sie okazac ze nigdy nie ujrzy finalna wersja swiatla dziennego.


Ujrzy ujrzy, jakis czas temu ogladalem/czytalem (nie pamietam) wywiad z tworcami i tam powiedzieli, ze maja szczescie bo maja b.bogatych znajomych ktorzy sponsoruja projekt. Jaki to poziom znajomosci to nie wiem, ale gierke dlubia juz od ~4-5lat :) Open beta pewnie bedzie za kilka miesiecy, ogolnie ten ich system losowania jest zjebany - nadal nie dostalem klucza, skandal. Raz na sto lat czlowiek chce pograc w closed becie i nie dadza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 08:43 
Cytuj  
Nie wiem czy to zmienia ale sporym minusem jest system questow. Brakuje wersji dla debili z wykrzynikiem nad lbem ze ktos chce ci dac questa. Trzeba chodzic i gadac a i tak nie zawsze wpadnie quest. Wiec po prostu sie chodzi i grinduje na chama po lokacjach z nadzieja ze znajdzie jakis Item ktory zapoczatkuje quest:p

Dungeony wygladaja slicznie i klimatycznie(przynajmniej ten pierwszy, cos tam na T:p). Ale kurwac, sa srednio grywalne. Jest w uj malo miejsca a potworki kitraja sie "za sciana" tak ze gowno je widac(najczesciej te strzelajace) i trzeba troche na slepo machac kursorem.

A ten pierwszy Fireball(czy jak to sie zwie;p) dla templara jest chujowy ;[.

EDIT: Zacząłbym przecinków w końcu używać ;f

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 12:43 
Cytuj  
Nie wiem czy gramy w ta sama gre ale u mnie sa DUPNE wykrzykniki nad NPCem, ktory daje questa i ktory go konczy i daje nagrode. Dodatkowo wykrzykniki sa nad NPCtami, ktorzy maja "komentarz" do questow innych NPC. System IDENTYCZNY jak w Diablo 2.
ATM jest tylko jeden quest ingame, ktory zaczyna sie z dropa i jeden, ktory zaczyna NPC poza miastem. System dziala rowniez tak ze nawet jesli nie pogadasz z NPCem i nie masz q w qlogu to jak zrobisz objective to quest ci sie aktywuje bez rozmowy.

Dungeony sa rozne. Mniejsze, wieksze. Wezsze, szersze. Najmniej miejsca jest w jaskiniach wszelakich (choc zdazaja sie duze pomieszczenia) i w Prison. Najwiecej w dungeonach actu drugiego poniewaz sa to przewaznie ruiny itp. a nie jaskinie. Dla mnie zreszta ta klaustrofobia doskonale "robi" klimat.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 12:55 
Cytuj  
Lulz, ja mam wykrzykniki tylko w momecie jak koncze questa :P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2011, 14:39 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Lulz, ja mam wykrzykniki tylko w momecie jak koncze questa :P

Pewnie nie głupim by było "pogrzebać" w opcjach może? Może jest jakaś włączajka/ wyłączajka tego?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2011, 14:50 
Cytuj  
Ni mo.

No nic, tepe latanie i tluczenie mobkow nie rozni sie wiele o tepego latania za questem i tluczenia mobkow :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2011, 09:48 
Cytuj  
Ktos ma jakies porady co do templara? Bo jak narazie robie go na czolg z dwureczna bronia ktory potrafi tez jebnac jakims czarem (Freezing Pulse :P). Fireball(czy jak to sie nazywa), jest chujowy, wlasnie dostalem kamyczek na jakies blyskawice skacze z moobka na moobka, sie obaczy co to jest;].

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:35 
Cytuj  
Fajna giera - fajnie zrobiona, przyjemnie się gra, choć nie jestem jakimś fanem H&S ani żadnym fanbojem D3, PoE, Torchlight2. Taka sympatyczna gierka do popykania.
Tylko od razu nurtuje mnie jedno - co będzie w item shopie? Bo jak jest napisane - gra ma być "darmowa"

Czy to będzie content w stylu Hellgate London?
Czy to będą klasy do kupienia z np. dwoma darmowymi?
Czy będą to zablokowane skille pasywne, albo będzie trzeba coś opłacić żeby nosić rare/elite?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:45 
Cytuj  
Jak nie jestes fanbojem h'n's oddawaj konto!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 00:32 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Fajna giera - fajnie zrobiona, przyjemnie się gra, choć nie jestem jakimś fanem H&S ani żadnym fanbojem D3, PoE, Torchlight2. Taka sympatyczna gierka do popykania.
Tylko od razu nurtuje mnie jedno - co będzie w item shopie? Bo jak jest napisane - gra ma być "darmowa"

Czy to będzie content w stylu Hellgate London?
Czy to będą klasy do kupienia z np. dwoma darmowymi?
Czy będą to zablokowane skille pasywne, albo będzie trzeba coś opłacić żeby nosić rare/elite?


Cytuj:
Completely free to download and play. Supported by ethical microtransactions.

Path of Exile is completely free to play - no upfront costs or monthly fees are required to enjoy 100% of the game content.

To fund the development and maintenance costs of the project, we plan to let players purchase aesthetic perks for their characters such as:

Additional character animations (for example, taunts or PvP victory animations)
Dyes and item skins
Alternate spell effects
Social pets

We will also offer some optional paid services such as:

Inter-realm/inter-account character transfers
Character renaming

You’ll notice nothing in the list above confers an actual gameplay advantage.


http://www.pathofexile.com/about/

Ogolnie TYLKO KOSMETYKA i features do konta takie jak transfery postaci. Zobaczymy na ile sie z tego wywiaza.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 07:32 
Cytuj  
Jeśli ktoś posiada kluczyk to poproszę - pograłbym bo słyszałem dobre opinie a już nie mogę się doczekać D3 ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 08:16 
Cytuj  
Czy każda osoba, która dostałą się do bety może wysyłać zaproszenia ? Bo jakoś nie widzę tego na koncie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.