mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 10:16 
Cytuj  
moj build wyglada tak: click, teraz sie bawie w maksowanie pasywek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:31 
Cytuj  
O a w to wrzuce refunda z H1Z1 :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:59 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Wczoraj przeszedlem dungeona w II akcie z 3 bossami, naprawde dlugi i wymagajacy content.
Gdyby nie to, ze nowy portal byl praktycznie zaraz po wyjsciu, to dzisiaj bym musial na nowo przeciskac sie przez calego dunga ;)


Arcovian Undercity? Czy może Steppes of Torment? Ten drugi jest dalej i mniej więcej w 2/3 dostajesz Skeleton Key aby otworzyć bramę do dalszej części podziemi. SoT jest ... trudny, lepiej iść z solidnym gearem i min. 35 poziomem (bossy 42&43).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 12:26 
Cytuj  
Undercity chyba. Nie mam teraz jak sprawdzic, a dokladnie nie pamietam ;)
Chyba ze 4 poziomy dungeona byly, na kazdym poziomie byl jeden z bossow do questa.

Podoba mi sie to, ze trzeba grac z glowa i nie zuzywac na pale potionow, bo sa strasznie drogie w porownaniu do innych gier.
Nie raz wole pobiegac gdzies za filarem, zeby hp sie zregenerowalo z kondycji niz tracic flaszki.

Jest jakies miejsce/boss, gdzie warto pofarmic w okolicy 30 lvl?
Z tego co zauwazylem, to farmienie bossa aktu I nie oplacalo mi sie za bardzo, bo schodzilo mase flaszek, a nie dropil jakos bogato.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 13:20 
Cytuj  
Najlepiej robić fabułę i potem coś farmić tzn "ukryte dungi". Arkovian Undercity k,a chyba moby na 35lvl a Steps of Torment 40+.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:21 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Jest jakies miejsce/boss, gdzie warto pofarmic w okolicy 30 lvl?
Z tego co zauwazylem, to farmienie bossa aktu I nie oplacalo mi sie za bardzo, bo schodzilo mase flaszek, a nie dropil jakos bogato.


Depraved Sanctuary. Wyjdź riftem w Burrowitch Outskirts, dojdź do drogi, rozwal kamienny murek i podążaj ścieżką w prawo. Dojdziesz do polanki na której będzie masa kultystów i drzwi do nowego dunga. Ostatnia komnata ma kilka skrzynek, a po drodze jest sporo hero'sów i boss.

Dobre miejsce do farmy jest tez zaraz na zachód od głównego obozu w górach (z głównej ścieżki pod górę) - jest tam jaskinia z bossem i kilkoma hero. Smuggler's Pass też jest niezły.

Powyżej 40 poziomu to warownia orków w drugiej części 2 aktu (po wyjściu już ze Smuggler's Pass) - daleko na wschód po wyjściu z jaskiń (nowe tereny oddane w ostatnim build'zie).


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:25 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
D3jviD napisał(a):
Depraved Sanctuary. Wyjdź riftem w Burrowitch Outskirts, dojdź do drogi, rozwal kamienny murek i podążaj ścieżką w prawo. Dojdziesz do polanki na której będzie masa kultystów i drzwi do nowego dunga. Ostatnia komnata ma kilka skrzynek, a po drodze jest sporo hero'sów i boss.


Znalazlem to miejsce podczas farmienia aktu I, ale nie mialem klucza do drzwi.
Skad go wziac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:29 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
yabaddi napisał(a):
D3jviD napisał(a):
Depraved Sanctuary. Wyjdź riftem w Burrowitch Outskirts, dojdź do drogi, rozwal kamienny murek i podążaj ścieżką w prawo. Dojdziesz do polanki na której będzie masa kultystów i drzwi do nowego dunga. Ostatnia komnata ma kilka skrzynek, a po drodze jest sporo hero'sów i boss.


Znalazlem to miejsce podczas farmienia aktu I, ale nie mialem klucza do drzwi.
Skad go wziac?


To jest quest. Jak pierwszy raz odznaczysz tego rifta po wyjściu z Flooded Passage to idąc wzdłuż drogi trafisz na dom, w którym będą Cultist Documents (czy jakoś tak). Po powrocie do obozu można to oddać u jednego NPCa w tej części za bramą (przy kowalu) - trzeba tylko uważać, bo jedną opcją dialogową jest ubicie NPCa, a drugie szantaż i w efekcie dostęp do dungeona. Wtedy dostaje się klucz. Z tego co wiem to klucz może też randomowo spaść z kultystów na tej polance ale to jest raczej rare drop.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:33 
Cytuj  
No to przyjdzie mi pofarmic i liczyc na szczecie, bo jako bad boy zabilem tego goscia w miescie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 21:26 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
vilhelm napisał(a):
chujnia, że nie ma serwerów oficjalnych do tego online....


Na to trzeba kasy, a tę grę robi kilku gości - gdyby nie wsparcie z Kickstartera to by pewnie nie powstała. Swoją drogą multiplayer działa i można ze znajomymi pograć w co-opie więc te serwery tak na prawdę nie są konieczne.


Trzeba trzeba, ale bez serwerów i trzymania tam postaci ala battlenet w celu ochrony antycheat to multiplayer raczej słaby :-/


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 21:41 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):

Trzeba trzeba, ale bez serwerów i trzymania tam postaci ala battlenet w celu ochrony antycheat to multiplayer raczej słaby :-/


Nie narzekam, znajomi również. Z randomami i tak nie gram. Tak dla porównania battle.net był dla mnie całkowicie zbędny w D3 - przeciągnął tylko proces produkcyjny i zapewne podwoił koszta. Zdecydowanie wolę profil GD gdzie 100% zasobów idzie na grę, a nie jej "otoczkę".


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 23:40 
Cytuj  
Ale i tak będzie się w to grało gorzej niż w "Diabolo Czy".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 23:59 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ale i tak będzie się w to grało gorzej niż w "Diabolo Czy".


Dlaczego? Mi osobiście (i paru innym, z którymi grałem) gra się dużo lepiej.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2015, 01:17 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Nie narzekam, znajomi również. Z randomami i tak nie gram. Tak dla porównania battle.net był dla mnie całkowicie zbędny w D3 - przeciągnął tylko proces produkcyjny i zapewne podwoił koszta. Zdecydowanie wolę profil GD gdzie 100% zasobów idzie na grę, a nie jej "otoczkę".


Mi tam nie chodzi o otoczkę tylko o to aby goście sobie save-ów nie edytowali.

Gierka wygląda spoko, pożyjemy zobaczymy.

A Diablo "czy" to crap kropka.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 09:56 
Cytuj  
Uch, z tym Steps of Torment to trochę chyba przegieli.. Robiłem wcześniej i było trudno ale wczoraj ledwo przelazłem. Od początku moby 44-46, hero i subbossy 49, a ostatni boss 50tka.. Nie wiem, może przykręcili śrubę wyższemu poziomowi trudności (gram na Veteran) ale wcześniej było mniej zgrzytania zębami, natomiast wczoraj qurwiłem na potęgę.

Ps. Na pociechę wpadły mi 4 nowe unikaty, w tym 2 z jednego (nowego) setu Redemption.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 10:42 
Cytuj  
Ładne podusmowanie tego co działo się z GD w 2014 roku. Nie mogę doczekać się marca/kwietnia. Trzeba będzie mało spać bo PoE, GTA V i jeszcze GD. Dobrze, że PoE i GD już kupione:).

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=18641


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 10:43 
Cytuj  
Ja sobie pykam w GD. Fajne :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 12:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja sobie pykam w GD. Fajne :)


No ba.. 8)

A ja farmuje set Alkamosa, amulet już mam. Naste przejście Steps of Torment.. zaczynam tracić temper.. :]


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 13:19 
Cytuj  
Nie chce ktoś pograć na Veteranie razem we 2 albo 3 osoby od zera:)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 13:27 
Cytuj  
Ja się chyba piszę. Ale ja dopiero dzisiaj kupiłem, jeszcze na steamie nie aktywowałem :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.