mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2017, 22:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ranged/stealth jest ok, ale melee to porażka. Dam jej jeszcze ze 3-4h z uwagi na świat, ale nie jest to dobra gra raczej. :/


Może to przez to, że tu nie ma melee? Zrozumcie, że nie zastąpisz łuku dzidą. Ta służy tylko do dobicia itp.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2017, 23:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No ja wracam do grania na konsoli gdzies po 6-7 latach


podaj psn id.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2017, 23:42 
Cytuj  
Horizon jest świetne i wygląda obłędnie, ale Nier i pustynia
Spoiler:
+ ta muza rozpierdala system :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 00:15 
Cytuj  
Muza i ogólnie klimat w tej grze są tak cudowne, że ciężko dać przykład konkretnej lokacji, która mnie urzekła bo właśnie praktycznie wszystkie miażdżą suty.

Chociaż Bunkier jest... jak by to ująć... Takiego klimatu odosobnienia i braku żywej duszy w miejscu w którym pełno NPC nigdy jeszcze nie doświadczyłem. To trzeba na sobie przetestować. :)

Na liczniku już prawie 9 godzin. Pierwszego zakończenia ciągle nie zobaczyłem jeszcze. :)

A co do pustyni to zjazd po wydmach -> pierwsza pustynia w grze komputerowej, która faktycznie "zachowuje się" jak pustynia chyba.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 00:39 
Cytuj  
A ja wyjąłem OS Chip i
Spoiler:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 00:40 
Cytuj  
O, no tak kolejny sposób.

Ja już mam UW. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 14:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No ja wracam do grania na konsoli gdzies po 6-7 latach dlatego wkurwia mnie ten ranged combat :) Tym bardziej, ze kamera jest zdeka spierdolona i czasem trudno sie zorientowac co sie dzieje. Oczywiscie musi byc blisko postaci, bo cinematic experience. Bylaby ze 2 metry dalej i byloby o niebo lepiej. Moze kiedys wroce jak bedzie reka bardziej przyzwyczajona do celowania na padzie :P


masz talenty spowalniajace czas podczas celowania, duzo duzo latwiej jest wtedy, sam nie ogarniam pada za dobrze a gre skonczylem bez frustracji

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 16:06 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
A co do pustyni to zjazd po wydmach -> pierwsza pustynia w grze komputerowej, która faktycznie "zachowuje się" jak pustynia chyba.


musisz zagrac w Journey ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 18:00 
Cytuj  
Jest jakiś sensowny portal dedykowany PS4? Głównie pod kątem ex-ów pytam. Ciekawy jestem co wyjdzie w tym roku jeszcze, bo chyba z obiecujących tytułów RDR2 jest potwierdzone.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 18:06 
Cytuj  
z polskich pssite.com i zakładka premiery daje w miarę dobry pogląd
z anglojęzycznych vgchartz.com - ogólnokonsolowy, pisi też się trafia - masa informacji i tętniące życiem forum.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 19:56 
Cytuj  
Wczoraj kumpel wpadł z Horizonem i kurwa, jak to wygląda :E. Serio GG potrafi wycisnąć ostatnie pokłady mocy z PS4. Liczę, że From Software zrobi podobnie ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 20:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Liczę, że From Software zrobi podobnie ;).


Nie zrobi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 20:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z polskich pssite.com i zakładka premiery daje w miarę dobry pogląd
z anglojęzycznych vgchartz.com - ogólnokonsolowy, pisi też się trafia - masa informacji i tętniące życiem forum.


dodam jeszcze:

http://www.psxextreme.info/forum/228-ps4/

http://www.neogaf.com/forum/forumdisplay.php?f=2


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 21:48 
Cytuj  
Nie wiem co widzicie w tym Nier-ze i zastanawiam się tego nie sprzedać. Oprawa audiowizualna jaka jest każdy widzi - z tym, że ja widzę mocno przeciętną, wy super zajebistą. Gameplay znów udziwniony na max-a. Co chwila jakieś dziwne azjatyckie wkręty które albo mnie irytują albo ich nie rozumiem i mnie irytują.
Combat - nie wiem co w nim super - trzymam klawisz na R1 celownik na mobie, jak jest okazja to walę z mieczy, unikam ciosów. Przeszedłem 3-go bossa i jest to po prostu nudne.
Kamera i poruszanie się po planszy czyste wariactwo (zresztą to samo z walką z bossami, przez moment myślałem, że mi kamera się zepsuła, prawie padłem próbując to naprawić...) - jest kamera zza placów, nagle przechodzimy do elementów platformowych gdzie postać obserwujemy z boku, o już patrzymy z góry i poruszamy się we wszystkich kierunkach, o znów normalne sterowanie 3d i to wszystko w ciagu 2min.

Może neogafa trzeba poczytać by zacząć doceniać tą grę?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 21:55 
Cytuj  
Bo to gra łącząca kilka rodzajów gier od River Rajd, poprzez platformówki a na zwykła bijatykę kończąc. Włącz wyższy poziom trudności. Do tego fabuła!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 21:58 
Cytuj  
Gra nie jest dla ciebie, możesz spokojnie sprzedawać. Jedni lubią oryginalne / "obok-mainstreamowe" gry a inni nie. Aczkolwiek pisanie, że oprawa dźwiękowa czy combat w tej grze są przeciętne jest dla mnie kompletnie niepojęte.

Ja osobiście nie mogę przestać o niej myśleć i muszę się kontrolować, bo by mi rozpierdoliła harmonogram dnia. :D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 22:56 
Cytuj  
https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/10937

Sony PlayStation 4 1TB SLIM+UC4+DC+TLOU+BloodBorne

nie wiem czy deal ale gry fajne


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2017, 23:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nie wiem co widzicie w tym Nier-ze i zastanawiam się tego nie sprzedać. Oprawa audiowizualna jaka jest każdy widzi - z tym, że ja widzę mocno przeciętną, wy super zajebistą. Gameplay znów udziwniony na max-a. Co chwila jakieś dziwne azjatyckie wkręty które albo mnie irytują albo ich nie rozumiem i mnie irytują.
Combat - nie wiem co w nim super - trzymam klawisz na R1 celownik na mobie, jak jest okazja to walę z mieczy, unikam ciosów. Przeszedłem 3-go bossa i jest to po prostu nudne.
Kamera i poruszanie się po planszy czyste wariactwo (zresztą to samo z walką z bossami, przez moment myślałem, że mi kamera się zepsuła, prawie padłem próbując to naprawić...) - jest kamera zza placów, nagle przechodzimy do elementów platformowych gdzie postać obserwujemy z boku, o już patrzymy z góry i poruszamy się we wszystkich kierunkach, o znów normalne sterowanie 3d i to wszystko w ciagu 2min.

Może neogafa trzeba poczytać by zacząć doceniać tą grę?


Może marek nie lubisz gier gdzie laska biegania ubrana jak z 50 twarzy greya ;)? Mnie też Nier odrzuca przez wszędzie widoczną udziwnioną japońszczyznę. Po prostu ta stylistyka do mnie nie przemawia totalnie. Tak jak jak w Personach czy innych japan gierkach.

Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 00:51 
Cytuj  
System z chipami - ZAJEBISTA sprawa. Jeżeli idzie o pomysły w grach to Europa leży i kwiczy pod tym względem w stosunku do takiej Japonii.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2017, 01:01 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
System z chipami - ZAJEBISTA sprawa. Jeżeli idzie o pomysły w grach to Europa leży i kwiczy pod tym względem w stosunku do takiej Japonii.


Europa i USA w tym roku ogólnie leży i kwiczy w stosunku do Japonii.

Nie często się to zdarza ale teraz po prostu wyjebali w kosmos ze swoimi grami.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.