mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 13:12 
Cytuj  
3DMGAME-Grim.Dawn.Alpha.Cracked-3DM \o/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 15:58 
Cytuj  
:] Ciekaw jestem skąd to wynalazłeś raggnarok, mam nadzieję, że nie fail zawiruszony ;)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 16:00 
Cytuj  
Ja sciagalem ale wyjebalo mi error w rar file i nie chce mi sie drugi raz tbh, zreszta pewnie i tak albo by nie dzialalo albo jakis syf. Pewnie i tak to 2h grania. Zadowole sie relacjami ze to TQ2 i mi to wystarcza aby z niecierpliwoscia czekac na premiere.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 16:07 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
:] Ciekaw jestem skąd to wynalazłeś raggnarok, mam nadzieję, że nie fail zawiruszony ;)


Z innego forum, ktore podaje aktualne releasy :) Zawirusowane to moze byc jak sciagasz z jakiegos podejrzanego miejsca. Anyway, pogralem 30min, jest moc, o wiele lepsze pierwsze wrazenie niz mialem przy Titan Quescie.

Kabra, sciagnij se z tego tematu co mi wkleiles na pm, ale z serwisu "ul". Tyle ze tam chyba idzie 50kb max dla darmowych userow :D Zreszta, pewnie bedzie zaraz takze na "zatoce"... Ide grac :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 16:14 
Cytuj  
Musicie pisać jakimiś szyframi ;) Każdy chciałby zobaczyć ;)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 17:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kabra, sciagnij se z tego tematu co mi wkleiles na pm, ale z serwisu "ul". Tyle ze tam chyba idzie 50kb max dla darmowych userow :D Zreszta, pewnie bedzie zaraz takze na "zatoce"... Ide grac :P


Jest juz 'oficialny' thread.

Za 30 min bedzie na dysku... a mialem nie grac.. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 17:53 
Cytuj  
gief linkzora na pm plox


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 18:41 
Cytuj  
Pograłem, wbiłem 7 lvl soldier hc i...

- ja pierdole, jest moc (mięcho fruwa na prawo i lewo)
- otwarty pełen świat (przynajmniej tak to wygląda na początku)
- mało lootu (akurat na plus, że nie leci w pizdu jakiegoś krapu)
- nie leci kasa (nie wiem czy jej nie ma w ogóle, czy po prostu nie ma jej w loocie, bo u npc sprzedaje się stuff za golda normalnie)
- MUZA...ta w pierwszym mieście robi naprawę KLIMAT (mroczna, wolna, budująca klimat grozy)\
- system waypointów (a właściwie riftów), którymi można wracać do miasta (nie widziałem niczego takiego jak town portal)
- stuff jest zidentyfikowany (nie widziałem niczego do identyfikacji)
- 3 specjalizacje do wyboru po zdobyciu pierwszego awansu (wziąłem żołnierza, bo wydawał mi się najłatwiejszy do grania na początek).

Ogólnie to pierwsze przemyślenia jakie mi wpadły do głowy to takie, że pomimo, iż jest to można powiedzieć kolejna produkcja z gatunku "sieczki & rąbanki" to buduje coś zupełnie

innego i nowego. Grim Dawn jest, kurde nie wiem jak to nazwać słowami, mroczne, jakby z życia wzięte (pomijając moby ofc), takie dobre...hmm...dark medieval fantasy. Nie

wylatuje tona lootu z każdej ważki czy undeada. Feeling walki jest i czuć to pierdolnięcie.

I ogólnie...giera nie jest łatwa. Można paść naprawdę szybko i to już na samym początku. Butle hp i many nie lecą na pęczki (o ile w ogóle lecą), bo nie chcę nic mówić, ale do 7 lvl

chyba nie zdobyłem ani jednej. Może u vendora się kupuje, ale nie zagłębiałem się tak dokładnie.


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 19:20 
Cytuj  
Gra się jak na razie fajnie, ale optymalizacja kuleje jak cholera. Na najwyższych detalach chodzi jakby nie chciało.

Serio robi to 6 osób?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 19:24 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Gra się jak na razie fajnie, ale optymalizacja kuleje jak cholera. Na najwyższych detalach chodzi jakby nie chciało.
Serio robi to 6 osób?

Jeszcze nie zagralem ale imo technikaliow po alphie sie nie ocenia. Poza tym, wielkie tytuly AAA czesto optymalizacja kuleje w release, tu ktos sie stara zrobic cos fajnego to ofc tylko narzekanie.

btw. wyglada duzo lepiej niz jakis tam helsing...


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 19:45 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Gra się jak na razie fajnie, ale optymalizacja kuleje jak cholera. Na najwyższych detalach chodzi jakby nie chciało.

Serio robi to 6 osób?


Fakt, potrafi przyciąć ekran przy większej rzeźni


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:00 
Cytuj  
Pogralem chwile, ogolnie jestem laikiem w tym gatunku, bo nigdy nie byl to jakis moj ulubiony gatunek, ale imo feeling ogolnej rzezni i napierdalania jest super. Pod tym wzgledem chyba fajniej niz poe (chyba bo ostatecznie jakos mnie nie wciagnelo), ale poe chyba troche ladniejsze i bardziej "pelniejszy" tytul. Takie bardzo subiektywne i pierwsze wrazenie.

Na razie chyba tez brakuje troche animacji, ale pewnie dorobia.

Ogolnie zapowiada się na porządny tytul, bez głaskania gracza.


_________________
.


Ostatnio edytowano 19 maja 2013, 20:07 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:04 
Cytuj  
Kurwa pisac o optymalizacji w wersji Alpha... wodny delivers jak zawsze. Fpsy leca w dol jak jest wiecej wrogow - true ale imho nie warte wzmianki bo to alpha version. Ktokolwiek ma choc mgliste pojecie o developingu software wie jak 'Alphy' chodza. Az dziw ze ta chodzi i wyglada tak dobrze. Ogolnie mi sie wydaje ze oni wrzucili all obslugiwane efekty 'zeby wygladalo' bez wiekszych optymalizacji cieni czy tam particles - dlatego spada tak mocno przy wiekszej zadymie... w D3, PoE czy T2 tak sie nie dzieje (az tak bo ofc spada fps) bo sa zoptymalizowane choc troche.

PS. Gra sie zajebiscie. Full bedzie ultra wypas, mozecie mi wierzyc :)

Lamoon - jest portal - masz ikonke na UI dolnym kolo skill LPM/RPM. Potem w miescie wracasz za pomoca duzego rifta i masz tam dodatkowa ikonke portalu.

PS. Szkoda ze przeniesli z TQ rowniez smiesznie mala skrzynke - pierwsza rzecz do zmiany.

PS2. Ciezko sie gra bo drop marny i kasy nie ma na potki :)

PS3. Ile ta Alpha ma? caly Act1 czy jak? Na mapce widac chyba 7 Tp - to mnie wiecej tyle co caly Akt w TQ.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:23 
Cytuj  
mógłby mi ktoś wysłać linka do tej wstawki? :P napisałbym komuś na PM ale do kurwy nędzy nie da sie u mnie wysyłać PMów (zamiast wysyłać przenosi wiadomość do "Do Wysłania" i tyle...)


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS3. Ile ta Alpha ma? caly Act1 czy jak? Na mapce widac chyba 7 Tp - to mnie wiecej tyle co caly Akt w TQ.


caly a1

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Gra sie zajebiscie. Full bedzie ultra wypas, mozecie mi wierzyc :)


Też tak uważam. Aż dziw bierze, że tą grę robi 6 osobowe indie studio i alpha wygląda tak jak wygląda.

Wielki szacunek.


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 20:44 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
PS. Gra sie zajebiscie. Full bedzie ultra wypas, mozecie mi wierzyc :)


Też tak uważam. Aż dziw bierze, że tą grę robi 6 osobowe indie studio i alpha wygląda tak jak wygląda.

Wielki szacunek.


sporo tu elementow z TQ, ten sam silnik, ten sam schemat rozwoju postaci, identycznie rozwiazane mapki - nie radndomowe z randomowym spawnem mobkow, championy identycznie jak w TQ, itemizacja oparata na identycznych zasadach jak TQ w sumie to takie TQ 1.5 jedyna roznica polega na zmianie setingu z szeroko pojetej mitologii na dark fantasy? fakt 6 ludzikow musialo wlozyc w GD sporo pracy ale mieli mocne podwaliny, juz gotowe. tak czy inaczej jestem alpha milo zaskoczony.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2013, 23:39 
Cytuj  
Zjeby z Blizzarda powinny zagrac i sie uczyc jak sie robi ciekwawa itemizacje:

Obrazek

Fajny nie? :)

Ogolnie ta alfa przerosla moje oczekiwania. A wiecie ze jestem wymagajacy :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 00:21 
Cytuj  
Mowilem, ze warto na nia czekac :) Widac wyraznie, ze mocno nad nia pracowali i chcieli ja maksymalnie doszlifowac przed pierwszym publicznym pokazem tej gry. Ludzi w obecnych czasach nie obchodzi czy gra jest w fazie alfy, bety etc., jak juz moga w nia zagrac to 90% osob ocenia to juz jako ostateczny produkt, takze b. dobrze, ze to chyba najbardziej dopracowana alfa wersja gry jaka wypuszczono w ostatnich latach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 07:41 
Cytuj  
Przynajmniej człowiek jest spokojny, że wydane w ciemno pieniądze na tą grę prawdopodobnie nie będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto ;). Warto czasem wspierać niezależnych developerów.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.