mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 19:36 
Cytuj  
cena nie spadnie mendol - nie ma znaczenia czy kupisz teraz czy za rok, czy (podejrzewam, ale się nie zakładam) za dwa lata.
Z tego co wyliczyli na jakiejś stronce w USA - Sony do każdej PS4 dokłada 80 lub 90USD, microsoft do Xbox One - 110USD. Co lepsze (jako ciekawostka) - gorszy procek w Xbox One ale z tym esram-em jest sporo droższy niż 40-50% wydajniejszy wsadzony do Soniacza. Microsoft ładnie się wpierdzielił w tej generacji ;)

O tym nowym AC zapomniałem - ponoć niezłe.

Ale fakt w sumie nie ma sensu się wyrywać. Szczególnie, że na PS3 GT6, DS2, FFX HD właśnie nadchodzą..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 20:20 
Cytuj  
W gt6 ponoc przegieli z mikrotranzakcjami :O


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 20:21 
Cytuj  
no jebac to, jak nie poprawili modelu zniszczen to kupuje x1 i forze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 21:26 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
W gt6 ponoc przegieli z mikrotranzakcjami :O


ta przegięcie kutasa. Seria GT to i tak dojne krówsko przynoszące dziesiątki milionów USD profitu to jeszcze wwalili do gry mikrotranzakcje...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 21:44 
Cytuj  
Hejt jest spory, wiec moze sie ugna i to zmienia.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 22:02 
Cytuj  
za kilka lat wszystkie gry beda mialy mikro... nowy rodzaj dojnej krowy

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 22:14 
Cytuj  
QFC napisał(a):
za kilka lat wszystkie gry beda mialy mikro... nowy rodzaj dojnej krowy


TWURCY MUSZO JAKOŚ ZARABIAĆ!1!one


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 22:30 
Cytuj  
Dla mnie zajebista sprawa.. traktuje gry jako fun, bez napiny, przesadnej rywalizacji, w takiego wot'a, war thundera można całkowicie za free grać o ile nie chcemy dobijać do high endowych maszynek, wtedy trzeba sypnąć kasą, minimum jeden pojazd premium, koszt ~100/150zł żeby to miało sens. Ale kto powiedział, że na niższych poziomach nie można się dobrze bawić.. poza tym gierka podpasowała to inwestujesz i tyle. ja gram w wota dwa lata i wywaliłem ok. 400zł także mi taki deal odpowiada.
Oczywiście żeby nie przesadzali w tej materii i za każdy kroczek do przodu nie kazali płacić nie wiadomo ile.


_________________
@polygamia

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 22:46 
Cytuj  
tutaj granica jest bardzo cienka i pazernosc wygra jak zawsze.Ja jak gram to lubie sie bawic wlasnie na High endzie takie mam podejscie wiec bedzie mi dane jak posmaruje i tutaj nastepna granica kiedy sie opamietac i nie wpasc w "hazard" oni wlasnie po cichu takich ludzi nakrecaja podswiadomie marchewka na kiju , to nie jest uczciwie dla graczy ktorzy chca pograc nie na poziomie niedzielnego casuala bo pay2win...

PS. mialem glownie na mysli MMO gry.... ale jak mikro wlazi w single player to juz zaczyna sie dziac zle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 23:12 
Cytuj  
Singli nowych nie ruszam, ścierwo takie wychodzi, na steam mam zapas na kilka lat grania, także mnie w tej chwili interesuje tylko multi/mmo. ;>
Jak źle będą balansować to strzał w kolano sobie zrobią i tyle w temacie, zawsze zostają kickstartery itp.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 23:21 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
W gt6 ponoc przegieli z mikrotranzakcjami :O

Nowa Forza też ma mirkotranzakcje, ten nowy NSF chyba też. Nie pamietam jak Project Cars, ale chyba też ma mieć. W sumie tylko nie wiem jak z Asseto Corsa.

Zaczyna się.
Będa cisneli mikrotranzakcje na wszystkich rodzajach gier bez wyjątku, prędzej czy później. Czemu? Bo moga. Gracze pierdola, płaczą, jęczą, wstawiają memy, a na koniec idą i tak w te gry grają.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 23:32 
Cytuj  
sula napisał(a):
W sumie tylko nie wiem jak z Asseto Corsa.


dlc z samochodami/torami

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 00:27 
Cytuj  
pCars ma premium wozy i trasy... kurde, faktycznie wszedzie te gowno jest/bedzie :-[


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 09:11 
Cytuj  
no niestety wszystko idzie w tym kierunku, zreszta w bf3 tez byly juz pakiety do dokupienia.
pol biedy jesli jest to zrobione jak w lol'u gdzie bez ladowania kasy mozna sobie spokojnie grac.
w wocie bez premki niewiele zrobisz, bo walka z pomidorkami na niskich tierach w koncu sie nudzi.
nie mialbym nic przeciwko mikro gdyby dotyczyly w gt6/forza koloru felg, znaczkow na samochodzie itd. itp.
z drugiej strony niestety obawiam sie, ze o ile forza caly czas malymi kroczkami idzie do przodu, to gt6 stanelo troche w miejscu i niewiele sie tam zmienia.
poczekam na recenzje nowej odslony i wtedy zdecyduje czy kupic, bo w sumie troche kusi.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 10:58 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
sula napisał(a):
W sumie tylko nie wiem jak z Asseto Corsa.


dlc z samochodami/torami

Wiadomo ile tego ma być? I czy mają to być DLC na zasadzie 2-3 mini-expansions każde z wieloma samochodami i torami, czy pierdyliard DLC, robiące z tego de-facto "mikro"tranzakcje?

============

Tak apropo - to na naklejkach czy kolorkach się nie skończy. Będą sprzedawane pojedynczo auta, jakiś gold / xp do kupowania aut, boostery, itd Zastanawiam się która firma pierwszej się uda zrobić ścigałkę na zasadzie WoT. Czyli stworzenie sporego community i hype i potem sprzedawanie premium samochodów, które zdobywają więcej golda / xp, moze jakieś "gold paliwo", "gold opony" albo "nitro przyspieszacz", itd Oczywiście wszystko dla osób, "które nie mają czasu" i "można sobie wygrindzić samemu".

Jest jakaś ścigałka na smartfony i tablety od EA, która podobno trzepie kapuchy sporo i czytałem, że tam, żeby sobie wszystkie samochody, itd odblokować to chyba ksoztowało ~1,500 $ i chyba dodawali nowe :E


PS. Apropo powyższego ,ale jednak zeby do tematu PS4 wrócić. Ta gra exclusiv na PS4 z zajebistą grafiką, jakiś dungeon-crawler czy tam RPG co gameplay tego furorę zrobił nawet to na forum parę miechów temu. Nazwa mi uciekła niestety. W każdym razie ma być F2P z mikrotranzakcjami.

Znalazłem. O tą grę chodzi. Deep Down

https://www.youtube.com/watch?v=xbFBEjlKtpY

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 11:19 
Cytuj  
deep throat chyba by Sony dla klientow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 12:08 
Cytuj  
no jak deep down wyjdzie i nie bedzie to crap to kupie wtedy ps4.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 12:29 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wiadomo ile tego ma być? I czy mają to być DLC na zasadzie 2-3 mini-expansions każde z wieloma samochodami i torami, czy pierdyliard DLC, robiące z tego de-facto "mikro"tranzakcje?


Pierwszy dlc który będzie za free dla każdego kto kupi teraz grę w early access ma 1 tor i kilka samochodów. Ale szczerze mówiąc w przypadku takiej gry to mogą sprzedawać na sztuki jeżeli jakość będzie b.dobra, bo to się nie sprzeda w oszałamiającej liczbie egzemplarzy... przynajmniej mieliby kasę żeby zatrudnić więcej osób niż 10 na krzyż.

Co do f2p ścigałek z mikrotranzakcjami ala wot to jest m.in. raceroom, ale jak to tam wygląda dokładnie nie mam pojęcia. Nigdy nie grałem. Są jeszcze jakieś (min. jedna którą kojarzę ) ale nie chce mi się szukać nazw.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 13:05 
Cytuj  
@Morgul

Hmm. Czyli potencjalnie może to być na zasadzie Train Simulator? Pełno DLC z nowym samochodem lub / i trasą, każdy za 10-40 $ i łącznie takich np. kilkadziesiąt lub więcej w trakcie życia gry? Ehh. W sumie i tak to chyba hardcore symulator ma być także i tak trochę nie dla mnie.

Wyglada na to, że będą albo f2p z mirotranzakcjami, albo BoX + DLC i mikrotranzakcje albo niszowe z olbrzymią ilością DLC dla pasjonatów. Słabo. Nie pasi mi granie na zasadzie gry jako usługi w którą się wrzuca kasę przez cały okres grania. No, ale cóż przyszłość.
---------------
Powracając do kwestii stricte PS4 i Deep Down.

Ten pierwszy trailer to jednak bullshit. Gra ma ładną grafę, itd , ale nie wygląda aż tak dobrze i 1 trailer jest mocno upiększony. Tu 'actual gameplay'

https://www.youtube.com/watch?v=jIRUImPWaOo

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2013, 13:13 
Cytuj  
a poziom trudnosci? bedzie podobne do dark souls czy zwykla nawalanka?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.