mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2015, 16:00 
Cytuj  
Tczewiak dostales cos free do plus wraz z konsola?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2015, 16:12 
Cytuj  
Kupowałem zestaw z the order 1886, a plusa to ja miałem już w czasach ps3...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 mar 2015, 16:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kolejne wady - chujowy pad. Nawet nie to, że się kształt zmienił, bo i całkiem wygodny jest, ale... po 3h grania się rozładowuje. No kurwa jakieś jaja.
No i uwaga... nie da się podłączyć już do projektora analogowo. HDMI onry wyjście. Więc muszę grać na chujowym TV zamiast full cinema feeling (idealny do chujowego order).


no coz, albo kupiles pada na bazarze albo masz zjebanego i musisz go zwrocic na gwarancje. W 3h nie ma takiej mozliwosci, zeby sie rozladowal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2015, 23:10 
Cytuj  
No to dzisiaj wymieniłem the order na gta5, kilka starych gier z ps3 (w tym tlou) na tlou hd i alien: isolation. Do wysepki mam praktycznie w chuj blisko więc tak to można się bawić. Ponoć większy wybór jest w ich innym punkcie, ale tam to mi się już nie chce jeździć. Może w sezonie rowerowym jak tamtędy przejeżdżać będę.
Grafika na ps4 - nadal słabiutko. Czyli jednak nastawiać się trzeba na exclusive albo konsolowe samograje ea/ubi, które są chujowo zoptymalizowane pod pc master race.
The Order to jednak taki wyjątek gdzie grafika wyglądała ładnie (z kulejącym performancem), ale cała reszta posysała po same bile.
Czyli zaraz powinny zacząć się pojawiać sensowne gry na ps4.

@loki: tak pomiędzy pietruszką, a skarpetkami kupowałem ps4 od twojej starej - cyganki. :/
Pad jest oryginalny z zestawu, świeżo kupionego w saturnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 00:23 
Cytuj  
grales w demko bloodborne? , dema w ogole sa dostepne na psn?

cos sensownego ma sie pojawic oprocz bloodborna? , persona i disgaea dopiero na jesien ma byc wiec nie wiem czy tak 'zaraz'


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 00:32 
Cytuj  
tczewiak - to moze czas na upgrade czasomierzy?

http://www.cdkeys.com/playstation-netwo ... ef=4589656
Last of US za 11GBP (digital, konto US).

Alda - nie ma dema bloodborne i już nie będzie. Ogólnie dema to przeżytek, a early/alpha acces z pisi - nowomoda i trend.
Deep Down, Ratchet & Clank, FF Type 0, FF XV, No Man Sky, Tomorrow Children, Hellblade, Rime, Tearaway Unfolded, Until Dawn, Let It Die, Shadow of the Beast, Everybodys Gone to the Rapture, WiLD, Hellblade,
z japoni powinno trafić do EU: God Eater II, nowa Yakuza, One Piece Pirate Warriors 3, Dragon Quest Heroes.

Co prawda dwa studia, perełki Sony (ND i SM) mają cały czas syndrom ściśnietych pośladów i prawdopodobnie nic w tym roku nie wydadzą. Za to przyszły jak jeszcze PD wyjedzie z nowym GT (grafa jak driveclub, gameplay jak z forzy pls) to będzie miazga microsoftu na pełnej linii.

Kurcze mi się marzy nowy motorstorm. Nawet mogą zrobić remake Pacific Rifta. Kilkaset godzin znów mi zejdzie z życiorysu - najlepsza arcadowa ścigałka ever-forever...
I druga część AC: Black Flag z dużą ilością fajnych szant!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 07:07 
Cytuj  
Dema na PSN są ale bardzo mało i zwykle jakieś mało interesujące rzeczy.

FFXV Summon Gameplay ;]

https://www.youtube.com/watch?v=lK3HNm6wH0c

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 08:12 
Cytuj  
ktos juz skonczyl Bloodborna w 45h. Ciekawe ile z tego czasu to rzeczywisty watek fabularny a ile powtarzanie tych samych fragmentow ze wzgledu na poziom trudnosci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 12:30 
Cytuj  
bb ma premierę 25.03 przecież

Smuteczek @30fps... Czyli nie ma co się łudzić, że w jakiejkolwiek sensownej grze na ps4 będzie 60fps. Po prostu konsola jest zdecydowanie za słaba sprzętowo :(
Trzeba się będzie przyzwyczaić i przełknąć to klatkowanie :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 12:34 
Cytuj  
wyjeb przez okno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 12:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wyjeb przez okno.

Mendol - mam prawo narzekać tak jak i ty mendolić. Kupiłem konsolę głównie dla BB i na to się nastawiam. Niestety będzie w 30fps, a jak to wygląda... można było się przekonać w the order. No po prostu jak się człowiek przyzwyczaił do >60fps to jest wrażenie ślamazarności i klatkowania (w przypadku the order włączali efekt rozmywania obrazu na czas spadku fps).
Jak ktoś nie widzi różnicy to spoko - ja póki co mam dobry wzrok.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 12:46 
Cytuj  
gram na ps3 w tlou ostatnio i gra sie zajebiscie.
w ds'a tez gralo sie calkiem wypasnie.
nie wiem ile mialy fps'ow, ale nie sadze aby mialo to jakiekolwiek znaczenie.
narzekac mozesz, oczywiscie, ale przeciez o 30fps'ach bylo wiadomo od dawna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 13:12 
Cytuj  
tczewiak - jak juz masz potrzebe ponarzekania to chociaz przestan pierdolic od rzeczy: The Order 1886 jest solid rock 30fps i nie ma tam absolutnie zadnych spadkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
solid rock 30fps


:DDDDDDDDDDDDD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 14:24 
Cytuj  
To zasługa poucinanych pasów. Inaczej by były dropy do 20 jak w reszcie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 14:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tczewiak - jak juz masz potrzebe ponarzekania to chociaz przestan pierdolic od rzeczy: The Order 1886 jest solid rock 30fps i nie ma tam absolutnie zadnych spadkow.

Sam skończ pierdolić przygłupie skoro nie widzisz różnicy w FPS. Mi spadły FPSy co najmniej trzykrotnie. Raz jak Galahad poznaje królową, raz jak przeszukują chawirę Hastingsa i raz jak napierdala się z Alistairem czy jak mu tam było. Przy każdym spadku włączany jest efekt rozmywania ekranu - żeby zapewne wprawne oko konsolowego peasanta nie odczuło za bardzo co się właśnie stało. Spadki są wtedy gdy pojawia się więcej świateł i obiektów.
Gry się już pozbyłem, a i tak by mi się nie chciało sprawdzać czy to jest powtarzalne w tych momentach czy po prostu się zdarzyło. Grunt, że wystąpiło więc konsola nie radzi sobie nawet z takim "solid rock 30fps" gdy grafika jest troszkę podrasowana.
I tak - ja rozumiem, że cała konsola kosztuje tyle co karta graficzna do pc, ale przecież to działa w 900p, nie 1200p, miało być solid rock, a jest kupa, nie solid rock. No i ten feeling przy 30fps jest po prostu słaby. Dość szybko wprawia w senność.
Dlaczego nie przeszkadzało to za czasów PS3? Bo wtedy na PC też się grało w 30FPS. Jak człek zaczął grać w highres@60+ to zauważa takie różnice dość łatwo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 14:29 
Cytuj  
jednym to przeszkadza, innym nie - to juz ustalilismy.
teraz skupmy sie na grach, ktorych jeszcze nie ma :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 14:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jednym to przeszkadza, innym nie - to juz ustalilismy.
teraz skupmy sie na grach, ktorych jeszcze nie ma :)

Zaraz będzie bloodborne i ff type-0
type-0 według kumpli z gildii - wygląda chujowo, ale gameplay zajebisty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 19:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Sam skończ pierdolić przygłupie skoro nie widzisz różnicy w FPS. Mi spadły FPSy co najmniej trzykrotnie. Raz jak Galahad poznaje królową, raz jak przeszukują chawirę Hastingsa i raz jak napierdala się z Alistairem czy jak mu tam było. Przy każdym spadku włączany jest efekt rozmywania ekranu - żeby zapewne wprawne oko konsolowego peasanta nie odczuło za bardzo co się właśnie stało. Spadki są wtedy gdy pojawia się więcej świateł i obiektów.


tak masz kurwa miernik w oczach a profesjonalny sprzęt się mylił:
https://www.youtube.com/watch?v=B4ocPKdyD7Y

pierdol dalej od rzeczy.
W tej grze FPS jest locknięty na 30FPS-ach i NIGDY nie spada nawet do 29.9FPS.


Ostatnio edytowano 17 mar 2015, 19:17 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2015, 19:17 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
bb ma premierę 25.03 przecież


w niektorych krajach (kuwejt etc) byl w sklepach od ~tygodnia, ot samowolka

btw porownanie grafiki miedzy alpha, a release w bloodborne:
https://www.youtube.com/watch?v=yn6-pxyjlWg


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.