mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 16:31 
Cytuj  
jak włączasz gre to zanim nacisniesz PLAY masz wiadomosci- tam pojawia sie że serwery down- ale to z opóźnieniem :(
ale to co jak przekrocze 2 godz to juz nie można refunda?
ja mam juz 2 godz a w grze bylem z 10 minut- wlicza czas od przycisku play , a ze nie można sie połaczyć to jednak czas " w grze" płynie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 17:10 
Cytuj  
no dobra ale jak wrazenia? poe/d3/gd ?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 18:22 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
jak włączasz gre to zanim nacisniesz PLAY masz wiadomosci- tam pojawia sie że serwery down- ale to z opóźnieniem :(
ale to co jak przekrocze 2 godz to juz nie można refunda?
ja mam juz 2 godz a w grze bylem z 10 minut- wlicza czas od przycisku play , a ze nie można sie połaczyć to jednak czas " w grze" płynie :)


Nie mam pojęcia jak do tego by Steam podszedł ale generalnie warunki refunda to 1) nie więcej niż 2 godz gry i 2) max 2 tygodnie od zakupu


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 19:34 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
no dobra ale jak wrazenia? poe/d3/gd ?


dopiero zacząłem więc sporo rzeczy jeszcze nie odkryłem, ale:
- graficznie chyba podobnie
- skille - sam decydujesz , które skile rozwjasz- primary , secondary itp, pasywki
- rozwój postaci- co lvl dostajesz 3 pkt , , które rozdajesz w atrybuty jak chcesz ( coś jak w d3)
- craft- dostępny od 40 lvl , ale z tego co widze to jest craft broni, armorów, alchemia, planting- czyli tez jakoes ogrodnictwo
- achievmenty za ktore sa nagrody- exp i waluta premium
- od 30 lvl enchanting
- itemów leci sporo
- dungeony- sa 2 wersje- normal i hard, przy czym jak sie zginie to wchodzisz i dalej robisz, zabitych mobow nie ma-te pierwsze to żadne wyzwanie
- nie wiem jak wygląda ten hausing
- questy typowe- idz tu i tu zabij tyle i tyle mobów
- pvp z tego co widze to chyba areny 3x3, 5x5
- w sumie zdecydowanie bardziej mmo niż poe i d3- tu na mapie lata kolo ciebie masa ludzi
- od 15 lvl dual klasa- z tego co czytam mozesz zrobic tanka healera :)

a tak ogólnie gra się w miarę przyjemnie ale szału nie ma

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 19:49 
Cytuj  
Na steamie recki raczej kupa, więc poczekam z kupnem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 19:59 
Cytuj  
recki kupa bo sie ludzie wqrwili bo prawie cały dzień nie dało się grac, albo serwery off , albo wlazleś na chwile i crash
dopiero teraz ( jakoś 17,30 ) dali jakiegoś patch i gra sie normalnie, lagi delikatne

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 20:51 
Cytuj  
No jestem w grze. Na pierwszy rzut oka nie odrzuca. Nick: Yabaddi jakby ktoś też grał ;)


_________________
For the pony!

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 20:57 
Cytuj  
az sam sie zastanawiam...lol-gra bardziej na tydzien zeby sprawdzic czy moze cos sensownego z tego bedzie?
uh wlasnie doczytalem ze dopiero 1 i 2 act jest dostepny a 3 w drodze...czyli takie demo;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2016, 23:09 
Cytuj  
No cóż.. Poszedł refund. Nie jest masakrycznie źle ale jest .. nijak. Graficznie nie jest kiepsko (choć mogło by być lepiej), loot się sypie, mobki się tłucze ale .. No właśnie, generalnie gra bardzo szybko nuży. W koło macieju to samo. Brak jakiegoś urozmaicenia. Nawet skille, które niby mutują w miarę rozwoju nie poprawiają wrażenia. Ostatecznie przy level capie (bodajże 30) ilość skill pointów jest ograniczona i trzeba na coś się zdecydować. Tak samo z atrybutami. Awans postaci generalnie niewiele daje bo 1 atrybut to zmiana rzędu 0,3% damage lub innego parametru. Loot to pełen random - w końcu wypada ci niebieski itemek i jest nią kusza, a tu na niej Block % .. Takich przypadków można mnożyć. Rozsiane co jakiś czas po świecie dungeony nie robią wrażenia - jedna ścieżka i na końcu boss ze skrzynką. Po ubiciu bossa też random bo trzeba wybrać jedną z 3 oferowanych skrzynek - i z niej jest nagroda (jak się trafi). Co więcej do otwarcia tych skrzynek trzeba kluczy. Na początku gry dostaje się kilka złotych i srebrnych ale skąd reszta? Nie wiem. Wiem za to, że w grze jest cash shop. Nie ma się co oszukiwać, Guardians of Ember to zachodnia mutacja Embergarde czyli azjatyckiej darmowej online gierki. Może dla wielbicieli gatunku? Ja w każdym razie pass.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.