mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343  Następna strona
Autor Wiadomość
*

PostNapisane: 2 lis 2017, 19:00 
Raczej easy, tylko nie pamietam czy tam się wybierało poziom trudności

PostNapisane: 2 lis 2017, 19:31 
gra jest łatwa jeżeli chodzi o zręczność. Za to wcale nie jest taka prosta jak się na poczatku wydaje, już w drugim świecie trzeba sie trochę naszukać i nakombinowac.

PostNapisane: 19 lis 2017, 23:26 
Bierzcie i ściągajcie z niego wszyscy ;)
Czas promocji ograniczony!

https://store.playstation.com/pl-pl/pro ... ode=1xhdSA

PSN ID : Huragan_pl
Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 21 lis 2017, 19:59 
Fajne ceny na black friday:
Cod: 245,65
Fifa 18: 161,40
Assassin: 202,30
Bf1 Premium: 62,70
GT sport: 124,50
Cień wojny: 187,85
Wolfenstein II: 144,50
Wiedzmin: 79,60
I wiele wiele innych

Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 23 lis 2017, 10:42 
Ktos gral w Hidden agenda? warto kupic? Mozna grac w dwie osoby?

jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

PostNapisane: 28 lis 2017, 16:22 
Straszne gowno.

PostNapisane: 5 gru 2017, 22:24 
Zajebisty ten nowy AC:O. Ubisoft pelnymi garsciami czerpal z Wieska 3. Grafika, oprawa muzyczna - bardzo dobre, combat system jednak nie wyszedl - jest duzo lepiej niz bylo, ale co najwyzej stednio, poziom wieska, skradanie sie - bardzo dobre ale tu chyba nic nie zmienili, questy - wypisz/wymaluj wiesiek, zajebisty progress w porownaniu do poprzednch czesci, masa pobocznych aktywnosci - szukanie skarbow, “podbijanie baz” wojskowych, oczwiscie wieze/landmarki, imba assassini ktorzy nas scigaja, niezla itemizacja, troche zdupcony crafting (latanie za skorami daje w kosc), taming zw, arena, wyscigi rydwanow. Zreszta.. W3 moze sie schowac.
Jedyne co mnie przeraza to wielkosc samej gry, wielkosc swiata - po 25h jestem gdzies w polowie, 1/3 mapy odkryta, piramidy sa gdzies tam na horyzoncie i szczerze mowiac gra zaczyna mnie nuzyc ;)

PostNapisane: 8 gru 2017, 20:22 
Mozna juz sciagac open bete :)

Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 11 gru 2017, 13:26 
Koles solo rozpierdala wszystkich 3 bossow w 20 minut ...masakra, kurwa.....a my w czterech ledwo jednego zalatwilismy :/

Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 11 gru 2017, 15:32 
Huragan napisał(a):
Koles solo rozpierdala wszystkich 3 bossow w 20 minut ...masakra, kurwa.....a my w czterech ledwo jednego zalatwilismy :/

Szczerze to normalka, co kazdy MH release zawsze ktos podejmuje sie zrobienie wszystkich bossow solo, japonczyki to podniecaja sie tym jak world's first achievementami. Juz na discordzie pisalem ze przez to, w jakims MH ludzie zaczeli cheesowac jakos bossow (tekstury, range, etc.) stad wprowadzili time limit.

PostNapisane: 11 gru 2017, 16:11 
Szkoda, ze ten combat to takie drewno - czy tak trudno bylo zaczerpnac garsciami z DS-ow, dodac do tego MH-owski crafting? Mielibysmy murowany przeboj - a tak to sam nie wiem. Pierwszego bossa pokonalem solo bez zadnych problemow, drugi mnie zezarl (da sie tu stracic agro?) i tak szczerze mowiac to nie mialem ochoty na wiecej. Moze niepotrzebnie po pierwszym bossie zmienilem z axe na “szybkie” dual swords - bo mialem nadzieje, ze combat troche nabierze finezji i przestanie przypominac turowke ;)

*

PostNapisane: 11 gru 2017, 16:32 
Pierwsze skojarzenie... nowa wersja Evolve

PostNapisane: 12 gru 2017, 17:01 
Mark24 napisał(a):
Szkoda, ze ten combat to takie drewno - czy tak trudno bylo zaczerpnac garsciami z DS-ow, dodac do tego MH-owski crafting? Mielibysmy murowany przeboj - a tak to sam nie wiem. Pierwszego bossa pokonalem solo bez zadnych problemow, drugi mnie zezarl (da sie tu stracic agro?) i tak szczerze mowiac to nie mialem ochoty na wiecej. Moze niepotrzebnie po pierwszym bossie zmienilem z axe na “szybkie” dual swords - bo mialem nadzieje, ze combat troche nabierze finezji i przestanie przypominac turowke ;)

Musisz zmienić myślenie przy grze w MH. Ta gierka nie przypomina w najmniejszym stopniu gierek Soulsborn. Ty masz szukać wrażliwych elementów potworów, rozbijać im fragmenty, wciągać ich do pułapek i lurować na segmenty mapy, gdzie będziesz miał przewagę. Niektóre potwory są wielkie jak budynki, a ty byś kurwa chciał chodzić koło nich w kółeczko i co jakiś czas dawać rolla na invisible frames. Jeszcze wziąłeś szybkie mieczyki na opancerzonego skurwysyna i zszokowany jesteś, że dostałeś wpierdol.

A i bronie wymagają treningu, a nie tylko bezmyślnego mashowania. Combat ma więcej głębi niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Ja tam się nie mogę doczekać. Na 3ds przegrałem w Monster Hunter Generations wiele godzin i bawiłem się przednio.

PS. Nie rozumiem, skąd to gadanie o pokonywanie bossów solo. Dark Soulsy też przechodziliście z pomocą innych graczy? xDD

PostNapisane: 12 gru 2017, 19:10 
Bo to mareczek, umysl pelen urojen i specjalista od wszystkiego. Jakakolwiek dyskusja z nim jest warta tyle co paczka przebitych durexow.

PostNapisane: 12 gru 2017, 19:48 
razoth spuszczał się na discordzie jaki to będzie Demons Souls tylko z combatem zoptymalizowanym pod kilku graczy więc stąd porównanie. A roballek mu kibicował - tak to jest jak się człowiek napali czytając forumowych pseudoekspertów rotfl ;)

Grałem trochę kiedyś na Vita, po wersji na stacjonarkę spodziewałem gruntownych zmian i ulepszeń.

btw. dla mnie najlepszy combat melee to seria DS - potem długo, długo nic, najlepsza walka ranged - bezsprzecznie Horizons i też długo długo nic. Mogli skopiować. A tu niestety combat mi średnio leży - mało dynamiczne flaki z olejem.

Wracając do AC:O - tym razem po ~50h - wierna kopia W3. Można? Można - jest następca godny Wieśka. O ile nie lepszy.

PostNapisane: 12 gru 2017, 20:32 
Mark24 napisał(a):
razoth spuszczał się na discordzie jaki to będzie Demons Souls tylko z combatem zoptymalizowanym pod kilku graczy więc stąd porównanie. A roballek mu kibicował - tak to jest jak się człowiek napali czytając forumowych pseudoekspertów rotfl ;)

Grałem trochę kiedyś na Vita, po wersji na stacjonarkę spodziewałem gruntownych zmian i ulepszeń.

btw. dla mnie najlepszy combat melee to seria DS - potem długo, długo nic, najlepsza walka ranged - bezsprzecznie Horizons i też długo długo nic. Mogli skopiować. A tu niestety combat mi średnio leży - mało dynamiczne flaki z olejem.

Wracając do AC:O - tym razem po ~50h - wierna kopia W3. Można? Można - jest następca godny Wieśka. O ile nie lepszy.

Zmian dotyczących combatu? Nie było na to szans, bo ogromnej ilości ludzi taki system walki odpowiada. Faktycznie machanie ogromnym mieczem wydaje się dosyć powolne, ale przynajmniej czuć siłę pierdolnięcia jak potwór poleci po strzale na plecy. Combat w Dark Souls jest świetny, ale niektórzy też mogą go wyśmiać za turlu-turlu, albo walkę w systemie blok- blok - blok - atak. Co nie zmienia faktu, że tutaj Bloodborne pozamiatało.

A jeżeli chodzi o resztę gry, to radzę jej nie skreślać po wersji beta. W pełnej wersji ma być sporo nowości w stosunku do poprzedniczek - research questy, bounties, nowe potworki w darmowych DLC, limitowane światowe questy, rozbudowane cykl dnia-nocy i jego wpływ na zachowanie potworów itd.
To będzie jedna z najgorętszych premier Q1 2018 :D

PS. Ciekawe, czy wrócą absurdalnie trudne questy na poziomie tych z rangi G.

PostNapisane: 12 gru 2017, 20:42 
absolutnie nie skreślam - po prostu byłem nastawiony na kolosalne zmiany. Pitu-pitu na discordzie + pierwsza odsłona na "duże" konsole i poniosła mnie wyobraźnia. Troche obawiam się grindu, ale na pewno grę kupię day one :)

PostNapisane: 12 gru 2017, 20:43 
Dodatkowo zabawne jest ocenianie gry przez pryzmat bety, gdzie caly gear jest dostepny od poczatku, kurde no jak latwo rur.

PostNapisane: 13 gru 2017, 05:07 
Kaban napisał(a):
To będzie jedna z najgorętszych premier Q1 2018 :D

nie przesadzaj... Monster Hunter to zawsze byla gra niszowa i tak zostanie raczej :)

Facebook Profile
Youtube Channel

PostNapisane: 13 gru 2017, 09:59 
Pojecia nie masz o czym mowisz. Gra ktora sprzedaje miliony kopii nie jest gra niszowa.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6842 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343  Następna strona