mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2016, 08:12 
Cytuj  
gralem.
3-jka zdecydowanie slabsza niz dwojka. Nie dalem rady sie zmusic by ja przejsc po raz drugi od razu po U2.
Btw. juz 2-jka remastered graficznie bije na glowe polowe gier z tej generacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2016, 09:15 
Cytuj  
Kto kupuje VRa do PS4 ? Ma wyjsc w tym roku i od razu bedzie 100 gier na to :> cena 800 usd

http://www.techinsider.io/playstation-v ... eo-2015-12


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2016, 09:53 
Cytuj  
poczekam na recenzje.
jak w tych 100 grach bedzie silent hill, to kupuje od razu :)
move'a i sharpshootera juz mam :)

ale boje sie, ze te gry to beda jakies popierdolki.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2016, 12:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kto kupuje VRa do PS4 ? Ma wyjsc w tym roku i od razu bedzie 100 gier na to :> cena 800 usd

http://www.techinsider.io/playstation-v ... eo-2015-12

Cena na pewno nie wyniesie 800$, raczej w przybliżeniu połowę tego (osobiście strzelam w 349 lub 399 $/€)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 00:12 
Cytuj  
Słuchajcie, jest w ogóle jakaś nadzieja na nowe konsole przez najbliższe 2-3 lat? ktoś coś czytał na ten temat? zastanawiam się nad zmianą procka+płyta i nie wiem czy szaleć konkretnie czy kupić coś cena/jakość a nie power.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 08:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Słuchajcie, jest w ogóle jakaś nadzieja na nowe konsole przez najbliższe 2-3 lat? ktoś coś czytał na ten temat? zastanawiam się nad zmianą procka+płyta i nie wiem czy szaleć konkretnie czy kupić coś cena/jakość a nie power.


jak liczysz ze nowe konsole pobija pc jak w latach 90-tych to nie czekaj

zreszta po co Ci nowe konsole?, zobacz jak na te jest malo gier eksclusive ktore sa i byly jedynym powodem zeby je miec

playstation idzie w VR wiec na pewno przez pare dobrych lat nie wypusci ps5


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 11:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Słuchajcie, jest w ogóle jakaś nadzieja na nowe konsole przez najbliższe 2-3 lat? ktoś coś czytał na ten temat? zastanawiam się nad zmianą procka+płyta i nie wiem czy szaleć konkretnie czy kupić coś cena/jakość a nie power.


Jasne. Nintendo NX już coraz bliżej. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 12:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Słuchajcie, jest w ogóle jakaś nadzieja na nowe konsole przez najbliższe 2-3 lat? ktoś coś czytał na ten temat? zastanawiam się nad zmianą procka+płyta i nie wiem czy szaleć konkretnie czy kupić coś cena/jakość a nie power.

Z dyskusji prowadzonych parę miesięcy temu w sprawie następców Xb/PS i ogólnie GPU/CPU do 'stacjonarnego domowego użytku', które czytałem wyziera jeden tylko wniosek - nikt nic nie wie i nie ma sensu próbować przewidywać :)

Ogólnie rynek się tak zmienił w ostatnich 5-6 latach, że nic nie jest pewne.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 13:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Słuchajcie, jest w ogóle jakaś nadzieja na nowe konsole przez najbliższe 2-3 lat? ktoś coś czytał na ten temat? zastanawiam się nad zmianą procka+płyta i nie wiem czy szaleć konkretnie czy kupić coś cena/jakość a nie power.


Sam siedzę na 2500k (@4.5) i mam podobny dylemat. Jednak wszystko wskazuje na to, że sprzęt zakupiony w ciągu najbliższego czasu (ta i następna generacja procesorów) starczy na bardzo długo, ze względu na to, że krzem właściwie się już skończył (pewnie będzie jeszcze jedno obniżenie procesu i tyle), a proces przejściowy zapewne trochę zajmie. Czyli czeka nas ładnych parę lat bez znaczących przyrostów wydajności. Najprawdopodobniej zaszaleje przy zakupie następnej generacji intela (cannonlake?), i będę miał spokój na następna 7-10 lat :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 17:11 
Cytuj  
Huragan - ja kupuję :)

Sobtainer - jeszcze ze 3-4 lata i pojawią się pierwsze zapowiedzi. Ciekawe co pod obudową będzie miała konsolka od Nintendo, ale oni nigdy nie celowali w superwydajny hardware... Może im się odmieni tym razem.

Goatus - racja. Zresztą to już jest od dobrych kilku lat zauważalne. O ile wydajność sprzętowa na papierze jeszcze jakoś idzie do przodu, to bardzo kiepsko przedkłada się to na zmiany audiowizualne w softwarze. Imho do przeskoczenia są dwa progi a nie jeden. Ten pierwszy to ten o którym piszesz - czyli krzem. Drugi to nakład pracy pozwalający wyprodukować grę o naprawdę realistycznej grafice musi się przedkładać na profity finansowe. A na razie z tym średnio.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 18:55 
Cytuj  
Nawet jak nowe API jak DX 12 czy Volcan będą już popularne to i tak twórców ogranicza wydajność konsol obecnej generacji. Kolejna generacji od NVIDI spokojnie styknie aby móc odpalać wszystkie bajery w fHD i pewnie na 4k też by się dało pograć. Tylko co z tego, skoro konsole...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 21:30 
Cytuj  
zaboleq - ależ nikt nikomu nie każe robić gier na te złe konsole. Mogą robić exclusivy pod tczewiakowe gaming rigi, 16k i pierdylion fps.
A twoim zdaniem takie gry nie powstają bo konsole. Dobrze, że jeszcze produkcje AAA wychodzą, bo równie dobrze mogłyby przestać powstawać, bo smartphony... :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2016, 22:23 
Cytuj  
Ale ja się tylko czepiam tego, że specjalnie okrajają oprawę bo jakby była lepsza na PC to nikt by tego na konsole nie kupił. Przecież gierki AAA na PC też się świetnie sprzedają.
Jeśli Denuvo zda egzamin i okaże się, że nagle ludzie zaczęli więcej gier kupować to sytuacja może być dość ciekawa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 08:12 
Cytuj  
kolejna bzdura - problem piractwa zostal zmarginalizowany juz kilka lat temu. "Niezlamliwe" denuvo nic tu nie zmieni, kto mial gre kupic i tak kupowal.
Zreszta aktualnie wiekszosc gier posiada jakas forme online.

Gry na PC sprzedaja sie calkiem niezle, no chyba ze porownasz tez rynek czyli ilosc PC i np. PS4. Wtedy rzeczywiscie wypadaja slabo - ale kogo to obchodzi, jezeli ilosci sie zgadzaja.

Problem lezy gdzie indziej i sam musisz dojsc gdzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 09:07 
Cytuj  
Marek ale mówisz tutaj o grach online a nadal jest sporo gier "offline" i nie każdemu na multi zależy. Tutaj niestety wiarygodność badań jest taka sobie.

Nie ma co porównywać ilości PC do PS4 bo PC nie służy tylko do grania a i biblioteka gier jest 100x większa niż ta konsolowa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:24 
Cytuj  
Na konsole sprzedaje się znacznie więcej, bo jest US market, gdzie byle nyger może sobie kupić konsolę, a na obsługę PC jest za głupi. W EU ichniejszym odpowiednikiem są ciapaci.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:28 
Cytuj  
Apropo przycinania oprawy na konsolach:)

http://pclab.pl/news68276.html


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:29 
Cytuj  
zabolek ale ciagle zdajesz sobie sprawe, ze ludzie kupuja konsole zeby grac, a nie pieprzyc o 'oprawie'?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:36 
Cytuj  
Ale mnie jebie co jest na konsoli, jak sprzedają na PC to niech się postarają. Jak konsolowiec nie wymaga to jego sprawa. Jak inne firmy mogą to oni też tylko trzeba mieć trochę mózgu i dobrych chęci.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2016, 10:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zabolek ale ciagle zdajesz sobie sprawe, ze ludzie kupuja konsole zeby grac, a nie pieprzyc o 'oprawie'?

Ale nikomu nie przeszkadzają dirty console peasants sami w sobie - chcą grać w niskiej jakości i im to nie przeszkadza? spoko.
Tu chodzi właśnie o takie zagrywki jak wskazana. Obcinanie wersji PC, bo konsolowcom będzie przykro, że mają gorszą wersję... No kurwa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.