mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość

PostNapisane: 30 sie 2017, 21:52 
odwrotnie TobiAlex. Zalozenie bylo takie, iz PRO jest dla bardziej wymagajacych graczy, czy tam z zasobniejsza kieszenia, ale platforma jest jedna. Wszystko wychodzi na PS4 i albo w wersji na PRO dziala lepiej, wyglada ladniej - albo dodatkowa moc PRO zostala zlana moczem.

*

PostNapisane: 31 sie 2017, 05:33 
Mark24 napisał(a):
odwrotnie TobiAlex. Zalozenie bylo takie, iz PRO jest dla bardziej wymagajacych graczy, czy tam z zasobniejsza kieszenia, ale platforma jest jedna. Wszystko wychodzi na PS4 i albo w wersji na PRO dziala lepiej, wyglada ladniej - albo dodatkowa moc PRO zostala zlana moczem.

Nie odnioslem takiego wrazenia.

**

PostNapisane: 9 wrz 2017, 15:52 
TobiAlex napisał(a):
No nie bardzo. Wszystkie gry są robione pod PS4 Pro a dopiero potem dostosowywane do PS4 (a tak nie miało być, Sony zapierało się jak mogło). I tak będzie z nowym XBOX. Sam chyba w to nie wierzysz, że MS mając potężną konsolę, będzie się przejmował pierdółką jaką był pierwszy XBOX.

Tyle, że w kwestii czy to jedna czy nie platforma to nie jest ważne czy koncentrują się na Pro czy normalnej bardziej.

Ważne jest to czy wszystkie gry wychodzą tu i tu. Dopóki tak jest to jest jedna platforma. Jak się skończy ten wymóg narzucony przez Sony/MS i część nowych gier przestanie się odpalać&być sprzedawane na zwykłym PS4/Xbox to wtedy przestanie być jedna platformą.

PostNapisane: 9 wrz 2017, 16:42 
TobiAlex napisał(a):
Mark24 napisał(a):

Nie odnioslem takiego wrazenia.

W tym wypadku Mark ma rację, wersje pro często są na odwal się. Pomijając fakt, że sony pro jakoś bardzo nie promuje, jest to niejako wersja premium podstawowej platformy.

*

PostNapisane: 21 paź 2017, 19:21 
Marek kupujesz w końcu Xbox One X? Bo kurde czym bliżej premiery mam jednak wątpliwości, czy lepiej nie kupić Nintendo Switch albo nawet te nowe 2DS XL czy jakoś tak

PostNapisane: 21 paź 2017, 19:24 
TobiAlex napisał(a):
Marek kupujesz w końcu Xbox One X? Bo kurde czym bliżej premiery mam jednak wątpliwości, czy lepiej nie kupić Nintendo Switch albo nawet te nowe 2DS XL czy jakoś tak

wstrzeliłeś się :)
Dokładnie te same wątpliwości i chyba anuluję preorder Xbox One X i kupię Switcha. Poczekam na PUBGa ~6 miesięcy dłużej, ale przynajmniej będę miał z kim grać (bo na PS4 mam masę znajomych), a kupowanie sprzętu za 450GBP by zagrać w jeden tytuł to trochę przesada. Do tego obawiam się, że microsoft zrobi jakieś cross-serwery z myszkowcami i cheaterami z PC a na serio nie chce mi się z nimi kopać tj. strzelać... ;)

*

PostNapisane: 5 lis 2017, 16:21 
W piątek wysłali mi z Euro RTV, do odbioru będzie we wtorek. A ja nadal mam dylemat :lol:

PostNapisane: 6 lis 2017, 07:23 
ja zrezygnowalem z mojego preorderu :roll:

czekam na black friday - moze bedzie switch w przecenie. Chociaz watpie.

*

PostNapisane: 8 lis 2017, 13:45 
A ja k... odebrałem mojego Scorpio... i do chwili obecnej walczę z uruchomieniem :evil:

PostNapisane: 8 lis 2017, 14:36 
a co sie dzieje? Jak felerny to wymieniaj na nowego. Nie warto walczyc..

btw. microsoft ponoc rzuca kasa i kupuje studia tworzace gry. Czyli jednak nie odpuszczaja sobie konsol.

*

PostNapisane: 8 lis 2017, 15:02 
Najpierw wywalało, że problem z aktualizacją (zaraz po uruchomieniu, jeszcze przed initial setupewm, więc wtf, o aktualizacji chyba powinno być późnej). Koniec końców udało się pobrać aktualizację, system wystartował, ale każda opcja uruchamiała się cholernie długo aż się wkurzyłem i konsolę wyłączyłem. Teraz to w ogóle uruchamia się z 2 minuty i wywala błąd E101. Sprawdziłem co to, ale już mi się dziś nie chce z tym walczyć. Jutro zobaczę. Więc na pewno jest fail start ze strony MS. Ale jeżeli idzie o design... bije wszystko. No zajebiście to wygląda (dla mnie prym wiodło Wii U, ale teraz XBOX ONE X). Za to mam zastrzeżenia do pada - jest taki jakiś plastikowy, bardziej jak ten z PS3. Ten od XBOX 360 jak się weźmie w ręce to czuć jego masę, a ten jakiś taki :/

PostNapisane: 8 lis 2017, 18:17 
U mnie wystartowała bez problemu. Gorzej było z przeniesieniem plików ze starej konsoli. Po sieci nie bardzo chciało iść.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16