mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 23:15 
Cytuj  
ołtarzykach. Mam ołtarzyk Sony, Microsoftu, Apple, google, Panasonica, Brothera, Logitecha, Intela, WD, etc.

Trzeba było kupić PS4 jak chciałeś pograć ze mną lub z mendolem :lol:
I daj znać jak zrozumiesz, że cross-platformowe granie to software a nie hardware. I to czy jest (a zdarza się i to nierzadko) zależy jedynie od widzimisia twórców danej gry. A nie od Sony, Nintendo czy microsoftu. A teraz won z powrotem do ignore.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 07:33 
Cytuj  
Zależy od widzimisię czyli mają wyjebane, bo nikt tego nie stosuje. Później takie debile jak ty mają po 10 pudeł pod tv i po 2-3 gry, bo nic nie jest ze sobą kompatybilne.
I do grania to jest pc, to może służyć jedynie jako niewielki dodatek, czyli przejść co ciekawsze exy i potem wynieść do piwnicy.
A teraz won do pędzla i farby nędzny robolu z półroczną bańką ochronną lolz. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 08:22 
Cytuj  
won obydwaj stad. macie kilka tematow gdzie mozecie sobie nawrzucac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:14 
Cytuj  
ladna obnizka na project cars w storze - 145pln.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:26 
Cytuj  
taniej w pudełku można dostać.

btw. jakiś czas temu kupiłem The Crew - straszny gniot, feeling jazdy autem jest wręcz tragiczny. Do tego wpierdzielanie wszędzie otwartego świata bo taka moda jest totalnie bez sensu. Po co mi to w ścigałkach.

DriveClub cały czas najlepszy ale jest cholernie trudny po kilkudziesięciu pierwszych "poziomach".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:29 
Cytuj  
a ok, nie wiedzialem.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
taniej w pudełku można dostać.

btw. jakiś czas temu kupiłem The Crew - straszny gniot, feeling jazdy autem jest wręcz tragiczny. Do tego wpierdzielanie wszędzie otwartego świata bo taka moda jest totalnie bez sensu. Po co mi to w ścigałkach.

DriveClub cały czas najlepszy ale jest cholernie trudny po kilkudziesięciu pierwszych "poziomach".


A ja się z Tobą nie zgodzę odnośnie The Crew. I m.in. tego odnośnie otwartego świata. Szczerze to mam już dość ścigałek na torach. Grze może brakuje pewnych elementów z Forza Horizon (za to w FH brakuje policji!), ale to nadal fajna ścigałka. Szczególnie jak ktoś lubi zapier... 250km/h przez miasto z asystą policji :lol: Na dniach do The Crew wychodzi dobrze zapowiadający się dodatek. Odnośnie feelingu jazdy - sprawdzałeś wszystkie 3 ustawienia? No i wiesz o tym, że w tej grze inaczej się jeździ z kamery TPP a inaczej z FPP?

Btw. gdzie jest taniej Project Cars? Bo na Allegro widzę w podobnej cenie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2015, 18:55 
Cytuj  
nie sprawdzałem, jeżdżę w widoku TPP.

Nie grałem dużo (2-3h) bo gra mnie po prostu odrzuca. Szczególnie że cały czas pociskam w driverclub który, co tu dużo gadać, jest o kilka klas lepszy. Mnie open world nie zachwyca a wręcz odrzuca faktem, że z eventu do eventu muszę przejechać przez kawałek miasta. Taki zapychacz czasu.

Project Cars na ebay to koszt ~25GBP. Pudełko zawsze możesz odsprzedać, digital jedynie deletnąć.

W każdym bądź razie jutro dostanę Dragon Quest, a teles of Zestiria też już zamówiłem ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2015, 18:34 
Cytuj  
Btw. Dragon Quest Heroes wyprzedany - właśnie dostałem info, że dla mnie zabrakło, dostanę później a preordera robiłem dobre dwa tygodnie temu.

gra ktoś jeszcze w Destiny? Z grupki znajomych non-stop kilka osób w to pocina i właśnie się zastanawiam czy znów tej gry nie kupić, szczególnie, że wyszedł jakiś dodatek. Da się w to miarę normalnie pograć (czyt. nie być zgimpowanym) czy najpierw trzeba będzie zacisnąć zęby i farmić te epixy?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 21:55 
Cytuj  
Dragon Quest Heroes - bardzo fajna gierka (jak ktoś lubi coś jak Dynasty Warriors w settingu Dragon Quest :D Świetna grafika, kurcze mogliby na tym wypuścić normalnego Dragon Questa :/ Drażni mnie angielski dubbing. Co to za akcent? Brytyjski? A, walka ze smokiem epicka :lol: (lepsza niż w Dragon Age Inquisition :P

Chyba potem jeszcze raz przejdę Dragon Quest VIII na PCSX2 :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2015, 22:18 
Cytuj  
smok to pryszcz

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 12:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dragon Quest Heroes - bardzo fajna gierka (jak ktoś lubi coś jak Dynasty Warriors w settingu Dragon Quest :D Świetna grafika, kurcze mogliby na tym wypuścić normalnego Dragon Questa :/ Drażni mnie angielski dubbing. Co to za akcent? Brytyjski? A, walka ze smokiem epicka :lol: (lepsza niż w Dragon Age Inquisition :P

Chyba potem jeszcze raz przejdę Dragon Quest VIII na PCSX2 :lol:


Piszesz o tej manga grze? Jeżeli tak to obejrzałem na yt kawałek i...meh
Sama rozgrywka może być i ok, ale kuźwa nie przemawiają do mnie postacie z oczami na pół głowy i mieczami większymi 4x od nich samych. No i walka z przeciwnikami typu - latający chomik, czy korbol z oczami ;)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 13:23 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Piszesz o tej manga grze? Jeżeli tak to obejrzałem na yt kawałek i...meh
Sama rozgrywka może być i ok, ale kuźwa nie przemawiają do mnie postacie z oczami na pół głowy i mieczami większymi 4x od nich samych. No i walka z przeciwnikami typu - latający chomik, czy korbol z oczami ;)


Widać, że jesteś młody i nie wiesz, co to seria Dragon Quest ;-) Napisałem, że trzeba lubić dwie rzeczy - Dynasty Warriors i świat Dragon Quest. A miecz mam normalny :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 14:14 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Piszesz o tej manga grze? Jeżeli tak to obejrzałem na yt kawałek i...meh
Sama rozgrywka może być i ok, ale kuźwa nie przemawiają do mnie postacie z oczami na pół głowy i mieczami większymi 4x od nich samych. No i walka z przeciwnikami typu - latający chomik, czy korbol z oczami ;)

Powiedział fan gigi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 17:49 
Cytuj  
gra to najwyżej średniak. Gameplay jest prostacki, na plus jedynie switaśna kreska - specjalnie tak piszę, bo sama grafika jest bardzo uboga.

A już nic tak nie wkurza jak nieskipowalne przerywniki filmowe czy całe listy dialogowe przy próbie zasave'owania. Azjaci są nieformowalni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 18:30 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dragon Quest Heroes - bardzo fajna gierka (jak ktoś lubi coś jak Dynasty Warriors w settingu Dragon Quest :D Świetna grafika, kurcze mogliby na tym wypuścić normalnego Dragon Questa :/


To ty chyba nie wiesz jaka grafe bedzie mial DQXI na PS4. Podpowiem: zajebista :D http://goo.gl/BFi61V

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 18:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
A już nic tak nie wkurza jak nieskipowalne przerywniki filmowe czy całe listy dialogowe przy próbie zasave'owania. Azjaci są nieformowalni.


Chodzenie do katedry i "modlenie się" w celu zapisania gry to nierozłączny element serii Dragon Quest. Chujowo by zrobili jak tego by nie było. Piszę to trzeci raz - to gra dla tych, co lubią świat Dragon Quest. I ja nie mówię, że ta gra jest jakaś mega czy coś. Po prostu odpowiada mi ten setting, bo...

raggnarok napisał(a):
To ty chyba nie wiesz jaka grafe bedzie mial DQXI na PS4. Podpowiem: zajebista :D http://goo.gl/BFi61V


... nawet nie wiedziałem, że nawet ma wyjść coś nowego z tej serii na PS4.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 19:15 
Cytuj  
przerywniki filmowe można skipnąć - "options" - "skip" ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2015, 19:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
przerywniki filmowe można skipnąć - "options" - "skip" ;)


Tylko po co? Filmiki są zajebiste.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2015, 10:57 
Cytuj  
Uncharted się brzydko postarzał. Animacja w 60-fpsach rzeczywiście jakoś dziwnie szarpie. O wiele ładniej to wyglądało w 30.
Story, gameplay nadal miażdżą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.