mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2016, 18:02 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Kilka z dynamicznych scen wprawia PlayStation 4 w prawdziwy stupor, co dla osób wrażliwych na podobne negatywne efekty skończy się zawrotem głowy albo nawet mikromigreną."


Na szczęście grałem za "kajta" w Unreal, gdzie nikt nie znał pojęcia "frame per second" (no dobra, może inżynierowie, developerzy), mało kto miał 3dfx i do kumpla nie mówiło się, że "nie ma 60fps" tylko "gra mi zrywa, ale co tam, zajebista gra!".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2016, 21:11 
Cytuj  
Na PS4 Pro nie ma problemow z wydajnoscia TLG. Stale 30fps, ale tylko w trybie 1080p.

A co do listy fajnych gier na ps4, to ja kupuje konsole dla:

Persona 5
Valkyria Azure Revolution
Dragon Quest XI
FF7 Remake
Detroit
Fallen Legion
Ni No Kuni II
WiLD
God of War
RDR 2
Ace Combat 7
Spider-Man
Destiny 2 (jesli nie wyjdzie na PC)

Bedzie w co grac, bo w 2017 wyjdzie z tej lity co najmniej 6-7 gier. W sumie to PS4 wchodzi wlasnie w swoj najlepszy okres imho.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2016, 21:32 
Cytuj  
Hmm, chyba nie słyszałem o Ni No Kuni II, ale dobrze wiedzieć. Świetna gra.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2016, 22:09 
Cytuj  
lista 10 exów które sprzedały się powyżej 1mln:
Knack (Metacritic: 54)
Killzone: Shadow Fall (Metacritic: 73)
Infamous: Second Son (Metacritic: 80)
The Order: 1886 (Metacritic: 63)
Bloodborne (Metacritic: 92)
Little Big Planet 3 (Metacritic: 79)
Driveclub (Metacritic: 71)
Until Dawn (Metacritic: 79)
Ratchet and Clank (Metacritic: 85)
Uncharted 4 (Metacritic: 93)

Tak generalnie to dziwię się, ze w wieku 30-40+ lat chce wam sie grać za biurkiem ;)
PC jest dla gimba-napinaczy - w tym wieku to już każdy jest casualem.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2016, 22:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tak generalnie to dziwię się, ze w wieku 30-40+ lat chce wam sie grać za biurkiem ;)
PC jest dla gimba-napinaczy - w tym wieku to już każdy jest casualem.


Siedzenie przed biurkiem na PC to stereotyp. Jak chcę to idę grać na TV i gram tak samo jak na konsoli. Ale nie wspomnę o tym, że jak położę się dupą na łóżku przed telewizorem to po chwili chce mi się spać :lol: Więc granie przy biurku... ftw!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 00:56 
Cytuj  
Ja gram na leżąco i choćbym bardzo chciał to Civ 6 czy Stellaris na ps4 nie odpalę.
Ja się z kolei dziwię że gościom 35+ w ogóle chce się grać w gry których pomysły są w koło katowane od 20 lat.
Rozumiem jeszcze takich solo masturbatorów jak Sob czy Tczew ale reszta.... Srsly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 08:12 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ale nie wspomnę o tym, że jak położę się dupą na łóżku przed telewizorem to po chwili chce mi się spać :lol: Więc granie przy biurku... ftw!


to fakt zdarzylo mi sie ze dwa razy przysnac w czasie gry ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 14:14 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Recenzje The Last Guardian :
https://www.reddit.com/r/Games/comments ... ew_thread/

Oceny wahają się od 6/10 do 9/10. Jak komuś podobało się ICO/ Shadow of the Colossus to może śmiało brać w ciemno.
Bardzo dużo narzekania na sterowanie.

IGN :
"The divide between the highs and lows of The Last Guardian is staggering. For every wonderful moment of absolute beauty and emotional attachment to its lifelike companion, there’s an equal and opposite baffling moment that ruins the mood with frustrating controls and camera angles. But I found myself willing to put up with all of these hiccups if it meant experiencing any of its multitude of incredibly-beautiful moments."

Gry-online dało 8.5, ale pewien fragment mnie zmartwił :
"Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że większość czasu w grze spędziłem przy niepełnych 30 klatkach animacji, momentami zaliczając nawet zupełne niziny. Kilka z dynamicznych scen wprawia PlayStation 4 w prawdziwy stupor, co dla osób wrażliwych na podobne negatywne efekty skończy się zawrotem głowy albo nawet mikromigreną."


Wole recki z gram/poly/eurogameru/pssite - tam gra dostała 9/10 albo maxa. Jako fan ICO znajdę grę pod choinką :). Może fixną trochę framerate i kamerę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 14:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Rozumiem jeszcze takich solo masturbatorów jak Sob czy Tczew ale reszta.... Srsly.

Srsly? W jednym zdaniu z sobem? Ty chuju!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 15:13 
Cytuj  
Cóż, ja sobie obejrzałem pierwsze 1h gry na YouTube. Oprócz karmienia zwierzaka nie ma tam nic ciekawego (nie żeby to karmienie było ciekawe). I jeszcze ten interface. Kurwa, gra robiona 10 lat a tam użyta czcionka Time New Roman, srly??? :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 gru 2016, 21:31 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja gram na leżąco i choćbym bardzo chciał to Civ 6 czy Stellaris na ps4 nie odpalę.
Ja się z kolei dziwię że gościom 35+ w ogóle chce się grać w gry których pomysły są w koło katowane od 20 lat.
Rozumiem jeszcze takich solo masturbatorów jak Sob czy Tczew ale reszta.... Srsly.


No dokladnie, poza waleniem konia do tekstur, fpsow i duzych monitorow to kurwa w 90% wspolczesnych gier nie ma nic fajnego. Wtornosc jak chuj w kazdym gatunku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 05:22 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Cóż, ja sobie obejrzałem pierwsze 1h gry na YouTube. Oprócz karmienia zwierzaka nie ma tam nic ciekawego (nie żeby to karmienie było ciekawe). I jeszcze ten interface. Kurwa, gra robiona 10 lat a tam użyta czcionka Time New Roman, srly??? :o


bo Last Guardian to taki sam scam jak No Mans Sky :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 09:15 
Cytuj  
To raczej gra jak SoTC czy ICO. Tam też były momenty gdzie "nic się nie działo". W SoTC czasami człowiek próbował się dostać do jakiegoś miejsca 2h tylko po to aby się dowiedzieć, że nic tam nie ma (ani jaszczurki ani jabłuszek). Pogram i najwyżej się sprzeda.

Jestem ciekawe czy FF XV trafi do 12 deals of christmas. W sumie to Dishonored 2 zrobili obniżkę 50%.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 14:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Tak generalnie to dziwię się, ze w wieku 30-40+ lat chce wam sie grać za biurkiem ;)
PC jest dla gimba-napinaczy - w tym wieku to już każdy jest casualem.


Siedzenie przed biurkiem na PC to stereotyp. Jak chcę to idę grać na TV i gram tak samo jak na konsoli. Ale nie wspomnę o tym, że jak położę się dupą na łóżku przed telewizorem to po chwili chce mi się spać :lol: Więc granie przy biurku... ftw!


Było już wałkowane, nie ma fizycznej możliwości, żeby na PC grać inaczej niż przy biurku - marek już wiele razy to tłumaczył, po prostu zaakceptuj fakty.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 14:43 
Cytuj  
ty jednak gosugamer1 pewnych rzeczy nie jestes w stanie zalapac :D

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 14:44 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Było już wałkowane, nie ma fizycznej możliwości, żeby na PC grać inaczej niż przy biurku - marek już wiele razy to tłumaczył, po prostu zaakceptuj fakty.


:lol:

A tak poważnie, ktoś tu kiedyś wspomniał, że przy biurku człowiek się bardzie skupia. I miał rację - ta sama gra rozgrywana przy biurku a na kanapie z padem i dupą na łóżku, to dwa różne klimaty :wink: (to drugie szybko nuży).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 15:08 
Cytuj  
mniej wiecej o tym pisalem - tylko ja nie przenosze juz ambicji do wirtualnego swiata i granie za biurkiem jak i z kanapy jest dla mnie tak samo emocjonujace - czyli coraz mniej. Aczkolwiek czasami milo komus dokopac - ale w sumie fakt, emocje na konsoli jakby mniejsze, bo i napinactwo rzadziej spotykane, wiekszosc to kazule grajacy "just for fun".
A sedno mojej wypowiedzi to brak zrozumienia dla PC-towcow ktorzy nawet w wieku 30-40+ potrafia sie podniecac rozdzialka, fps-ami czy innymi herzami i toczyc internetowe "batalie" na wzor tej z BF1 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 16:47 
Cytuj  
Szkoda że napisałeś ostatnie zdanie takie długie, bo PC się nie podniecam ani rozdziałką ale celować lubię i jak dobrze mi idzie to mam satysfakcję.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 18:32 
Cytuj  
Roadmap S-E dla FFXV:

Cytuj:
Short-term target:

First, we will further increase the satisfaction level of Chapter 13's gameplay. For that reason, we are already undertaking many enhancements, such as greatly increasing the power of ring magic. We will inform you of details of strengthening content and time of offering at a later date again.

Medium-term target:

Strengthen the production in the second half of the game, further enhancing the satisfaction of the story experience. For example, we are planning to add an event scene where "Ravens character traced that fate" was drawn. To add event scenes, voice response and localization work to all languages ​​will occur, so we will work firmly as a medium-term goal. Details of the plan will be announced once it is decided.

Long term goal:

We will make it possible to use important characters that appeared in the main game as playable characters. We will also consider adding an avatar system to create original characters and play games.

In addition to this, we will continue to actively update various players so that we can enjoy FFXV for a long time.

I will try to play in the new game while taking over the status at the time of clearing. Low level clear, unbeatable suit etc. We offer various items which broaden the range of play.

We offer content to enjoy games live, such as boss fight with remuneration and achievements, limited time mob hunt and so on.

For the already announced DLC, delivery is planned as originally planned.

FFXV Holiday Pack

FFXV Booster pack

FFXV episode Gradiolus

FFXV episode Ignis

FFXV episode Prompto

FFXV Online Expansion Pack: Comrades

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2016, 19:15 
Cytuj  
No kurwa świetnie, właśnie miałem zaczynać rozdział 13. Jak widać 10 lat na dopracowanie swojego produktu to dla niektórych za mało.
Chuj tam, na /r Final Fantasy i tak napiszą, że gra to masterpiece. Wczoraj przeczytałem też, że Final Fantasy XV jest pierwszą grą, która pokazała jak powinien wyglądać tytuł "open-world" - L.O.L

Tak to jest kupować gry na premierę. Ile razy jeszcze muszę dostać po mordzie, żeby w końcu się nauczyć. Kurwa, definicja szaleństwa normalnie..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.