mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 21:46 
Cytuj  
Ale to nie o to w tym chodzi :) Nie potrzebuję dodatkowej przeżywalności bo nawet na ultimate mało co jest w stanie mnie uszczknąć. Ten atak pasował mi ze względu na sprzęt jaki mam i proce, które mi się na nim odpalają. Z resztą i tak mógłbym nic nie robić, stać w środku mobów i raz na jakiś czas rzucać War Cry (jeśli by było potrzebne). Generalnie chodzę nim i zbieram loot :D


_________________
For the pony!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 21:55 
Cytuj  
mialem na mysli to, ze biorac wendigo totem dostajesz i aoe dmg ktorego w tym buildzie brakuje, i dodatkowe survi ktore kompensuje brak tenacity of the boar :D owszem, mozesz czekac az cie cos pierdolnie, ale rownie dobrze mozesz sam to pierdolnac i zaoszczedzic czas, zwiekszajac clearspeed :D


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:01 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
mialem na mysli to, ze biorac wendigo totem dostajesz i aoe dmg ktorego w tym buildzie brakuje, i dodatkowe survi ktore kompensuje brak tenacity of the boar :D owszem, mozesz czekac az cie cos pierdolnie, ale rownie dobrze mozesz sam to pierdolnac i zaoszczedzic czas, zwiekszajac clearspeed :D


Heh, musiałbyś zobaczyć jak to działa. Uwierz mi, nie potrzebuję żadnego AOE. Rzucam War Cry i moby lecą na mnie i się one-hitują. Zbieram loot i idę dalej. Jak jest boss caster to trwa to faktycznie dłużej ale cóż, taki build - coś za coś.

Ps. Cały trick jest w typie Retaliation Damage, które mam - lightning przeskakuje na sąsiadujące moby więc wystarczy, że 1 mnie uderzy, a obrywa całe stado. Dlatego żadne aoe nie jest tu potrzebne. Z aurami ze skilli i sprzętu mam 86.5 k retaliation damage, a do tego base 25% reflect damage (mógłbym mieć więcej ale musiałbym zmienić sprzęt i devotions).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:14 
Cytuj  
Ja lecę z wendigo totem. Atm. mam 700% retaliation ale przy 75lvl no i wszystko pada.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:39 
Cytuj  
Ok a w którą klasę pakować najpierw? Co powinno być priorytetem i jak zacząć :)?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:44 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok a w którą klasę pakować najpierw? Co powinno być priorytetem i jak zacząć :)?


Powiedziałbym, że Shaman pierwszy - Mogdrogen's Pact do Oak Skin, podstawowy atak i przesiadka na Soldiera i jak najszybciej do Menhir's Bulwark.

Ale ostrzegam, ten build jest bardzo gear dependent - najlepiej jak masz w stashu odłożone chociaż kilka kawałków zbroi z retaliation damage (lightning, pierce, acid - w tej kolejności). Jak ja robiłem tę postać to najpierw leciałem na Acid bo miałem seta Perdition. Potem zacząłem zbierać Dawnguard, no a teraz Dawnbreaker.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:55 
Cytuj  
E, bez przesady. Wszystko czyścisz nawet na veteran do 40 lvl używając devouring swarm powoli idąc w stronę retaliation i armor/resist.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 22:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
E, bez przesady. Wszystko czyścisz nawet na veteran do 40 lvl używając devouring swarm powoli idąc w stronę retaliation i armor/resist.


No ale Devouring Swarm to przede wszystkim bleed - trzeba mieć sprzęt pod to, ja mówię o stricte buildzie opartym na retaliation. Oczywiście, że można to robić na różne sposoby. Co kto woli.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:00 
Cytuj  
Ale do 40 lvl po prostu wbijasz dev swarm do 20/20 a od 40 ściągasz. Przecież ostatnio raz zrobiłem i kładę wszystko właśnie tym kompletnie olewając sprzęt.
Poza tym do retaliation jest mnóstwo dobrego green gearu chociażby tarcza od ethereali która mi się udało zamienić na Bis purple bo mi wypadł :) Warto też kilka razy wyczyścić steps of torments i drugi Dungeon przed samym końcem gdzie się też skeleton key używa ale zapomniałem nazwę. Dzięki temu na 65 miałem już ponad 600% retaliation bez żadnej napinki i ez setów. Jedyny jaki miałem to ten 3 częściowy co daje res i nawet teraz w nim biegam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:06 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale do 40 lvl po prostu wbijasz dev swarm do 20/20 a od 40 ściągasz. Przecież ostatnio raz zrobiłem i kładę wszystko właśnie tym kompletnie olewając sprzęt.
Poza tym do retaliation jest mnóstwo dobrego green gearu chociażby tarcza od ethereali która mi się udało zamienić na Bis purple bo mi wypadł :) Warto też kilka razy wyczyścić steps of torments i drugi Dungeon przed samym końcem gdzie się też skeleton key używa ale zapomniałem nazwę. Dzięki temu na 65 miałem już ponad 600% retaliation bez żadnej napinki i ez setów. Jedyny jaki miałem to ten 3 częściowy co daje res i nawet teraz w nim biegam.


Luzik, tak jak pisałem - co kto woli. Ja miałem zebrany set Perdition więc od początku jechałem z acid, nie musiałem się bawić w respeca. Wersji z Devouring Swarm nie próbowałem na tym buildzie bo nie musiałem. Ale nie mówię, że to niemożliwe.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2016, 23:09 
Cytuj  
No ja zaczynałem od zera na HC i od razu na vet więc jeśli ktoś chce robić coś od początku z drzewkiem shamana to warto mimo wszystko devouring swarm.

Bo trzeba pamiętać że punktów klasowych respec nie można :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 09:04 
Cytuj  
aha czyli build niesmiertelny do tego nie trzbea nic robic bo moby zabijaja sie na reflekcie :) fajne te hc w gd. zrobilbym sobie postac w gd i skonczyl chociaz raz ale jak znwou mam pol godziny biegac po jakis murkach i szukac przejscia w krzakach to mnie cos pierdolnie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 09:16 
Cytuj  
Nieśmiertelny? Hm.. Mi się zginąć nie udało ale nadal robię ultimate więc nie mówię hop :) Nadal trzeba uważać gdzie się staje i czym atakuje przeciwnik - stanie w środku wrogiego seala czy pola kwasu lub trucizny to proszenie się o zgon.

No ale najfajniejsze jest to, że gra się przyjemnie i skutecznie zbiera loot. Na dodatek tak jak pisze Ociec można go zrobić nawet w oparciu o sprzęt z vendorow/za reputację. Dobry na początek i poznanie gry i świata.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 10:42 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
aha czyli build niesmiertelny do tego nie trzbea nic robic bo moby zabijaja sie na reflekcie :) fajne te hc w gd. zrobilbym sobie postac w gd i skonczyl chociaz raz ale jak znwou mam pol godziny biegac po jakis murkach i szukac przejscia w krzakach to mnie cos pierdolnie.

To jest loot hoarder poza tym na ultimate wszystko może Ciebie zabić. Wczoraj wiele razy musiałem spierdalać jak ze shrine wyjebało mi na mordę 3 czy 4 elite mobs z takimi affixami że nawet ten tank popuścił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2016, 22:53 
Cytuj  
Heh GD... W odstępie kilku sekund na trash mobach :O Pomijam ze od dawna nic.

Obrazek

Obrazek

Dopiero pierwsza czesc dawnguard :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 09:08 
Cytuj  
Gratki, mi juz tylko sledga brakuje, reszte mam.

Kurde, mogliby zrobić jakiś system zarządzania inventory z poziomu menu głównego bo na parunastu postaciach sprzęt trzymam, a i tak już się nie mieści. W jednej sesji średnio 2 torby lootu wynosze (fioletowe i noebieskie). Część się dubluje więc zostawiam lepsze no ale i tak stash trzeszczy w szwach.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 10:47 
Cytuj  
Przynajmniej sortować można ;)
Można jakoś szybko przenosić z inv do stash? Bo serio do tej pory nie wiem :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 10:52 
Cytuj  
Z shiftem :)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 10:58 
Cytuj  
Ale ten chest jest wyjebany, uważam że BiS dla mojego buildu razem z effect. Jeszcze wiem, że jest podobny amulet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2016, 22:37 
Cytuj  
Yabaddi gdzie formujesz itemki? Chamber of souls I steps of torments?
Właśnie wbiłem 85 na HC ulti i chce jeszcze pozbierać coś zanim skończę grę :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.