mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 12:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no ja BF1 biore.
Mialem kupic na PC-ta ale sie poddaje. Jednak wole bardziej casualowa rozrywke z kanapy. Starosc nie radosc ;)
No chyba mam to samo zresztą BF idzie w kierunku pada i kanapy (na koniu z szablą albo na bagnety), przynajmniej nie będzie mi smutno ze już nie trafiam jak kiedyś :P. Więcej ludzi w to gra w BF na konsolach niż na PC.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 12:19 
Cytuj  
tez juz sie nie moge doczekac na BF 1 na konsole...mam juz dobrą ekipe do grania :)


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 13:20 
Cytuj  
Kurwa, to tylko ja zrobiłem upgrade kompa :lol: ? Choba sobie kupię na miecha Origin Access i sprawdzę BF1

Deshroom napisał(a):
No to zamawiajcie BF1 8)

Ten koleś na padzie lepiej gra niż ja myszką :P
https://www.youtube.com/watch?v=xCJsrd983To


Pewnie, że gra lepiej, bo na konsoli jest duży autoaim.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 13:35 
Cytuj  
No ja "pozbyłem się" wszystkiego oprócz Battlenet na PC (steam, czołgi, LoL) i siedzę w grach na PS3 / PS4. Na PC mam Overwatch i Hearhstone tylko (EvE jeszcze ale już straciłem nadzieję że się "pozbędę"). Kupuje single i sprzedaję na bieżąco jak przejdę, z 10 gier sprzedałem ostatnio :P (np 4 części Uncharted, Until Dawn, Heavy Rain)
Fajne jest to że jak się kupi jakiegoś gniota to można się pozbyć i serce nie boli :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 14:59 
Cytuj  
WoT na konsole duze lepsze niz na PC. Sprobuj Deshroom - ostatnio sporo w nie pogralem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 15:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
WoT na konsole duze lepsze niz na PC. Sprobuj Deshroom - ostatnio sporo w nie pogralem.

Próbowałem i może masz rację, ale po 10k bitew na PC trochę szkoda mi już czasu na to samo.
Pogram w tego BFa będę miał czym poćwiczyć pada w FPS.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 15:27 
Cytuj  
Slimk za 885 zl

http://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/pl ... /#comments


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2016, 15:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):

Slimik mieści mi się pionowo na komputerze :) jest jak 5cm grubości kartka A4 :D

Komp na podłodze, Slim nie wystaje nad blat. Nie świeci, nie szumi. Takie małe coś.

PS3 pod TV, PS4 do kompa - dobrze mieć 2x HDMI w monitorze.

Kupuj slima to jak pół dobrego GPU [emoji14]


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 09:24 
Cytuj  
Byłem na Warsaw Games Week i miałem przyjemność użytkować Playstation VR. Dodam tez, że jestem posiadaczem HTC VIVE, więc miałem pewne porównanie. Grałem też w Horizon Zero Dawn, który rozjebał mi mózg (must have).

1). Wygoda użytkowania zdecydowanie na plus. Zakładasz okulary, wciskasz guzik pod spodem i sprzęt przysuwa ci się do twarzy. Całkowite przygotowanie do gry trwa dzięki temu dosłownie kilkanaście sekund. W przypadku HTC VIVE jest to zabawa z rzepami na bokach i na górze. Oczywiście, dzięki temu można dostosować lepiej sprzęt do własnej twarzy (między innymi dzięki regulacji IPD), ale średnio to sprawdza się podczas imprez. Okulary od Sony wydają się wygodne i solidnie zrobione. Mi trochę za mocno siedziały na nosie, ale tak mam z każdym sprzętem VR.

2). Gry, czyli to co tygrysy lubią najbardziej. Sprawdziłem krótkie demo Untill Dawn, czyli podróży wagonikiem na szynach po opuszczonej rzeźni i czymś na wzór cyrku. W rękach dzierży się 2x shotguny albo pistolety. Klimat jest całkiem gęsty i grało mi się przyjemnie, ale rozrywki to może zapewnić na kilka godzin. Do tego oczywiście tekstury w niskiej rozdzielczości i dziwna fizyka broni. Testowałem grę z użyciem MOVE. Bez tego grało by się wyjątkowo dennie (o ile w ogóle można).
Miałem przyjemność ograć też najnowszego Resident Evil. To jest tytuł, który zdecydowanie chciałbym ograć w pełnej wersji w zaciszu mojego pokoju. Świetny klimat, dobrze wyglądające postacie. Posiadłość tej rodziny wygląda jak dom z Resident Evil 1 :D Na targach nie dało za bardzo się wystraszyć, ale w normalnych warunkach można spokojnie się wystraszyć. No i świetny efekt, kiedy chowamy się za drzwiami i wychylamy głowę czy nadal stoi tam ta nawiedzona babka. Dla obserwatorów z boku musiało wyglądać to komicznie. Niestety, co rzuciło się od razu w oczy to absurdalnie wręcz słabe tekstury i rozdzielczość. Nawet mój brat, który nadal ogrywa gry z PS2 powiedział, że wszystkie jest jakieś rozpikselowane. BARDZO słabo to wyglądało. Potem podczas gry już tak to nie przeszkadza, ale pierwsze wrażenie okrutne.

Ogólnie warto zainteresować się sprzętem i samodzielnie przetestować przed zakupem. Poczekać na interesujące pozycje itd.

Może teraz napiszę parę słów o Horizon Zero Dawn. Dla tej gry warto kupić PS4 Pro i dobry TV w 4k. Miałem prezentację możliwości konsoli właśnie na tej grze na TV wartym, jak to powiedział prowadzący, 20 tysięcy złotych. Wyglądało to po prostu OBŁĘDNIE. Facet przełączał w locie granie na HDR 4k i zwykłym FULL HD. Różnica była tak kolosalna, że musiałem zbierać szczękę z podłogi. Detale na otoczeniu i postaci, wygląd przeciwników. Wszystko było pełne kolorów, żywe i cudowne. Jeszcze specjalnie wspiął się na wysokiego cybernetycznego dinozaura, dzięki czemu można było oglądać dalekie widoki. Wszystko, dosłownie wszystko, wyglądało doskonale. Nawet odległe góry miały dobre detale. Do tego zero chrupnięć, wszystko w płynnych 60 FPS.
Potem ogrywałem demo i powiem wam szczerze, że gierka zapowiada się świetnie. Przeciwnicy mają wiele słabych punktów, które po prostu niszczą się kiedy w nie strzelamy. Walka jest dynamiczna i wymagająca. Do tego można zapierdzielać na mountach i z nich prowadzić ostrzał. Walczyłem np z krabo podobnym stworem, który nosi na plecach sporą ilość surowców. Strzelasz w blokadę i towar spada i można go zlootować. Co prawda krab wchodzi w tryb rozpierdolu i trzeba albo spierdalać, albo go rozwalić :D
Szkoda tylko, że wyłączone było menu. Nikt z obsługi nie chciał mi też udzielić odpowiedzi, jak będzie wyglądał rozwój postaci :/
Jedyne co mi się nie spodobało podczas wcześniejszego jeszcze pokazu, to rozmowa z NPC. Wyglądało to sztucznie, a mimika była średnia. Mam nadzieje, że to poprawią. Fabularnie gra zapowiada się świetnie, już teraz jestem mocno zaintrygowany tym, kim jest główna bohaterka i dlaczego jest wyrzutkiem. Dlaczego mechaniczne dinusie rządzą na świecie, a niektóre atakują nawet siebie bo są "Corrupted". A i walka z sub-bossem, takim skorpionem, który właśnie był "corrupted". Jezu, jest moc. Jak mu się rozwaliło broń dalekiego zasięgu, to rzucał się na meele i machał tym ogonem jak opętany. K-O-Z-A-K w CHUJ.
Sorry za ścianę tekstu. Jak jest ktoś ciekaw, to grałem też trochę w FF XV, Dawn of War 3 (ale to już bym napisał w grać, tylko w co), Tekken 7, For Honor itd :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 09:25 
Cytuj  
http://m.pssite.com/recenzje/2204/recen ... r-ps4.html

Fajny motyw:
Wszystko było w jak najlepszym prządku, gdy ruszając się lewą gałką strzelałem w to, co widziałem. Ale gdy doszły do tego obroty kamery za pomocą prawego analoga, poruszanie się i namierzanie – nie wytrzymałem. W ciągu kilkunastu sekund zrobiło mi się gorąco, potem słabo i poczułem kolację podchodzącą pod gardło. Skapitulowałem błyskawicznie, wychodząc z tego trybu, by nie zwymiotować.

;)

btw. tczewiak jednak pierdolil od rzeczy. Co juz zreszta udowodnil Goatus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 09:27 
Cytuj  
Jak w VR wyglada sprawa ustawiania ostrosci obeazu jesli ktos jest np dalekowidzem?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 10:23 
Cytuj  
Kaban - dzieki za ta sciane tekstu.
Jak wyglada to HDR w praktyce? Czy roznica w jakosci obrazu jest zauwazalna "golym okiem"?
Napisalbys jak na PRO wyglada i dziala FFXV i For Honor - te tytuly mnie najbardziej interesuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 10:36 
Cytuj  
dzieki Kaban i opisuj cala reszte :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 12:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jak w VR wyglada sprawa ustawiania ostrosci obeazu jesli ktos jest np dalekowidzem?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka


Na Vive jest sporo możliwości. Zarówno IPD jak i odległości tych soczewek od oczu. Myślę, że ustawiłbyś tutaj sprzęt bez problemu. Na Playstation VR niestety ciężko mi jest powiedzieć. Wciskając ten przycisk na dole sprzętu, okulary przysuwają ci się do twarzy - i tyle. Na pewno są jakieś dodatkowe możliwości regulacji, ale ich nie dane mi było sprawdzić.

Nie jestem jakimś specjalistą od grafiki i rozdzielczości, ale podczas tej prezentacji Horizon na PS4 PRO widać było ogromną różnice. Jak dla mnie to była ona tak znacząca, że powiedziałbym, że to zmiana w detalach na poziomie LOW -> HIGH. Coś pięknego, liście, drzewa i sposób w jaki się poruszały. A wszystko ostre i pełne barw. Widoczna różnica była też w tym co znajdowało się daleko. Jak patrzył na odległą górę, to w zwykłym Full HD była ona mocno rozmyta. Bez ściemy mogę napisać, że ten pokaz wyglądał jak jakieś tech-demo. Z tym, że facet normalnie przy nas grał. Podobało mi się, że co chwila przełączał między tymi trybami wyświetlania obrazu i łatwo było zauważyć każdą różnice. No i konsola nie jest zbyt piękna. Jeszcze ustawiona w pionie to wygląda jakoś tak dziwnie. Kwestia gustu.

Jeżeli chodzi o resztę gier, to ogrywałem je na zwykłych konsolach PS4.

FF XV - nie wiem jakim cudem konsola ciągnęła ten tytuł bez chrupnięć. Grafika bardzo ładna, postacie zrobione REWELACYJNIE. Oczywiście dziewczyny w grze w iście fajnalowym stylu - na stacji benzynowej pracuje laska z dużym dekoltem. Niestety piersi nie są animowane - zawiodłem się. Fantastyczne wrażenie takiej paczki przyjaciół. Podczas podejmowania zadań było parę opcji dialogowych. Można było np zrobić coś za darmo, za opłatą albo zapytać kumpli :D Czuć taką więź między nimi. Gadają ze sobą cały czas, opierdalają się itd. Początek gry jest też w starym stylu - w cholerę gadania, wczuwania się w klimat. Najważniejsze - combat. Dynamiczny i trochę chaotyczny to są słowa, które mogą opisać całą walkę. Ciągle zmienia się w locie bronie - trochę krótkiego miecza, dwa uderzenia włócznią i mocne pierdolnięcie ogromnym mieczem. Do tego te fantastyczne dashe/warpy. Trochę kamera szalała, szczególnie w ciasnym pomieszczeniu, ale pewnie wymaga to trochę wprawy. No i coś czuje, że będzie sporo zbieractwa. Mapa wydaje się duża, ale widać, że będzie sporo jeździło się samochodem. Szkoda, że FF XV nie będzie wspierało 4k - to byłaby zdecydowanie najpiękniejsza gra 2016.

Tekken 7 - duży plus jak dla mnie. Ja akurat jestem fanem Mortal Kombat/Soul Calibur, ale tutaj grało się bardzo przyjemnie. Graficznie prezentuje się solidnie, może nawet lepiej niż na trailerach, albo ja coś źle pamiętałem. Tak przyjemnie się obijało mordę, że spędziłem z bratem przy konsoli 30 minut :P Czasem odnosiłem wrażenie, że postacie jakoś naturalniej reagują na wszystkie ciosy. King jest zajebisty tak jak zawsze. Wiadomo, wiele combosów zostało bez zmian. Nina napierdala się w sukni ślubnej. W ogóle niektóre postacie jakieś kosmiczne. Co najlepsze, potem poszedłem pograć na stoisku PSX Extreme w Tekken 3. Kurwa, jaka różnica w tempie walki. Tekken 3 to takie slow-motion. Stare, dobre czay.

For Honor - tutaj nie mogę wiele dodać, bo niektórzy już z was ogrywali i pisali, że wykurwiste. I takie własnie jest. Kampania zapowiada się tak zajebiście, że głowa pęka. Od razu odpierasz atak na zamek, przedzierasz się przez zastępy rycerstwa. W sumie nie będę zdradzał, ale demo kończyło się ciekawie. Narracja wykonana na najwyższym poziomie. Fajne jest to, że z lepszymi przeciwnikami musisz walczyć taktycznie - parować, wyprowadzać ataki. A jak walczysz z leszczami to wpadasz w nich jak dzik w sosny, rozcinasz na części. Taki trochę Spartacus z PS2.

Dawn of War 3 - nie jestem znawcą tych gier, bo grałem tylko w 2, ale tutaj było srogo. Trzeba było budować jednostki i wysyłać cały czas do ataku (no i bronić się z deka). Moment, kiedy odpalasz tym mechem specjalny atak - o kurwa. Dźwięk tych karabinów to majstersztyk. Dużo nie mogę napisać, bo mało się znam, ale grało się przyjemnie. No i sporo takiego zarządzania jednostkami. Do tego dochodzi używanie specjalnych zdolności głównych wojaków, mechów itd. Można się pogubić. Trzeba mieć opanowaną klawiaturę w małym palcu :P

A i grałem w tego Gwinta. Przyjemna karcianeczka o wiele, wiele bardziej rozbudowana od W3. Zdziwiło mnie tylko, że nie ma Nilfgaardu. Teoretycznie każda karta jaką kładzie się na pole, ma jakąś właściwość. A tu przyzywa po 2 turach identyczną kopie, a to odejmuje przeciwnika karcie 3 punkty etc. Oczywiście teksty jakie mówią postacie z kart są tak zabawne jak te w Wiedźminie 3.

Dziwne, że na targach nie było stanowiska Tyranny. Zmartwiło mnie to, bo gra ma premierę już za miesiąc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2016, 18:17 
Cytuj  
Horizon w 4k ryje banie? Super, szkoda tylko, że nie mam TV 4k (ale takiego dobrego z HDR)... Na bank ogram na zwykłym PS4 bo na fHD raczej różnicy poza framerate nie odczuje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 10:45 
Cytuj  
TV 4k są aktualnie tanie jak barszcz. Ponoć HDR do niektórych starszych modeli które nie miały tego na starcie da się dograć updatując software.
Tak się zastanawiam jak wypadają te Hisense 55-65' - bo cenowo są bardzo atrakcyjne. Ktoś miał, widział?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 16:15 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Horizon w 4k ryje banie? Super, szkoda tylko, że nie mam TV 4k (ale takiego dobrego z HDR)... Na bank ogram na zwykłym PS4 bo na fHD raczej różnicy poza framerate nie odczuje.


Czy ja wiem czy ryje banie....wyglada nie duzo lepiej niz na zwyklym full hd tv :) rewelacji nie ma


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 18:58 
Cytuj  
FFXV bedzie wspierac Ps4 pro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 19:36 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
FFXV bedzie wspierac Ps4 pro.

Raczej bez pro nawet nie będzie sensu podchodzić do tego tytułu, bo będzie wykastrowane graficznie na normalnej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2016, 19:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Czy ja wiem czy ryje banie....wyglada nie duzo lepiej niz na zwyklym full hd tv :) rewelacji nie ma


a masz porównanie?
Z chęcia gdzieś przeczytał wrażenia kogoś kto widział obok siebie dwa TV - jeden 1080p i drugi 4k z HDR - oba z odpalonym Horizons.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.