mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 08:45 
Cytuj  
Z racji, że już nie mogę wyedytować poprzedniego posta.. :roll:

Znalazłem kolejny niebieski itemek ale najciekawsze jest to, że w jego opisie jest spoiler dotyczący kolejnej (nieujawnionej jeszcze) profesji :D

Spoiler:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 10:18 
Cytuj  
Zaden to spoiler, bo o ile Arcanisty jakos oficjalnie nie oglosili, to wiadomo ze bedzie jedna z 2 ostatnich klas :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 10:24 
Cytuj  
pogralem i fajnie rzeczywiscie. muza zajebista wrazenia z combatu itd. gra dosyc latwa ale to poziom normal (nie szlo u mnie przelaczyc) pogralem lucznikiem i mi sie w sumie podobaja skille i ich rozwoj, gorzej z rozdawaniem statow tu jakby ktos nie mial pomyslu. combat spoko gra chodzi na full detalach dobrze. pytanie czy to bedzie jednak tez gra w stylu przejdz i zapomnij czy jednak farmienie itemkow i byc moze jakies pvp?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 12:44 
Cytuj  
Na bank poziomy trudności odblokują się z kolejnym przejściem gry. Farma itemów plus mody zmieniające wszystko :gra na lata.
btw, polecam TQ z modem Soulvizier. To taki mega ulepszony Underlord. Poziom trudności na normalu wymiata.
W Titana gram od lat z przerwami więc GD też pochłonie te kilkaset godzin.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:29 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Zaden to spoiler, bo o ile Arcanisty jakos oficjalnie nie oglosili, to wiadomo ze bedzie jedna z 2 ostatnich klas :)


No ja tego nie wiedziałem, ale za to wiem jak jest ze spoilerami - lepiej ludzi nie wkurzać ;) A wiadomo co będzie tą 2 klasą o której wspomniałeś?


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:42 
Cytuj  
pogralem sobie lucznikiem i byl spoko teraz magiem i juz gorzej mysle nad takim lucznikiem z petami od maga. a jak soldier?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 14:31 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Zaden to spoiler, bo o ile Arcanisty jakos oficjalnie nie oglosili, to wiadomo ze bedzie jedna z 2 ostatnich klas :)


No ja tego nie wiedziałem, ale za to wiem jak jest ze spoilerami - lepiej ludzi nie wkurzać ;) A wiadomo co będzie tą 2 klasą o której wspomniałeś?


Nightblade.

Cytuj:
Na bank poziomy trudności odblokują się z kolejnym przejściem gry. Farma itemów plus mody zmieniające wszystko :gra na lata.
btw, polecam TQ z modem Soulvizier. To taki mega ulepszony Underlord. Poziom trudności na normalu wymiata.
W Titana gram od lat z przerwami więc GD też pochłonie te kilkaset godzin.


Ja mam zainstalowanego Soulviziera a na to jeszcze Diablo2Immortal. Gra jest MOCARNA.

A piszpanowi chyba chodzi o to czy to bedzie gra ala PoE czy D3 z zamknieta ekenomia i serwerami - tutaj odpowiedz brzmi 'nie'.

PS. Mnie martwi brak synergii miedzy drzewkami., niby mozna laczyc ale od razu widac ze one sa zrobione na zasadzie 'kazdy sobie'. W TQIT bylo w uj synergii bo bylo w uj passive'ow to sie bralo main drzewko i passive z drugiego i powstawaly hiper kombinacje. Tutaj tego (narazie przynajmniej) nie ma.

Skilli tez malo (po 5-6?) to wyjdzie 25 aktywnych na cala gre?. Drzewka sa do wymiany i rozbudowy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 15:52 
Cytuj  
Taka mała kompilacja znalezionego unique stuffu

Spoiler:


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 16:40 
Cytuj  
fajne te itemki. btw. szuakm tej uczennicy i szukam i za uja nie moge znalezc jej w miescie, nawet w tej piwnicy pod klapa.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 17:09 
Cytuj  
Rozumiem, że kupiliście ten pakiet za $50 :P ?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 17:11 
Cytuj  
Oki, mają ode mnie 50$.
Demo GD odpaliłem po dwóch godzinach TQ, dlatego dostałem obuchem przez łeb. Żałuję, że na kickstarterze tak se im poszło... w porównaniu z innymi crapami, które zebrały po kilka baniek i od roku nawet nowego screena nie puścili.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 22:47 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
fajne te itemki. btw. szuakm tej uczennicy i szukam i za uja nie moge znalezc jej w miescie, nawet w tej piwnicy pod klapa.


Alpha, deal with it ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 00:02 
Cytuj  
ona jest w jednej z podziemnych korytarzy w Burrwitch Estates czy jakoś tak. musisz szukać drzwi w podłogach albo wejść do piwnic (takich drzwiczek pod ścianami domów).


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 05:22 
Cytuj  
Natrafił ktoś z was na informację jak długo ma potrwać alfa? Prawdę mówiąc to chętnie już bym dorwał się do beta testu, może dodadzą w nim 2 brakujące klasy :P

Zrobiłem dla odmiany soldiera (z petem leczącym od okultysty i obrazeniami chaos) - niby ok, ale jakoś bez rewelacji. Stricte Okultysta dużo bardziej przypadł mi do gustu. Muszę jeszcze tego "sapera" obadać..

A, na południowy wschód od Burrowitch jest region, w którym spotkać można Zealotów - niedaleko od tych ich "inkwizycyjnych" obozów jest wejście podziemne do Depraved Sanctuary - chyba najwyższy poziomem rejon alfy, moby mają 27/28 lvl (wchodziłem na 23). Niezły sprzęt tam się sypie ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 08:49 
Cytuj  
też kupiłem :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 12:43 
Cytuj  
Heh, zauważyłem jakiś czas temu, że w save'ach jest osobny folder/plik do obsługi shared stash'a. Osobno zaś zapisywane jest inventory postaci.. Jak komuś brak gotówki albo składników to .. można się pobawić ;)


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 15:56 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Natrafił ktoś z was na informację jak długo ma potrwać alfa? Prawdę mówiąc to chętnie już bym dorwał się do beta testu, może dodadzą w nim 2 brakujące klasy :P

Zrobiłem dla odmiany soldiera (z petem leczącym od okultysty i obrazeniami chaos) - niby ok, ale jakoś bez rewelacji. Stricte Okultysta dużo bardziej przypadł mi do gustu. Muszę jeszcze tego "sapera" obadać..

A, na południowy wschód od Burrowitch jest region, w którym spotkać można Zealotów - niedaleko od tych ich "inkwizycyjnych" obozów jest wejście podziemne do Depraved Sanctuary - chyba najwyższy poziomem rejon alfy, moby mają 27/28 lvl (wchodziłem na 23). Niezły sprzęt tam się sypie ;)


mozesz dokladniej okreslic gdzie to jest? szukalem dzis w dol i lewo od burrowig village ale za uja nie moglem znalezc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 16:36 
Cytuj  
czy po wyborze klasy jest wybór specjalizacji? smuggler to spec?
gralem tylko godzinę.
wiem że w tq były dual klasy


_________________
psn

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 16:41 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

mozesz dokladniej okreslic gdzie to jest? szukalem dzis w dol i lewo od burrowig village ale za uja nie moglem znalezc.


Teleportujesz się do Burrwitch outskirts i biegniesz na wschód (jeden kawałek murka przy drodze można rozwalić żeby było szybciej). Jeżeli otworzysz mapę to zauważysz taką małą ścieżkę dokładnie nad Flooded Passage Entrance- tamtędy dojdziesz do 3 campów summonerów i do wejścia do podziemi (za pierwszym razem po drodze miałem 3 różnych championów, później juz ich jakoś mniej generowało ale za to w samych podziemiach czasem generuje 2 niezłych unique badassów level 28.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 18:18 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Piszpan napisał(a):

mozesz dokladniej okreslic gdzie to jest? szukalem dzis w dol i lewo od burrowig village ale za uja nie moglem znalezc.


Teleportujesz się do Burrwitch outskirts i biegniesz na wschód (jeden kawałek murka przy drodze można rozwalić żeby było szybciej). Jeżeli otworzysz mapę to zauważysz taką małą ścieżkę dokładnie nad Flooded Passage Entrance- tamtędy dojdziesz do 3 campów summonerów i do wejścia do podziemi (za pierwszym razem po drodze miałem 3 różnych championów, później juz ich jakoś mniej generowało ale za to w samych podziemiach czasem generuje 2 niezłych unique badassów level 28.


chyba to znalazlem po dordze jakies fajne czampy wilkolaki jeszcze byly sumonery tez fajne ale na koniec mialem takie drzwi w skale ale nie dalo sie kliknac;/ 19 lvl mam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.